Hexgörü C44 – League of Legends eşyası
Kazanma Oranı
52.0%
Seçim Oranı
3.6%

Hexgörü C44 En İyi Şampiyonlar

2.800EfsaneviSatış fiyatı: 1.960
Hexgörü C44 Tier AKazmaDoruk SadağıUzun Kılıç55 Saldırı Gücü25% Kritik Vuruş İhtimali
Yama
26.20
Maç
23.543
Tier
Tüm Seviyeler
Son Güncelleme
16 Eki 2026 UTC
Yakınlaştırma
Rakibin ne kadar uzakta olduğuna bağlı olarak en fazla %10 İlave Hasar vermeni sağlar. 500 menzilde azami ilave hasara ulaşır.

Sihirli Nişan
Son 3 saniye içinde hasar verdiğin bir şampiyon katledilirse 8 saniyeliğine 100 İlave Saldırı Menzili kazandırır.
Fiyat
2.800g
Yapım malzemeleri
Kazma + Doruk Sadağı + Uzun Kılıç + 275g
Altın verimliliği
104%
Kazanma oranı (26.20 yaması)
52.0%
Genelde alındığı an
eşya #1 · ~12 dk
En iyi şampiyon
Jinx · 61.1%

Hexgörü C44 İçin En İyi Şampiyonlar – Yama 26.20

26.20 yamasında 19 şampiyon Hexgörü C44 eşyasını düzenli alıyor; en çok alanlar Jinx, Caitlyn ve Ashe. En çok kazanan Jinx (7,1% seçilme oranıyla 61,1% kazanma oranı). En çok rushlayan Jinx — oyunlarının 66% kadarı Hexgörü C44 ile açılıyor.

ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Jinx70,4%52.4%1,113′7.818
Caitlyn59,2%51.2%1,313′6.863
Ashe47,4%50.1%1,213′3.253
Draven37,0%52.9%2,418′1.029
Aphelios23,2%50.9%1,414′951
Yunara14,1%54.5%2,721′800
Tristana9,6%54.3%2,318′726
Senna13,0%52.7%2,927′573
Jhin3,9%51.6%3,325′405
Kindred14,0%60.3%4,325′292
Twitch3,2%51.4%2,820′140
Corki9,5%56.6%3,123′99
Zeri4,5%55.9%1,714′93
Akshan5,6%51.2%3,124′84
Miss Fortune0,8%58.0%3,526′69

Hexgörü C44 Senin Şampiyonunda İyi mi?

Şampiyon Kontrolü

Bir şampiyon seç: Hexgörü C44 tamamladığında nasıl performans gösterdiğini, bu eşyayı ne sıklıkla ve ne zaman aldığını gör.

Hexgörü C44 ile kazanma oranı
52,4%Jinx genel: %51,3
Alma oranı
70,4%
Rush oranı
66,0%
Ort. sıra
1,1
Ort. dakika
13′
Maç
7.818

Jinx, Hexgörü C44 tamamladığı oyunlarda ortalamasından 1,1 puan daha sık kazanıyor.

Jinx build'inin tamamı →

Hexgörü C44 Rushlayan Şampiyonlar

Rush oranı, bir şampiyonun oyunları içinde Hexgörü C44 eşyasının ilk tamamlanan eşya olduğu oyunların payıdır.

ŞampiyonRush oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Jinx66,0%52.4%1,113′7.818
Caitlyn49,9%51.2%1,313′6.863
Ashe41,8%50.1%1,213′3.253
Aphelios18,9%50.9%1,414′951
Yunara5,0%54.5%2,721′800
Tristana4,8%54.3%2,318′726
Zeri3,4%55.9%1,714′93
Draven1,7%52.9%2,418′1.029

Role Göre En İyi Hexgörü C44 Şampiyonları

ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Caitlyn27,5%39.4%1,517′33
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Kindred14,0%60.3%4,426′277
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Akshan5,6%52.8%3,225′72
Caitlyn38,4%63.5%1,817′63
Tristana10,6%69.4%2,319′49
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Jinx70,6%52.4%1,113′7.790
Caitlyn59,9%51.1%1,313′6.757
Ashe55,1%50.1%1,213′3.221
Draven38,0%52.8%2,418′1.006
Aphelios23,4%50.9%1,414′938
Yunara14,1%54.6%2,721′796
Tristana9,7%53.1%2,318′674
Jhin3,9%51.9%3,325′393
ŞampiyonAlma oranıKazanma oranıOrt. sıraOrt. dakikaMaç
Senna10,8%53.5%2,827′422

Şampiyona Göre Hexgörü C44 Buildleri

Her şampiyonun Hexgörü C44 içeren en yüksek kazanma oranlı buildi. Rol veya kümeye göre daraltmak için filtreleri kullan.

