Eksplodujący Podbródkowy
Winrate
0.0%
Pickrate
0.0%
Koszt dusz
N/A

Eksplodujący Podbródkowy Przegląd

Eksplodujący Podbródkowy Tier Dability
Poziom umiejętności
Wszystkie poziomy umiejętności
Mecze
0
Wersja
6795
Ostatnia aktualizacja
21 paź 2026 UTC
Zadaj obrażenia wręczobrażenia wręcz pobliskim wrogom i odrzuć ich.

Po wylądowaniu zadają oni obrażenia duchowe oraz nakładają zmniejszoną szybkostrzelność na pozostałych wrogów w pobliżu.

Eksplodującego Podbródkowego można użyć na sojusznikach.

Eksplodujący Podbródkowy został wybrany w 0 meczach, zdobywając 0 zwycięstw ze współczynnikiem wygranych 0.0% i współczynnikiem wyboru 0.0%.

0.00%Win Rate
0.00%Pick Rate
0Wins
0Losses
0Matches
0Players

Dla Eksplodujący Podbródkowy zarejestrowano dopiero 0 meczów. Ocena wymaga co najmniej 500 meczów, żeby cokolwiek znaczyła, więc poniżej pokazujemy zmierzone liczby bez wystawiania werdyktu.

Bardzo mała próbaNa podstawie 0 meczów. Próba jest zdecydowanie za mała na wyciąganie wniosków — traktuj te liczby jako wstępne.
MetaBot Desktop

Zdobądź zwycięską przewagę

Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.

  • Nakładki w grze
  • Automatyczne śledzenie meczów
  • Ekskluzywne narzędzia desktopowe
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Czy Eksplodujący Podbródkowy jest dobry w Deadlock?

Eksplodujący Podbródkowy jest sytuacyjny w Deadlock z 0.0% współczynnikiem wygranych. Na podstawie 0 przeanalizowanych meczów, Eksplodujący Podbródkowy osiągnął 0 zwycięstw i 0 porażek. Skuteczność Eksplodujący Podbródkowy różni się w zależności od wyboru bohatera i składu drużyny, więc sprawdź kartę Bohaterów, aby zobaczyć, którzy bohaterowie najlepiej radzą sobie z tym przedmiotem.

Jaki jest współczynnik wygranych i wyboru Eksplodujący Podbródkowy w Deadlock?

Eksplodujący Podbródkowy obecnie ma 0.0% współczynnik wygranych i 0.0% współczynnik wyboru w Deadlock. Z 0 przeanalizowanych meczów, Eksplodujący Podbródkowy jest niszowym wyborem w obecnej mecie. 0.0% współczynnik wygranych wskazuje na poniżej średniej skuteczność przy zakupie.

Ile kosztuje Eksplodujący Podbródkowy w Deadlock?

Eksplodujący Podbródkowy jest dostępny w Deadlock.

Kiedy powinienem kupić Eksplodujący Podbródkowy w Deadlock?

Powinieneś kupić Eksplodujący Podbródkowy we wczesnej grze podczas fazy liniowania. Jako ability, Eksplodujący Podbródkowy jest najskuteczniejszy do ustanowienia dominacji na linii. Sprawdź kartę Bohaterów, aby zobaczyć, którzy bohaterowie najbardziej korzystają z Eksplodujący Podbródkowy w swoich buildach.