
- Średnie miejsce
- 4.48
- Pierwsze Miejsce
- 11.93%
- Wskaźnik Top 4
- 49.81%
Obsesja Varusa Czempioni TFT
- Zestaw
- 17
- Mecze
- 1 000 000
- Tier
- Wszystkie tiery
- Pozycja
- Wszystkie rangi
- Ostatnia aktualizacja
- 6 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Najlepsi bohaterowie dla Obsesja Varusa w TFT Set 17. Zobacz, którzy bohaterowie mają najwyższe współczynniki wygranych używając tego przedmiotu.
Obsesja Varusa działa najlepiej na Xayah ze współczynnikiem wygranych 59.58%. Ta tabela pokazuje wszystkich bohaterów używających Obsesja Varusa posortowanych według ich współczynnika wygranych z założonym przedmiotem.
Pozycja | Bohater | Tier | Różnica wskaźnika wygranych | Wskaźnik wygranych przedmiotu | Wskaźnik wygranych czempiona | Wskaźnik wyboru przedmiotu | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Xayah Tier D | +8.25% | 59.58% | 51.33% | 0.33% | 15 | |
| 2 | Kai'Sa Tier C | +6.56% | 53.78% | 47.22% | 0.54% | 36 | |
| 3 | Jinx Tier F | +5.71% | 46.57% | 40.86% | 0.48% | 27 | |
| 4 | Samira Tier C | +5.18% | 55.33% | 50.15% | 0.60% | 32 | |
| 5 | Aurelion Sol Tier C | +4.15% | 58.49% | 54.33% | 0.59% | 29 | |
| 6 | Blitzcrank Tier B | +3.99% | 66.69% | 62.69% | 0.07% | 6 | |
| 7 | Miss Fortune Tier B | +3.13% | 54.88% | 51.75% | 0.90% | 66 | |
| 8 | Lulu Tier A | +2.99% | 59.39% | 56.41% | 0.27% | 24 | |
| 9 | LeBlanc Tier F | +2.47% | 49.49% | 47.02% | 0.69% | 23 | |
| 10 | Fizz Tier D | +2.12% | 46.93% | 44.81% | 0.02% | 1 | |
| 11 | Gwen Tier C | +1.70% | 51.07% | 49.37% | 0.11% | 7 | |
| 12 | Graves Tier F | +1.48% | 51.17% | 49.69% | 0.36% | 11 | |
| 13 | Ezreal Tier B | +1.40% | 51.71% | 50.31% | 0.71% | 38 | |
| 14 | Corki Tier A | +1.21% | 59.03% | 57.83% | 0.56% | 52 | |
| 15 | Pyke Tier D | +0.90% | 44.40% | 43.50% | 0.13% | 4 | |
| 16 | Zoe Tier D | +0.58% | 46.60% | 46.02% | 0.44% | 19 | |
| 17 | Lissandra Tier D | +0.51% | 46.30% | 45.79% | 0.25% | 17 | |
| 18 | Twisted Fate Tier S | +0.43% | 58.25% | 57.81% | 0.21% | 29 | |
| 19 | Milio Tier S | +0.16% | 58.47% | 58.31% | 0.52% | 94 | |
| 20 | Aurora Tier F | +0.14% | 37.07% | 36.93% | 0.22% | 8 | |
| 21 | Morgana Tier S | -0.78% | 59.70% | 60.47% | 0.02% | 2 | |
| 22 | Jax Tier A | -0.89% | 53.72% | 54.62% | 0.04% | 6 | |
| 23 | Gnar Tier C | -1.24% | 46.17% | 47.40% | 0.25% | 18 | |
| 24 | Diana Tier F | -1.40% | 39.17% | 40.57% | 0.19% | 6 | |
| 25 | Viktor Tier C | -1.46% | 49.36% | 50.83% | 0.28% | 21 | |
| 26 | Mordekaiser Tier C | -1.55% | 46.27% | 47.82% | 0.02% | 3 | |
| 27 | Briar Tier F | -1.62% | 40.56% | 42.18% | 0.01% | 1 | |
| 28 | Leona Tier F | -1.65% | 41.23% | 42.88% | 0.02% | 1 | |
| 29 | Rhaast Tier S | -1.70% | 60.65% | 62.35% | 0.03% | 4 | |
| 30 | Nasus Tier C | -1.85% | 46.29% | 48.14% | 0.02% | 1 | |
| 31 | Poppy Tier C | -1.90% | 47.44% | 49.34% | 0.01% | 1 | |
| 32 | Gragas Tier C | -1.91% | 47.64% | 49.55% | 0.01% | 1 | |
| 33 | Bel'Veth Tier D | -1.98% | 44.08% | 46.06% | 0.22% | 17 | |
| 34 | Potężny Mech Tier D | -1.99% | 49.73% | 51.72% | 0.02% | 1 | |
| 35 | Nami Tier B | -2.03% | 53.63% | 55.66% | 0.26% | 14 | |
| 36 | Rammus Tier C | -2.09% | 52.32% | 54.41% | 0.01% | 1 | |
| 37 | Karma Tier C | -2.56% | 51.26% | 53.82% | 0.14% | 11 | |
| 38 | Fiora Tier D | -2.68% | 52.41% | 55.09% | 0.14% | 7 | |
