En yuksek cana sahip sampiyonlar
Bu tablo, League of Legends\'taki en yuksek saglik sampiyonlarini siralar, dayaniklilik ve on cephe varligini tercih eden oyuncular icin mukemmeldir. Her sampiyon, temel ve olceklenen saglik istatistikleri, Metabot tier derecesi ve guncel yama verileriyle listelenir, oyundaki en tankli secimler hakkinda net bir resim verir. Bu sampiyonlar hasar emmede ve takim dovuslerini yonetmede mukemmeldir, LoL\'deki en iyi yuksek saglik sampiyonlaridir. Oyun istatistiklerinin yapay zeka analizine dayanan Metabot tier derecesi, gercek maclardaki genel guvenilirliklerini ve performanslarini yansitir. En iyi saglik sampiyonlarini belirlemek ve savas alaninda kirilamaz bir guc olmak icin bu tabloyu kullanin. En iyi sampiyonlar: Tryndamere (51.1% WR), Garen (50.2% WR), Amumu (52.5% WR). Olaf, 55.94% kazanma orani ve 1.54% secilme orani ile domine ediyor. Smolder en cok oynanan, 12.31% secilme orani. 172 sampiyon gercek zamanli istatistiklerle analiz ediliyor.
En yuksek HP'li 3 sampiyon
Rank | Champion | Tier | Attack Damage | Attack Range | Attack Speed | Health | Health Regen | Armor | Magic Resist | Win Rate |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | A | 51.15% | ||||||||
| 2 | B | 50.17% | ||||||||
| 3 | S | 52.52% | ||||||||
| 4 | F | 47.91% | ||||||||
| 5 | A | 51.16% | ||||||||
| 6 | F | 48.34% | ||||||||
| 7 | B | 50.37% | ||||||||
| 8 | A | 51.74% | ||||||||
| 9 | A | 50.56% | ||||||||
| 10 | B | 50.02% | ||||||||
| 11 | A | 51.37% | ||||||||
| 12 | C | 49.44% | ||||||||
| 13 | B | 49.86% | ||||||||
| 14 | B | 50.20% | ||||||||
| 15 | S | 52.64% | ||||||||
| 16 | F | 46.41% | ||||||||
| 17 | B | 49.97% | ||||||||
| 18 | A | 50.57% | ||||||||
| 19 | D | 49.04% | ||||||||
| 20 | B | 50.13% | ||||||||
| 21 | A | 51.46% | ||||||||
| 22 | A | 50.92% | ||||||||
| 23 | B | 50.17% | ||||||||
| 24 | D | 48.94% | ||||||||
| 25 | F | 48.64% | ||||||||
| 26 | C | 49.65% | ||||||||
| 27 | C | 49.19% | ||||||||
| 28 | F | 47.30% | ||||||||
| 29 | D | 49.03% | ||||||||
| 30 | C | 49.66% | ||||||||
| 31 | F | 47.74% | ||||||||
| 32 | F | 48.41% | ||||||||
| 33 | A | 51.64% | ||||||||
| 34 | C | 49.77% | ||||||||
| 35 | S | 52.81% | ||||||||
| 36 | B | 50.50% | ||||||||
| 37 | C | 49.77% | ||||||||
| 38 | C | 49.82% | ||||||||
| 39 | C | 49.39% | ||||||||
| 40 | B | 50.49% | ||||||||
| 41 | S | 55.94% | ||||||||
| 42 | B | 50.00% | ||||||||
| 43 | D | 48.72% | ||||||||
| 44 | D | 48.86% | ||||||||
| 45 | S | 55.79% | ||||||||
| 46 | D | 48.90% | ||||||||
| 47 | C | 49.26% | ||||||||
| 48 | C | 49.34% | ||||||||
| 49 | F | 45.69% | ||||||||
| 50 | S | 52.32% | ||||||||
| 51 | S | 53.94% | ||||||||
| 52 | B | 50.11% | ||||||||
| 53 | C | 49.37% | ||||||||
| 54 | F | 47.91% | ||||||||
| 55 | B | 50.26% | ||||||||
| 56 | F | 47.55% | ||||||||
| 57 | D | 49.14% | ||||||||
| 58 | A | 51.13% | ||||||||
| 59 | F | 46.54% | ||||||||
| 60 | C | 49.23% | ||||||||
| 61 | B | 50.00% | ||||||||
| 62 | C | 49.43% | ||||||||
| 63 | F | 47.50% | ||||||||
| 64 | F | 48.71% | ||||||||
| 65 | F | 48.20% | ||||||||
| 66 | A | 51.09% | ||||||||
| 67 | A | 50.71% | ||||||||
| 68 | C | 49.83% | ||||||||
| 69 | B | 50.30% | ||||||||
| 70 | S | 52.04% | ||||||||
| 71 | C | 49.74% | ||||||||
| 72 | C | 49.85% | ||||||||
| 73 | F | 48.41% | ||||||||
