
- Średnie miejsce
- 4.03
- Pierwsze Miejsce
- 14.95%
- Wskaźnik Top 4
- 58.95%
Żywe Srebro Czempioni TFT
- Zestaw
- 7
- Mecze
- 623 923
- Tier
- Wszystkie tiery
- Pozycja
- Wszystkie rangi
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Najlepsi bohaterowie dla Żywe Srebro w TFT Set 7. Zobacz, którzy bohaterowie mają najwyższe współczynniki wygranych używając tego przedmiotu.
Żywe Srebro działa najlepiej na Lux ze współczynnikiem wygranych 82.61%. Ta tabela pokazuje wszystkich bohaterów używających Żywe Srebro posortowanych według ich współczynnika wygranych z założonym przedmiotem.
Pozycja | Bohater | Tier | Różnica wskaźnika wygranych | Wskaźnik wygranych przedmiotu | Wskaźnik wygranych czempiona | Wskaźnik wyboru przedmiotu | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lux Tier A | +33.15% | 82.61% | 49.46% | 0.15% | 23 | |
| 2 | Zoe Tier S | +29.87% | 91.67% | 61.80% | 0.45% | 48 | |
| 3 | Nasus Tier B | +24.65% | 70.45% | 45.81% | 0.73% | 44 | |
| 4 | Zeri Tier C | +23.09% | 65.71% | 42.63% | 0.62% | 35 | |
| 5 | Seraphine Tier A | +21.46% | 71.05% | 49.59% | 0.53% | 38 | |
| 6 | Braum Tier S | +15.13% | 68.42% | 53.29% | 0.43% | 19 | |
| 7 | Varus Tier A | +14.89% | 63.83% | 48.94% | 0.88% | 94 | |
| 8 | Rakan Tier S | +14.52% | 65.79% | 51.27% | 0.42% | 38 | |
| 9 | Jax Tier S | +14.48% | 67.57% | 53.09% | 0.74% | 74 | |
| 10 | Qiyana Tier S | +14.39% | 73.02% | 58.63% | 1.29% | 63 | |
| 11 | Zyra Tier S | +14.12% | 66.67% | 52.55% | 0.48% | 18 | |
| 12 | Gnar Tier S | +13.99% | 73.14% | 59.16% | 1.70% | 175 | |
| 13 | Aphelios Tier C | +12.38% | 55.00% | 42.62% | 0.58% | 20 | |
| 14 | Taliyah Tier B | +11.90% | 57.89% | 45.99% | 0.40% | 19 | |
| 15 | Wukong Tier S | +11.89% | 68.97% | 57.07% | 1.71% | 58 | |
| 16 | Kai'Sa Tier C | +11.61% | 54.05% | 42.44% | 0.55% | 37 | |
| 17 | Nidalee Tier S | +11.40% | 62.95% | 51.55% | 2.49% | 305 | |
| 18 | Twitch Tier B | +11.24% | 59.09% | 47.85% | 0.63% | 22 | |
| 19 | Xayah Tier C | +11.09% | 55.56% | 44.46% | 0.49% | 36 | |
| 20 | Leona Tier B | +10.57% | 57.89% | 47.32% | 0.37% | 19 | |
| 21 | Hecarim Tier S | +9.46% | 60.78% | 51.32% | 0.53% | 51 | |
| 22 | Senna Tier F | +9.22% | 47.06% | 37.83% | 0.48% | 17 | |
| 23 | Olaf Tier S | +9.07% | 62.39% | 53.33% | 2.05% | 234 | |
| 24 | Rengar Tier S | +8.80% | 60.61% | 51.80% | 2.00% | 132 | |
| 25 | Lillia Tier S | +8.53% | 60.00% | 51.47% | 1.01% | 70 | |
| 26 | Shyvana Tier S | +8.38% | 74.44% | 66.06% | 0.89% | 90 | |
| 27 | Jayce Tier S | +7.85% | 69.53% | 61.68% | 1.14% | 128 | |
| 28 | Diana Tier S | +7.59% | 64.18% | 56.59% | 0.84% | 67 | |
| 29 | Sy'fen Tier S | +7.51% | 62.07% | 54.56% | 1.93% | 174 | |
| 30 | Lee Sin Tier S | +7.40% | 59.18% | 51.78% | 1.11% | 147 | |
| 31 | Shi Oh Yu Tier S | +7.30% | 71.35% | 64.06% | 1.85% | 192 | |
| 32 | Volibear Tier A | +6.90% | 55.13% | 48.23% | 1.02% | 156 | |
| 33 | Graves Tier S | +6.87% | 65.36% | 58.49% | 2.03% | 179 | |
| 34 | Bard Tier S | +6.83% | 73.42% | 66.59% | 1.00% | 79 | |
| 35 | Soraka Tier S | +6.56% | 75.61% | 69.05% | 0.61% | 41 | |
| 36 | Zippy Tier B | +6.56% | 53.21% | 46.66% | 1.81% | 109 | |
