Cloak & Dagger - Marvel Rivals Strategist
Wskaźnik Wygranych
49.9%
Wskaźnik Wyboru
4.3%
Śr. KDA
7.90

Cloak & Dagger vs storm

Cloak & Dagger Tier F
Rola
Strategist
Mecze
17 415
Sezon
Aktualny

Starcie Cloak & Dagger vs Storm jest wyrównane, z Cloak & Dagger mającym 48.0% wskaźnik wygranych w 204 grach. Storm poluje na Cloak & Dagger za 22.2 średnich zabójstw, ale Cloak & Dagger może odwrócić walki z 11 377 wydajnością leczenia, jeśli jest chroniony. W tym wyrównanym starciu gracze Cloak & Dagger powinni skupić się na koordynacji drużynowej i odpowiednim timingu umiejętności dla maksymalnego wpływu przeciwko Storm.

Analiza matchupu Cloak & Dagger

Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla Cloak & Dagger. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.

Porównaj z przeciwnikiem
Cloak & Dagger - 48.0% procent wygranych w tym matchupie
Cloak & Dagger
48.0% WS
VS
Matchup Storm vs Cloak & Dagger - 52.0% procent wygranych
Storm
52.0% WS

Kto wygrywa matchup Cloak & Dagger vs Storm?

Storm wygrywa matchup Cloak & Dagger vs Storm
Zwycięzca
Storm
Mecze: 204
48.0%
Wskaźnik Wygranych
52.0%
11.65
KDA
7.76
17.6
Zabójstwa
22.2
4.8
Śmierci
7.1
38.2
Asysty
33.1
3884
Obrażenia
7846
11 377
Leczenie
233

Analiza Starcia Cloak & Dagger vs Storm

W starciu Cloak & Dagger vs Storm widzimy znaczącą przewagę wyłaniającą się z 204 meczów danych. Storm wygrywa 52.0% konfrontacji wobec 48.0% Cloak & Dagger, różnica 3.9% wskazująca na zauważalną przewagę niezależną od umiejętności. Gracze powinni rozważyć ten różnicę starć przy drafcie lub angażowaniu się. Storm wyróżnia się w nurkowaniu i eliminowaniu Cloak & Dagger, który nie ma zdolności samoobrony, aby uciec przed skupioną agresją. Cloak & Dagger absolutnie dominuje w statystykach KDA z 11.65, masywną przewagę +3.89 nad Storm. Wskazuje to, że Cloak & Dagger konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z Cloak & Dagger zapewniającym 11 144 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. Cloak & Dagger jest lekko niefaworyzowany przeciwko Storm. Chociaż to nie jest twarda kontra, powinieneś grać ostrożniej, szukać korzystnych wymian i polegać na wsparciu drużyny, gdy to możliwe. Jako Strateg, starcie Cloak & Dagger przeciwko Storm jest silnie wpływane przez ochronę drużyny. Pozycjonuj się w pobliżu sojuszników, którzy mogą odciągnąć, i komunikuj, gdy jesteś pod presją.

Statystyki Walki Cloak & Dagger vs Storm

Cloak & Dagger prowadzi statystyki walki przeciwko Storm

Cloak & Dagger ma wyraźną przewagę w walce nad Storm, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.

KDA
11.65Cloak & Dagger
7.76Storm
Cloak & Dagger całkowicie przewyższa Storm w efektywności KDA, notując 11.65 w porównaniu z przewagą +3.89. Ta dominująca wydajność wskazuje, że Cloak & Dagger konsekwentnie wygrywa wymiany i przeżywa walki drużynowe.
Zabójstwa
17.6Cloak & Dagger
22.2Storm
Storm dominuje w kolumnie zabójstw ze średnią 22.2 eliminacji, masywną przewagę +4.6 nad Cloak & Dagger. Ta różnica zabójstw tworzy znaczny potencjał śnieżnej kuli poprzez ekonomię ulta.
Śmierci
4.8Cloak & Dagger
7.1Storm
Cloak & Dagger znacznie dłużej przeżywa Storm w tym starciu, średnio tylko 4.8 śmierci wobec 7.1. Ta przewaga przeżywalności -2.3 zapewnia masywną wartość poprzez ciągłe obrażenia, leczenie lub obecność na pierwszej linii.
Asysty
38.2Cloak & Dagger
33.1Storm
Cloak & Dagger dominuje we wkładzie drużynowym ze średnią 38.2 asyst, +5.1 więcej niż Storm. Ta masywna różnica asyst pokazuje, że Cloak & Dagger konsekwentnie uczestniczy i umożliwia udane walki drużynowe.

