Nişancı Yayı – League of Legends eşyası
Kazanma Oranı
40.2%
Seçim Oranı
1.3%

Nişancı Yayı En İyi Şampiyonlar

700DestansıSatış fiyatı: 490
Nişancı Yayı Tier DHançer15% Saldırı Hızı
Yama
26.20
Maçlar
654.440
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
13 Eki 2026 UTC
İğne
Saldırılar isabet halinde 15 İlave Fiziksel Hasar verir.
Fiyat
700g
Yapım malzemeleri
Hançer + 450g
Altın verimliliği
54%
Kazanma oranı (26.20 yaması)
40.2%

Nişancı Yayı İçin En İyi Şampiyonlar – Yama 26.20

26.20 yamasında 39 şampiyon Nişancı Yayı eşyasını düzenli alıyor; en çok alanlar Kai'Sa, Vayne ve Master Yi.

ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Kai'Sa13,6%41.5%——1.111
Vayne17,3%40.8%——713
Master Yi9,2%37.8%——584
Yasuo3,9%42.2%——422
Yone3,5%36.3%——402
Jax7,4%42.0%——355
Bel'Veth20,2%34.9%——335
Varus14,3%44.2%——330
Irelia7,8%42.5%——318
Kalista19,1%36.3%——314
Warwick5,3%46.5%——286
Kog'Maw14,1%47.8%——268
Katarina6,4%36.0%——236
Ashe2,6%34.7%——176
Teemo2,6%44.0%——175

Nişancı Yayı Senin Şampiyonunda İyi mi?

Şampiyon Kontrolü

Bir şampiyon seç: Nişancı Yayı tamamladığında nasıl performans gösterdiğini, bu eşyayı ne sıklıkla ve ne zaman aldığını gör.

Nişancı Yayı ile kazanma oranı
41,5%Kai'Sa genel: %50,3
Alma oranı
13,6%
Maç
1.111

Kai'Sa, Nişancı Yayı tamamladığı oyunlarda ortalamasından 8,8 puan daha az kazanıyor.

Kai'Sa build'inin tamamı →

Role Göre En İyi Nişancı Yayı Şampiyonları

ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Jax7,1%43.1%——241
Irelia7,8%38.9%——175
Vayne21,2%35.5%——166
Yone3,3%36.4%——154
Kayle8,3%36.4%——140
Teemo2,7%45.1%——133
Gnar6,6%46.9%——130
Trundle5,4%42.7%——89
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Master Yi8,8%38.2%——511
Bel'Veth20,3%34.9%——330
Warwick5,1%45.7%——232
Jax8,3%38.4%——99
Viego1,1%40.0%——60
Trundle6,4%34.5%——58
Kindred2,7%37.7%——53
Briar1,3%42.3%——52
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Yasuo4,0%40.8%——282
Yone3,7%36.9%——236
Katarina5,6%37.2%——180
Irelia7,5%45.5%——132
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Kai'Sa13,7%41.5%——1.085
Vayne16,5%43.0%——523
Kalista19,5%35.9%——287
Varus15,8%45.5%——286
Kog'Maw16,9%47.3%——258
Ashe2,7%36.1%——155
Twitch2,6%43.9%——98
Jinx0,8%43.4%——83
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Senna0,9%32.4%——34
MetaBot Desktop

Bir Sonraki Build'inizi Tasarlayın

Meta dışı olanlar da dahil her item kombinasyonunu binlerce gerçek maçla test edin. Daha oyuna girmeden kazanma oranını, KDA'yı, hasarı ve her itemin gerçek etkisini anında görün.

  • Her item kombinasyonu — meta dışı bile
  • Binlerce gerçek maç
  • Kademe ve maç süresine göre kazanma oranı
MetaBot masaüstü uygulamasındaki Build Theorycrafter, özel bir League of Legends build'ini analiz ediyor
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Nişancı Yayı İçin En İyi Şampiyonlar – SSS (Yama 26.20)

Nişancı Yayı için en iyi şampiyon hangisi?

26.20 yamasında Nişancı Yayı eşyasını en çok Kai'Sa, Vayne ve Master Yi alıyor.

Her rolde Nişancı Yayı eşyasını hangi şampiyonlar alıyor?

Üst: Jax, Irelia ve Vayne. Orman: Master Yi, Bel'Veth ve Warwick. Orta: Yasuo, Yone ve Katarina. ADC: Kai'Sa, Vayne ve Kalista. Destek: Senna.

Kaç şampiyon Nişancı Yayı yapar?

39 şampiyon Nişancı Yayı eşyasını düzenli olarak alıyor. Buildlerin en büyük payı — şampiyonlarına ait (—).