
- Winrate
- 42.1%
- Mecze
- 2984
- KDA
- 3.00
Szlamiak vs Siostra Trwoga vs Siostra Trwoga
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 16 010
- Wersja
- 6844
- Ostatnia aktualizacja
- 4 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Siostra Trwoga twardo neutralizuje Szlamiak z zaledwie 42.1% procent wygranych w 2984 meczach. Siostra Trwoga uzyskuje -0.9 więcej zabójstw średnio. Stając w obliczu tego countera, priorytetuj przedmioty defensywne, grę drużynową i unikaj przedłużonych wymiany.
Analiza matchupu Szlamiak
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Szlamiak radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Szlamiak vs Siostra Trwoga?

Szlamiak vs Siostra Trwoga Podsumowanie starcia
The Szlamiak vs Siostra Trwoga matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 2984 recent matches analyzed, Siostra Trwoga wins with a 57.9% win rate compared to Szlamiak's 42.1%, giving Siostra Trwoga a 15.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Szlamiak consistently outperforms. Siostra Trwoga has overwhelming statistical superiority in this matchup. Szlamiak should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Szlamiak vs Siostra Trwoga Analiza walki
Szlamiak edges out Siostra Trwoga in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2984 matches analyzed, this Szlamiak vs Siostra Trwoga matchup remains contestable for both sides. Siostra Trwoga shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Siostra Trwoga's favor.
Szlamiak vs Siostra Trwoga Analiza ekonomiczna
Szlamiak generates approximately 579 more souls than Siostra Trwoga on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Szlamiak a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Polecane przedmioty dla Szlamiak vs Siostra Trwoga
Szlamiak Build vs Siostra Trwoga







This optimized build for Szlamiak against Siostra Trwoga is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 57.9% win rate disadvantage against Siostra Trwoga, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Pozazmysłowe Przewodnictwo, Nawiedzony Strzał, Mistyczny Pogłos, and 4 more items, totaling approximately 51 998 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Siostra Trwoga Build vs Szlamiak







Siostra Trwoga's recommended build against Szlamiak leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Siostra Trwoga, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Duchowe Uderzenie, Magiczny Dywan, Soczewka Skupiająca, and 4 more items, totaling approximately 30 400 souls Understanding Siostra Trwoga's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Szlamiak vs Siostra Trwoga na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2984 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Szlamiak
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Szlamiak ma korzystne starcia przeciwko 5 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 38 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Szlamiak jest przeciwko Miraż z 53.5% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 35.2% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.09% | 2984 | 3.00 | 3.2 | 4.6 | 25 719 | 35 430 | |
| 35.18% | 2777 | 2.78 | 3.0 | 4.7 | 21 748 | 34 750 | |
| 38.19% | 2393 | 2.77 | 3.1 | 4.8 | 22 307 | 35 311 | |
| 35.52% | 2131 | 2.85 | 3.3 | 5.0 | 23 034 | 35 496 | |
| 49.22% | 1995 | 3.04 | 3.6 | 4.9 | 25 006 | 36 008 | |
| 40.77% | 1994 | 2.83 | 3.5 | 5.1 | 23 498 | 35 527 | |
| 47.37% | 1917 | 2.98 | 3.4 | 4.9 | 23 809 | 35 261 | |
| 43.64% | 1785 | 2.87 | 3.7 | 5.3 | 25 143 | 35 930 | |
| 46.55% | 1785 | 3.06 | 3.6 | 4.9 | 23 787 | 35 603 | |
| 41.82% | 1767 | 2.87 | 3.3 | 5.0 | 24 363 | 35 669 | |
| 38.38% | 1631 | 2.91 | 3.2 | 4.7 | 22 080 | 36 036 | |
| 42.86% | 1624 | 2.98 | 3.4 | 4.8 | 24 083 | 35 213 | |
| 46.56% | 1613 | 2.98 | 3.4 | 4.9 | 24 375 | 36 551 | |
| 45.78% | 1601 | 2.99 | 3.5 | 4.8 | 23 947 | 35 241 | |
| 49.15% | 1597 | 3.11 | 3.3 | 4.6 | 22 886 | 35 633 | |
| 46.34% | 1558 | 3.16 | 3.5 | 4.7 | 23 770 | 35 664 | |
| 39.69% | 1537 | 3.08 | 3.3 | 4.7 | 23 072 | 35 604 | |
| 46.97% | 1533 | 3.19 | 3.5 | 4.7 | 24 316 | 35 630 | |
| 52.35% | 1490 | 3.19 | 3.8 | 4.8 | 24 462 | 36 121 | |
| 48.00% | 1477 | 3.12 | 3.5 | 4.8 | 24 053 | 35 461 | |
| 43.66% | 1468 | 2.74 | 3.5 | 5.2 | 22 456 | 35 440 | |
| 48.83% | 1456 | 3.15 | 3.8 | 4.8 | 24 720 | 36 075 | |
| 39.22% | 1433 | 2.87 | 3.5 | 5.0 | 25 255 | 35 659 | |
| 42.30% | 1331 | 2.90 | 3.6 | 5.0 | 23 879 | 35 318 | |
| 51.33% | 1278 | 3.22 | 3.8 | 4.8 | 24 522 | 36 734 | |
| 41.92% | 1262 | 2.92 | 3.2 | 4.7 | 24 329 | 35 304 | |
| 49.32% | 1257 | 3.17 | 3.8 | 4.9 | 24 964 | 35 782 | |
| 44.67% | 1097 | 3.10 | 3.5 | 4.8 | 24 926 | 36 139 | |
| 43.24% | 1087 | 3.07 | 3.3 | 4.5 | 23 364 | 34 516 | |
| 49.36% | 1023 | 2.99 | 3.5 | 4.8 | 23 105 | 35 101 | |
| 44.83% | 957 | 3.03 | 3.0 | 4.3 | 21 377 | 34 693 | |
| 47.24% | 923 | 2.93 | 3.4 | 4.9 | 23 238 | 35 905 | |
| 48.99% | 894 | 2.99 | 3.5 | 5.1 | 25 821 | 35 757 | |
| 50.00% | 890 | 3.28 | 3.7 | 4.7 | 24 162 | 36 677 | |
| 49.75% | 804 | 3.19 | 3.4 | 4.6 | 23 044 | 35 609 | |
| 42.27% | 802 | 2.99 | 3.1 | 4.5 | 22 199 | 33 881 | |
| 49.23% | 784 | 3.21 | 3.7 | 4.8 | 25 486 | 37 431 | |
| 47.93% | 772 | 3.12 | 3.3 | 4.7 | 24 165 | 36 178 | |
| 45.38% | 758 | 3.00 | 3.1 | 4.4 | 22 368 | 35 754 | |
| 46.71% | 715 | 3.21 | 3.4 | 4.5 | 24 197 | 34 805 | |
| 49.77% | 663 | 3.05 | 3.7 | 5.0 | 25 157 | 36 173 | |
| 53.54% | 635 | 3.25 | 3.6 | 4.6 | 25 714 | 36 343 | |
| 52.74% | 584 | 3.29 | 3.4 | 4.4 | 22 304 | 35 145 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Szlamiak Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Szlamiak w Deadlock?
Najlepszy matchup Szlamiak to przeciwko Miraż, osiągając 53.5% wskaźnik wygranych. Szlamiak wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Szlamiak?
Najtrudniejszy matchup Szlamiak to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 35.2% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Szlamiak powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Szlamiak?
Szlamiak ma 5 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 38 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Szlamiak w trudnych matchupach?
Grając Szlamiak w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Szlamiak?
Kluczowe statystyki w matchupach Szlamiak to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
