Archiwum Set 16. To końcowe wyniki Jarvan IV z Set 16; Jarvan IV nie występuje w obecnym secie (Set 18). Bohaterowie Set 18 →
Jarvan IV – portret bohatera TFT – Set 16 · Archiwum
Średnie miejsce
4,64
Odsetek top 4
48,4%
Pickrate
8,3%

Jarvan IV TFT build i najlepsze przedmioty · Set 16 · Archiwum

Set 16 · Archiwum
Jarvan IV Tier ADemaciaObrońcaKoszt 1
Zestaw
16
Gry
62 760
Tier
Wszystkie tiery
Pozycja
Wszystkie rangi
Ostatnia aktualizacja
11 paź 2026

Najlepsze przedmioty do Jarvan IV w Set 16, uszeregowane według tego, jak często kończą w top 4 w 62 760 grach rankingowych — plus pełne buildy z 3 przedmiotów, co slamować najpierw i przedmioty specjalne warte wzięcia.

Przedmioty BiS
Kamienna Płyta GargulcaSłoneczna PelerynaPlemienna ZbrojaKamienna Płyta Gargulca, Słoneczna Peleryna i Plemienna Zbroja
Najlepszy pełny build
48,9%top 4
Pierwszy komponent
Pas Giganta
Rola w grze
Tank
Odsetek top 4
48,4%
Gry
62 760

Najlepsze przedmioty do Jarvan IV w TFT Set 16

62 760 gier rankingowych

Przedmioty BiS do Jarvan IV to Kamienna Płyta Gargulca, Słoneczna Peleryna i Plemienna Zbroja. Wyróżnia się Kamienna Płyta Gargulca: 46,1% top 4, gdy nosi go Jarvan IV, a gracze dają go Jarvan IV w 9% gier.

#1Kamienna Płyta Gargulca
Kamienna Płyta GargulcaDefensywne
Top 4
46,1%
vs śr. Jarvan IV
−2.3%
Udział
9%
RecepturaKamizelka KolczaPłaszcz Negacji
#2Słoneczna Peleryna
Słoneczna PelerynaDefensywne
Top 4
46,6%
vs śr. Jarvan IV
−1.8%
Udział
8%
RecepturaKamizelka KolczaPas Giganta
#3Plemienna Zbroja
Plemienna ZbrojaDefensywne
Top 4
47,1%
vs śr. Jarvan IV
−1.3%
Udział
8%
RecepturaPas GigantaPas Giganta

Najlepsze buildy Jarvan IV (3 przedmioty)

Najlepszy pełny build Jarvan IV to Kamienna Płyta Gargulca, Słoneczna Peleryna i Plemienna Zbroja z 48,9% top 4 w 139 grach — blisko średniej Jarvan IV, więc bierz te przedmioty, które dostaniesz.

BuildRolaGryTop 41.Śr. miejsce
Kamienna Płyta GargulcaSłoneczna PelerynaPlemienna ZbrojaTank13948,9% +0.5%8,6%4,35
Kamienna Płyta GargulcaSłoneczna PelerynaOblicze DuchaTank13948,2% −0.2%5,8%4,54
Kamienna Płyta GargulcaOblicze DuchaPlemienna ZbrojaTank19544,6% −3.8%7,2%4,90
Kamizelka CierniowaSmoczy SzponOblicze DuchaTank13543,7% −4.7%8,9%5,13
Kamizelka CierniowaSmoczy SzponPlemienna ZbrojaTank14835,8% −12.6%8,8%5,12

Odsetek top 4 plansz, na których Jarvan IV nosi dokładnie te trzy przedmioty. Buildy z rękawicami dającymi losowe przedmioty liczą się jako jeden build.

Buildy Jarvan IV według roli

100% pełnych buildów Jarvan IV to przedmioty defensywne — gracze używają Jarvan IV jako frontline, który przyjmuje obrażenia, gdy carry je zadaje. To różni się od roli Jarvan IV w plikach gry (inna) — gracze rankingowi używają tej jednostki inaczej.

Tank · 100%

Kamienna Płyta GargulcaSłoneczna PelerynaPlemienna Zbroja

Najlepszy build: 48,9% top 4 · 139 gier

Wszystkie przedmioty do Jarvan IV – ranking – TFT Set 16

Kamienna Płyta Gargulca to najpewniejszy przedmiot na Jarvan IV: 46,1% top 4 i noszony w 9% gier, wobec 48,4% dla Jarvan IV ogółem.

