- Kazanma Oranı
- 50.0%
- Maçlar
- 10
- KDA
- 1.46
YORU vs BREACH Eslesmeler
- Yama
- 13.06
- Maçlar
- 873.870
- Bolge
- Tum bolgeler
- Rütbe
- Tum rutbeler
- Platform
- Tum platformlar
- Mod
- Competitive
- Son guncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
YORU vs BREACH birebir analizi. YORU, bu rekabetçi matchup'ta 50.0% kazanma oranını elinde tutuyor. 10 oyun analiz edilmiş olarak, kazananları kaybedenlerden ayıran temel istatistikleri—KDA, raunt başına hasar ve tarafa göre performans—keşfedin.
YORU Eşleşme Analizi
Detaylı birebir istatistikleri görmek için rakip bir ajan seçin. YORU'in kazanma oranı, KDA, hasar çıkışı, headshot yüzdesi ve saldırı/savunma etkinliği açısından performansını karşılaştırın — gerçek rekabetçi Valorant maç verilerine dayalı.
YORU vs BREACH eşleşmesini kim kazanır?
YORU vs BREACH Performans Analizi
YORU vs BREACH eşleşmesinde, YORU dört temel performans kategorisinin tamamında tam üstünlük göstermektedir. 10 analiz edilen maça dayanarak, YORU frag verimliliği, hasar çıkışı ve hem saldırı hem de savunma kazanma oranlarında BREACH'ı geride bırakmaktadır. Bu kapsamlı avantaj, YORU'ı Valorant dereceli maçlarında BREACH'a karşı istatistiksel olarak tercih edilen seçim yapmaktadır.
YORU vs BREACH eşleşme özeti
Valorant'ta YORU vs BREACH eşleşmesi nişan ve oyun anlayışının kazananı belirlediği son derece dengeli bir düello. 10 rekabetçi maç analizi sonucunda, YORU %50.0 oranında kazanırken BREACH %50.0 kazanıyor, bu da 0.0 yüzde puanlık bir fark. En büyük fark hasar çıktısı alanında, burada YORU sürekli olarak üstün geliyor. Bu Düellocu vs Initiator eşleşmesinde, Ne YORU ne de BREACH net bir istatistiksel avantaja sahip değil. Zafer bireysel mekanik beceri, yetenek zamanlaması ve rakibin konumlandırmasını okumaya bağlı. Nişan düellolarını kazanmaya ve akıllı rotasyonlar yapmaya odaklan.
YORU vs BREACH fragging analizi
YORU, rekabetçi bir fragging karşılaştırmasında BREACH'ı kıl payı geçiyor, KDA efficiency, kill production, damage output'de kayda değer avantajlarla 5 metriğin 3'ini kazanıyor. 10 analiz edilen maça dayanan yalnızca 3-2 marjıyla, bu YORU vs BREACH eşleşmesi her iki taraf için de tartışmalı kalıyor. BREACH alt edilmiş hissetmemeli — istatistiksel fark, bireysel beceri, konumlandırma seçimleri ve oyun içi karar vermenin belirli karşılaşmaları kolayca BREACH lehine çevirebileceği kadar dar.
YORU vs BREACH atak ve defans performansı
Atak tarafı analizi
YORU, YORU vs BREACH eşleşmesinde anlamlı bir atak avantajı tutuyor - %53.0 ofansif tur kazanımı vs BREACH için %48.3. Bu %4.7 puanlık fark gerçek taktiksel etkilere dönüşüyor.
10 maç analizimiz, YORU'ın kit'inin daha etkili site yürütmeleri sağladığını ortaya koyuyor. BREACH takımları bu dezavantajı kabul etmeli ve buna göre ayarlamalı — daha koordineli yürütmeler düşünün, bireysel oyunlar yerine trade'leri önceliklendirin.
Entry fragging dinamikleri belirgin şekilde YORU lehine kayıyor. BREACH oyuncuları için bu, entry zamanlamalarında daha seçici olmak anlamına geliyor — yardımcının açıları temizlemesini bekleyin, takım arkadaşının trade pozisyonunda olduğundan emin olun.
Post-plant, YORU'ın avantajının en belirgin olduğu yerdir. %4.7 atak farkı, YORU'ın spike dikimlerini tur kazanımlarına dönüştürmekte mükemmel olduğunu gösteriyor. BREACH post-plant'leri birden fazla oyuncuyla stack etmeli ve izole pozisyonlardan kaçınmalı.