Porównanie Wpływu Cloak & Dagger vs Storm

⚔️
Śr. Obrażeń
Storm
7846
+3962 przewagi
Cloak & DaggerCloak & Dagger3884
StormStorm7846
💚
Śr. Leczenia
Cloak & Dagger
11 377
+11 144 przewagi
Cloak & DaggerCloak & Dagger11 377
StormStorm233

Jako Pojedynkowicz, Storm oczekiwanie prowadzi obrażenia ze średnią 7846 na mecz. Ta wydajność obrażeń pozwala im zagrażać eliminacjami i konsekwentnie wywierać presję na Cloak & Dagger.

Jako Strateg, Cloak & Dagger wnosi średnio 11 377 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Storm i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.

Starcie Ról Strategist vs Duelist

Cloak & Dagger
Cloak & DaggerStrategist
vs
Storm
StormDuelist

Cloak & Dagger jest podatny na Storm z zaledwie 48.0% wskaźnikiem wygranych. Pozycjonowanie jest wszystkim - trzymaj się blisko swojego Obrońcy, używaj ścian i terenu, i zachowaj zdolności obronne na ich atak. Zgłaszaj flanki wcześnie.

MetaBot Desktop

Zbuduj najlepszą drużynę wokół Cloak & Dagger

Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.

  • Pełna plansza 6v6
  • Team-upy i synergie par
  • Matchupy z wrogą drużyną
Laboratorium składów drużyny w MetaBot Desktop

Kompletne dane o starciach dla Cloak & Dagger w Marvel Rivals (sezon aktualny). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.

Starcia Cloak & Dagger
Przeciwnik
Wskaźnik Wygranych
Mecze
KDA
Zabójstwa
Śmierci
Obrażenia
Leczenie
55.7%4798.0315.35.6733922 721
50.0%4568.3315.15.3667721 325
56.9%39912.7317.64.3416913 405
52.4%39111.1016.44.7389113 460
50.3%39010.2116.64.8457613 570
44.9%3858.9115.25.0455013 582
45.7%3706.9213.25.8614424 344
49.2%36210.4616.55.1413213 157
46.6%3506.6712.35.300
50.1%34512.2217.24.6340610 965
53.8%3448.3514.25.3504016 772
54.9%33510.7316.04.8369912 181
55.5%3358.0414.95.5624420 827
46.7%3289.2815.05.0388112 175
51.9%3228.3614.25.1488917 222
56.6%30410.6016.04.6443014 437
44.6%2895.9911.35.400
50.7%2848.2514.65.3338411 738
50.5%27711.7616.84.7383011 754
51.8%2729.7417.75.5355110 031
52.8%2718.0114.85.4661019 090
47.0%2709.1015.65.1448315 702
51.2%25410.8817.35.1463115 626
50.6%2539.3917.05.2617615 879
61.1%22110.7016.14.7457814 219
45.0%2185.5711.86.1593721 111
53.0%21510.6216.95.0515615 776
47.8%2077.8515.35.7647720 172
48.0%20411.6517.64.8388411 377
49.8%2038.6915.25.2424611 296
42.3%1879.4115.14.7450014 082
41.6%1859.3116.95.4620522 853
49.7%1859.3314.85.0571317 008
48.3%1787.8914.75.6537718 545
51.0%15510.2716.85.0399811 768
51.7%1516.8512.85.200
47.6%14510.1315.34.9372512 790
51.0%14511.2317.44.834228950
43.6%1338.4314.75.2483614 201
57.6%1329.8418.05.5517015 315
49.2%1309.3916.05.2501014 454
45.7%1279.2215.55.5325910 914
52.0%1259.9417.15.0447312 996
41.6%1257.8913.65.1384813 603
53.7%12310.4217.55.1399311 527
50.0%12211.1116.14.4416913 393
38.5%1229.8416.95.3424811 844
57.1%11912.0717.54.6392014 373
54.8%1157.6113.45.3554818 066
58.6%998.9313.44.5408115 196
56.8%889.3916.75.4560817 459
41.4%876.0912.15.500
58.6%5810.1915.04.5570218 583
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

FAQ Cloak & Dagger vs storm

Jakie są najlepsze starcia Cloak & Dagger w Marvel Rivals?

Cloak & Dagger radzi sobie najlepiej przeciwko doctor strange, invisible woman, Elsa Bloodstone. Najsilniejsze starcie jest z star-lord ze wskaźnikiem wygranych 61.1%.

Jakie są najgorsze starcia Cloak & Dagger w Marvel Rivals?

Cloak & Dagger ma trudności z Gambit, magneto, moon knight. Najtrudniejszy kontrpik to mister fantastic z tylko 38.5% wskaźnikiem wygranych.

Jak wygrywać więcej starć z Cloak & Dagger?

Jako Strategist, Cloak & Dagger wygrywa 31 z 54 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.

Jak Cloak & Dagger radzi sobie przeciwko różnym rolom?

Jako Strategist, wydajność Cloak & Dagger w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.