Sıra
Şampiyon
Kazanma Oranı
Seçilme Oranı
Build
Maliyet
161.13%7.06%
Savaşçı ÇizmeleriRunaan'ın KasırgasıDominik Efendi'nin HürmetleriEbedi KılıçKoruyucu MelekHexgörü C44Uzak Görüş Dönüşümü
16.550 16.550
260.03%4.88%
Savaşçı ÇizmeleriKibirDominik Efendi'nin HürmetleriEbedi KılıçKanasusamışHexgörü C44Uzak Görüş Dönüşümü
16.900 16.900
360.00%5.04%
Çelik Kaplamalı ÇizmeTahsildarDominik Efendi'nin HürmetleriEbedi KılıçHexgörü C44Kraken KatiliKâhin Merceği
16.800 16.800
457.20%4.61%
Açgözlü ÇizmeleriKraken KatiliRunaan'ın KasırgasıEbedi KılıçDominik Efendi'nin HürmetleriHexgörü C44Uzak Görüş Dönüşümü
16.250 16.250
556.71%5.99%
Savaşçı ÇizmeleriBombardıman TopuEbedi KılıçHexgörü C44Dominik Efendi'nin HürmetleriKoruyucu MelekUzak Görüş Dönüşümü
16.550 16.550
656.53%6.73%
Savaşçı ÇizmeleriHayalet DansçıEbedi KılıçHexgörü C44Dominik Efendi'nin HürmetleriFani HatıratıUzak Görüş Dönüşümü
16.350 16.350
753.23%6.80%
Atiklik ÇizmeleriStatikk HançerKara BaltaEbedi KılıçHexgörü C44Bombardıman TopuKâhin Merceği
15.950 15.950

Hexgörü C44 Alan Sınıflar

  • Nişancı78%
  • Destek22%
MetaBot Desktop

Bir Sonraki Build'inizi Tasarlayın

Meta dışı olanlar da dahil her item kombinasyonunu binlerce gerçek maçla test edin. Daha oyuna girmeden kazanma oranını, KDA'yı, hasarı ve her itemin gerçek etkisini anında görün.

  • Her item kombinasyonu — meta dışı bile
  • Binlerce gerçek maç
  • Kademe ve maç süresine göre kazanma oranı
MetaBot masaüstü uygulamasındaki Build Theorycrafter, özel bir League of Legends build'ini analiz ediyor
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Hexgörü C44 İçin En İyi Şampiyonlar – SSS (Yama 26.20)

Hexgörü C44 için en iyi şampiyon hangisi?

26.20 yamasında Hexgörü C44 eşyasını en çok Jinx, Caitlyn ve Ashe alıyor. Jinx, %7.06 seçilme oranıyla Hexgörü C44 ile %61.13 kazanma oranında en yüksek kazanma oranına sahiptir.

Hexgörü C44 eşyasını hangi şampiyonlar ilk eşya olarak rushlıyor?

Hexgörü C44 eşyasını ilk eşya olarak en sık Jinx (66%), Caitlyn (50%), Ashe (42%) ve Aphelios (19%) tamamlıyor.

Her rolde Hexgörü C44 eşyasını hangi şampiyonlar alıyor?

Üst: Caitlyn. Orman: Kindred. Orta: Akshan, Caitlyn ve Tristana. ADC: Jinx, Caitlyn ve Ashe. Destek: Senna.

Kaç şampiyon Hexgörü C44 yapar?

19 şampiyon Hexgörü C44 eşyasını düzenli olarak alıyor. Buildlerin en büyük payı Nişancı şampiyonlarına ait (78%).