Archiwum Set 4. To końcowe wyniki Tryndamere z Set 4; Tryndamere nie występuje w obecnym secie (Set 18). Bohaterowie Set 18 →
Tryndamere – portret bohatera TFT – Set 4 · Archiwum
Średnie miejsce
3,85
Odsetek top 4
62,0%
Pickrate
0,6%

Tryndamere TFT build i najlepsze przedmioty · Set 4 · Archiwum

Set 4 · Archiwum
Tryndamere Tier SWatażkaPogromcaPojedynkowiczKoszt 4
Zestaw
4
Gry
4752
Tier
Wszystkie tiery
Pozycja
Wszystkie rangi
Ostatnia aktualizacja
11 paź 2026

Najlepsze przedmioty do Tryndamere w Set 4, uszeregowane według tego, jak często kończą w top 4 w 4752 grach rankingowych — plus pełne buildy z 3 przedmiotów, co slamować najpierw i przedmioty specjalne warte wzięcia.

Przedmioty BiS
KrwiopijecDeterminacja KolosaGruboskórność SterakaKrwiopijec, Determinacja Kolosa i Gruboskórność Steraka
Najlepszy pełny build
75,5%top 4
Pierwszy komponent
K.W. Miecz
Rola w grze
Tank
Odsetek top 4
62,0%
Gry
4752

Najlepsze przedmioty do Tryndamere w TFT Set 4

4752 gier rankingowych

Przedmioty BiS do Tryndamere to Krwiopijec, Determinacja Kolosa i Gruboskórność Steraka. Wyróżnia się Krwiopijec: 64,7% top 4, gdy nosi go Tryndamere, a gracze dają go Tryndamere w 19% gier.

#1Krwiopijec
KrwiopijecObrażenia od ataku
Top 4
64,7%
vs śr. Tryndamere
+2.7%
Udział
19%
RecepturaK.W. MieczPłaszcz Negacji
#2Determinacja Kolosa
Determinacja KolosaObrażenia od ataku
Top 4
66,3%
vs śr. Tryndamere
+4.3%
Udział
13%
RecepturaKamizelka KolczaWygięty Łuk
#3Gruboskórność Steraka
Gruboskórność SterakaObrażenia od ataku
Top 4
67,3%
vs śr. Tryndamere
+5.3%
Udział
8%
RecepturaK.W. MieczPas Giganta

Najlepsze buildy Tryndamere (3 przedmioty)

Najlepszy pełny build Tryndamere to Krwiopijec, Ostrze Gniewu Guinsoo i Determinacja Kolosa: 75,5% top 4 w 147 grach, o 13,5 pkt lepiej niż średnia Tryndamere.

BuildRolaGryTop 41.Śr. miejsce
KrwiopijecOstrze Gniewu GuinsooDeterminacja KolosaAD carry14775,5% +13.5%12,9%3,32
KrwiopijecDeterminacja KolosaRęka SprawiedliwościAD carry5474,1% +12.1%31,5%3,15
KrwiopijecGruboskórność SterakaDeterminacja KolosaTank15069,3% +7.3%27,3%3,41
KrwiopijecŻywe SrebroDeterminacja KolosaTank11064,5% +2.5%33,6%3,35
KrwiopijecOstrze NocyOstrze Gniewu GuinsooAD carry4254,8% −7.2%11,9%4,10

Odsetek top 4 plansz, na których Tryndamere nosi dokładnie te trzy przedmioty. Buildy z rękawicami dającymi losowe przedmioty liczą się jako jeden build.

Buildy Tryndamere według roli

52% pełnych buildów Tryndamere to przedmioty defensywne — gracze używają Tryndamere jako frontline, który przyjmuje obrażenia, gdy carry je zadaje. To różni się od roli Tryndamere w plikach gry (inna) — gracze rankingowi używają tej jednostki inaczej.

Tank · 52%

KrwiopijecGruboskórność SterakaDeterminacja Kolosa

Najlepszy build: 69,3% top 4 · 150 gier

AD carry · 48%

KrwiopijecOstrze Gniewu GuinsooDeterminacja Kolosa

Najlepszy build: 75,5% top 4 · 147 gier

Wszystkie przedmioty do Tryndamere – ranking – TFT Set 4

Krwiopijec to najpewniejszy przedmiot na Tryndamere: 64,7% top 4 i noszony w 19% gier, wobec 62,0% dla Tryndamere ogółem.

