Wątły Mocarz
Winrate
56.3%
Pickrate
82.4%
Koszt dusz
6400

Wątły MocarzPrzegląd

Supgrade
Poziom umiejętnościWszystkie poziomy umiejętności
Mecze10 256
Wersja6687
Ostatnia aktualizacja11 wrz 2026 UTC
Każde zabójstwo bohatera przyznaje trwałą szybkostrzelność (maksymalnie 8 razy). Śmierć skutkuje utratą 1 instancji.

Wątły Mocarz został wybrany w 10 256 meczach, zdobywając 5779 zwycięstw ze współczynnikiem wygranych 56.3% i współczynnikiem wyboru 82.4%.

56.35%Win Rate
82.43%Pick Rate
5,779Wins
4,477Losses
10,256Matches
8,454Players

Wątły Mocarz ma obecnie współczynnik wygranych 56.3% i współczynnik wyboru 82.4%. Współczynnik wyboru wzrosła o 2.7%.

Analiza typów buildów Wątły Mocarz pokazuje silny zabojca (76 percentyl) i silny obrażenia (67 percentyl) wśród bohaterów używających tego przedmiotu. Sześć kluczowych metryk: obrażenia (67 percentyl), zabójca (76 percentyl), odmowa dusz (60 percentyl), wsparcie (29 percentyl), pushowanie (62 percentyl) i grubość (63 percentyl).

Te przedmioty są najczęściej budowane razem z Wątły Mocarz w buildach z wysokim współczynnikiem wygranych. Najlepsze przedmioty synergiczne to: Szczęśliwy Strzał (58.3% win rate, 86.6% pick rate), Spirytualny Rozlew (56.6% win rate, 71.9% pick rate), Uciszacz (58.4% win rate, 81.8% pick rate), Okaleczający Strzał w Głowę (56.0% win rate, 83.3% pick rate), Naboje Syfonowe (56.5% win rate, 78.9% pick rate). Budowanie tych przedmiotów razem z Wątły Mocarz tworzy potężne kombinacje zwiększające efektywność bohatera.

Kiedy Budować Wątły Mocarz

Wątły Mocarz to przedmiot z najwyższej półki z 56.3% współczynnika zwycięstw i 82.4% wybieralności w Deadlocku. Kosztuje 6400 dusz.

Mocne strony

  • Wysoki wskaźnik wygranych 56.3% wskazuje na silną efektywność przedmiotu
  • Popularny wybór ze wskaźnikiem wyboru 82.4% w meczach
  • Przedmiot premium późnej gry z potężnymi efektami
  • Silny potencjał synergii z wieloma komplementarnymi przedmiotami

Słabe strony

  • Wysoki koszt dusz wymaga dobrego farmienia do zakupu
  • Ograniczona pula bohaterów redukuje elastyczność w drafcie

Porady strategiczne

1

Czas Zakupu

Kup Wątły Mocarz jako inwestycję późnej gry dla maksymalnego wpływu.

2

Najlepsi Bohaterowie

Rozważ zestaw umiejętności swojego bohatera przy podejmowaniu decyzji o budowaniu Wątły Mocarz.

3

Synergie Przedmiotów

Łączy się dobrze z Szczęśliwy Strzał & Spirytualny Rozlew dla silnych kombinacji przedmiotów.

MetaBot Desktop

Zdobądź zwycięską przewagę

Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.

  • Nakładki w grze
  • Automatyczne śledzenie meczów
  • Ekskluzywne narzędzia desktopowe
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Frequently Asked Questions

Czy Wątły Mocarz jest dobry w Deadlock?

Wątły Mocarz jest bardzo silny w Deadlock z 56.3% współczynnikiem wygranych. Na podstawie 10 256 przeanalizowanych meczów, Wątły Mocarz osiągnął 5779 zwycięstw i 4477 porażek. Skuteczność Wątły Mocarz różni się w zależności od wyboru bohatera i składu drużyny, więc sprawdź kartę Bohaterów, aby zobaczyć, którzy bohaterowie najlepiej radzą sobie z tym przedmiotem.

Jaki jest współczynnik wygranych i wyboru Wątły Mocarz w Deadlock?

Wątły Mocarz obecnie ma 56.3% współczynnik wygranych i 82.4% współczynnik wyboru w Deadlock. Z 10 256 przeanalizowanych meczów, Wątły Mocarz jest bardzo popularnym wyborem w obecnej mecie. 56.3% współczynnik wygranych wskazuje na pozytywną skuteczność przy zakupie.

Ile kosztuje Wątły Mocarz w Deadlock?

Wątły Mocarz kosztuje 6400 dusz w Deadlock. Umieszcza go to w kategorii przedmiotów późna gra (Tier 4). To drogi przedmiot późnej gry, który może pomóc ci zakończyć mecze.

Kiedy powinienem kupić Wątły Mocarz w Deadlock?

Powinieneś kupić Wątły Mocarz w późnej grze, gdy masz znaczny dochód dusz. Jako upgrade kosztujący 6400 dusz, Wątły Mocarz jest najskuteczniejszy jako końcowy przedmiot maksymalizujący twój wpływ. Sprawdź kartę Bohaterów, aby zobaczyć, którzy bohaterowie najbardziej korzystają z Wątły Mocarz w swoich buildach.

Jakie przedmioty dobrze współpracują z Wątły Mocarz w Deadlock?

Najlepsze przedmioty do połączenia z Wątły Mocarz to Szczęśliwy Strzał, Spirytualny Rozlew, Uciszacz. Te synergiczne przedmioty są często budowane razem z Wątły Mocarz w buildach o wysokim współczynniku wygranych. Budowanie tych przedmiotów razem może tworzyć potężne kombinacje wzmacniające mocne strony twojego bohatera.

Czy Wątły Mocarz staje się lepszy czy gorszy w Deadlock?

Wątły Mocarz obecnie poprawia się w mecie Deadlock. Współczynnik wygranych wzrosła o 0.3% od poprzedniej łatki, podczas gdy współczynnik wyboru wzrosła o 2.7%. Ten trend wzrostowy sugeruje, że Wątły Mocarz staje się silniejszy w obecnej mecie. Sprawdź wykres trendów wydajności, aby uzyskać szczegółowe dane historyczne.