| 37 | Nilah Tier S | +6.54% | 63.05% | 56.51% | 2.21% | 295 | |
| 38 | Vladimir Tier A | +6.47% | 55.56% | 49.08% | 0.66% | 81 | |
| 39 | Yone Tier S | +6.35% | 57.03% | 50.68% | 2.93% | 249 | |
| 40 | Sylas Tier S | +6.29% | 62.12% | 55.83% | 0.56% | 132 | |
| 41 | Sett Tier C | +6.19% | 50.81% | 44.62% | 1.72% | 124 | |
| 42 | Rell Tier B | +6.01% | 52.00% | 45.99% | 0.58% | 25 | |
| 43 | Nunu i Willump Tier B | +5.73% | 52.63% | 46.90% | 0.24% | 19 | |
| 44 | Skarner Tier A | +5.43% | 55.07% | 49.64% | 0.59% | 69 | |
| 45 | Yasuo Tier S | +4.39% | 67.25% | 62.87% | 2.55% | 397 | |
| 46 | Pantheon Tier S | +4.31% | 62.50% | 58.19% | 0.77% | 64 | |
| 47 | Zac Tier B | +4.23% | 50.00% | 45.77% | 0.39% | 34 | |
| 48 | Karma Tier S | +3.62% | 53.85% | 50.23% | 0.25% | 13 | |
| 49 | Malphite Tier B | +2.52% | 48.57% | 46.06% | 0.43% | 35 | |
| 50 | Idas Tier A | +1.25% | 50.00% | 48.75% | 0.21% | 28 | |
| 51 | Aurelion Sol Tier S | -1.70% | 66.67% | 68.37% | 0.30% | 27 | |
| 52 | Nomsy Tier A | -4.55% | 45.45% | 50.00% | 0.21% | 11 | |
| 53 | Sohm Tier A | -5.75% | 43.75% | 49.50% | 0.13% | 16 | |
| 54 | Daeja Tier S | -6.93% | 45.31% | 52.24% | 0.62% | 64 | |
| 55 | Ezreal Tier A | -8.61% | 40.00% | 48.61% | 0.22% | 5 | |
| 56 | Sejuani Tier A | -12.02% | 37.50% | 49.52% | 0.33% | 16 | |
| 57 | Swain Tyran Tier B | -12.55% | 33.33% | 45.89% | 0.44% | 21 | |
| 58 | Ao Shin Tier S | -13.87% | 52.38% | 66.25% | 0.37% | 21 | |
| 59 | Terra Tier S | -18.77% | 38.46% | 57.23% | 0.32% | 13 | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Czempioni Żywe Srebro - Często zadawane pytania
Który czempion używa Żywe Srebro najlepiej w TFT Set 7?
Zoe ma najwyższy wskaźnik wygranych z Żywe Srebro na poziomie 91.67% w TFT Set 7. Ten czempion używa Żywe Srebro w 0.45% meczy i wygrał 48 gier z tym przedmiotem wyposażonym. Budowanie Żywe Srebro zwiększa wskaźnik wygranych Zoe o 29.87%.
Którzy czempioni są najlepsi dla Żywe Srebro w TFT?
Najlepsi czempioni, którzy radzą sobie z Żywe Srebro w TFT Set 7, to Zoe, Lux, and Soraka. Ci czempioni konsekwentnie osiągają wysokie wskaźniki wygranych, gdy są wyposażeni w ten przedmiot. Budowanie Żywe Srebro na tych czempionach może znacznie poprawić wydajność twojej drużyny.
Który czempion najbardziej korzysta z Żywe Srebro?
Lux najbardziej korzysta z Żywe Srebro z 33.15% poprawą wskaźnika wygranych po wyposażeniu. To czyni Lux świetnym kandydatem dla Żywe Srebro, gdy masz dostępne składniki.
Który czempion buduje Żywe Srebro najczęściej w TFT?
Yone buduje Żywe Srebro najczęściej z 2.93% wskaźnikiem wyboru w TFT Set 7. Ten czempion osiąga 57.03% wskaźnik wygranych przy użyciu Żywe Srebro.
Ilu czempionów może używać Żywe Srebro w TFT Set 7?
59 czempionów zostało zarejestrowanych używających Żywe Srebro w TFT Set 7. Chociaż wielu czempionów może wyposażyć Żywe Srebro, najbardziej efektywni użytkownicy to Zoe, Lux, and Soraka.
Kiedy powinienem budować Żywe Srebro w TFT?
Buduj Żywe Srebro w TFT, gdy masz składniki i czempiona, który dobrze z nim synergizuje. Zoe jest najlepszym nośnikiem z 91.67% wskaźnikiem wygranych. Rozważ Żywe Srebro, gdy pasuje do twojej kompozycji i potrzeb czempiona.