| 74 | D | 49.07% | ||||||||
| 75 | F | 46.74% | ||||||||
| 76 | D | 49.07% | ||||||||
| 77 | F | 47.16% | ||||||||
| 78 | D | 48.79% | ||||||||
| 79 | F | 45.14% | ||||||||
| 80 | C | 49.38% | ||||||||
| 81 | B | 50.23% | ||||||||
| 82 | F | 47.91% | ||||||||
| 83 | F | 46.00% | ||||||||
| 84 | B | 50.44% | ||||||||
| 85 | S | 54.31% | ||||||||
| 86 | A | 50.54% | ||||||||
| 87 | F | 48.42% | ||||||||
| 88 | A | 50.67% | ||||||||
| 89 | A | 50.95% | ||||||||
| 90 | D | 48.84% | ||||||||
| 91 | B | 50.26% | ||||||||
| 92 | S | 52.36% | ||||||||
| 93 | A | 50.61% | ||||||||
| 94 | D | 48.80% | ||||||||
| 95 | C | 49.77% | ||||||||
| 96 | A | 51.40% | ||||||||
| 97 | S | 52.20% | ||||||||
| 98 | D | 48.76% | ||||||||
| 99 | F | 47.64% | ||||||||
| 100 | A | 51.70% | ||||||||
| 101 | S | 52.72% | ||||||||
| 102 | A | 50.78% | ||||||||
| 103 | D | 49.09% | ||||||||
| 104 | D | 49.16% | ||||||||
| 105 | F | 47.76% | ||||||||
| 106 | F | 42.62% | ||||||||
| 107 | S | 53.19% | ||||||||
| 108 | F | 47.09% | ||||||||
| 109 | D | 49.11% | ||||||||
| 110 | B | 50.25% | ||||||||
| 111 | C | 49.50% | ||||||||
| 112 | D | 48.87% | ||||||||
| 113 | A | 51.38% | ||||||||
| 114 | A | 51.33% | ||||||||
| 115 | F | 48.07% | ||||||||
| 116 | S | 52.42% | ||||||||
| 117 | F | 46.65% | ||||||||
| 118 | D | 49.00% | ||||||||
| 119 | F | 46.65% | ||||||||
| 120 | D | 49.05% | ||||||||
| 121 | S | 52.18% | ||||||||
| 122 | C | 49.54% | ||||||||
| 123 | F | 48.57% | ||||||||
| 124 | S | 52.37% | ||||||||
| 125 | A | 50.71% | ||||||||
| 126 | B | 50.27% | ||||||||
| 127 | C | 49.25% | ||||||||
| 128 | D | 48.84% | ||||||||
| 129 | F | 46.78% | ||||||||
| 130 | C | 49.30% | ||||||||
| 131 | B | 50.52% | ||||||||
| 132 | F | 48.64% | ||||||||
| 133 | S | 51.87% | ||||||||
| 134 | F | 41.23% | ||||||||
| 135 | F | 48.03% | ||||||||
| 136 | D | 49.04% | ||||||||
| 137 | F | 48.41% | ||||||||
| 138 | F | 48.72% | ||||||||
| 139 | A | 50.65% | ||||||||
| 140 | F | 47.69% | ||||||||
| 141 | F | 47.48% | ||||||||
| 142 | B | 50.50% | ||||||||
| 143 | C | 49.61% | ||||||||
| 144 | D | 48.97% | ||||||||
| 145 | D | 48.98% | ||||||||
| 146 | C | 49.46% | ||||||||
| 147 | D | 48.93% | ||||||||
| 148 | F | 44.80% | ||||||||
| 149 | S | 53.95% | ||||||||
| 150 | B | 49.87% | ||||||||
| 151 | S | 52.89% | ||||||||
| 152 | S | 51.90% | ||||||||
| 153 | S | 52.54% | ||||||||
| 154 | S | 51.88% | ||||||||
| 155 | S | 54.53% | ||||||||
| 156 | F | 46.62% | ||||||||
| 157 | F | 47.29% | ||||||||
| 158 | S | 52.26% | ||||||||
| 159 | F | 40.51% | ||||||||
| 160 | S | 52.16% | ||||||||
| 161 | A | 51.60% | ||||||||
| 162 | A | 51.10% | ||||||||
| 163 | B | 50.09% | ||||||||
| 164 | B | 50.44% | ||||||||
| 165 | B | 50.18% | ||||||||
| 166 | F | 47.00% | ||||||||
| 167 | D | 49.00% | ||||||||
| 168 | A | 50.67% | ||||||||
| 169 | C | 49.69% | ||||||||
| 170 | S | 52.48% | ||||||||
| 171 | C | 49.52% | ||||||||
| 172 | F | 47.48% | ||||||||
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Sıkça Sorulan Sorular
League of Legends'ta en yuksek kazanma oranina sahip sampiyon hangisi?
Olaf su anda tum sampiyonlar arasinda 55.94% ile en yuksek kazanma oranina sahip.
League of Legends'ta en cok oynanan sampiyon kim?
Smolder, 12.31% secilme orani ile en populer sampiyon.


