
- Winrate
- 53.2%
- Mecze
- 5412
- KDA
- 3.28
Batog vs Rem vs Rem
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 18 553
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Batog utrzymuje 53.2% procent wygranych przewagi nad Rem na podstawie 5412 meczów Deadlock. Batog średnio osiąga 298 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Batog
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Batog radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Batog vs Rem?

Batog vs Rem Podsumowanie starcia
The Batog vs Rem matchup in Deadlock is znacząca statystyczna przewaga. Based on 5412 recent matches analyzed, Batog wins with a 53.2% win rate compared to Rem's 46.8%, giving Batog a 6.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Batog consistently outperforms. Batog dominates this matchup statistically. Batog can play aggressively and look for solo kills, while Rem should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Batog vs Rem Analiza walki
Batog edges out Rem in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 5412 matches analyzed, this Batog vs Rem matchup remains contestable for both sides. Rem shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Rem's favor.
Batog vs Rem Analiza ekonomiczna
Batog and Rem have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Batog secures more last hits (79.6 vs 72.4), while Batog leads in denies (2.7 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Batog vs Rem
Batog Build vs Rem







This winning build for Batog against Rem focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 53.2% win rate against Rem, these 7 items help Batog press the advantage and close out games efficiently. Mistyczny Pogłos, Duchowe Spalenie, Niebiańskie Błogosławieństwo, and 4 more items, totaling approximately 37 999 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Rem Build vs Batog







Rem's counter-build against Batog attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Rem players typically prioritize items that help them survive and scale. Cieniste Uderzenie, Duchowe Spalenie, Mistyczny Pogłos, and 4 more items, totaling approximately 42 799 souls Knowing Rem's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Batog vs Rem na podstawie danych o współczynniku wygranych z 5412 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Batog
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Batog ma korzystne starcia przeciwko 25 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 15 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Batog jest przeciwko Miraż z 57.0% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 42.4% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.37% | 12 720 | 3.15 | 6.2 | 6.1 | 30 770 | 39 656 | |
| 51.45% | 12 487 | 3.19 | 6.2 | 6.2 | 31 179 | 39 599 | |
| 44.94% | 8416 | 3.05 | 6.6 | 6.5 | 32 249 | 39 238 | |
| 53.85% | 6914 | 3.12 | 6.5 | 6.6 | 32 765 | 39 767 | |
| 52.66% | 6846 | 3.14 | 6.5 | 6.4 | 32 601 | 39 964 | |
| 51.66% | 6378 | 3.09 | 6.7 | 6.6 | 32 691 | 40 347 | |
| 45.03% | 6151 | 3.16 | 6.6 | 6.3 | 32 544 | 40 251 | |
| 43.13% | 6119 | 3.04 | 6.3 | 6.2 | 30 518 | 39 259 | |
| 50.23% | 5742 | 3.20 | 6.7 | 6.4 | 32 746 | 40 354 | |
| 50.61% | 5639 | 3.05 | 6.8 | 6.8 | 33 365 | 39 841 | |
| 53.16% | 5412 | 3.28 | 6.6 | 6.2 | 33 407 | 39 934 | |
| 44.84% | 4947 | 3.15 | 6.5 | 6.3 | 32 050 | 40 298 | |
| 47.87% | 4892 | 3.11 | 6.5 | 6.3 | 31 619 | 39 352 | |
| 49.66% | 4857 | 2.86 | 6.6 | 6.8 | 30 913 | 39 354 | |
| 51.22% | 4756 | 3.23 | 6.7 | 6.3 | 32 786 | 40 384 | |
| 48.69% | 4428 | 3.00 | 6.6 | 6.7 | 33 202 | 39 629 | |
| 51.53% | 4345 | 3.07 | 6.7 | 6.6 | 32 684 | 40 271 | |
| 49.49% | 4292 | 3.14 | 6.6 | 6.4 | 32 676 | 39 661 | |
| 54.25% | 4254 | 3.29 | 6.7 | 6.3 | 32 625 | 40 458 | |
| 50.12% | 4208 | 3.01 | 6.5 | 6.6 | 32 888 | 39 782 | |
| 50.91% | 3976 | 3.12 | 6.8 | 6.6 | 33 896 | 39 790 | |
| 51.07% | 3924 | 3.07 | 6.7 | 6.7 | 32 965 | 39 372 | |
| 54.53% | 3818 | 3.14 | 6.7 | 6.6 | 32 791 | 40 188 | |
| 47.32% | 3641 | 3.01 | 6.3 | 6.5 | 33 262 | 39 892 | |
| 48.25% | 3594 | 3.10 | 6.6 | 6.4 | 33 553 | 39 893 | |
| 54.99% | 3510 | 3.23 | 6.6 | 6.2 | 32 187 | 39 730 | |
| 45.67% | 3370 | 3.13 | 6.5 | 6.3 | 32 712 | 39 294 | |
| 54.16% | 3340 | 3.26 | 6.7 | 6.3 | 33 165 | 40 868 | |
| 54.61% | 3181 | 3.32 | 6.7 | 6.2 | 32 971 | 40 774 | |
| 48.78% | 3145 | 3.16 | 6.7 | 6.4 | 34 096 | 40 378 | |
| 52.15% | 2867 | 3.12 | 6.8 | 6.7 | 32 926 | 39 780 | |
| 53.82% | 2577 | 3.07 | 6.5 | 6.4 | 31 638 | 40 145 | |
| 54.76% | 2520 | 3.45 | 6.7 | 6.0 | 32 272 | 40 610 | |
| 45.33% | 2290 | 2.93 | 6.1 | 6.4 | 32 959 | 39 096 | |
| 51.76% | 2239 | 3.39 | 7.0 | 6.1 | 32 863 | 39 972 | |
| 52.56% | 2015 | 3.20 | 6.6 | 6.2 | 32 852 | 39 931 | |
| 57.02% | 1929 | 3.34 | 6.7 | 6.1 | 33 193 | 41 105 | |
| 50.12% | 1654 | 3.17 | 6.4 | 6.0 | 31 568 | 40 318 | |
| 54.78% | 1433 | 3.28 | 6.7 | 6.2 | 32 655 | 40 267 | |
| 48.34% | 1237 | 3.23 | 4.7 | 4.6 | 24 241 | 35 646 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Batog Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Batog w Deadlock?
Najlepszy matchup Batog to przeciwko Miraż, osiągając 57.0% wskaźnik wygranych. Batog wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Batog?
Najtrudniejszy matchup Batog to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 42.4% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Batog powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Batog?
Batog ma 25 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 15 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Batog w trudnych matchupach?
Grając Batog w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Batog?
Kluczowe statystyki w matchupach Batog to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
