
- Winrate
- 49.8%
- Mecze
- 685
- KDA
- 2.85
Kieszonka vs Salomon vs Salomon
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 10 186
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Starcie Kieszonka vs Salomon jest niezwykle bliskie z 49.8% vs 50.2% procent wygranych w 685 meczach. Kieszonka ma niewielką przewagę w kill-death ratio. Indywidualna umiejętność i pozycjonowanie określą wynik bardziej niż wybór bohatera w tym wyrównaniu starciu.
Analiza matchupu Kieszonka
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Kieszonka radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Kieszonka vs Salomon?

Kieszonka vs Salomon Podsumowanie starcia
The Kieszonka vs Salomon matchup in Deadlock is ekstremalnie wyrównane starcie, gdzie indywidualne umiejętności są decydującym czynnikiem. Based on 685 recent matches analyzed, Salomon wins with a 50.2% win rate compared to Kieszonka's 49.8%, giving Salomon a 0.4 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kieszonka consistently outperforms. Both Kieszonka and Salomon have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Kieszonka vs Salomon Analiza walki
Kieszonka edges out Salomon in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 685 matches analyzed, this Kieszonka vs Salomon matchup remains contestable for both sides. Salomon shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Salomon's favor.
Kieszonka vs Salomon Analiza ekonomiczna
Kieszonka generates approximately 1881 more souls than Salomon on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kieszonka a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Polecane przedmioty dla Kieszonka vs Salomon
Kieszonka Build vs Salomon







This optimized build for Kieszonka against Salomon is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.2% win rate disadvantage against Salomon, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Pozazmysłowe Przewodnictwo, Dodatkowy Duch, Skrzydła Serafina, and 4 more items, totaling approximately 27 198 souls The build emphasizes early power spikes with cost-efficient items, allowing you to stay relevant even when Salomon has an inherent advantage.
Salomon Build vs Kieszonka







Salomon's recommended build against Kieszonka leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Salomon, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Okaleczający Strzał w Głowę, Skrzydła Serafina, Kolekcjoner Trofeów, and 4 more items, totaling approximately 28 399 souls Understanding Salomon's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Kieszonka vs Salomon na podstawie danych o współczynniku wygranych z 685 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Kieszonka
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Kieszonka ma korzystne starcia przeciwko 5 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 35 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Kieszonka jest przeciwko Szlamiak z 53.0% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 38.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.59% | 8394 | 2.66 | 5.5 | 6.3 | 34 311 | 40 904 | |
| 47.07% | 7653 | 2.75 | 5.6 | 6.3 | 34 744 | 41 134 | |
| 41.72% | 4643 | 2.68 | 5.9 | 6.5 | 35 589 | 40 801 | |
| 47.48% | 3850 | 2.64 | 5.8 | 6.7 | 36 071 | 41 943 | |
| 46.37% | 3621 | 2.69 | 5.7 | 6.4 | 35 142 | 40 927 | |
| 39.20% | 3485 | 2.57 | 5.5 | 6.5 | 33 787 | 40 964 | |
| 40.26% | 3346 | 2.63 | 5.6 | 6.5 | 34 469 | 40 934 | |
| 49.07% | 3232 | 2.76 | 6.0 | 6.5 | 36 731 | 41 106 | |
| 45.68% | 3229 | 2.71 | 5.9 | 6.5 | 35 398 | 41 336 | |
| 48.31% | 3225 | 2.73 | 5.6 | 6.4 | 35 069 | 40 684 | |
| 45.39% | 3181 | 2.72 | 5.7 | 6.4 | 35 786 | 41 224 | |
| 44.11% | 3081 | 2.59 | 5.9 | 6.9 | 35 898 | 40 809 | |
| 42.97% | 2730 | 2.65 | 5.7 | 6.4 | 34 371 | 40 533 | |
| 42.86% | 2681 | 2.45 | 5.6 | 6.8 | 32 839 | 40 373 | |
| 40.68% | 2677 | 2.61 | 5.6 | 6.6 | 34 517 | 40 996 | |
| 46.71% | 2526 | 2.64 | 5.5 | 6.6 | 33 965 | 40 659 | |
| 45.77% | 2176 | 2.65 | 5.7 | 6.7 | 35 411 | 40 589 | |
| 49.95% | 2150 | 2.80 | 5.9 | 6.4 | 35 354 | 41 878 | |
| 51.03% | 2130 | 2.73 | 5.9 | 6.7 | 35 351 | 41 315 | |
| 43.81% | 2123 | 2.57 | 5.5 | 6.6 | 35 822 | 41 181 | |
| 42.35% | 2097 | 2.58 | 5.7 | 6.6 | 35 529 | 40 896 | |
| 47.90% | 2071 | 2.72 | 5.9 | 6.6 | 36 413 | 40 921 | |
| 45.00% | 2042 | 2.63 | 5.8 | 6.7 | 36 467 | 41 056 | |
| 50.77% | 2017 | 2.75 | 5.9 | 6.5 | 35 991 | 41 606 | |
| 49.11% | 1910 | 2.74 | 5.9 | 6.6 | 35 619 | 41 056 | |
| 41.27% | 1902 | 2.67 | 5.5 | 6.3 | 35 324 | 40 050 | |
| 40.25% | 1841 | 2.53 | 5.6 | 6.7 | 37 391 | 41 362 | |
| 49.78% | 1786 | 2.73 | 5.8 | 6.5 | 35 602 | 41 268 | |
| 48.58% | 1688 | 2.78 | 6.0 | 6.6 | 37 044 | 42 101 | |
| 47.25% | 1528 | 2.65 | 5.8 | 6.7 | 36 351 | 40 922 | |
| 47.16% | 1514 | 2.68 | 6.0 | 6.7 | 35 934 | 41 369 | |
| 49.18% | 1348 | 2.59 | 5.6 | 6.7 | 34 252 | 41 508 | |
| 48.80% | 1289 | 2.90 | 5.9 | 6.2 | 35 724 | 41 637 | |
| 42.51% | 1242 | 2.65 | 5.6 | 6.4 | 37 355 | 40 957 | |
| 45.10% | 1193 | 2.78 | 5.6 | 6.3 | 34 644 | 41 271 | |
| 52.95% | 1137 | 2.69 | 5.6 | 6.5 | 35 865 | 41 198 | |
| 50.97% | 1136 | 2.77 | 5.7 | 6.3 | 35 552 | 41 835 | |
| 46.56% | 915 | 2.71 | 5.4 | 6.2 | 33 960 | 41 381 | |
| 50.93% | 807 | 2.72 | 5.6 | 6.4 | 33 580 | 40 030 | |
| 49.78% | 685 | 2.85 | 4.1 | 4.6 | 26 906 | 36 524 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kieszonka Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Kieszonka w Deadlock?
Najlepszy matchup Kieszonka to przeciwko Szlamiak, osiągając 53.0% wskaźnik wygranych. Kieszonka wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Kieszonka?
Najtrudniejszy matchup Kieszonka to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 38.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Kieszonka powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Kieszonka?
Kieszonka ma 5 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 35 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Kieszonka w trudnych matchupach?
Grając Kieszonka w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Kieszonka?
Kluczowe statystyki w matchupach Kieszonka to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
