
- Winrate
- 54.0%
- Mecze
- 1970
- KDA
- 3.60
Ivy vs Lady Geist vs Lady Geist
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 10 608
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Ivy utrzymuje 54.0% procent wygranych przewagi nad Lady Geist na podstawie 1970 meczów Deadlock. Ivy średnio osiąga -740 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Ivy
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Ivy radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Ivy vs Lady Geist?

Ivy vs Lady Geist Podsumowanie starcia
The Ivy vs Lady Geist matchup in Deadlock is znacząca statystyczna przewaga. Based on 1970 recent matches analyzed, Ivy wins with a 54.0% win rate compared to Lady Geist's 46.0%, giving Ivy a 7.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Lady Geist consistently outperforms. Ivy dominates this matchup statistically. Ivy can play aggressively and look for solo kills, while Lady Geist should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Ivy vs Lady Geist Analiza walki
Lady Geist edges out Ivy in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 1970 matches analyzed, this Ivy vs Lady Geist matchup remains contestable for both sides. Ivy shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Ivy's favor.
Ivy vs Lady Geist Analiza ekonomiczna
Lady Geist generates approximately 740 more souls than Ivy on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Lady Geist a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Polecane przedmioty dla Ivy vs Lady Geist
Ivy Build vs Lady Geist







This winning build for Ivy against Lady Geist focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 54.0% win rate against Lady Geist, these 7 items help Ivy press the advantage and close out games efficiently. Impuls Męki, Heroiczna Aura, Zguba Uzdrawiacza, and 4 more items, totaling approximately 27 200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Lady Geist Build vs Ivy







Lady Geist's counter-build against Ivy attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Lady Geist players typically prioritize items that help them survive and scale. Naboje Wysysające, Duchowe Spalenie, Mistyczny Pogłos, and 4 more items, totaling approximately 44 800 souls Knowing Lady Geist's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Ivy vs Lady Geist na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1970 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Ivy
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Ivy ma korzystne starcia przeciwko 35 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 5 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Ivy jest przeciwko Sinclair z 60.5% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 46.5% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46.49% | 8617 | 3.44 | 4.1 | 5.3 | 25 033 | 39 420 | |
| 54.60% | 8527 | 3.54 | 4.2 | 5.2 | 25 106 | 39 184 | |
| 48.98% | 4667 | 3.33 | 4.3 | 5.6 | 25 913 | 38 913 | |
| 47.55% | 4299 | 3.37 | 4.1 | 5.3 | 24 215 | 39 225 | |
| 55.35% | 3886 | 3.57 | 4.3 | 5.3 | 26 098 | 38 821 | |
| 56.23% | 3788 | 3.52 | 4.2 | 5.3 | 25 266 | 39 186 | |
| 52.88% | 3748 | 3.46 | 4.4 | 5.4 | 25 837 | 39 657 | |
| 56.95% | 3633 | 3.46 | 4.3 | 5.5 | 25 433 | 39 367 | |
| 46.61% | 3471 | 3.42 | 4.2 | 5.3 | 25 045 | 39 330 | |
| 56.71% | 3430 | 3.53 | 4.6 | 5.5 | 27 209 | 39 559 | |
| 54.33% | 3370 | 3.45 | 4.3 | 5.5 | 26 369 | 39 622 | |
| 55.18% | 3311 | 3.41 | 4.4 | 5.6 | 26 272 | 39 255 | |
| 53.54% | 2942 | 3.56 | 4.2 | 5.3 | 25 123 | 38 700 | |
| 47.19% | 2922 | 3.43 | 4.1 | 5.4 | 25 119 | 39 371 | |
| 52.51% | 2826 | 3.14 | 4.3 | 5.7 | 24 862 | 38 978 | |
| 54.93% | 2614 | 3.66 | 4.3 | 5.2 | 25 834 | 39 728 | |
| 58.15% | 2404 | 3.53 | 4.3 | 5.4 | 25 039 | 38 937 | |
| 52.43% | 2323 | 3.40 | 4.4 | 5.5 | 26 538 | 39 027 | |
| 58.71% | 2303 | 3.73 | 4.5 | 5.2 | 25 679 | 39 835 | |
| 55.92% | 2298 | 3.45 | 4.4 | 5.6 | 25 718 | 39 043 | |
| 54.54% | 2281 | 3.42 | 4.2 | 5.5 | 25 498 | 38 863 | |
| 50.69% | 2241 | 3.25 | 4.2 | 5.6 | 26 470 | 38 965 | |
| 50.56% | 2239 | 3.37 | 4.2 | 5.4 | 26 778 | 38 861 | |
| 55.70% | 2185 | 3.55 | 4.5 | 5.5 | 26 514 | 39 008 | |
| 59.05% | 2095 | 3.63 | 4.3 | 5.2 | 25 359 | 39 581 | |
| 55.38% | 2035 | 3.39 | 4.2 | 5.5 | 25 651 | 39 366 | |
| 56.94% | 2009 | 3.56 | 4.4 | 5.4 | 26 642 | 40 454 | |
| 53.96% | 1970 | 3.60 | 4.4 | 5.4 | 27 220 | 40 406 | |
| 58.73% | 1902 | 3.81 | 4.5 | 5.2 | 26 311 | 40 170 | |
| 55.61% | 1890 | 3.53 | 4.4 | 5.4 | 26 827 | 38 929 | |
| 56.59% | 1532 | 3.38 | 4.2 | 5.6 | 25 122 | 38 770 | |
| 53.80% | 1407 | 3.49 | 4.1 | 5.3 | 24 271 | 38 068 | |
| 51.36% | 1394 | 3.35 | 4.1 | 5.4 | 26 445 | 38 440 | |
| 57.39% | 1387 | 3.39 | 4.2 | 5.4 | 25 058 | 39 740 | |
| 60.47% | 1362 | 3.90 | 4.3 | 4.9 | 25 196 | 39 463 | |
| 57.37% | 1309 | 3.45 | 4.3 | 5.4 | 26 017 | 39 063 | |
| 59.95% | 1176 | 3.72 | 4.2 | 5.2 | 26 071 | 40 447 | |
| 53.33% | 1125 | 3.53 | 4.2 | 5.0 | 24 748 | 39 743 | |
| 58.54% | 931 | 3.78 | 4.6 | 5.1 | 25 830 | 39 917 | |
| 55.37% | 726 | 3.66 | 3.0 | 3.8 | 18 833 | 35 258 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Ivy Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Ivy w Deadlock?
Najlepszy matchup Ivy to przeciwko Sinclair, osiągając 60.5% wskaźnik wygranych. Ivy wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Ivy?
Najtrudniejszy matchup Ivy to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 46.5% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Ivy powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Ivy?
Ivy ma 35 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 5 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Ivy w trudnych matchupach?
Grając Ivy w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Ivy?
Kluczowe statystyki w matchupach Ivy to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
