
- Winrate
- 53.0%
- Pickrate
- 0.0%
- KDA
- 3.05
Victor Składy
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 14 076
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Najlepsze skład Victor zawierają top składy drużyny obejmujący Mara, Batog, Victor, Prozalia, Krypta, Szczurzy Król z 81.03% procent wygranych i 0.01% pick rate; obejmujący Dynamo, Mara, Kaliko, Batog, Victor, Krypta z 75.47% procent wygranych i 0.02% pick rate; obejmujący Mara, Kosa, Batog, Victor, Prozalia, Krypta z 75.13% procent wygranych i 0.02% pick rate. Te skład Victor demonstrują sprawdzoną synergię i strategiczną wydajność w konkurencyjnych meczach Deadlock. Odkryj najwyższe procent wygranych Victor składy drużyny, aby zmaksymalizować przewagę konkurencyjną drużyny.
najlepszy skład z Victor to Mara, Batog, Victor, Prozalia, Krypta, Szczurzy Król, z 81.03% wygranych i 0.01% wybieralności. drugi skład z Victor to Dynamo, Mara, Kaliko, Batog, Victor, Krypta, z 75.47% wygranych i 0.02% wybieralności. trzeci skład z Victor to Mara, Kosa, Batog, Victor, Prozalia, Krypta, z 75.13% wygranych i 0.02% wybieralności. Te składy drużynowe reprezentują 30 najskuteczniejszych kombinacji z Victor.
94 Wygrane | 22 Przegrane | 116 Mecze | 81.03% Winrate | 0.01% Pickrate | |
120 Wygrane | 39 Przegrane | 159 Mecze | 75.47% Winrate | 0.02% Pickrate | |
142 Wygrane | 47 Przegrane | 189 Mecze | 75.13% Winrate | 0.02% Pickrate | |
90 Wygrane | 30 Przegrane | 120 Mecze | 75.00% Winrate | 0.01% Pickrate | |
77 Wygrane | 27 Przegrane | 104 Mecze | 74.04% Winrate | 0.01% Pickrate | |
88 Wygrane | 31 Przegrane | 119 Mecze | 73.95% Winrate | 0.01% Pickrate | |
105 Wygrane | 40 Przegrane | 145 Mecze | 72.41% Winrate | 0.02% Pickrate | |
88 Wygrane | 35 Przegrane | 123 Mecze | 71.54% Winrate | 0.01% Pickrate | |
93 Wygrane | 39 Przegrane | 132 Mecze | 70.45% Winrate | 0.02% Pickrate | |
130 Wygrane | 55 Przegrane | 185 Mecze | 70.27% Winrate | 0.02% Pickrate | |
73 Wygrane | 31 Przegrane | 104 Mecze | 70.19% Winrate | 0.01% Pickrate | |
80 Wygrane | 34 Przegrane | 114 Mecze | 70.18% Winrate | 0.01% Pickrate | |
72 Wygrane | 31 Przegrane | 103 Mecze | 69.90% Winrate | 0.01% Pickrate | |
106 Wygrane | 46 Przegrane | 152 Mecze | 69.74% Winrate | 0.02% Pickrate | |
129 Wygrane | 56 Przegrane | 185 Mecze | 69.73% Winrate | 0.02% Pickrate | |
131 Wygrane | 58 Przegrane | 189 Mecze | 69.31% Winrate | 0.02% Pickrate | |
92 Wygrane | 41 Przegrane | 133 Mecze | 69.17% Winrate | 0.02% Pickrate | |
116 Wygrane | 55 Przegrane | 171 Mecze | 67.84% Winrate | 0.02% Pickrate | |
83 Wygrane | 40 Przegrane | 123 Mecze | 67.48% Winrate | 0.01% Pickrate | |
89 Wygrane | 43 Przegrane | 132 Mecze | 67.42% Winrate | 0.02% Pickrate | |
86 Wygrane | 42 Przegrane | 128 Mecze | 67.19% Winrate | 0.02% Pickrate | |
86 Wygrane | 42 Przegrane | 128 Mecze | 67.19% Winrate | 0.02% Pickrate | |
91 Wygrane | 46 Przegrane | 137 Mecze | 66.42% Winrate | 0.02% Pickrate | |
67 Wygrane | 34 Przegrane | 101 Mecze | 66.34% Winrate | 0.01% Pickrate | |
68 Wygrane | 35 Przegrane | 103 Mecze | 66.02% Winrate | 0.01% Pickrate | |
83 Wygrane | 43 Przegrane | 126 Mecze | 65.87% Winrate | 0.02% Pickrate | |
71 Wygrane | 37 Przegrane | 108 Mecze | 65.74% Winrate | 0.01% Pickrate | |
72 Wygrane | 38 Przegrane | 110 Mecze | 65.45% Winrate | 0.01% Pickrate | |
142 Wygrane | 75 Przegrane | 217 Mecze | 65.44% Winrate | 0.03% Pickrate | |
87 Wygrane | 46 Przegrane | 133 Mecze | 65.41% Winrate | 0.02% Pickrate | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Victor Składy drużynowe - FAQ
Jakie są najlepsze składy Victor w Deadlock?
Najlepsze składy Victor zawierają Mara, Batog, Victor, Prozalia, Krypta, Szczurzy Król, osiągając 81.03% wskaźnik wygranych i 0.01% wskaźnik wyboru. Ten skład Victor demonstruje silną synergię w konkurencyjnych meczach.
Jaki jest skład Victor z najwyższym wskaźnikiem wygranych?
Skład Victor z najwyższym wskaźnikiem wygranych osiąga 81.03% i zawiera Mara, Batog, Victor, Prozalia, Krypta, Szczurzy Król. Z 94 wygranymi z 116 meczów, ten skład ma udowodnioną skuteczność.
Jakie są 3 najlepsze składy drużynowe Victor?
3 najlepsze składy drużynowe Victor to: (1) Mara, Batog, Victor, Prozalia, Krypta, Szczurzy Król z 81.03% wskaźnikiem wygranych, (2) Dynamo, Mara, Kaliko, Batog, Victor, Krypta z 75.47%, i (3) Mara, Kosa, Batog, Victor, Prozalia, Krypta z 75.13%.
Jaki jest średni wskaźnik wygranych dla składów Victor?
Składy Victor osiągają średnio 77.21% wskaźnik wygranych, z najlepszym składem osiągającym 81.03%.
Jak popularne są składy drużynowe Victor?
Składy drużynowe Victor były grane w 464 meczach, z najpopularniejszym składem osiągającym 0.01% wskaźnik wyboru.
Jak zbudować drużynę wokół Victor w Deadlock?
Aby zbudować drużynę wokół Victor, wybierz bohaterów, którzy uzupełniają rolę twojego bohatera. Szukaj bohaterów z komplementarnymi umiejętnościami i strategiczną wszechstronnością.
Jaką rolę pełni Victor w składach drużynowych?
Victor pełni rolę versatile w składach drużynowych. Zrozumienie roli Victor pomaga w draftowaniu komplementarnych bohaterów.