
- Winrate
- 55.0%
- Mecze
- 6954
- KDA
- 3.46
Prozalia vs Siostra Trwoga vs Siostra Trwoga
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 32 107
- Wersja
- 6844
- Ostatnia aktualizacja
- 4 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Prozalia dominuje Siostra Trwoga z imponującym 55.0% procent wygranych w Deadlock. W 6954 grach Prozalia średnio uzyskuje 3.0 zabójstw i 11 094 więcej obrażeń gracza na mecz. To sprzyjające starcie pozwala na grę agresywną i wczesne możliwości walki.
Analiza matchupu Prozalia
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Prozalia radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Prozalia vs Siostra Trwoga?

Prozalia vs Siostra Trwoga Podsumowanie starcia
The Prozalia vs Siostra Trwoga matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 6954 recent matches analyzed, Prozalia wins with a 55.0% win rate compared to Siostra Trwoga's 45.0%, giving Prozalia a 10.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Prozalia consistently outperforms. Prozalia has overwhelming statistical superiority in this matchup. Siostra Trwoga should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Prozalia vs Siostra Trwoga Analiza walki
Prozalia edges out Siostra Trwoga in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 6954 matches analyzed, this Prozalia vs Siostra Trwoga matchup remains contestable for both sides. Siostra Trwoga shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Siostra Trwoga's favor.
Prozalia vs Siostra Trwoga Analiza ekonomiczna
Prozalia generates approximately 1931 more souls than Siostra Trwoga on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Prozalia a mid-game advantage. Prozalia secures more last hits (89.1 vs 60.4), while Siostra Trwoga leads in denies (2.3 vs 1.4). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Prozalia vs Siostra Trwoga
Prozalia Build vs Siostra Trwoga







This winning build for Prozalia against Siostra Trwoga focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 55.0% win rate against Siostra Trwoga, these 7 items help Prozalia press the advantage and close out games efficiently. Pozazmysłowe Przewodnictwo, Cienisty Splot, Rosnąca Podatność, and 4 more items, totaling approximately 41 999 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Siostra Trwoga Build vs Prozalia







