
- Winrate
- 48.3%
- Mecze
- 3594
- KDA
- 3.10
Batog vs Victor vs Victor
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 18 553
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Batog napotyka wyzwanie z 48.3% procent wygranych przeciwko Victor w tym starciu Deadlock. Dane z 3594 gier pokazują, że Batog średnio napotyka 0.1 więcej śmierci. Skoncentruj się na bezpiecznym farmieniu, koordynacji drużyny i unikaniu starć 1v1.
Analiza matchupu Batog
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Batog radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Batog vs Victor?

Batog vs Victor Podsumowanie starcia
The Batog vs Victor matchup in Deadlock is umiarkowanie korzystne starcie. Based on 3594 recent matches analyzed, Victor wins with a 51.8% win rate compared to Batog's 48.3%, giving Victor a 3.5 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Victor consistently outperforms. Victor holds a meaningful advantage in this matchup. Batog players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Batog vs Victor Analiza walki
Victor claims 4 out of 5 combat metrics in the Batog vs Victor matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in kill production, survivability, damage output. Our analysis of 3594 ranked games reveals Victor consistently outperforms Batog in direct combat scenarios. While Batog manages to win one metric, the overall picture favors Victor in fights. Batog players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Victor dominates.
Batog vs Victor Analiza ekonomiczna
Victor vastly out-earns Batog by 2641 souls on average. This substantial economic gap means Victor will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Victor secures more last hits (97.7 vs 80.0), while Victor leads in denies (2.9 vs 2.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Batog vs Victor
Batog Build vs Victor







This optimized build for Batog against Victor is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 51.8% win rate disadvantage against Victor, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Mistyczny Pogłos, Duchowe Spalenie, Dodatkowa Regeneracja, and 4 more items, totaling approximately 32 800 souls The build emphasizes early power spikes with cost-efficient items, allowing you to stay relevant even when Victor has an inherent advantage.
Victor Build vs Batog







Victor's recommended build against Batog leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Victor, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Walka w Zwarciu, Czaromiot, Rykoszet, and 4 more items, totaling approximately 36 000 souls Understanding Victor's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Batog vs Victor na podstawie danych o współczynniku wygranych z 3594 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Batog
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Batog ma korzystne starcia przeciwko 25 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 15 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Batog jest przeciwko Miraż z 57.0% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 42.4% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.37% | 12 720 | 3.15 | 6.2 | 6.1 | 30 770 | 39 656 | |
| 51.45% | 12 487 | 3.19 | 6.2 | 6.2 | 31 179 | 39 599 | |
| 44.94% | 8416 | 3.05 | 6.6 | 6.5 | 32 249 | 39 238 | |
| 53.85% | 6914 | 3.12 | 6.5 | 6.6 | 32 765 | 39 767 | |
| 52.66% | 6846 | 3.14 | 6.5 | 6.4 | 32 601 | 39 964 | |
| 51.66% | 6378 | 3.09 | 6.7 | 6.6 | 32 691 | 40 347 | |
| 45.03% | 6151 | 3.16 | 6.6 | 6.3 | 32 544 | 40 251 | |
| 43.13% | 6119 | 3.04 | 6.3 | 6.2 | 30 518 | 39 259 | |
| 50.23% | 5742 | 3.20 | 6.7 | 6.4 | 32 746 | 40 354 | |
| 50.61% | 5639 | 3.05 | 6.8 | 6.8 | 33 365 | 39 841 | |
| 53.16% | 5412 | 3.28 | 6.6 | 6.2 | 33 407 | 39 934 | |
| 44.84% | 4947 | 3.15 | 6.5 | 6.3 | 32 050 | 40 298 | |
| 47.87% | 4892 | 3.11 | 6.5 | 6.3 | 31 619 | 39 352 | |
| 49.66% | 4857 | 2.86 | 6.6 | 6.8 | 30 913 | 39 354 | |
| 51.22% | 4756 | 3.23 | 6.7 | 6.3 | 32 786 | 40 384 | |
| 48.69% | 4428 | 3.00 | 6.6 | 6.7 | 33 202 | 39 629 | |
| 51.53% | 4345 | 3.07 | 6.7 | 6.6 | 32 684 | 40 271 | |
| 49.49% | 4292 | 3.14 | 6.6 | 6.4 | 32 676 | 39 661 | |
| 54.25% | 4254 | 3.29 | 6.7 | 6.3 | 32 625 | 40 458 | |
| 50.12% | 4208 | 3.01 | 6.5 | 6.6 | 32 888 | 39 782 | |
| 50.91% | 3976 | 3.12 | 6.8 | 6.6 | 33 896 | 39 790 | |
| 51.07% | 3924 | 3.07 | 6.7 | 6.7 | 32 965 | 39 372 | |
| 54.53% | 3818 | 3.14 | 6.7 | 6.6 | 32 791 | 40 188 | |
| 47.32% | 3641 | 3.01 | 6.3 | 6.5 | 33 262 | 39 892 | |
| 48.25% | 3594 | 3.10 | 6.6 | 6.4 | 33 553 | 39 893 | |
| 54.99% | 3510 | 3.23 | 6.6 | 6.2 | 32 187 | 39 730 | |
| 45.67% | 3370 | 3.13 | 6.5 | 6.3 | 32 712 | 39 294 | |
| 54.16% | 3340 | 3.26 | 6.7 | 6.3 | 33 165 | 40 868 | |
| 54.61% | 3181 | 3.32 | 6.7 | 6.2 | 32 971 | 40 774 | |
| 48.78% | 3145 | 3.16 | 6.7 | 6.4 | 34 096 | 40 378 | |
| 52.15% | 2867 | 3.12 | 6.8 | 6.7 | 32 926 | 39 780 | |
| 53.82% | 2577 | 3.07 | 6.5 | 6.4 | 31 638 | 40 145 | |
| 54.76% | 2520 | 3.45 | 6.7 | 6.0 | 32 272 | 40 610 | |
| 45.33% | 2290 | 2.93 | 6.1 | 6.4 | 32 959 | 39 096 | |
| 51.76% | 2239 | 3.39 | 7.0 | 6.1 | 32 863 | 39 972 | |
| 52.56% | 2015 | 3.20 | 6.6 | 6.2 | 32 852 | 39 931 | |
| 57.02% | 1929 | 3.34 | 6.7 | 6.1 | 33 193 | 41 105 | |
| 50.12% | 1654 | 3.17 | 6.4 | 6.0 | 31 568 | 40 318 | |
| 54.78% | 1433 | 3.28 | 6.7 | 6.2 | 32 655 | 40 267 | |
| 48.34% | 1237 | 3.23 | 4.7 | 4.6 | 24 241 | 35 646 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Batog Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Batog w Deadlock?
Najlepszy matchup Batog to przeciwko Miraż, osiągając 57.0% wskaźnik wygranych. Batog wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Batog?
Najtrudniejszy matchup Batog to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 42.4% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Batog powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Batog?
Batog ma 25 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 15 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Batog w trudnych matchupach?
Grając Batog w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Batog?
Kluczowe statystyki w matchupach Batog to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