Defans tarafı analizi
YORU, BREACH'a karşı belirgin şekilde daha güçlü savunma performansı gösteriyor - turların %51.7'ını tutuyor vs %47.0. Bu 4.7 puanlık avantaj anlamlı taktik üstünlüğü temsil ediyor.
Site anchor atamaları YORU'ın savunma avantajını hesaba katmalı. YORU güvenle siteleri solo tutabilir. BREACH solo anchor pozisyonlarından kaçınmalı — bunun yerine bir takım arkadaşıyla eşleştirin veya hızlı rotasyonlara izin veren pozisyonlar oynayın.
Retake senaryoları YORU'ı önemli ölçüde favori ediyor. 10 maç analizimiz, YORU'ın retake'leri çok daha yüksek oranda dönüştürdüğünü gösteriyor. BREACH asla YORU'a karşı solo retake denemememeli.
Eco turları YORU'ın savunma avantajlarını öne çıkarıyor. BREACH, YORU'la karşılaşırken force buy'lar yerine full save'leri önceliklendirmeli. Full buy turlarında, BREACH takım arkadaşı yardımcısının savunma açıklarını kapattığından emin olmalı.
Genel taraf analizi
YORU hem atakta (%53.0) hem de savunmada (%51.7) hakim üstünlük gösteriyor, oyunun tüm aşamalarında BREACH'ı kapsamlı şekilde geride bırakıyor. 10 rekabetçi maça göre, bu Valorant'taki daha tek taraflı eşleşmelerden biri.
Harita seçimi ve takım kompozisyonu BREACH'ın dezavantajını düzeltemez. YORU tüm harita tiplerinde ve takım yapılarında üstün. YORU'a karşı BREACH oynuyorsanız, takım kompozisyonunuz güçlü şekilde telafi etmeli.
Ranked tırmanışı için, YORU'la sık karşılaşmayı beklediğinizde BREACH oynamaktan kaçının. %9.4 birleşik puanlık dezavantaj bireysel gelişimle aşılması için çok büyük. YORU'ı ajan havuzunuza eklemeyi düşünün.
Nihai karar: YORU YORU vs BREACH eşleşmesini kesin olarak kazanıyor. Bu bir beceri testi değil — YORU binlerce oyun boyunca sistematik avantajlara sahip. BREACH oyuncuları beklentileri ayarlamalı ve daha destekleyici oynamalı.
Düellocu vs Initiator dinamikleri
Düellocu (YORU) vs Initiator (BREACH) dinamiği, her ajanın çatışmalara temelden farklı araçlar getirdiği asimetrik karşılaşmalar yaratır. YORU'ın Düellocu yetenekleri, BREACH'nin Initiator kitinden farklı amaçlara hizmet eder, bu da doğrudan dövüşlerin genellikle eşit olmayan utility alışverişlerini içerdiği anlamına gelir.
Düellocu yeteneklerinin Initiator karşı oyunuyla nasıl etkileştiğini anlamak, ajanınızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için önemlidir. YORU'ın Düellocu araç seti belirli yönlerde mükemmel olabilirken, BREACH'nin Initiator kiti diğerlerini karşılayabilir. YORU avantajı, rollerinin yeteneklerinin ortalama olarak bu çapraz rol karşılaşmalarını kazanmak için daha iyi çevrildiğini gösteriyor.
Mükemmel Takım Kompozisyonunu Kurun
Comp Lab'de iki takımı da oluşturun, bir harita seçin ve rol dengesini, ajan başına harita uyumunu ve eşleşme avantajlarını görün — hepsi gerçek rekabetçi maçlardan, raunt başlamadan önce hesaplanır.