Top 4 vs średnia Jarvan IV (48,4%)

  • Kamienna Płyta Gargulca-2,3
  • Słoneczna Peleryna-1,8
  • Plemienna Zbroja-1,3
  • Oblicze Ducha-2,4
  • Kamizelka Cierniowa-2,0
  • Smoczy Szpon-4,6
  • Rękawice Złodzieja+2,2
  • Niezłomne Serce+4,6
  • Zasłona Równości+2,1
  • Ślubowanie Protektora+7,1
PrzedmiotGryUdziałTop 4Surowy top 4
Kamienna Płyta GargulcaKamienna Płyta Gargulca42009,0%46,1%46,1%
Słoneczna PelerynaSłoneczna Peleryna37017,9%46,6%46,6%
Plemienna ZbrojaPlemienna Zbroja36577,9%47,1%47,1%
Oblicze DuchaOblicze Ducha34107,3%46,0%46,0%
Kamizelka CierniowaKamizelka Cierniowa27906,0%46,4%46,4%
Smoczy SzponSmoczy Szpon25305,4%43,8%43,8%
Rękawice ZłodziejaRękawice Złodzieja21124,5%50,6%50,6%
Niezłomne SerceNiezłomne Serce16693,6%53,0%53,0%
Zasłona RównościZasłona Równości12982,8%50,5%50,5%
Ślubowanie ProtektoraŚlubowanie Protektora12882,8%55,5%55,5%
Jonowa IskraJonowa Iskra11522,5%54,7%54,7%
Kamizelka KolczaKamizelka Kolcza8571,8%38,9%38,9%
Pas GigantaPas Giganta8031,7%32,3%32,3%
Specjalistyczny HełmSpecjalistyczny Hełm7541,6%55,3%55,3%
Gruboskórność SterakaGruboskórność Steraka5711,2%47,8%47,8%

Top 4 jest korygowany o wielkość próby, więc rzadko budowany przedmiot nie wskoczy na szczyt listy dzięki szczęśliwej serii; surowy top 4 to wartość bez korekty. Kolejność według pewności tej wartości.

Czy Jarvan IV potrzebuje 3 przedmiotów?

Tak — Jarvan IV potrzebuje pełnego buildu: z trzema przedmiotami kończy w top 4 w 51,6% gier, a z dwoma w 42,0%. Wszystkie trzy dostaje 17% plansz z Jarvan IV.

Bez przedmiotów
48,4%67% plansz
1 przedmiot
45,1%10% plansz
2 przedmioty
42,0%7% plansz
3 przedmioty
51,6%17% plansz

Co slamować na Jarvan IV

Najlepsze buildy Jarvan IV najczęściej używają Pas Giganta i Kamizelka Kolcza — bierz je najpierw z karuzeli i wczesnych dropów, a potem sprawdź w planerze, co możesz ukończyć od razu.

Priorytet komponentów

  • Pas Giganta38%
  • Kamizelka Kolcza29%
  • Płaszcz Negacji23%
  • Łza Bogini10%

Planer slamów przedmiotów

Stuknij posiadane komponenty. Ukończone przedmioty są uszeregowane według odsetka top 4 na Jarvan IV.

Twoje komponenty

Dodaj posiadane komponenty, aby otrzymać plan slamów.

Jarvan IV: emblematy, artefakty i promienne

Gracze przetestowali na Jarvan IV 20 różnych emblematów, 31 artefaktów i 36 promiennych przedmiotów. Najmocniejszy jak dotąd to Świetlista Determinacja Kolosa z 85,0% top 4.

Zobacz wszystkie emblematy i artefakty Jarvan IV →

MetaBot Desktop

Zdobądź zwycięską przewagę

Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.

  • Nakładki w grze
  • Automatyczne śledzenie meczów
  • Ekskluzywne narzędzia desktopowe
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Jarvan IV: build – FAQ – TFT Set 16

Jakie są najlepsze przedmioty do Jarvan IV w TFT Set 16?

Najlepsze przedmioty do Jarvan IV to Kamienna Płyta Gargulca (46,1%), Słoneczna Peleryna (46,6%) i Plemienna Zbroja (47,1%), uszeregowane według odsetka top 4, gdy nosi je Jarvan IV. Ogółem Jarvan IV kończy w top 4 w 48,4% gier, na podstawie 62 760 gier rankingowych.

Jaki jest build BiS do Jarvan IV?

Najmocniejszy pełny build na Jarvan IV to Kamienna Płyta Gargulca, Słoneczna Peleryna i Plemienna Zbroja: 48,9% top 4 i średnie miejsce 4,35 w 139 grach.

Co slamować najpierw na Jarvan IV?

Priorytetowo bierz Pas Giganta i Kamizelka Kolcza: najlepsze buildy Jarvan IV używają ich najczęściej. Jeśli możesz wcześnie ukończyć tylko jeden przedmiot, Obrońca Korony ma najlepszy odsetek top 4 na Jarvan IV.

Czy Jarvan IV to carry, czy tank?

100% pełnych buildów Jarvan IV to przedmioty defensywne — gracze używają Jarvan IV jako frontline, który przyjmuje obrażenia, gdy carry je zadaje. To różni się od roli Jarvan IV w plikach gry (inna) — gracze rankingowi używają tej jednostki inaczej.

Czy Jarvan IV potrzebuje trzech przedmiotów?

Tak — Jarvan IV potrzebuje pełnego buildu: z trzema przedmiotami kończy w top 4 w 51,6% gier, a z dwoma w 42,0%. Wszystkie trzy dostaje 17% plansz z Jarvan IV.

Jaki jest najlepszy emblemat lub artefakt do Jarvan IV?

Świetlista Determinacja Kolosa to najmocniejszy śledzony przedmiot specjalny na Jarvan IV: 85,0% top 4 w 20 grach.