
- Winrate
- 54.6%
- Mecze
- 8820
- KDA
- 2.92
Baba vs Srebrna vs Srebrna
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 35 409
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Baba utrzymuje 54.6% procent wygranych przewagi nad Srebrna na podstawie 8820 meczów Deadlock. Baba średnio osiąga -616 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Baba
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Baba radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Baba vs Srebrna?

Baba vs Srebrna Podsumowanie starcia
The Baba vs Srebrna matchup in Deadlock is znacząca statystyczna przewaga. Based on 8820 recent matches analyzed, Baba wins with a 54.6% win rate compared to Srebrna's 45.4%, giving Baba a 9.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Baba consistently outperforms. Baba dominates this matchup statistically. Baba can play aggressively and look for solo kills, while Srebrna should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Baba vs Srebrna Analiza walki
Baba edges out Srebrna in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 8820 matches analyzed, this Baba vs Srebrna matchup remains contestable for both sides. Srebrna shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Srebrna's favor.
Baba vs Srebrna Analiza ekonomiczna
Srebrna generates approximately 616 more souls than Baba on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Srebrna a mid-game advantage. Srebrna secures more last hits (67.5 vs 61.6), while Srebrna leads in denies (2.5 vs 1.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Baba vs Srebrna
Baba Build vs Srebrna







This winning build for Baba against Srebrna focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 54.6% win rate against Srebrna, these 7 items help Baba press the advantage and close out games efficiently. Cienisty Splot, Amulet Pokrzepienia, Miażdżące Pięści, and 4 more items, totaling approximately 29 199 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Srebrna Build vs Baba







Srebrna's counter-build against Baba attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Srebrna players typically prioritize items that help them survive and scale. Zdzielenie Ogonem, Skok do Gardła, Szał Bitewny, and 4 more items, totaling approximately 32 000 souls Knowing Srebrna's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Baba vs Srebrna na podstawie danych o współczynniku wygranych z 8820 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Baba
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Baba ma korzystne starcia przeciwko 23 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 17 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Baba jest przeciwko Salomon z 59.1% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 41.9% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.85% | 32 134 | 2.69 | 5.0 | 6.5 | 24 690 | 37 095 | |
| 43.26% | 17 266 | 2.59 | 5.2 | 7.0 | 25 427 | 36 603 | |
| 50.30% | 14 811 | 2.75 | 5.4 | 6.8 | 26 117 | 37 526 | |
| 49.26% | 14 803 | 2.81 | 5.5 | 6.8 | 26 524 | 37 762 | |
| 52.50% | 14 443 | 2.90 | 5.7 | 6.7 | 27 284 | 37 950 | |
| 42.52% | 13 096 | 2.66 | 5.2 | 6.7 | 25 033 | 37 182 | |
| 42.92% | 13 091 | 2.86 | 5.6 | 6.5 | 26 747 | 37 806 | |
| 48.32% | 12 741 | 2.73 | 5.6 | 7.1 | 26 990 | 37 064 | |
| 48.55% | 12 487 | 2.70 | 5.3 | 6.9 | 26 338 | 37 251 | |
| 52.15% | 12 041 | 2.75 | 5.6 | 7.0 | 27 420 | 37 294 | |
| 43.57% | 11 277 | 2.86 | 5.5 | 6.5 | 26 426 | 37 678 | |
| 52.49% | 11 230 | 2.91 | 5.5 | 6.6 | 27 357 | 37 435 | |
| 46.01% | 10 865 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 25 851 | 36 770 | |
| 51.49% | 10 345 | 3.00 | 5.8 | 6.4 | 27 466 | 37 751 | |
| 46.78% | 10 185 | 2.51 | 5.2 | 7.1 | 24 679 | 37 017 | |
| 46.89% | 9317 | 2.69 | 5.4 | 6.9 | 27 443 | 37 206 | |
| 51.67% | 9123 | 2.88 | 5.8 | 6.7 | 27 528 | 37 605 | |
| 50.89% | 9006 | 2.96 | 5.8 | 6.7 | 28 005 | 37 705 | |
| 46.85% | 8959 | 2.87 | 5.7 | 6.6 | 28 037 | 37 585 | |
| 54.56% | 8820 | 2.92 | 5.8 | 6.8 | 27 270 | 37 720 | |
| 48.51% | 8759 | 2.76 | 5.5 | 6.8 | 27 579 | 37 162 | |
| 54.14% | 8553 | 2.92 | 5.5 | 6.5 | 26 315 | 37 764 | |
| 45.40% | 8527 | 2.75 | 5.3 | 6.7 | 26 496 | 36 677 | |
| 52.94% | 8311 | 2.91 | 5.6 | 6.6 | 26 298 | 37 842 | |
| 51.25% | 8078 | 2.88 | 5.8 | 6.8 | 27 968 | 37 379 | |
| 52.93% | 7653 | 2.96 | 5.6 | 6.7 | 27 294 | 38 491 | |
| 49.97% | 7213 | 2.92 | 5.8 | 6.7 | 28 657 | 38 315 | |
| 50.43% | 6742 | 2.84 | 5.6 | 6.8 | 27 676 | 37 329 | |
| 49.74% | 6453 | 2.70 | 5.3 | 6.8 | 26 559 | 37 231 | |
| 55.14% | 5918 | 3.03 | 5.8 | 6.4 | 27 772 | 38 695 | |
| 46.02% | 5821 | 2.71 | 5.3 | 6.8 | 27 887 | 36 649 | |
| 50.20% | 5504 | 2.77 | 5.5 | 7.0 | 27 006 | 37 335 | |
| 55.76% | 5303 | 2.86 | 5.5 | 6.7 | 26 977 | 38 167 | |
| 50.18% | 5149 | 2.90 | 5.5 | 6.5 | 25 757 | 37 073 | |
| 50.77% | 5029 | 2.67 | 5.2 | 6.8 | 25 667 | 37 858 | |
| 53.36% | 4796 | 2.91 | 5.6 | 6.5 | 27 435 | 37 457 | |
| 53.62% | 4556 | 3.12 | 5.6 | 6.2 | 26 784 | 37 918 | |
| 51.65% | 4103 | 2.87 | 5.3 | 6.2 | 25 857 | 37 617 | |
| 55.42% | 3208 | 2.93 | 5.6 | 6.6 | 26 597 | 37 822 | |
| 59.14% | 3174 | 3.71 | 4.4 | 4.0 | 22 224 | 34 481 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Baba Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Baba w Deadlock?
Najlepszy matchup Baba to przeciwko Salomon, osiągając 59.1% wskaźnik wygranych. Baba wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Baba?
Najtrudniejszy matchup Baba to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 41.9% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Baba powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Baba?
Baba ma 23 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 17 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Baba w trudnych matchupach?
Grając Baba w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Baba?
Kluczowe statystyki w matchupach Baba to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
