
- Średnie miejsce
- 4.30
- Pierwsze Miejsce
- 14.76%
- Wskaźnik Top 4
- 52.83%
Migoczące Ostrze Czempioni TFT
- Zestaw
- 15
- Mecze
- 623 923
- Tier
- Wszystkie tiery
- Pozycja
- Wszystkie rangi
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Najlepsi bohaterowie dla Migoczące Ostrze w TFT Set 15. Zobacz, którzy bohaterowie mają najwyższe współczynniki wygranych używając tego przedmiotu.
Migoczące Ostrze działa najlepiej na Jarvan IV ze współczynnikiem wygranych 100.00%. Ta tabela pokazuje wszystkich bohaterów używających Migoczące Ostrze posortowanych według ich współczynnika wygranych z założonym przedmiotem.
Pozycja | Bohater | Tier | Różnica wskaźnika wygranych | Wskaźnik wygranych przedmiotu | Wskaźnik wygranych czempiona | Wskaźnik wyboru przedmiotu | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jarvan IV Tier S | +42.41% | 100.00% | 57.59% | 0.00% | 1 | |
| 2 | Kog'Maw Tier S | +13.12% | 67.50% | 54.38% | 1.24% | 40 | |
| 3 | Xin Zhao Tier S | +11.39% | 66.67% | 55.27% | 0.01% | 3 | |
| 4 | Kayle Tier C | +9.09% | 53.01% | 43.92% | 0.80% | 249 | |
| 5 | Shen Tier A | +7.74% | 56.52% | 48.78% | 0.05% | 23 | |
| 6 | Viego Tier S | +7.38% | 61.86% | 54.49% | 0.27% | 118 | |
| 7 | Vi Tier C | +6.51% | 50.00% | 43.49% | 0.02% | 6 | |
| 8 | Katarina Tier B | +5.95% | 52.17% | 46.23% | 0.06% | 23 | |
| 9 | Twisted Fate Tier S | +5.59% | 68.19% | 62.60% | 1.21% | 723 | |
| 10 | Gangplank Tier S | +4.40% | 57.69% | 53.30% | 0.11% | 26 | |
| 11 | Gnar Tier B | +3.04% | 48.19% | 45.15% | 0.54% | 83 | |
| 12 | Malphite Tier B | +2.92% | 50.00% | 47.08% | 0.00% | 2 | |
| 13 | Ashe Tier C | +2.82% | 46.98% | 44.17% | 1.29% | 762 | |
| 14 | Ziggs Tier A | +2.54% | 52.27% | 49.74% | 0.32% | 132 | |
| 15 | Ahri Tier A | +2.02% | 51.85% | 49.83% | 0.07% | 27 | |
| 16 | Sivir Tier A | +0.78% | 49.18% | 48.40% | 0.19% | 61 | |
| 17 | Garen Tier A | +0.67% | 50.00% | 49.33% | 0.03% | 10 | |
| 18 | Braum Tier S | +0.46% | 65.52% | 65.06% | 0.04% | 29 | |
| 19 | Jinx Tier S | -0.62% | 53.90% | 54.52% | 0.75% | 436 | |
| 20 | Kalista Tier S | -1.28% | 51.52% | 52.79% | 0.35% | 66 | |
| 21 | Xayah Tier A | -2.11% | 47.76% | 49.87% | 0.52% | 134 | |
| 22 | Volibear Tier S | -3.18% | 54.07% | 57.26% | 0.27% | 135 | |
| 23 | Kennen Tier C | -4.36% | 40.00% | 44.36% | 0.08% | 10 | |
| 24 | Kai'Sa Tier C | -4.78% | 36.59% | 41.36% | 0.39% | 82 | |
| 25 | Ekko Tier S | -6.20% | 50.00% | 56.20% | 0.09% | 2 | |
| 26 | Jayce Tier S | -6.39% | 44.44% | 50.83% | 0.04% | 18 | |
| 27 | Caitlyn Tier B | -7.11% | 39.13% | 46.24% | 0.30% | 69 | |
| 28 | Udyr Tier A | -7.49% | 41.18% | 48.67% | 0.03% | 17 | |
| 29 | Syndra Tier B | -7.55% | 40.00% | 47.55% | 0.05% | 10 | |
| 30 | Jhin Tier B | -8.02% | 38.89% | 46.91% | 0.11% | 18 | |
| 31 | Varus Tier S | -8.73% | 51.83% | 60.56% | 0.36% | 164 | |
| 32 | Yuumi Tier S | -8.96% | 46.03% | 54.99% | 0.10% | 63 | |
| 33 | Samira Tier S | -9.01% | 49.49% | 58.50% | 0.25% | 198 | |
| 34 | Yasuo Tier B | -9.57% | 37.50% | 47.07% | 0.10% | 24 | |