Siostra Trwoga's counter-build against Prozalia attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Siostra Trwoga players typically prioritize items that help them survive and scale. Elektryczne Kapcie, Pozazmysłowe Przewodnictwo, Rykoszet, and 4 more items, totaling approximately 48 798 souls Knowing Siostra Trwoga's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Prozalia vs Siostra Trwoga na podstawie danych o współczynniku wygranych z 6954 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Prozalia
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Prozalia ma korzystne starcia przeciwko 42 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 1 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Prozalia jest przeciwko Miraż z 65.1% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 48.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 55.05% | 6954 | 3.46 | 3.0 | 4.5 | 27 176 | 36 981 | |
| 48.59% | 5532 | 3.38 | 2.8 | 4.4 | 24 365 | 36 981 | |
| 52.20% | 5352 | 3.33 | 2.8 | 4.4 | 22 865 | 36 828 | |
| 51.14% | 5063 | 3.59 | 3.2 | 4.5 | 26 301 | 37 806 | |
| 52.87% | 4746 | 3.33 | 3.2 | 4.9 | 25 687 | 37 394 | |
| 60.30% | 4516 | 3.60 | 3.2 | 4.6 | 25 907 | 37 276 | |
| 55.89% | 4262 | 3.43 | 3.1 | 4.6 | 26 042 | 37 170 | |
| 57.93% | 4195 | 3.58 | 3.2 | 4.6 | 25 614 | 37 452 | |
| 61.28% | 4104 | 3.65 | 3.2 | 4.4 | 25 884 | 37 180 | |
| 56.40% | 3693 | 3.63 | 3.2 | 4.4 | 25 345 | 36 879 | |
| 61.78% | 3689 | 3.73 | 3.2 | 4.4 | 25 156 | 37 015 | |
| 55.37% | 3650 | 3.43 | 3.2 | 4.7 | 26 401 | 37 229 | |
| 60.31% | 3638 | 3.62 | 3.3 | 4.6 | 26 323 | 37 429 | |
| 58.31% | 3588 | 3.35 | 3.0 | 4.7 | 24 218 | 37 108 | |
| 55.05% | 3544 | 3.64 | 3.2 | 4.5 | 25 866 | 37 798 | |
| 60.01% | 3476 | 3.61 | 3.3 | 4.6 | 26 204 | 37 263 | |
| 64.21% | 3470 | 3.78 | 3.4 | 4.4 | 25 441 | 36 954 | |
| 57.40% | 3399 | 3.35 | 3.3 | 4.9 | 25 260 | 36 861 | |
| 56.96% | 3306 | 3.34 | 3.1 | 4.6 | 23 587 | 37 260 | |
| 61.43% | 3194 | 3.59 | 3.2 | 4.6 | 25 303 | 36 899 | |
| 60.47% | 3076 | 3.67 | 3.0 | 4.3 | 24 151 | 36 949 | |
| 53.48% | 3020 | 3.44 | 3.3 | 4.8 | 27 625 | 37 578 | |
| 56.08% | 2896 | 3.57 | 3.0 | 4.3 | 26 357 | 37 459 | |
| 63.69% | 2864 | 3.94 | 3.3 | 4.3 | 24 937 | 37 442 | |
| 57.67% | 2785 | 3.51 | 3.2 | 4.7 | 25 758 | 37 371 | |
| 61.84% | 2526 | 3.71 | 3.3 | 4.5 | 25 028 | 36 292 | |
| 54.92% | 2447 | 3.61 | 3.0 | 4.3 | 25 052 | 36 453 | |
| 57.81% | 2387 | 3.61 | 3.2 | 4.5 | 26 946 | 37 557 | |
| 57.00% | 2363 | 3.55 | 3.2 | 4.7 | 26 285 | 36 995 | |
| 60.58% | 2184 | 3.48 | 3.0 | 4.6 | 24 419 | 37 234 | |
| 56.20% | 2016 | 3.63 | 2.8 | 4.0 | 23 725 | 36 868 | |
| 61.57% | 1988 | 3.76 | 3.3 | 4.4 | 24 508 | 37 737 | |
| 60.66% | 1965 | 3.50 | 3.0 | 4.4 | 24 099 | 37 314 | |
| 60.71% | 1807 | 3.97 | 2.9 | 3.7 | 24 154 | 36 352 | |
| 53.36% | 1728 | 3.46 | 2.9 | 4.5 | 25 737 | 36 911 | |
| 54.45% | 1695 | 3.41 | 2.9 | 4.5 | 24 343 | 36 044 | |
| 61.62% | 1631 | 3.70 | 3.0 | 4.1 | 24 525 | 36 935 | |
| 62.52% | 1625 | 3.74 | 3.4 | 4.4 | 25 516 | 37 517 | |
| 58.71% | 1613 | 3.58 | 3.0 | 4.4 | 25 254 | 36 727 | |
| 60.96% | 1555 | 3.84 | 3.1 | 4.2 | 24 444 | 36 636 | |
| 59.47% | 1409 | 3.48 | 3.2 | 4.6 | 24 279 | 36 611 | |
| 65.11% | 1307 | 3.82 | 3.0 | 4.1 | 25 752 | 37 248 | |
| 64.14% | 1185 | 3.93 | 3.3 | 4.1 | 24 135 | 36 427 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Prozalia Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Prozalia w Deadlock?
Najlepszy matchup Prozalia to przeciwko Miraż, osiągając 65.1% wskaźnik wygranych. Prozalia wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Prozalia?
Najtrudniejszy matchup Prozalia to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 48.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Prozalia powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Prozalia?
Prozalia ma 42 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 1 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Prozalia w trudnych matchupach?
Grając Prozalia w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Prozalia?
Kluczowe statystyki w matchupach Prozalia to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
