
- Winrate
- 42.8%
- Mecze
- 944
- KDA
- 3.33
Siwy Szpon vs Kelvin vs Kelvin
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 8116
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 14 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Kelvin twardo neutralizuje Siwy Szpon z zaledwie 42.8% procent wygranych w 944 meczach. Kelvin uzyskuje -1.4 więcej zabójstw średnio. Stając w obliczu tego countera, priorytetuj przedmioty defensywne, grę drużynową i unikaj przedłużonych wymiany.
Analiza matchupu Siwy Szpon
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Siwy Szpon radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Siwy Szpon vs Kelvin?

Siwy Szpon vs Kelvin Podsumowanie starcia
The Siwy Szpon vs Kelvin matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 944 recent matches analyzed, Kelvin wins with a 57.2% win rate compared to Siwy Szpon's 42.8%, giving Kelvin a 14.4 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kelvin consistently outperforms. Kelvin has overwhelming statistical superiority in this matchup. Siwy Szpon should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Siwy Szpon vs Kelvin Analiza walki
Siwy Szpon edges out Kelvin in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 944 matches analyzed, this Siwy Szpon vs Kelvin matchup remains contestable for both sides. Kelvin shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kelvin's favor.
Siwy Szpon vs Kelvin Analiza ekonomiczna
Kelvin vastly out-earns Siwy Szpon by 2161 souls on average. This substantial economic gap means Kelvin will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Siwy Szpon secures more last hits (81.8 vs 76.4), while Kelvin leads in denies (2.7 vs 2.4). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Siwy Szpon vs Kelvin
Siwy Szpon Build vs Kelvin







This optimized build for Siwy Szpon against Kelvin is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 57.2% win rate disadvantage against Kelvin, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Uciszacz, Rosnąca Podatność, Prześladowca, and 4 more items, totaling approximately 40 399 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Kelvin Build vs Siwy Szpon







Kelvin's recommended build against Siwy Szpon leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Kelvin, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Mistyczny Pogłos, Duchowe Spalenie, Rosnąca Podatność, and 4 more items, totaling approximately 22 400 souls Understanding Kelvin's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Siwy Szpon vs Kelvin na podstawie danych o współczynniku wygranych z 944 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Siwy Szpon
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Siwy Szpon ma korzystne starcia przeciwko 10 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 30 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Siwy Szpon jest przeciwko Miraż z 54.5% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Prozalia z 39.4% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.17% | 6764 | 3.56 | 6.4 | 4.9 | 33 784 | 39 096 | |
| 49.23% | 5029 | 3.77 | 6.6 | 4.8 | 34 441 | 39 533 | |
| 39.94% | 3713 | 3.34 | 6.5 | 5.3 | 34 016 | 38 300 | |
| 49.51% | 2955 | 3.60 | 6.9 | 5.1 | 35 265 | 39 549 | |
| 41.26% | 2712 | 3.74 | 6.6 | 4.8 | 34 383 | 40 016 | |
| 39.38% | 2707 | 3.49 | 6.3 | 4.8 | 32 410 | 38 782 | |
| 47.50% | 2703 | 3.66 | 6.8 | 5.0 | 35 188 | 39 591 | |
| 48.52% | 2675 | 3.49 | 6.8 | 5.3 | 35 630 | 38 947 | |
| 47.54% | 2577 | 3.74 | 6.4 | 4.8 | 34 753 | 39 053 | |
| 46.18% | 2577 | 3.38 | 6.6 | 5.2 | 34 553 | 39 213 | |
| 47.52% | 2500 | 3.65 | 6.7 | 5.0 | 34 790 | 39 836 | |
| 44.70% | 2407 | 3.39 | 6.6 | 5.4 | 35 004 | 38 924 | |
| 47.51% | 2248 | 3.28 | 6.9 | 5.5 | 34 400 | 39 421 | |
| 45.42% | 2153 | 3.62 | 6.6 | 4.9 | 34 131 | 38 597 | |
| 44.32% | 2139 | 3.78 | 6.6 | 4.8 | 34 452 | 39 626 | |
| 47.81% | 1941 | 3.87 | 6.8 | 4.8 | 35 007 | 39 987 | |
| 50.25% | 1777 | 3.80 | 6.9 | 4.8 | 34 549 | 39 530 | |
| 46.79% | 1761 | 3.76 | 6.8 | 5.0 | 34 828 | 39 489 | |
| 48.78% | 1720 | 3.46 | 6.6 | 5.3 | 34 108 | 38 361 | |
| 52.46% | 1626 | 3.68 | 6.7 | 5.0 | 34 923 | 39 559 | |
| 50.18% | 1624 | 3.62 | 6.7 | 5.1 | 34 488 | 39 477 | |
| 46.13% | 1576 | 3.59 | 6.9 | 5.1 | 35 527 | 38 931 | |
| 47.80% | 1567 | 3.54 | 6.8 | 5.1 | 35 715 | 39 585 | |
| 48.59% | 1488 | 3.55 | 6.8 | 5.2 | 34 685 | 39 202 | |
| 44.90% | 1432 | 3.70 | 6.7 | 4.8 | 35 982 | 38 805 | |
| 47.61% | 1401 | 3.78 | 6.8 | 4.9 | 36 721 | 40 869 | |
| 42.61% | 1387 | 3.58 | 6.6 | 4.9 | 35 089 | 38 470 | |
| 52.87% | 1377 | 3.83 | 7.0 | 5.0 | 36 768 | 41 281 | |
| 50.82% | 1348 | 3.96 | 7.2 | 4.8 | 36 195 | 40 569 | |
| 44.12% | 1285 | 3.51 | 6.4 | 5.0 | 35 716 | 39 062 | |
| 47.95% | 1172 | 3.63 | 6.9 | 5.1 | 36 705 | 39 532 | |
| 47.99% | 1144 | 3.39 | 6.8 | 5.4 | 34 201 | 39 104 | |
| 50.46% | 983 | 3.74 | 6.7 | 4.9 | 34 761 | 39 508 | |
| 42.80% | 944 | 3.33 | 6.2 | 5.0 | 34 673 | 37 638 | |
| 47.18% | 888 | 3.78 | 6.9 | 4.8 | 33 473 | 38 451 | |
| 53.63% | 867 | 3.65 | 6.8 | 5.1 | 36 155 | 39 945 | |
| 54.55% | 847 | 3.77 | 6.5 | 4.7 | 34 665 | 40 299 | |
| 46.31% | 719 | 3.53 | 6.0 | 4.7 | 32 754 | 39 234 | |
| 54.17% | 576 | 4.22 | 7.0 | 4.5 | 35 493 | 39 604 | |
| 51.44% | 554 | 4.45 | 4.8 | 3.2 | 26 044 | 34 766 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Siwy Szpon Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Siwy Szpon w Deadlock?
Najlepszy matchup Siwy Szpon to przeciwko Miraż, osiągając 54.5% wskaźnik wygranych. Siwy Szpon wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Siwy Szpon?
Najtrudniejszy matchup Siwy Szpon to przeciwko Prozalia, z tylko 39.4% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Siwy Szpon powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Siwy Szpon?
Siwy Szpon ma 10 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 30 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Siwy Szpon w trudnych matchupach?
Grając Siwy Szpon w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Siwy Szpon?
Kluczowe statystyki w matchupach Siwy Szpon to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