- Eksiksiz 5v5 kompozisyon kurucu
- Ajan başına harita uyumu ve kazanma oranı
- Rakip seçimlerine karşı eşleşme avantajları

YORU, Valorant'ta 10 ajana karşı avantajlı ve 17 ajana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. YORU'in en güçlü eşleşmesi 66.7% kazanma oranıyla KAY/O'a karşıdır. En zorlu eşleşme 39.1% kazanma oranıyla VYSE'dır. Belirli eşleşme detayları ve performans metrikleri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Hasar/Tur | HS % | Sld. KO | Svn. KO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.98% | 847 | 1.28 | 144.4 | 29.4% | 46.7% | 50.8% | |
| 46.55% | 711 | 1.28 | 145.2 | 30.1% | 47.5% | 50.3% | |
| 48.09% | 601 | 1.30 | 143.3 | 30.0% | 47.9% | 52.0% | |
| 45.04% | 504 | 1.26 | 142.0 | 30.8% | 48.0% | 49.0% | |
| 48.45% | 388 | 1.32 | 146.6 | 29.3% | 46.9% | 52.5% | |
| 49.34% | 379 | 1.30 | 145.2 | 28.8% | 47.6% | 52.2% | |
| 48.33% | 360 | 1.29 | 142.0 | 29.8% | 47.1% | 51.9% | |
| 43.64% | 291 | 1.24 | 139.8 | 28.2% | 47.7% | 48.8% | |
| 44.74% | 190 | 1.23 | 140.9 | 30.1% | 47.0% | 50.5% | |
| 44.37% | 142 | 1.31 | 144.4 | 29.1% | 45.1% | 53.8% | |
| 44.44% | 135 | 1.33 | 149.4 | 29.2% | 46.0% | 52.8% | |
| 39.69% | 131 | 1.24 | 140.9 | 28.2% | 44.3% | 50.3% | |
| 46.09% | 128 | 1.29 | 139.9 | 30.6% | 50.1% | 49.7% | |
| 51.35% | 111 | 1.26 | 141.2 | 31.7% | 48.6% | 51.8% | |
| 45.45% | 99 | 1.35 | 145.7 | 30.2% | 47.4% | 50.0% | |
| 56.94% | 72 | 1.29 | 145.9 | 30.2% | 49.5% | 54.2% | |
| 39.06% | 64 | 1.25 | 144.3 | 29.7% | 45.1% | 49.8% | |
| 48.33% | 60 | 1.34 | 148.4 | 30.3% | 51.4% | 50.0% | |
| 50.98% | 51 | 1.28 | 143.6 | 30.4% | 50.5% | 51.1% | |
| 60.00% | 45 | 1.32 | 146.4 | 29.3% | 52.2% | 53.5% | |
| 51.11% | 45 | 1.38 | 153.1 | 28.8% | 47.4% | 54.5% | |
| 42.86% | 42 | 1.26 | 141.1 | 31.0% | 48.0% | 49.7% | |
| 55.26% | 38 | 1.30 | 142.4 | 27.6% | 48.5% | 52.7% | |
| 55.00% | 20 | 1.45 | 146.2 | 33.5% | 54.5% | 57.8% | |
| 66.67% | 12 | 1.43 | 152.2 | 30.5% | 56.3% | 60.5% | |
| 50.00% | 10 | 1.46 | 154.5 | 23.7% | 53.0% | 51.7% | |
| 66.67% | 6 | 1.74 | 156.9 | 25.7% | 49.2% | 69.2% |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Frequently Asked Questions
Valorant'ta YORU'in en iyi eşleşmesi nedir?
YORU'in en iyi eşleşmesi 66.7% kazanma oranıyla KAY/O'a karşıdır. YORU, üstün öldürme yeteneği ve avantajlı fayda etkileşimleri sayesinde bu eşleşmede başarılı olur.
YORU'in en zor eşleşmesi nedir?
YORU'in en zor eşleşmesi sadece 39.1% kazanma oranıyla VYSE'a karşıdır. Bu rakibe karşı YORU, telafi etmek için takım koordinasyonuna ve fayda kullanımına odaklanmalıdır.
YORU'in kaç avantajlı eşleşmesi var?
YORU, Valorant'ta 10 avantajlı eşleşmeye (%50+ kazanma oranı) ve 17 dezavantajlı eşleşmeye sahiptir. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi ajan seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Zor eşleşmelerde YORU'i nasıl oynamalıyım?
Zor eşleşmelerde YORU oynarken, takım koordinasyonu, fayda kullanımı ve çapraz ateşleri önceliklendirin. Dezavantajlı rakiplere karşı izole 1v1 düellolarından kaçının ve avantaj yaratmak için YORU'in yeteneklerini kullanma fırsatları arayın. Atak mı savunma mı olduğunuza göre konumlanmanızı ayarlayın.
YORU'in eşleşmelerinde hangi istatistikler en önemli?
YORU'in eşleşmelerinde analiz edilecek önemli istatistikler arasında kazanma oranı, KDA oranı, raunt başına ortalama hasar ve atak/savunma kazanma oranları bulunur. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu, düşük KDA eşleşmeleri ise daha destekleyici oynayıp takım değişimlerine güvenmeyi önerir.