| 39 | Illaoi Tier D | -3.19% | 39.88% | 43.07% | 0.02% | 2 | |
| 40 | Sona Tier C | -3.22% | 56.11% | 59.33% | 0.14% | 5 | |
| 41 | Cho'Gath Tier D | -3.74% | 41.94% | 45.68% | 0.09% | 7 | |
| 42 | Nunu i Willump Tier D | -3.78% | 47.30% | 51.08% | 0.02% | 2 | |
| 43 | Pantheon Tier A | -4.04% | 50.27% | 54.32% | 0.02% | 4 | |
| 44 | Master Yi Tier F | -4.35% | 44.10% | 48.45% | 0.22% | 7 | |
| 45 | Maokai Tier A | -4.35% | 51.10% | 55.46% | 0.04% | 8 | |
| 46 | Caitlyn Tier A | -4.47% | 50.58% | 55.05% | 0.18% | 20 | |
| 47 | Zed Tier D | -4.69% | 52.86% | 57.55% | 0.21% | 6 | |
| 48 | Meepsie Tier D | -4.89% | 40.73% | 45.62% | 0.03% | 3 | |
| 49 | Talon Tier C | -4.90% | 44.50% | 49.40% | 0.09% | 5 | |
| 50 | Urgot Tier D | -4.93% | 40.25% | 45.19% | 0.23% | 13 | |
| 51 | Ornn Tier C | -4.97% | 46.31% | 51.28% | 0.06% | 7 | |
| 52 | Veigar Tier F | -5.24% | 32.99% | 38.23% | 0.24% | 7 | |
| 53 | Bard Tier C | -5.72% | 56.21% | 61.93% | 0.31% | 15 | |
| 54 | Akali Tier C | -6.03% | 43.85% | 49.88% | 0.11% | 8 | |
| 55 | Teemo Tier C | -7.36% | 42.67% | 50.03% | 0.19% | 9 | |
| 56 | Aatrox Tier S | -7.71% | 48.79% | 56.50% | 0.03% | 6 | |
| 57 | Jhin Tier B | -8.01% | 56.01% | 64.03% | 0.38% | 25 | |
| 58 | Riven Tier A | -8.25% | 50.77% | 59.01% | 0.08% | 8 | |
| 59 | Vex Tier C | -8.37% | 50.58% | 58.95% | 0.45% | 16 | |
| 60 | Kindred Tier C | -8.39% | 47.18% | 55.57% | 0.48% | 32 | |
| 61 | Shen Tier S | -8.83% | 60.10% | 68.93% | 0.06% | 7 | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Czempioni Obsesja Varusa - Często zadawane pytania
Który czempion używa Obsesja Varusa najlepiej w TFT Set 17?
Blitzcrank ma najwyższy wskaźnik wygranych z Obsesja Varusa na poziomie 66.69% w TFT Set 17. Ten czempion używa Obsesja Varusa w 0.07% meczy i wygrał 6 gier z tym przedmiotem wyposażonym. Budowanie Obsesja Varusa zwiększa wskaźnik wygranych Blitzcrank o 3.99%.
Którzy czempioni są najlepsi dla Obsesja Varusa w TFT?
Najlepsi czempioni, którzy radzą sobie z Obsesja Varusa w TFT Set 17, to Blitzcrank, Rhaast, and Shen. Ci czempioni konsekwentnie osiągają wysokie wskaźniki wygranych, gdy są wyposażeni w ten przedmiot. Budowanie Obsesja Varusa na tych czempionach może znacznie poprawić wydajność twojej drużyny.
Który czempion najbardziej korzysta z Obsesja Varusa?
Xayah najbardziej korzysta z Obsesja Varusa z 8.25% poprawą wskaźnika wygranych po wyposażeniu. To czyni Xayah świetnym kandydatem dla Obsesja Varusa, gdy masz dostępne składniki.
Który czempion buduje Obsesja Varusa najczęściej w TFT?
Miss Fortune buduje Obsesja Varusa najczęściej z 0.90% wskaźnikiem wyboru w TFT Set 17. Ten czempion osiąga 54.88% wskaźnik wygranych przy użyciu Obsesja Varusa.
Ilu czempionów może używać Obsesja Varusa w TFT Set 17?
61 czempionów zostało zarejestrowanych używających Obsesja Varusa w TFT Set 17. Chociaż wielu czempionów może wyposażyć Obsesja Varusa, najbardziej efektywni użytkownicy to Blitzcrank, Rhaast, and Shen.
Kiedy powinienem budować Obsesja Varusa w TFT?
Buduj Obsesja Varusa w TFT, gdy masz składniki i czempiona, który dobrze z nim synergizuje. Blitzcrank jest najlepszym nośnikiem z 66.69% wskaźnikiem wygranych. Rozważ Obsesja Varusa, gdy pasuje do twojej kompozycji i potrzeb czempiona.