
- Winrate
- 50.3%
- Mecze
- 535
- KDA
- 2.47
Konstabl vs Szlamiak vs Szlamiak
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 4999
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 14 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Starcie Konstabl vs Szlamiak jest niezwykle bliskie z 50.3% vs 49.7% procent wygranych w 535 meczach. Konstabl ma niewielką przewagę w kill-death ratio. Indywidualna umiejętność i pozycjonowanie określą wynik bardziej niż wybór bohatera w tym wyrównaniu starciu.
Analiza matchupu Konstabl
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Konstabl radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Konstabl vs Szlamiak?

Konstabl vs Szlamiak Podsumowanie starcia
The Konstabl vs Szlamiak matchup in Deadlock is ekstremalnie wyrównane starcie, gdzie indywidualne umiejętności są decydującym czynnikiem. Based on 535 recent matches analyzed, Konstabl wins with a 50.3% win rate compared to Szlamiak's 49.7%, giving Konstabl a 0.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Konstabl consistently outperforms. Both Konstabl and Szlamiak have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Konstabl vs Szlamiak Analiza walki
Konstabl edges out Szlamiak in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 535 matches analyzed, this Konstabl vs Szlamiak matchup remains contestable for both sides. Szlamiak shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Szlamiak's favor.
Konstabl vs Szlamiak Analiza ekonomiczna
Konstabl generates approximately 1293 more souls than Szlamiak on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Konstabl a mid-game advantage. Konstabl secures more last hits (87.4 vs 78.4), while Konstabl leads in denies (2.7 vs 2.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Konstabl vs Szlamiak
Konstabl Build vs Szlamiak







This winning build for Konstabl against Szlamiak focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 50.3% win rate against Szlamiak, these 7 items help Konstabl press the advantage and close out games efficiently. Szał Bitewny, Majestatyczny Skok, Kamizelka Bojowa, and 4 more items, totaling approximately 24 000 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Szlamiak Build vs Konstabl







Szlamiak's counter-build against Konstabl attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Szlamiak players typically prioritize items that help them survive and scale. Bezpośredniość, Naboje Spowalniające, Kamizelka Bojowa, and 4 more items, totaling approximately 16 800 souls Knowing Szlamiak's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Konstabl vs Szlamiak na podstawie danych o współczynniku wygranych z 535 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Konstabl
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Konstabl ma korzystne starcia przeciwko 6 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 34 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Konstabl jest przeciwko Paradoks z 53.2% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 38.1% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.14% | 4219 | 2.36 | 6.0 | 6.8 | 28 736 | 39 163 | |
| 44.58% | 3208 | 2.41 | 6.2 | 6.9 | 29 616 | 39 329 | |
| 40.83% | 2339 | 2.32 | 6.4 | 7.3 | 30 339 | 39 434 | |
| 47.85% | 1864 | 2.44 | 6.5 | 7.1 | 30 443 | 39 744 | |
| 47.39% | 1650 | 2.38 | 6.4 | 7.2 | 30 226 | 39 513 | |
| 38.90% | 1576 | 2.49 | 6.6 | 6.8 | 29 760 | 39 340 | |
| 43.88% | 1529 | 2.38 | 6.4 | 7.1 | 29 637 | 39 288 | |
| 41.26% | 1505 | 2.50 | 6.7 | 6.9 | 30 425 | 39 665 | |
| 38.33% | 1440 | 2.33 | 6.1 | 7.1 | 28 453 | 39 210 | |
| 45.22% | 1433 | 2.35 | 6.3 | 7.1 | 30 173 | 39 753 | |
| 48.25% | 1401 | 2.41 | 6.6 | 7.2 | 31 174 | 39 593 | |
| 42.60% | 1392 | 2.26 | 6.3 | 7.2 | 28 396 | 38 571 | |
| 49.19% | 1364 | 2.46 | 6.5 | 7.0 | 30 672 | 38 771 | |
| 47.18% | 1331 | 2.40 | 6.7 | 7.3 | 31 024 | 39 055 | |
| 42.78% | 1288 | 2.42 | 6.2 | 6.8 | 28 979 | 38 285 | |
| 44.29% | 1199 | 2.47 | 6.4 | 6.9 | 29 792 | 38 832 | |
| 49.45% | 1088 | 2.44 | 6.7 | 7.3 | 30 840 | 39 158 | |
| 46.14% | 1010 | 2.44 | 6.3 | 7.1 | 30 688 | 39 346 | |
| 44.05% | 1008 | 2.33 | 6.6 | 7.3 | 32 132 | 39 333 | |
| 46.19% | 970 | 2.43 | 6.7 | 7.3 | 31 174 | 39 534 | |
| 53.16% | 965 | 2.66 | 6.9 | 6.9 | 31 452 | 40 831 | |
| 50.54% | 932 | 2.46 | 6.6 | 7.2 | 30 595 | 39 391 | |
| 41.46% | 931 | 2.35 | 6.2 | 7.1 | 31 030 | 39 122 | |
| 39.51% | 906 | 2.27 | 6.1 | 7.1 | 30 183 | 38 464 | |
| 43.28% | 885 | 2.36 | 6.4 | 7.2 | 31 039 | 38 785 | |
| 50.90% | 884 | 2.47 | 6.6 | 7.0 | 30 289 | 39 995 | |
| 51.80% | 861 | 2.61 | 6.5 | 6.9 | 30 432 | 40 566 | |
| 48.63% | 839 | 2.57 | 6.6 | 7.0 | 30 643 | 39 044 | |
| 49.07% | 807 | 2.58 | 6.4 | 6.7 | 30 217 | 40 067 | |
| 44.15% | 786 | 2.25 | 6.4 | 7.4 | 30 620 | 39 245 | |
| 44.13% | 766 | 2.48 | 6.8 | 7.1 | 32 534 | 40 759 | |
| 48.35% | 606 | 2.42 | 6.5 | 7.1 | 30 726 | 39 414 | |
| 45.83% | 576 | 2.28 | 6.4 | 7.2 | 29 729 | 39 560 | |
| 43.01% | 551 | 2.39 | 6.3 | 6.8 | 31 556 | 38 571 | |
| 50.28% | 535 | 2.47 | 6.6 | 6.9 | 31 252 | 39 590 | |
| 45.98% | 522 | 2.51 | 6.5 | 6.7 | 28 796 | 38 497 | |
| 48.41% | 502 | 2.50 | 6.3 | 6.8 | 30 228 | 39 689 | |
| 52.59% | 483 | 2.55 | 6.4 | 6.7 | 29 818 | 40 241 | |
| 47.47% | 474 | 2.63 | 6.5 | 6.4 | 29 033 | 40 467 | |
| 45.90% | 305 | 2.35 | 4.0 | 5.0 | 20 907 | 33 733 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Konstabl Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Konstabl w Deadlock?
Najlepszy matchup Konstabl to przeciwko Paradoks, osiągając 53.2% wskaźnik wygranych. Konstabl wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Konstabl?
Najtrudniejszy matchup Konstabl to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 38.1% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Konstabl powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Konstabl?
Konstabl ma 6 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 34 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Konstabl w trudnych matchupach?
Grając Konstabl w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Konstabl?
Kluczowe statystyki w matchupach Konstabl to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