Top 4 vs średnia Tryndamere (62,0%)

  • Krwiopijec+2,7
  • Determinacja Kolosa+4,3
  • Gruboskórność Steraka+5,3
  • Ostrze Gniewu Guinsoo+3,1
  • Ręka Sprawiedliwości+5,8
  • Żywe Srebro+8,3
  • Ostrze Nocy+4,9
  • Ostrze Nieskończoności+9,3
  • Pogromca Olbrzymów+7,4
  • Rękawice Złodzieja+4,2
PrzedmiotGryUdziałTop 4Surowy top 4
KrwiopijecKrwiopijec168318,8%64,7%64,7%
Determinacja KolosaDeterminacja Kolosa113612,7%66,3%66,3%
Gruboskórność SterakaGruboskórność Steraka6837,6%67,3%67,3%
Ostrze Gniewu GuinsooOstrze Gniewu Guinsoo6347,1%65,1%65,1%
Ręka SprawiedliwościRęka Sprawiedliwości5416,0%67,8%67,8%
Żywe SrebroŻywe Srebro5366,0%70,3%70,3%
Ostrze NocyOstrze Nocy3503,9%66,9%66,9%
Ostrze NieskończonościOstrze Nieskończoności2933,3%71,3%71,3%
Pogromca OlbrzymówPogromca Olbrzymów2352,6%69,4%69,4%
Rękawice ZłodziejaRękawice Złodzieja2342,6%66,2%66,2%
Ostrze ŚmierciOstrze Śmierci1802,0%68,9%68,9%
Ostatni SzeptOstatni Szept1531,7%62,7%62,7%
K.W. MieczK.W. Miecz1281,4%54,7%54,7%
Furia KrakenaFuria Krakena1171,3%75,2%75,2%
Czerwone WzmocnienieCzerwone Wzmocnienie951,1%72,6%72,6%

Top 4 jest korygowany o wielkość próby, więc rzadko budowany przedmiot nie wskoczy na szczyt listy dzięki szczęśliwej serii; surowy top 4 to wartość bez korekty. Kolejność według pewności tej wartości.

Czy Tryndamere potrzebuje 3 przedmiotów?

Tak — Tryndamere potrzebuje pełnego buildu: z trzema przedmiotami kończy w top 4 w 68,5% gier, a z dwoma w 59,0%. Wszystkie trzy dostaje 50% plansz z Tryndamere.

Bez przedmiotów
54,8%26% plansz
1 przedmiot
55,7%13% plansz
2 przedmioty
59,0%13% plansz
3 przedmioty
68,5%50% plansz

Co slamować na Tryndamere

Najlepsze buildy Tryndamere najczęściej używają K.W. Miecz i Wygięty Łuk — bierz je najpierw z karuzeli i wczesnych dropów, a potem sprawdź w planerze, co możesz ukończyć od razu.

Priorytet komponentów

  • K.W. Miecz23%
  • Wygięty Łuk22%
  • Płaszcz Negacji20%
  • Kamizelka Kolcza17%
  • Absurdalnie Wielka Różdżka6%
  • Rękawice Sparingowe5%
  • Pas Giganta5%
  • Łza Bogini2%

Planer slamów przedmiotów

Stuknij posiadane komponenty. Ukończone przedmioty są uszeregowane według odsetka top 4 na Tryndamere.

Twoje komponenty

Dodaj posiadane komponenty, aby otrzymać plan slamów.

Tryndamere: emblematy, artefakty i promienne

Gracze przetestowali na Tryndamere 13 różnych emblematów, 26 artefaktów i 26 promiennych przedmiotów. Najmocniejszy jak dotąd to Piekielny Toporek z 87,2% top 4.

Zobacz wszystkie emblematy i artefakty Tryndamere →

MetaBot Desktop

Zdobądź zwycięską przewagę

Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.

  • Nakładki w grze
  • Automatyczne śledzenie meczów
  • Ekskluzywne narzędzia desktopowe
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Tryndamere: build – FAQ – TFT Set 4

Jakie są najlepsze przedmioty do Tryndamere w TFT Set 4?

Najlepsze przedmioty do Tryndamere to Krwiopijec (64,7%), Determinacja Kolosa (66,3%) i Gruboskórność Steraka (67,3%), uszeregowane według odsetka top 4, gdy nosi je Tryndamere. Ogółem Tryndamere kończy w top 4 w 62,0% gier, na podstawie 4752 gier rankingowych.

Jaki jest build BiS do Tryndamere?

Najmocniejszy pełny build na Tryndamere to Krwiopijec, Ostrze Gniewu Guinsoo i Determinacja Kolosa: 75,5% top 4 i średnie miejsce 3,32 w 147 grach.

Co slamować najpierw na Tryndamere?

Priorytetowo bierz K.W. Miecz i Wygięty Łuk: najlepsze buildy Tryndamere używają ich najczęściej. Jeśli możesz wcześnie ukończyć tylko jeden przedmiot, Korbacz Napastnika ma najlepszy odsetek top 4 na Tryndamere.

Czy Tryndamere to carry, czy tank?

52% pełnych buildów Tryndamere to przedmioty defensywne — gracze używają Tryndamere jako frontline, który przyjmuje obrażenia, gdy carry je zadaje. To różni się od roli Tryndamere w plikach gry (inna) — gracze rankingowi używają tej jednostki inaczej.

Czy Tryndamere potrzebuje trzech przedmiotów?

Tak — Tryndamere potrzebuje pełnego buildu: z trzema przedmiotami kończy w top 4 w 68,5% gier, a z dwoma w 59,0%. Wszystkie trzy dostaje 50% plansz z Tryndamere.

Jaki jest najlepszy emblemat lub artefakt do Tryndamere?

Piekielny Toporek to najmocniejszy śledzony przedmiot specjalny na Tryndamere: 87,2% top 4 w 47 grach.