
- Winrate
- 42.3%
- Mecze
- 4397
- KDA
- 3.03
Portier vs Mara vs Mara
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 8481
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Mara twardo neutralizuje Portier z zaledwie 42.3% procent wygranych w 4397 meczach. Mara uzyskuje 4.4 więcej zabójstw średnio. Stając w obliczu tego countera, priorytetuj przedmioty defensywne, grę drużynową i unikaj przedłużonych wymiany.
Analiza matchupu Portier
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Portier radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Portier vs Mara?

Portier vs Mara Podsumowanie starcia
The Portier vs Mara matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 4397 recent matches analyzed, Mara wins with a 57.7% win rate compared to Portier's 42.3%, giving Mara a 15.4 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Mara consistently outperforms. Mara has overwhelming statistical superiority in this matchup. Portier should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Portier vs Mara Analiza walki
Mara claims 4 out of 5 combat metrics in the Portier vs Mara matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. Our analysis of 4397 ranked games reveals Mara consistently outperforms Portier in direct combat scenarios. While Portier manages to win one metric, the overall picture favors Mara in fights. Portier players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Mara dominates.
Portier vs Mara Analiza ekonomiczna
Mara vastly out-earns Portier by 3506 souls on average. This substantial economic gap means Mara will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Mara secures more last hits (98.2 vs 88.3), while Mara leads in denies (3.2 vs 2.4). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Portier vs Mara
Portier Build vs Mara







This optimized build for Portier against Mara is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 57.7% win rate disadvantage against Mara, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Szczęśliwy Strzał, Mistyczny Pogłos, Duchowe Spalenie, and 4 more items, totaling approximately 40 000 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Mara Build vs Portier







Mara's recommended build against Portier leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Mara, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Uciszacz, Uzdrawiające Tempo, Szczęśliwy Strzał, and 4 more items, totaling approximately 39 200 souls Understanding Mara's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Portier vs Mara na podstawie danych o współczynniku wygranych z 4397 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Portier
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Portier ma korzystne starcia przeciwko 7 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 33 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Portier jest przeciwko Srebrna z 53.3% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 37.1% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 37.13% | 7019 | 2.95 | 4.1 | 5.3 | 26 435 | 39 540 | |
| 44.86% | 5918 | 2.97 | 4.1 | 5.5 | 27 169 | 39 911 | |
| 42.28% | 4397 | 3.03 | 4.6 | 5.6 | 28 671 | 39 923 | |
| 49.13% | 3607 | 2.96 | 4.4 | 5.7 | 28 750 | 39 607 | |
| 39.43% | 3561 | 2.87 | 4.3 | 5.6 | 27 257 | 39 974 | |
| 49.56% | 3505 | 3.10 | 4.7 | 5.6 | 29 239 | 40 782 | |
| 37.78% | 3436 | 2.91 | 4.4 | 5.6 | 27 756 | 39 791 | |
| 47.61% | 3386 | 2.97 | 4.4 | 5.6 | 28 313 | 40 056 | |
| 45.84% | 3340 | 2.89 | 4.3 | 5.7 | 27 819 | 40 325 | |
| 49.63% | 3240 | 2.98 | 4.5 | 5.8 | 28 827 | 40 020 | |
| 44.98% | 3026 | 3.00 | 4.6 | 5.7 | 28 542 | 40 308 | |
| 46.40% | 2886 | 2.89 | 4.6 | 5.9 | 28 694 | 39 870 | |
| 40.65% | 2728 | 2.96 | 4.4 | 5.6 | 27 693 | 39 785 | |
| 45.63% | 2623 | 2.82 | 4.4 | 5.8 | 27 311 | 40 002 | |
| 44.72% | 2549 | 3.03 | 4.5 | 5.5 | 27 891 | 39 661 | |
| 47.41% | 2487 | 3.07 | 4.6 | 5.5 | 28 255 | 40 212 | |
| 50.68% | 2419 | 3.06 | 4.8 | 5.8 | 29 663 | 40 360 | |
| 53.32% | 2307 | 3.20 | 4.8 | 5.6 | 29 187 | 40 444 | |
| 50.46% | 2287 | 3.24 | 4.7 | 5.4 | 28 383 | 41 142 | |
| 43.62% | 2281 | 2.85 | 4.5 | 5.9 | 29 016 | 39 779 | |
| 47.63% | 2259 | 3.07 | 4.6 | 5.6 | 28 309 | 39 636 | |
| 42.31% | 2177 | 2.83 | 4.4 | 5.8 | 29 229 | 40 160 | |
| 43.42% | 2105 | 2.90 | 4.4 | 5.6 | 28 777 | 39 760 | |
| 46.76% | 2102 | 2.89 | 4.3 | 5.7 | 28 758 | 40 241 | |
| 43.06% | 2009 | 3.09 | 4.4 | 5.4 | 28 840 | 39 947 | |
| 51.98% | 1968 | 3.12 | 4.7 | 5.5 | 28 761 | 41 007 | |
| 48.18% | 1924 | 2.98 | 4.7 | 5.8 | 29 150 | 39 918 | |
| 47.53% | 1883 | 3.04 | 4.5 | 5.6 | 29 767 | 40 263 | |
| 50.22% | 1786 | 3.20 | 4.5 | 5.4 | 27 883 | 40 550 | |
| 45.96% | 1710 | 3.01 | 4.6 | 5.7 | 29 171 | 40 695 | |
| 47.52% | 1393 | 2.93 | 4.6 | 5.9 | 28 609 | 39 708 | |
| 47.13% | 1377 | 2.96 | 4.5 | 5.7 | 28 580 | 41 333 | |
| 39.45% | 1341 | 2.84 | 4.3 | 5.6 | 28 734 | 39 866 | |
| 49.39% | 1306 | 3.16 | 4.5 | 5.4 | 28 159 | 41 114 | |
| 50.70% | 1213 | 3.13 | 4.7 | 5.5 | 28 812 | 40 723 | |
| 47.13% | 1167 | 2.99 | 4.4 | 5.7 | 28 129 | 40 188 | |
| 46.49% | 1041 | 3.07 | 4.3 | 5.3 | 27 381 | 40 373 | |
| 52.76% | 997 | 3.17 | 4.7 | 5.4 | 29 616 | 41 675 | |
| 48.20% | 861 | 2.90 | 4.5 | 5.8 | 28 682 | 40 335 | |
| 47.09% | 773 | 3.24 | 2.9 | 3.8 | 19 669 | 35 144 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Portier Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Portier w Deadlock?
Najlepszy matchup Portier to przeciwko Srebrna, osiągając 53.3% wskaźnik wygranych. Portier wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Portier?
Najtrudniejszy matchup Portier to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 37.1% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Portier powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Portier?
Portier ma 7 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 33 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Portier w trudnych matchupach?
Grając Portier w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Portier?
Kluczowe statystyki w matchupach Portier to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
