
- Winrate
- 51.0%
- Mecze
- 2159
- KDA
- 2.76
Kosa vs Mo i Kryl vs Mo i Kryl
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 36 913
- Wersja
- 6860
- Ostatnia aktualizacja
- 7 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Kosa utrzymuje 51.0% procent wygranych przewagi nad Mo i Kryl na podstawie 2159 meczów Deadlock. Kosa średnio osiąga -1087 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Kosa
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Kosa radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Kosa vs Mo i Kryl?

Kosa vs Mo i Kryl Podsumowanie starcia
The Kosa vs Mo i Kryl matchup in Deadlock is relatywnie zbalansowane starcie z lekką przewagą. Based on 2159 recent matches analyzed, Kosa wins with a 51.0% win rate compared to Mo i Kryl's 49.0%, giving Kosa a 2.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Kosa consistently outperforms. Kosa has a small statistical advantage, but Mo i Kryl can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.
Kosa vs Mo i Kryl Analiza walki
Kosa edges out Mo i Kryl in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2159 matches analyzed, this Kosa vs Mo i Kryl matchup remains contestable for both sides. Mo i Kryl shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Mo i Kryl's favor.
Kosa vs Mo i Kryl Analiza ekonomiczna
Mo i Kryl generates approximately 1087 more souls than Kosa on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Mo i Kryl a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Polecane przedmioty dla Kosa vs Mo i Kryl
Kosa Build vs Mo i Kryl







This winning build for Kosa against Mo i Kryl focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.0% win rate against Mo i Kryl, these 7 items help Kosa press the advantage and close out games efficiently. Wzmacniacz Strzałów w Głowę, Szał Bitewny, Wiedźmia Kolczuga, and 4 more items, totaling approximately 34 799 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Mo i Kryl Build vs Kosa







Mo i Kryl's counter-build against Kosa attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Mo i Kryl players typically prioritize items that help them survive and scale. Rosnąca Podatność, Kolekcjoner Trofeów, Plaga, and 4 more items, totaling approximately 25 600 souls Knowing Mo i Kryl's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Kosa vs Mo i Kryl na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2159 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Kosa
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Kosa ma korzystne starcia przeciwko 13 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 30 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Kosa jest przeciwko Sinclair z 55.3% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 36.0% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40.18% | 6707 | 2.61 | 6.0 | 5.2 | 23 896 | 34 088 | |
| 40.22% | 5214 | 2.43 | 5.7 | 5.4 | 23 751 | 33 892 | |
| 50.66% | 4769 | 2.65 | 6.3 | 5.5 | 25 993 | 34 557 | |
| 45.72% | 4692 | 2.71 | 5.8 | 5.1 | 26 668 | 33 968 | |
| 48.88% | 4603 | 2.66 | 6.0 | 5.3 | 24 930 | 34 690 | |
| 46.30% | 4562 | 2.65 | 6.3 | 5.5 | 25 852 | 34 218 | |
| 45.86% | 4479 | 2.52 | 6.6 | 6.0 | 26 210 | 34 539 | |
| 46.76% | 4331 | 2.65 | 6.3 | 5.5 | 25 184 | 34 854 | |
| 36.05% | 4313 | 2.46 | 5.9 | 5.5 | 23 464 | 34 042 | |
| 43.98% | 4270 | 2.64 | 6.3 | 5.5 | 24 891 | 34 382 | |
| 49.08% | 3957 | 2.69 | 6.5 | 5.6 | 26 490 | 35 095 | |
| 46.41% | 3736 | 2.62 | 6.1 | 5.4 | 25 237 | 34 161 | |
| 47.89% | 3688 | 2.66 | 6.2 | 5.4 | 25 671 | 34 806 | |
| 44.47% | 3647 | 2.61 | 6.1 | 5.6 | 25 919 | 34 834 | |
| 49.23% | 3620 | 2.71 | 6.4 | 5.5 | 25 339 | 35 000 | |
| 48.87% | 3497 | 2.78 | 6.2 | 5.2 | 24 620 | 34 713 | |
| 53.10% | 3495 | 2.79 | 6.6 | 5.5 | 26 069 | 35 269 | |
| 45.07% | 3492 | 2.62 | 6.1 | 5.4 | 24 211 | 33 946 | |
| 38.54% | 3334 | 2.50 | 5.8 | 5.3 | 23 117 | 35 047 | |
| 43.20% | 3164 | 2.82 | 6.3 | 5.2 | 25 081 | 35 009 | |
| 43.40% | 3092 | 2.45 | 6.1 | 5.7 | 24 022 | 34 591 | |
| 49.54% | 3072 | 2.73 | 6.6 | 5.6 | 26 521 | 34 872 | |
| 47.08% | 2910 | 2.70 | 6.3 | 5.5 | 26 126 | 35 181 | |
| 45.85% | 2866 | 2.60 | 5.8 | 5.2 | 25 529 | 34 512 | |
| 45.15% | 2853 | 2.65 | 6.2 | 5.4 | 25 021 | 34 449 | |
| 50.52% | 2809 | 2.79 | 6.4 | 5.4 | 25 982 | 34 842 | |
| 52.12% | 2809 | 2.79 | 6.5 | 5.4 | 25 115 | 34 774 | |
| 44.22% | 2517 | 2.72 | 6.0 | 5.1 | 25 153 | 34 377 | |
| 51.04% | 2253 | 2.85 | 6.4 | 5.3 | 25 748 | 35 508 | |
| 50.63% | 2206 | 2.58 | 6.3 | 5.7 | 25 478 | 34 714 | |
| 47.19% | 2191 | 2.70 | 6.0 | 5.3 | 24 939 | 34 586 | |
| 51.78% | 2167 | 2.66 | 6.2 | 5.4 | 24 721 | 34 863 | |
| 51.04% | 2159 | 2.76 | 6.6 | 5.5 | 27 152 | 34 584 | |
| 43.68% | 2120 | 2.59 | 5.6 | 5.0 | 23 594 | 34 194 | |
| 40.64% | 1929 | 2.44 | 5.6 | 5.3 | 23 666 | 33 277 | |
| 44.72% | 1923 | 2.65 | 5.6 | 4.9 | 23 372 | 34 333 | |
| 44.81% | 1821 | 2.59 | 6.0 | 5.4 | 26 417 | 34 234 | |
| 50.85% | 1815 | 2.76 | 5.8 | 5.1 | 24 322 | 34 616 | |
| 50.03% | 1753 | 2.71 | 6.5 | 5.6 | 25 906 | 34 616 | |
| 53.04% | 1646 | 2.72 | 6.1 | 5.2 | 25 119 | 34 739 | |
| 48.38% | 1635 | 2.72 | 6.0 | 5.1 | 23 006 | 33 363 | |
| 54.75% | 1536 | 2.98 | 6.5 | 5.1 | 25 558 | 35 615 | |
| 55.34% | 1133 | 3.05 | 6.5 | 5.0 | 24 694 | 34 564 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Kosa Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Kosa w Deadlock?
Najlepszy matchup Kosa to przeciwko Sinclair, osiągając 55.3% wskaźnik wygranych. Kosa wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Kosa?
Najtrudniejszy matchup Kosa to przeciwko Krypta, z tylko 36.0% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Kosa powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Kosa?
Kosa ma 13 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 30 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Kosa w trudnych matchupach?
Grając Kosa w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Kosa?
Kluczowe statystyki w matchupach Kosa to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
