
- Średnie miejsce
- 3.94
- Pierwsze Miejsce
- 16.28%
- Wskaźnik Top 4
- 60.85%
Specjalistyczny Hełm Czempioni TFT
- Zestaw
- 15
- Mecze
- 623 923
- Tier
- Wszystkie tiery
- Pozycja
- Wszystkie rangi
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Najlepsi bohaterowie dla Specjalistyczny Hełm w TFT Set 15. Zobacz, którzy bohaterowie mają najwyższe współczynniki wygranych używając tego przedmiotu.
Specjalistyczny Hełm działa najlepiej na Kog'Maw ze współczynnikiem wygranych 80.00%. Ta tabela pokazuje wszystkich bohaterów używających Specjalistyczny Hełm posortowanych według ich współczynnika wygranych z założonym przedmiotem.
Pozycja | Bohater | Tier | Różnica wskaźnika wygranych | Wskaźnik wygranych przedmiotu | Wskaźnik wygranych czempiona | Wskaźnik wyboru przedmiotu | Mecze |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kog'Maw Tier S | +25.62% | 80.00% | 54.38% | 0.16% | 5 | |
| 2 | Yasuo Tier B | +14.59% | 61.67% | 47.07% | 0.51% | 120 | |
| 3 | Shen Tier A | +13.84% | 62.62% | 48.78% | 1.75% | 824 | |
| 4 | Vi Tier C | +13.76% | 57.25% | 43.49% | 1.43% | 393 | |
| 5 | Rakan Tier A | +13.73% | 62.60% | 48.87% | 1.62% | 639 | |
| 6 | Ekko Tier S | +13.50% | 69.70% | 56.20% | 1.51% | 33 | |
| 7 | Udyr Tier A | +13.29% | 61.96% | 48.67% | 1.58% | 886 | |
| 8 | Rammus Tier B | +13.29% | 61.11% | 47.83% | 1.23% | 36 | |
| 9 | Jayce Tier S | +12.75% | 63.58% | 50.83% | 1.08% | 508 | |
| 10 | Poppy Tier S | +12.30% | 67.43% | 55.13% | 1.38% | 1010 | |
| 11 | Gnar Tier B | +11.99% | 57.14% | 45.15% | 0.23% | 35 | |
| 12 | Neeko Tier S | +11.87% | 62.11% | 50.23% | 1.97% | 950 | |
| 13 | Jarvan IV Tier S | +11.20% | 68.78% | 57.59% | 2.03% | 1637 | |
| 14 | Viego Tier S | +11.10% | 65.58% | 54.49% | 1.07% | 462 | |
| 15 | Twisted Fate Tier S | +10.57% | 73.17% | 62.60% | 0.34% | 205 | |
| 16 | Leona Tier S | +10.29% | 64.62% | 54.33% | 1.58% | 1105 | |
| 17 | Akali Tier S | +9.97% | 61.57% | 51.60% | 0.68% | 216 | |
| 18 | Sivir Tier A | +9.62% | 58.02% | 48.40% | 0.26% | 81 | |
| 19 | K'Sante Tier S | +8.95% | 62.65% | 53.69% | 1.51% | 1186 | |
| 20 | Jinx Tier S | +8.81% | 63.33% | 54.52% | 0.26% | 150 | |
| 21 | Malphite Tier B | +8.33% | 55.41% | 47.08% | 0.98% | 453 | |
| 22 | Gangplank Tier S | +8.29% | 61.58% | 53.30% | 0.71% | 177 | |
| 23 | Kennen Tier C | +8.24% | 52.60% | 44.36% | 1.47% | 192 | |
| 24 | Garen Tier A | +7.99% | 57.32% | 49.33% | 2.09% | 642 | |
| 25 | Kobuko Tier S | +7.97% | 59.09% | 51.12% | 1.43% | 418 | |
| 26 | Braum Tier S | +7.27% | 72.34% | 65.06% | 1.59% | 1276 | |
| 27 | Kai'Sa Tier C | +7.17% | 48.53% | 41.36% | 0.32% | 68 | |
| 28 | Xin Zhao Tier S | +6.82% | 62.09% | 55.27% | 1.61% | 583 | |
| 29 | Janna Tier B | +6.80% | 53.40% | 46.60% | 2.85% | 940 | |
| 30 | Ziggs Tier A | +6.54% | 56.27% | 49.74% | 0.67% | 279 | |
| 31 | Seraphine Tier S | +6.53% | 69.22% | 62.69% | 4.42% | 2875 | |
| 32 | Naafiri Tier S | +6.50% | 61.68% | 55.18% | 1.06% | 214 | |
| 33 | Sett Tier S | +6.39% | 63.49% | 57.11% | 1.19% | 1082 | |
| 34 | Gwen Tier S | +6.14% | 70.26% | 64.12% | 1.18% | 770 | |
| 35 | Yone Tier S | +6.02% | 70.43% | 64.40% | 0.42% | 257 | |
| 36 | Rell Tier A | +5.97% | 55.75% | 49.78% | 1.59% | 391 | |
| 37 | Dr Mundo Tier B | +5.96% | 52.27% | 46.30% | 1.28% | 331 | |
