
- Winrate
- 52.4%
- Mecze
- 2693
- KDA
- 2.71
Konstabl vs Venator vs Venator
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 19 007
- Wersja
- 6860
- Ostatnia aktualizacja
- 6 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Konstabl utrzymuje 52.4% procent wygranych przewagi nad Venator na podstawie 2693 meczów Deadlock. Konstabl średnio osiąga 338 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Konstabl
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Konstabl radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Konstabl vs Venator?

Konstabl vs Venator Podsumowanie starcia
The Konstabl vs Venator matchup in Deadlock is umiarkowanie korzystne starcie. Based on 2693 recent matches analyzed, Konstabl wins with a 52.4% win rate compared to Venator's 47.6%, giving Konstabl a 4.7 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Konstabl consistently outperforms. Konstabl holds a meaningful advantage in this matchup. Venator players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Konstabl vs Venator Analiza walki
Konstabl edges out Venator in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2693 matches analyzed, this Konstabl vs Venator matchup remains contestable for both sides. Venator shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Venator's favor.
Konstabl vs Venator Analiza ekonomiczna
Konstabl and Venator have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Polecane przedmioty dla Konstabl vs Venator
Konstabl Build vs Venator







This winning build for Konstabl against Venator focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 52.4% win rate against Venator, these 7 items help Konstabl press the advantage and close out games efficiently. Bezkresny Duch, Czaromiot, Duchowe Przepełnienie, and 4 more items, totaling approximately 30 400 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Venator Build vs Konstabl







Venator's counter-build against Konstabl attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Venator players typically prioritize items that help them survive and scale. Wieczny Dar, Zaciekłość, Naboje Wysysające, and 4 more items, totaling approximately 37 598 souls Knowing Venator's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Konstabl vs Venator na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2693 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Konstabl
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Konstabl ma korzystne starcia przeciwko 22 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 21 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Konstabl jest przeciwko Sinclair z 59.1% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Prozalia z 41.5% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.05% | 3122 | 2.56 | 5.0 | 5.2 | 24 079 | 35 461 | |
| 48.59% | 2805 | 2.61 | 5.5 | 5.6 | 26 079 | 35 879 | |
| 43.93% | 2761 | 2.44 | 4.7 | 5.4 | 23 830 | 35 277 | |
| 52.36% | 2693 | 2.71 | 5.5 | 5.4 | 26 029 | 35 997 | |
| 49.30% | 2225 | 2.61 | 5.3 | 5.4 | 24 958 | 35 672 | |
| 41.69% | 2202 | 2.65 | 5.5 | 5.5 | 25 742 | 36 341 | |
| 52.67% | 2193 | 2.57 | 5.5 | 5.7 | 26 760 | 36 222 | |
| 48.30% | 2182 | 2.57 | 5.0 | 5.4 | 27 144 | 35 397 | |
| 48.78% | 2136 | 2.55 | 5.7 | 5.9 | 26 701 | 35 892 | |
| 48.84% | 2115 | 2.68 | 5.4 | 5.4 | 26 393 | 35 480 | |
| 52.25% | 2109 | 2.64 | 5.3 | 5.4 | 25 198 | 36 179 | |
| 47.88% | 2055 | 2.61 | 5.5 | 5.5 | 25 809 | 36 038 | |
| 50.52% | 1934 | 2.60 | 5.2 | 5.5 | 26 162 | 36 344 | |
| 50.81% | 1925 | 2.65 | 5.6 | 5.6 | 26 910 | 36 260 | |
| 50.73% | 1908 | 2.62 | 5.4 | 5.5 | 26 407 | 36 496 | |
| 48.34% | 1893 | 2.64 | 5.6 | 5.6 | 28 052 | 36 189 | |
| 56.13% | 1835 | 2.79 | 5.6 | 5.4 | 26 094 | 36 141 | |
| 44.95% | 1822 | 2.67 | 5.3 | 5.3 | 25 233 | 35 864 | |
| 41.55% | 1757 | 2.47 | 5.0 | 5.5 | 23 877 | 35 826 | |
| 48.66% | 1753 | 2.38 | 5.2 | 5.7 | 23 722 | 35 233 | |
| 53.70% | 1687 | 2.90 | 5.8 | 5.2 | 25 994 | 36 239 | |
| 54.50% | 1646 | 2.82 | 5.5 | 5.4 | 25 749 | 35 591 | |
| 53.41% | 1436 | 2.85 | 5.6 | 5.3 | 26 637 | 36 109 | |
| 46.85% | 1379 | 2.72 | 5.2 | 5.1 | 25 513 | 35 852 | |
| 52.51% | 1352 | 2.75 | 5.4 | 5.4 | 25 808 | 34 816 | |
| 55.26% | 1350 | 2.88 | 5.9 | 5.3 | 26 292 | 36 849 | |
| 46.50% | 1342 | 2.49 | 4.9 | 5.4 | 26 302 | 36 126 | |
| 49.14% | 1284 | 2.73 | 5.4 | 5.3 | 27 210 | 36 567 | |
| 48.94% | 1228 | 2.69 | 5.5 | 5.5 | 26 243 | 35 848 | |
| 53.12% | 1186 | 2.59 | 5.5 | 5.4 | 25 528 | 36 370 | |
| 57.81% | 1133 | 2.77 | 5.4 | 5.3 | 25 600 | 35 711 | |
| 52.30% | 1088 | 2.64 | 5.4 | 5.5 | 26 974 | 35 275 | |
| 48.05% | 1076 | 2.52 | 4.9 | 5.2 | 24 404 | 35 656 | |
| 54.53% | 1038 | 2.99 | 5.8 | 5.2 | 26 702 | 37 313 | |
| 47.83% | 1014 | 2.70 | 5.3 | 5.1 | 24 777 | 36 636 | |
| 53.59% | 920 | 2.83 | 5.3 | 5.1 | 24 630 | 35 857 | |
| 44.67% | 920 | 2.47 | 4.8 | 5.3 | 23 709 | 34 189 | |
| 46.73% | 901 | 2.55 | 4.9 | 5.2 | 26 197 | 34 567 | |
| 57.11% | 900 | 2.87 | 5.5 | 5.4 | 26 192 | 36 796 | |
| 53.85% | 871 | 2.73 | 5.3 | 5.2 | 26 270 | 36 230 | |
| 53.87% | 852 | 2.65 | 5.4 | 5.5 | 26 212 | 36 482 | |
| 57.06% | 836 | 2.82 | 5.6 | 5.2 | 26 414 | 37 287 | |
| 59.12% | 614 | 3.01 | 5.5 | 5.0 | 25 068 | 36 015 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Konstabl Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Konstabl w Deadlock?
Najlepszy matchup Konstabl to przeciwko Sinclair, osiągając 59.1% wskaźnik wygranych. Konstabl wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Konstabl?
Najtrudniejszy matchup Konstabl to przeciwko Prozalia, z tylko 41.5% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Konstabl powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Konstabl?
Konstabl ma 22 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 21 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Konstabl w trudnych matchupach?
Grając Konstabl w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Konstabl?
Kluczowe statystyki w matchupach Konstabl to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
