
- Winrate
- 47.6%
- Mecze
- 4397
- KDA
- 2.70
Kosa vs Mina vs Mina
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 12 992
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Kosa napotyka wyzwanie z 47.6% procent wygranych przeciwko Mina w tym starciu Deadlock. Dane z 4397 gier pokazują, że Kosa średnio napotyka 0.7 więcej śmierci. Skoncentruj się na bezpiecznym farmieniu, koordynacji drużyny i unikaniu starć 1v1.
Analiza matchupu Kosa
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Kosa radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Kosa vs Mina?

Kosa vs Mina Podsumowanie starcia
The Kosa vs Mina matchup in Deadlock is umiarkowanie korzystne starcie. Based on 4397 recent matches analyzed, Mina wins with a 52.4% win rate compared to Kosa's 47.6%, giving Mina a 4.7 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Mina consistently outperforms. Mina holds a meaningful advantage in this matchup. Kosa players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Kosa vs Mina Analiza walki
Mina edges out Kosa in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 4397 matches analyzed, this Kosa vs Mina matchup remains contestable for both sides. Kosa shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kosa's favor.
Kosa vs Mina Analiza ekonomiczna
Mina generates approximately 1281 more souls than Kosa on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Mina a mid-game advantage. Mina secures more last hits (87.4 vs 73.1), while Kosa leads in denies (2.8 vs 2.4). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Kosa vs Mina
Kosa Build vs Mina







This optimized build for Kosa against Mina is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 52.4% win rate disadvantage against Mina, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Nawiedzony Strzał, Uzdrawiające Tempo, Niszczyciel, and 4 more items, totaling approximately 48 399 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Mina Build vs Kosa







Mina's recommended build against Kosa leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Mina, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Kolekcjoner Trofeów, Daleki Zasięg, Duchowe Spalenie, and 4 more items, totaling approximately 30 400 souls Understanding Mina's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Kosa vs Mina na podstawie danych o współczynniku wygranych z 4397 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Kosa
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Kosa ma korzystne starcia przeciwko 2 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 38 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Kosa jest przeciwko Sinclair z 50.9% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 36.1% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.34% | 13 627 | 2.70 | 7.8 | 6.6 | 30 363 | 38 756 | |
| 45.86% | 8553 | 2.70 | 7.6 | 6.6 | 29 822 | 38 623 | |
| 39.30% | 4618 | 2.63 | 8.0 | 6.9 | 30 763 | 38 263 | |
| 47.65% | 4397 | 2.70 | 8.1 | 7.0 | 31 954 | 39 710 | |
| 46.10% | 3670 | 2.71 | 7.9 | 6.7 | 30 472 | 38 671 | |
| 44.74% | 3657 | 2.70 | 8.1 | 6.9 | 31 023 | 39 315 | |
| 36.10% | 3526 | 2.61 | 7.7 | 6.8 | 28 919 | 38 416 | |
| 45.01% | 3510 | 2.72 | 8.0 | 6.8 | 31 467 | 38 646 | |
| 36.45% | 3487 | 2.51 | 7.4 | 6.8 | 28 699 | 37 970 | |
| 47.76% | 3331 | 2.70 | 8.3 | 7.0 | 32 684 | 38 981 | |
| 45.05% | 3234 | 2.66 | 8.4 | 7.2 | 31 658 | 38 721 | |
| 48.78% | 3124 | 2.84 | 8.0 | 6.6 | 31 653 | 38 939 | |
| 43.52% | 2872 | 2.75 | 8.0 | 6.7 | 30 470 | 38 316 | |
| 40.98% | 2848 | 2.79 | 8.0 | 6.6 | 30 542 | 38 920 | |
| 44.60% | 2711 | 2.56 | 7.8 | 7.0 | 29 975 | 38 538 | |
| 47.93% | 2491 | 2.87 | 8.2 | 6.6 | 31 308 | 39 516 | |
| 49.03% | 2421 | 2.85 | 8.2 | 6.7 | 31 481 | 39 728 | |
| 50.04% | 2318 | 2.80 | 8.2 | 6.8 | 31 160 | 39 385 | |
| 44.81% | 2214 | 2.69 | 7.9 | 6.8 | 31 000 | 38 930 | |
| 44.42% | 2168 | 2.73 | 8.2 | 6.8 | 32 290 | 38 555 | |
| 45.23% | 2105 | 2.77 | 8.2 | 6.8 | 31 527 | 38 691 | |
| 40.95% | 2095 | 2.69 | 7.8 | 6.6 | 31 397 | 38 032 | |
| 47.25% | 2091 | 2.70 | 8.4 | 7.1 | 32 050 | 39 276 | |
| 45.87% | 2084 | 2.72 | 8.1 | 6.9 | 31 749 | 37 872 | |
| 49.23% | 2017 | 2.89 | 8.3 | 6.7 | 32 306 | 40 164 | |
| 48.02% | 1968 | 2.79 | 8.3 | 6.9 | 32 048 | 39 756 | |
| 43.22% | 1946 | 2.64 | 7.6 | 6.8 | 31 407 | 38 569 | |
| 42.24% | 1908 | 2.61 | 7.8 | 6.8 | 32 010 | 38 712 | |
| 44.50% | 1836 | 2.77 | 8.3 | 6.9 | 32 602 | 39 928 | |
| 47.54% | 1626 | 2.71 | 8.1 | 6.8 | 30 877 | 39 326 | |
| 43.31% | 1531 | 2.63 | 7.9 | 7.0 | 32 626 | 38 497 | |
| 47.55% | 1411 | 2.72 | 8.1 | 7.0 | 31 946 | 38 830 | |
| 50.85% | 1347 | 2.98 | 8.3 | 6.4 | 31 369 | 39 365 | |
| 42.90% | 1296 | 2.69 | 7.8 | 6.6 | 32 529 | 38 274 | |
| 48.59% | 1241 | 2.78 | 7.9 | 6.6 | 30 524 | 39 282 | |
| 45.33% | 1209 | 2.83 | 8.0 | 6.5 | 29 878 | 38 726 | |
| 47.81% | 1140 | 2.69 | 7.8 | 6.7 | 31 027 | 38 885 | |
| 46.31% | 976 | 2.78 | 8.0 | 6.5 | 30 748 | 39 679 | |
| 49.10% | 884 | 2.81 | 8.2 | 6.7 | 30 937 | 39 139 | |
| 46.51% | 787 | 2.86 | 6.3 | 4.9 | 24 639 | 34 991 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kosa Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Kosa w Deadlock?
Najlepszy matchup Kosa to przeciwko Sinclair, osiągając 50.9% wskaźnik wygranych. Kosa wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Kosa?
Najtrudniejszy matchup Kosa to przeciwko Krypta, z tylko 36.1% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Kosa powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Kosa?
Kosa ma 2 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 38 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Kosa w trudnych matchupach?
Grając Kosa w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Kosa?
Kluczowe statystyki w matchupach Kosa to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