| 38 | Karma Tier S | +5.56% | 63.31% | 57.76% | 2.24% | 1382 | |
| 39 | Zyra Tier S | +5.22% | 63.15% | 57.93% | 2.85% | 1566 | |
| 40 | Ahri Tier A | +5.04% | 54.88% | 49.83% | 3.68% | 1487 | |
| 41 | Yuumi Tier S | +4.95% | 59.94% | 54.99% | 2.60% | 1610 | |
| 42 | Zac Tier B | +4.76% | 52.74% | 47.97% | 1.42% | 493 | |
| 43 | Lux Tier S | +4.50% | 61.91% | 57.41% | 3.30% | 827 | |
| 44 | Darius Tier A | +4.49% | 53.19% | 48.71% | 0.48% | 282 | |
| 45 | Katarina Tier B | +4.38% | 50.60% | 46.23% | 0.45% | 166 | |
| 46 | Swain Tier B | +4.32% | 51.42% | 47.10% | 1.82% | 1476 | |
| 47 | Varus Tier S | +4.31% | 64.86% | 60.56% | 0.65% | 296 | |
| 48 | Caitlyn Tier B | +4.27% | 50.51% | 46.24% | 0.42% | 99 | |
| 49 | Ryze Tier S | +4.24% | 63.67% | 59.43% | 3.11% | 1693 | |
| 50 | Senna Tier S | +4.23% | 58.57% | 54.34% | 0.63% | 210 | |
| 51 | Aatrox Tier S | +4.03% | 55.84% | 51.81% | 1.39% | 437 | |
| 52 | Malzahar Tier A | +3.96% | 53.91% | 49.95% | 3.33% | 2163 | |
| 53 | Lucian Tier S | +3.22% | 58.23% | 55.00% | 2.60% | 541 | |
| 54 | Kayle Tier C | +3.14% | 47.06% | 43.92% | 0.16% | 51 | |
| 55 | Volibear Tier S | +2.74% | 60.00% | 57.26% | 0.63% | 315 | |
| 56 | Ashe Tier C | +2.64% | 46.81% | 44.17% | 0.08% | 47 | |
| 57 | Samira Tier S | +2.53% | 61.03% | 58.50% | 0.25% | 195 | |
| 58 | Kalista Tier S | +2.21% | 55.00% | 52.79% | 0.42% | 80 | |
| 59 | Syndra Tier B | +0.42% | 47.98% | 47.55% | 3.03% | 667 | |
| 60 | Xayah Tier A | +0.13% | 50.00% | 49.87% | 0.27% | 70 | |
| 61 | Ezreal Tier S | -0.20% | 50.25% | 50.45% | 1.94% | 402 | |
| 62 | Jhin Tier B | -3.16% | 43.75% | 46.91% | 0.19% | 32 | |
| 63 | Smolder Tier S | -20.99% | 33.33% | 54.33% | 0.28% | 6 | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Czempioni Specjalistyczny Hełm - Często zadawane pytania
Który czempion używa Specjalistyczny Hełm najlepiej w TFT Set 15?
Kog'Maw ma najwyższy wskaźnik wygranych z Specjalistyczny Hełm na poziomie 80.00% w TFT Set 15. Ten czempion używa Specjalistyczny Hełm w 0.16% meczy i wygrał 5 gier z tym przedmiotem wyposażonym. Budowanie Specjalistyczny Hełm zwiększa wskaźnik wygranych Kog'Maw o 25.62%.
Którzy czempioni są najlepsi dla Specjalistyczny Hełm w TFT?
Najlepsi czempioni, którzy radzą sobie z Specjalistyczny Hełm w TFT Set 15, to Kog'Maw, Twisted Fate, and Braum. Ci czempioni konsekwentnie osiągają wysokie wskaźniki wygranych, gdy są wyposażeni w ten przedmiot. Budowanie Specjalistyczny Hełm na tych czempionach może znacznie poprawić wydajność twojej drużyny.
Który czempion buduje Specjalistyczny Hełm najczęściej w TFT?
Seraphine buduje Specjalistyczny Hełm najczęściej z 4.42% wskaźnikiem wyboru w TFT Set 15. Ten czempion osiąga 69.22% wskaźnik wygranych przy użyciu Specjalistyczny Hełm.
Ilu czempionów może używać Specjalistyczny Hełm w TFT Set 15?
63 czempionów zostało zarejestrowanych używających Specjalistyczny Hełm w TFT Set 15. Chociaż wielu czempionów może wyposażyć Specjalistyczny Hełm, najbardziej efektywni użytkownicy to Kog'Maw, Twisted Fate, and Braum.
Kiedy powinienem budować Specjalistyczny Hełm w TFT?
Buduj Specjalistyczny Hełm w TFT, gdy masz składniki i czempiona, który dobrze z nim synergizuje. Kog'Maw jest najlepszym nośnikiem z 80.00% wskaźnikiem wygranych. Rozważ Specjalistyczny Hełm, gdy pasuje do twojej kompozycji i potrzeb czempiona.