| 35 | Yone Tier S | -10.79% | 53.62% | 64.40% | 0.50% | 304 | |
| 36 | Gwen Tier S | -11.35% | 52.78% | 64.12% | 0.17% | 108 | |
| 37 | Senna Tier S | -11.35% | 42.99% | 54.34% | 0.32% | 107 | |
| 38 | Akali Tier S | -11.60% | 40.00% | 51.60% | 0.11% | 35 | |
| 39 | Ezreal Tier S | -11.63% | 38.82% | 50.45% | 0.41% | 85 | |
| 40 | Karma Tier S | -11.92% | 45.83% | 57.76% | 0.08% | 48 | |
| 41 | Dr Mundo Tier B | -12.97% | 33.33% | 46.30% | 0.06% | 15 | |
| 42 | K'Sante Tier S | -13.69% | 40.00% | 53.69% | 0.01% | 10 | |
| 43 | Swain Tier B | -13.77% | 33.33% | 47.10% | 0.00% | 3 | |
| 44 | Smolder Tier S | -14.33% | 40.00% | 54.33% | 0.23% | 5 | |
| 45 | Lux Tier S | -14.56% | 42.86% | 57.41% | 0.08% | 21 | |
| 46 | Ryze Tier S | -16.19% | 43.24% | 59.43% | 0.07% | 37 | |
| 47 | Malzahar Tier A | -16.62% | 33.33% | 49.95% | 0.05% | 30 | |
| 48 | Zyra Tier S | -18.16% | 39.77% | 57.93% | 0.16% | 88 | |
| 49 | Janna Tier B | -19.33% | 27.27% | 46.60% | 0.07% | 22 | |
| 50 | Lucian Tier S | -19.59% | 35.42% | 55.00% | 0.23% | 48 | |
| 51 | Seraphine Tier S | -21.31% | 41.38% | 62.69% | 0.13% | 87 | |
| 52 | Darius Tier A | -27.28% | 21.43% | 48.71% | 0.02% | 14 | |
| 53 | Naafiri Tier S | -30.18% | 25.00% | 55.18% | 0.04% | 8 | |
| 54 | Rell Tier A | -49.78% | 0.00% | 49.78% | 0.00% | 1 | |
| 55 | Aatrox Tier S | -51.81% | 0.00% | 51.81% | 0.01% | 2 | |
| 56 | Leona Tier S | -54.33% | 0.00% | 54.33% | 0.00% | 3 | |
| 57 | Poppy Tier S | -55.13% | 0.00% | 55.13% | 0.01% | 4 | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Czempioni Migoczące Ostrze - Często zadawane pytania
Który czempion używa Migoczące Ostrze najlepiej w TFT Set 15?
Jarvan IV ma najwyższy wskaźnik wygranych z Migoczące Ostrze na poziomie 100.00% w TFT Set 15. Ten czempion używa Migoczące Ostrze w 0.00% meczy i wygrał 1 gier z tym przedmiotem wyposażonym. Budowanie Migoczące Ostrze zwiększa wskaźnik wygranych Jarvan IV o 42.41%.
Którzy czempioni są najlepsi dla Migoczące Ostrze w TFT?
Najlepsi czempioni, którzy radzą sobie z Migoczące Ostrze w TFT Set 15, to Jarvan IV, Twisted Fate, and Kog'Maw. Ci czempioni konsekwentnie osiągają wysokie wskaźniki wygranych, gdy są wyposażeni w ten przedmiot. Budowanie Migoczące Ostrze na tych czempionach może znacznie poprawić wydajność twojej drużyny.
Który czempion buduje Migoczące Ostrze najczęściej w TFT?
Ashe buduje Migoczące Ostrze najczęściej z 1.29% wskaźnikiem wyboru w TFT Set 15. Ten czempion osiąga 46.98% wskaźnik wygranych przy użyciu Migoczące Ostrze.
Ilu czempionów może używać Migoczące Ostrze w TFT Set 15?
57 czempionów zostało zarejestrowanych używających Migoczące Ostrze w TFT Set 15. Chociaż wielu czempionów może wyposażyć Migoczące Ostrze, najbardziej efektywni użytkownicy to Jarvan IV, Twisted Fate, and Kog'Maw.
Kiedy powinienem budować Migoczące Ostrze w TFT?
Buduj Migoczące Ostrze w TFT, gdy masz składniki i czempiona, który dobrze z nim synergizuje. Jarvan IV jest najlepszym nośnikiem z 100.00% wskaźnikiem wygranych. Rozważ Migoczące Ostrze, gdy pasuje do twojej kompozycji i potrzeb czempiona.