
- Winrate
- 55.5%
- Mecze
- 2085
- KDA
- 2.52
Siódemka vs Kaliko vs Kaliko
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 16 038
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 14 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Siódemka dominuje Kaliko z imponującym 55.5% procent wygranych w Deadlock. W 2085 grach Siódemka średnio uzyskuje 5.4 zabójstw i 2751 więcej obrażeń gracza na mecz. To sprzyjające starcie pozwala na grę agresywną i wczesne możliwości walki.
Analiza matchupu Siódemka
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Siódemka radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Siódemka vs Kaliko?

Siódemka vs Kaliko Podsumowanie starcia
The Siódemka vs Kaliko matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 2085 recent matches analyzed, Siódemka wins with a 55.5% win rate compared to Kaliko's 44.5%, giving Siódemka a 11.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Siódemka consistently outperforms. Siódemka has overwhelming statistical superiority in this matchup. Kaliko should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Siódemka vs Kaliko Analiza walki
Kaliko edges out Siódemka in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. With only a 3-2 margin based on 2085 matches analyzed, this Siódemka vs Kaliko matchup remains contestable for both sides. Siódemka shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Siódemka's favor.
Siódemka vs Kaliko Analiza ekonomiczna
Siódemka and Kaliko have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Siódemka secures more last hits (119.8 vs 65.9), while Kaliko leads in denies (3.0 vs 2.5). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Siódemka vs Kaliko
Siódemka Build vs Kaliko







This winning build for Siódemka against Kaliko focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 55.5% win rate against Kaliko, these 7 items help Siódemka press the advantage and close out games efficiently. Rozszerzony Magazynek, Dodatkowa Regeneracja, Potworne Kule, and 4 more items, totaling approximately 18 400 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Kaliko Build vs Siódemka







Kaliko's counter-build against Siódemka attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Kaliko players typically prioritize items that help them survive and scale. Magiczny Dywan, Kinetyczny Zryw, Plaga, and 4 more items, totaling approximately 40 000 souls Knowing Kaliko's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Siódemka vs Kaliko na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2085 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Siódemka
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Siódemka ma korzystne starcia przeciwko 37 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 3 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Siódemka jest przeciwko Srebrna z 60.9% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 47.5% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56.43% | 11 277 | 2.69 | 5.1 | 6.3 | 33 028 | 41 890 | |
| 47.49% | 10 574 | 2.60 | 5.1 | 6.4 | 33 551 | 42 336 | |
| 50.70% | 8237 | 2.54 | 5.4 | 6.8 | 34 120 | 41 925 | |
| 56.69% | 6327 | 2.64 | 5.4 | 6.6 | 34 533 | 42 437 | |
| 57.22% | 6129 | 2.61 | 5.5 | 6.7 | 34 315 | 42 205 | |
| 49.21% | 5869 | 2.68 | 5.5 | 6.5 | 34 694 | 42 561 | |
| 53.79% | 5680 | 2.57 | 5.5 | 6.7 | 34 243 | 42 388 | |
| 47.84% | 5334 | 2.49 | 5.2 | 6.6 | 32 720 | 42 119 | |
| 55.16% | 4947 | 2.58 | 5.4 | 6.7 | 34 733 | 42 760 | |
| 54.96% | 4945 | 2.56 | 5.6 | 6.9 | 34 801 | 41 845 | |
| 57.76% | 4922 | 2.60 | 5.6 | 6.8 | 35 664 | 42 525 | |
| 59.46% | 4892 | 2.70 | 5.4 | 6.5 | 34 639 | 41 575 | |
| 53.47% | 4831 | 2.40 | 5.4 | 6.9 | 32 235 | 41 388 | |
| 52.85% | 4526 | 2.62 | 5.4 | 6.6 | 33 796 | 41 865 | |
| 56.74% | 4265 | 2.66 | 5.4 | 6.5 | 33 647 | 41 745 | |
| 58.15% | 3971 | 2.60 | 5.6 | 6.8 | 33 608 | 41 207 | |
| 52.77% | 3896 | 2.58 | 5.5 | 6.7 | 35 325 | 41 940 | |
| 60.86% | 3710 | 2.73 | 5.6 | 6.6 | 34 343 | 42 247 | |
| 60.60% | 3426 | 2.76 | 5.6 | 6.4 | 34 404 | 42 904 | |
| 55.06% | 3353 | 2.60 | 5.6 | 6.7 | 34 923 | 41 668 | |
| 54.27% | 3276 | 2.62 | 5.5 | 6.7 | 33 502 | 41 500 | |
| 58.27% | 3197 | 2.63 | 5.6 | 6.8 | 34 765 | 41 941 | |
| 54.42% | 3188 | 2.66 | 5.6 | 6.7 | 36 187 | 42 969 | |
| 53.09% | 3127 | 2.56 | 5.3 | 6.6 | 35 575 | 41 729 | |
| 57.01% | 3017 | 2.59 | 5.3 | 6.6 | 33 991 | 41 967 | |
| 52.81% | 2922 | 2.69 | 5.3 | 6.3 | 34 414 | 41 508 | |
| 56.03% | 2918 | 2.60 | 5.6 | 6.8 | 36 267 | 42 863 | |
| 59.02% | 2848 | 2.67 | 5.4 | 6.5 | 33 291 | 42 135 | |
| 59.35% | 2728 | 2.76 | 5.6 | 6.4 | 34 808 | 42 785 | |
| 59.32% | 2677 | 2.79 | 5.7 | 6.5 | 35 273 | 43 327 | |
| 55.68% | 2139 | 2.50 | 5.3 | 6.7 | 33 435 | 42 364 | |
| 55.54% | 2085 | 2.52 | 5.4 | 6.8 | 34 060 | 42 252 | |
| 56.56% | 2049 | 2.69 | 5.4 | 6.5 | 32 268 | 40 690 | |
| 52.44% | 1905 | 2.59 | 5.2 | 6.5 | 35 807 | 41 503 | |
| 57.56% | 1897 | 2.77 | 5.5 | 6.3 | 33 863 | 42 643 | |
| 58.80% | 1767 | 2.63 | 5.2 | 6.4 | 33 770 | 42 622 | |
| 58.88% | 1729 | 2.63 | 5.4 | 6.4 | 34 131 | 41 459 | |
| 58.43% | 1648 | 2.71 | 5.4 | 6.3 | 33 346 | 42 191 | |
| 58.74% | 1505 | 2.64 | 5.6 | 6.7 | 34 979 | 42 097 | |
| 53.71% | 1145 | 2.69 | 3.5 | 4.6 | 23 895 | 36 223 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Siódemka Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Siódemka w Deadlock?
Najlepszy matchup Siódemka to przeciwko Srebrna, osiągając 60.9% wskaźnik wygranych. Siódemka wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Siódemka?
Najtrudniejszy matchup Siódemka to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 47.5% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Siódemka powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Siódemka?
Siódemka ma 37 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 3 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Siódemka w trudnych matchupach?
Grając Siódemka w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Siódemka?
Kluczowe statystyki w matchupach Siódemka to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
