- Średnie miejsce
- 3.85
- Pierwsze Miejsce
- 17.80%
- Wskaźnik Top 4
- 62.19%
Morellonomicon Czempioni TFT
- Zestaw
- 7
- Mecze
- 623 923
- Tier
- Wszystkie tiery
- Pozycja
- Wszystkie rangi
- Ostatnia aktualizacja
- 15 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Najlepsi bohaterowie dla Morellonomicon w TFT Set 7. Zobacz, którzy bohaterowie mają najwyższe współczynniki wygranych używając tego przedmiotu.
Morellonomicon działa najlepiej na Yone ze współczynnikiem wygranych 80.00%. Ta tabela pokazuje wszystkich bohaterów używających Morellonomicon posortowanych według ich współczynnika wygranych z założonym przedmiotem.
Pozycja | Bohater | Tier | Różnica wskaźnika wygranych | Wskaźnik wygranych przedmiotu | Wskaźnik wygranych czempiona | Wskaźnik wyboru przedmiotu | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yone Tier S | +29.32% | 80.00% | 50.68% | 0.12% | 10 | |
| 2 | Gnar Tier S | +25.05% | 84.21% | 59.16% | 0.19% | 19 | |
| 3 | Pantheon Tier S | +18.95% | 77.14% | 58.19% | 0.42% | 35 | |
| 4 | Kai'Sa Tier C | +17.25% | 59.69% | 42.44% | 2.89% | 196 | |
| 5 | Zac Tier B | +15.77% | 61.54% | 45.77% | 0.45% | 39 | |
| 6 | Zeri Tier C | +14.87% | 57.50% | 42.63% | 0.71% | 40 | |
| 7 | Jayce Tier S | +14.39% | 76.07% | 61.68% | 1.04% | 117 | |
| 8 | Taliyah Tier B | +14.28% | 60.27% | 45.99% | 3.10% | 146 | |
| 9 | Varus Tier A | +13.71% | 62.64% | 48.94% | 2.48% | 265 | |
| 10 | Diana Tier S | +13.08% | 69.66% | 56.59% | 1.12% | 89 | |
| 11 | Seraphine Tier A | +12.75% | 62.34% | 49.59% | 6.42% | 462 | |
| 12 | Daeja Tier S | +12.53% | 64.77% | 52.24% | 0.85% | 88 | |
| 13 | Rell Tier B | +11.70% | 57.69% | 45.99% | 0.60% | 26 | |
| 14 | Rakan Tier S | +11.23% | 62.50% | 51.27% | 0.79% | 72 | |
| 15 | Karma Tier S | +11.16% | 61.39% | 50.23% | 3.91% | 202 | |
| 16 | Qiyana Tier S | +10.76% | 69.39% | 58.63% | 1.00% | 49 | |
| 17 | Ezreal Tier A | +10.48% | 59.09% | 48.61% | 1.92% | 44 | |
| 18 | Graves Tier S | +9.93% | 68.42% | 58.49% | 0.22% | 19 | |
| 19 | Zoe Tier S | +9.27% | 71.07% | 61.80% | 2.98% | 318 | |
| 20 | Bard Tier S | +9.20% | 75.79% | 66.59% | 2.40% | 190 | |
| 21 | Zyra Tier S | +8.92% | 61.46% | 52.55% | 5.42% | 205 | |
| 22 | Shyvana Tier S | +8.87% | 74.93% | 66.06% | 3.61% | 367 | |
| 23 | Swain Tyran Tier B | +8.81% | 54.70% | 45.89% | 2.44% | 117 | |
| 24 | Aurelion Sol Tier S | +8.75% | 77.12% | 68.37% | 2.60% | 236 | |
| 25 | Sylas Tier S | +8.68% | 64.52% | 55.83% | 0.66% | 155 | |
| 26 | Volibear Tier A | +8.18% | 56.41% | 48.23% | 0.51% | 78 | |
| 27 | Soraka Tier S | +7.43% | 76.47% | 69.05% | 2.80% | 187 | |
| 28 | Sohm Tier A | +7.08% | 56.58% | 49.50% | 3.16% | 380 | |
| 29 | Nidalee Tier S | +6.99% | 58.54% | 51.55% | 0.34% | 41 | |
| 30 | Vladimir Tier A | +6.59% | 55.67% | 49.08% | 0.79% | 97 | |
| 31 | Hecarim Tier S | +6.37% | 57.69% | 51.32% | 0.81% | 78 | |
| 32 | Ao Shin Tier S | +6.13% | 72.38% | 66.25% | 1.84% | 105 | |
| 33 | Nasus Tier B | +5.92% | 51.72% | 45.81% | 0.48% | 29 | |
| 34 | Xayah Tier C | +5.54% | 50.00% | 44.46% | 0.11% | 8 | |
| 35 | Lux Tier A | +5.52% | 54.98% | 49.46% | 1.84% | 291 | |
| 36 | Nunu i Willump Tier B | +5.37% | 52.27% | 46.90% | 0.56% | 44 | |
