
- Winrate
- 57.8%
- Mecze
- 1033
- KDA
- 4.37
Vindicta vs Salomon vs Salomon
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 16 056
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Vindicta dominuje Salomon z imponującym 57.8% procent wygranych w Deadlock. W 1033 grach Vindicta średnio uzyskuje 6.4 zabójstw i 7538 więcej obrażeń gracza na mecz. To sprzyjające starcie pozwala na grę agresywną i wczesne możliwości walki.
Analiza matchupu Vindicta
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Vindicta radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Vindicta vs Salomon?

Vindicta vs Salomon Podsumowanie starcia
The Vindicta vs Salomon matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 1033 recent matches analyzed, Vindicta wins with a 57.8% win rate compared to Salomon's 42.2%, giving Vindicta a 15.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Vindicta consistently outperforms. Vindicta has overwhelming statistical superiority in this matchup. Salomon should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Vindicta vs Salomon Analiza walki
Vindicta achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Salomon in the Vindicta vs Salomon matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Vindicta holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 1033 competitive matches, Vindicta players can approach duels against Salomon with confidence, while Salomon players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Vindicta vs Salomon Analiza ekonomiczna
Vindicta generates approximately 1745 more souls than Salomon on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Vindicta a mid-game advantage. Salomon secures more last hits (54.3 vs 42.8), while Vindicta leads in denies (1.4 vs 0.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Vindicta vs Salomon
Vindicta Build vs Salomon







This winning build for Vindicta against Salomon focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 57.8% win rate against Salomon, these 7 items help Vindicta press the advantage and close out games efficiently. Pozazmysłowe Przewodnictwo, Mistyczny Wybuch, Rozdzieracz Kuloodporności, and 4 more items, totaling approximately 34 799 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Salomon Build vs Vindicta







Salomon's counter-build against Vindicta attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Salomon players typically prioritize items that help them survive and scale. Niebiańskie Błogosławieństwo, Skrzydła Serafina, Duchowe Spalenie, and 4 more items, totaling approximately 43 198 souls Knowing Salomon's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Vindicta vs Salomon na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1033 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Vindicta
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Vindicta ma korzystne starcia przeciwko 26 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 14 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Vindicta jest przeciwko Salomon z 57.8% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 42.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.99% | 13 943 | 3.30 | 8.3 | 5.9 | 37 194 | 38 926 | |
| 53.22% | 10 185 | 3.47 | 8.3 | 5.7 | 37 667 | 39 165 | |
| 46.13% | 7963 | 3.15 | 8.3 | 6.2 | 36 972 | 38 414 | |
| 42.61% | 5769 | 3.35 | 8.2 | 5.7 | 36 260 | 38 721 | |
| 43.62% | 5702 | 3.14 | 7.9 | 6.0 | 35 122 | 38 584 | |
| 51.62% | 5680 | 3.27 | 8.2 | 6.0 | 36 937 | 38 959 | |
| 53.03% | 5665 | 3.19 | 8.5 | 6.2 | 37 351 | 39 283 | |
| 53.41% | 5330 | 3.40 | 8.3 | 5.8 | 37 507 | 38 607 | |
| 50.50% | 5083 | 3.27 | 8.4 | 6.1 | 37 110 | 38 962 | |
| 53.31% | 4965 | 3.18 | 8.6 | 6.4 | 38 707 | 39 010 | |
| 50.34% | 4857 | 3.08 | 8.4 | 6.4 | 37 776 | 38 992 | |
| 49.08% | 4849 | 3.16 | 8.5 | 6.3 | 37 629 | 38 586 | |
| 46.53% | 4831 | 3.34 | 8.4 | 5.9 | 37 186 | 38 939 | |
| 48.67% | 4787 | 3.25 | 8.4 | 6.1 | 36 804 | 38 577 | |
| 52.77% | 3811 | 3.50 | 8.4 | 5.7 | 36 490 | 39 060 | |
| 54.85% | 3601 | 3.32 | 8.3 | 6.0 | 36 147 | 39 105 | |
| 55.79% | 3517 | 3.31 | 8.3 | 6.1 | 36 169 | 38 534 | |
| 52.03% | 3321 | 3.09 | 8.1 | 6.3 | 37 609 | 38 866 | |
| 48.46% | 3310 | 3.23 | 8.2 | 6.0 | 38 303 | 38 830 | |
| 49.21% | 3308 | 3.15 | 8.2 | 6.3 | 36 205 | 38 235 | |
| 51.13% | 3225 | 3.04 | 8.2 | 6.5 | 36 186 | 37 975 | |
| 50.47% | 3190 | 3.29 | 8.5 | 6.1 | 39 267 | 39 987 | |
| 51.79% | 2852 | 3.22 | 8.4 | 6.2 | 37 104 | 39 268 | |
| 47.49% | 2826 | 3.30 | 8.4 | 6.0 | 37 901 | 38 526 | |
| 47.77% | 2778 | 3.23 | 8.5 | 6.0 | 39 232 | 38 910 | |
| 48.67% | 2776 | 3.29 | 8.5 | 6.1 | 38 213 | 38 793 | |
| 55.40% | 2711 | 3.26 | 8.4 | 6.1 | 37 189 | 39 426 | |
| 57.14% | 2681 | 3.54 | 8.8 | 5.9 | 38 497 | 40 033 | |
| 54.37% | 2623 | 3.37 | 8.4 | 6.0 | 38 184 | 39 939 | |
| 52.68% | 2297 | 3.20 | 8.5 | 6.3 | 37 510 | 38 973 | |
| 52.49% | 2248 | 3.10 | 8.6 | 6.4 | 37 700 | 39 844 | |
| 56.48% | 1968 | 3.68 | 8.7 | 5.6 | 38 369 | 39 855 | |
| 46.52% | 1928 | 3.06 | 8.2 | 6.3 | 39 061 | 38 229 | |
| 52.25% | 1910 | 3.31 | 8.5 | 6.1 | 39 658 | 39 241 | |
| 49.78% | 1842 | 3.50 | 8.5 | 5.7 | 35 964 | 38 226 | |
| 54.72% | 1778 | 3.26 | 8.2 | 5.9 | 37 032 | 38 231 | |
| 56.17% | 1677 | 3.34 | 8.5 | 6.0 | 38 053 | 40 080 | |
| 52.48% | 1393 | 3.28 | 7.8 | 5.6 | 35 321 | 38 689 | |
| 57.40% | 1392 | 3.49 | 8.6 | 5.8 | 37 928 | 38 850 | |
| 57.79% | 1033 | 4.37 | 6.4 | 3.6 | 28 547 | 34 745 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Vindicta Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Vindicta w Deadlock?
Najlepszy matchup Vindicta to przeciwko Salomon, osiągając 57.8% wskaźnik wygranych. Vindicta wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Vindicta?
Najtrudniejszy matchup Vindicta to przeciwko Krypta, z tylko 42.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Vindicta powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Vindicta?
Vindicta ma 26 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 14 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Vindicta w trudnych matchupach?
Grając Vindicta w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Vindicta?
Kluczowe statystyki w matchupach Vindicta to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