| 37 | Twitch Tier B | +5.28% | 53.13% | 47.85% | 0.91% | 32 | |
| 38 | Aphelios Tier C | +5.00% | 47.62% | 42.62% | 0.60% | 21 | |
| 39 | Yasuo Tier S | +4.87% | 67.74% | 62.87% | 0.20% | 31 | |
| 40 | Lillia Tier S | +4.72% | 56.19% | 51.47% | 1.52% | 105 | |
| 41 | Terra Tier S | +4.67% | 61.90% | 57.23% | 0.52% | 21 | |
| 42 | Idas Tier A | +3.52% | 52.27% | 48.75% | 0.33% | 44 | |
| 43 | Malphite Tier B | +2.33% | 48.39% | 46.06% | 0.38% | 31 | |
| 44 | Jax Tier S | +1.75% | 54.84% | 53.09% | 0.62% | 62 | |
| 45 | Lee Sin Tier S | +1.16% | 52.94% | 51.78% | 0.39% | 51 | |
| 46 | Leona Tier B | +0.50% | 47.83% | 47.32% | 0.45% | 23 | |
| 47 | Sejuani Tier A | +0.48% | 50.00% | 49.52% | 0.62% | 30 | |
| 48 | Nomsy Tier A | -1.26% | 48.74% | 50.00% | 2.30% | 119 | |
| 49 | Senna Tier F | -1.47% | 36.36% | 37.83% | 0.63% | 22 | |
| 50 | Olaf Tier S | -1.60% | 51.72% | 53.33% | 0.25% | 29 | |
| 51 | Wukong Tier S | -3.23% | 53.85% | 57.07% | 0.38% | 13 | |
| 52 | Braum Tier S | -3.29% | 50.00% | 53.29% | 0.27% | 12 | |
| 53 | Zippy Tier B | -3.80% | 42.86% | 46.66% | 0.35% | 21 | |
| 54 | Skarner Tier A | -6.46% | 43.18% | 49.64% | 0.38% | 44 | |
| 55 | Nilah Tier S | -6.51% | 50.00% | 56.51% | 0.09% | 12 | |
| 56 | Sett Tier C | -7.12% | 37.50% | 44.62% | 0.22% | 16 | |
| 57 | Sy'fen Tier S | -12.89% | 41.67% | 54.56% | 0.27% | 24 | |
| 58 | Rengar Tier S | -14.30% | 37.50% | 51.80% | 0.12% | 8 | |
| 59 | Shi Oh Yu Tier S | -16.23% | 47.83% | 64.06% | 0.22% | 23 | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Czempioni Morellonomicon - Często zadawane pytania
Który czempion używa Morellonomicon najlepiej w TFT Set 7?
Gnar ma najwyższy wskaźnik wygranych z Morellonomicon na poziomie 84.21% w TFT Set 7. Ten czempion używa Morellonomicon w 0.19% meczy i wygrał 19 gier z tym przedmiotem wyposażonym. Budowanie Morellonomicon zwiększa wskaźnik wygranych Gnar o 25.05%.
Którzy czempioni są najlepsi dla Morellonomicon w TFT?
Najlepsi czempioni, którzy radzą sobie z Morellonomicon w TFT Set 7, to Gnar, Yone, and Pantheon. Ci czempioni konsekwentnie osiągają wysokie wskaźniki wygranych, gdy są wyposażeni w ten przedmiot. Budowanie Morellonomicon na tych czempionach może znacznie poprawić wydajność twojej drużyny.
Który czempion najbardziej korzysta z Morellonomicon?
Yone najbardziej korzysta z Morellonomicon z 29.32% poprawą wskaźnika wygranych po wyposażeniu. To czyni Yone świetnym kandydatem dla Morellonomicon, gdy masz dostępne składniki.
Który czempion buduje Morellonomicon najczęściej w TFT?
Seraphine buduje Morellonomicon najczęściej z 6.42% wskaźnikiem wyboru w TFT Set 7. Ten czempion osiąga 62.34% wskaźnik wygranych przy użyciu Morellonomicon.
Ilu czempionów może używać Morellonomicon w TFT Set 7?
59 czempionów zostało zarejestrowanych używających Morellonomicon w TFT Set 7. Chociaż wielu czempionów może wyposażyć Morellonomicon, najbardziej efektywni użytkownicy to Gnar, Yone, and Pantheon.
Kiedy powinienem budować Morellonomicon w TFT?
Buduj Morellonomicon w TFT, gdy masz składniki i czempiona, który dobrze z nim synergizuje. Gnar jest najlepszym nośnikiem z 84.21% wskaźnikiem wygranych. Rozważ Morellonomicon, gdy pasuje do twojej kompozycji i potrzeb czempiona.