Ivern - League of Legends Champion
Współczynnik wygranych
47.4%
Współczynnik wyboru
1.3%

Ivernvs Tryndamere

FSupportMage
Patch26.10
Mecze595,409
LiniaWszystkie linie
TierWszystkie tiery
Ostatnia aktualizacja17 maj 2026

Ivern vs Tryndamere to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Ivern wygrywa z 81.8% win rate (+63.6%) przeciwko Tryndamere na podstawie 11 gier. Ivern holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Ivern, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Ivern vs Tryndamere.

Ivern Matchup Breakdown

Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Ivern performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.

Compare against an opponent
Tryndamere - 81.8% win rateTryndamere(81.8%)
Ivern - 81.8% win rate in this matchup
Ivern
81.8% WR
VS
Tryndamere vs Ivern matchup - 18.2% win rate
Tryndamere
18.2% WR

Who Wins the Ivern vs Tryndamere Matchup?

Ivern wins the Ivern vs Tryndamere matchup
Winner
Ivern
Matches: 11
81.8%
Win Rate
18.2%
2.2
CS / min
3.8
609
DMG / min
597
12,234
Gold / game
13,093
182
Heal / min
520
657
DMG Mitigated / min
1,205
2.1
CC / min
0.6
75.0%
Early Game WR
25.0%
85.7%
Late Game WR
14.3%

Podsumowanie starcia Ivern vs Tryndamere

Starcie Ivern vs Tryndamere to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 11 ostatnich meczów, Ivern wygrywa ze współczynnikiem wygranych 81.8% w porównaniu do 18.2% Tryndamere, dając Ivern przewagę 63.6 punktów procentowych. Ivern dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Tryndamere znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Ivern prowadzi o 1.5s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Gracze Ivern mogą pewnie wybierać przeciwko Tryndamere i grać agresywnie od poziomu 1. Staraj się ustanowić dominację na linii wcześnie poprzez korzystne wymiany i odsuwaj Tryndamere od CS kiedy tylko możliwe. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.

Analiza fazy liniowania Ivern vs Tryndamere

Tryndamere wygrywa fazę liniowania przeciwko Ivern w League of Legends

Tryndamere jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Ivern, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Tryndamere ma przewagi w farmienie, dochód złota i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.

Farmienie
2.2Ivern
3.8Tryndamere
Tryndamere znacząco wyprzedza w farmieniu Ivern o 1.5 CS na minutę, kumulując szacowaną przewagę 23 CS do środka gry. Ta znaczna różnica w farmieniu daje Tryndamere dużą przewagę złota i wcześniejsze ukończenia przedmiotów. Gracze Ivern powinni priorytetyzować techniki zarządzania falami jak zamrażanie blisko wieży i efektywne używanie umiejętności aby zminimalizować deficyt.
Obrażenia
609Ivern
597Tryndamere
Zadawane obrażenia są praktycznie równe między Ivern i Tryndamere, z różnicą tylko 12 DMG/min. Walki w tym starciu są decydowane bardziej przez timing umiejętności i pozycjonowanie niż surowe liczby obrażeń, czyniąc umiejętności mechaniczne decydującym czynnikiem w wymianach.
Ekonomia
12,234Ivern
13,093Tryndamere
Tryndamere generuje imponujące 858 więcej złota na grę niż Ivern. Ta znaczna przewaga ekonomiczna oznacza, że Tryndamere konsekwentnie osiąga kluczowe punkty przedmiotowe wcześniej, tworząc narastającą przewagę, która rośnie w trakcie gry. Ivern powinien skupić się na opłacalnych wyborach przedmiotów i unikać niepotrzebnych śmierci aby nie pozostawać jeszcze bardziej w tyle.
Użyteczność
2.1Ivern
0.6Tryndamere
Ivern wnosi znacząco więcej kontroli tłumu niż Tryndamere, z 1.5 więcej sekund CC na minutę. Ta duża różnica w użyteczności czyni Ivern znacznie cenniejszym w ustawianiu ganków dżungli, kontrolowaniu celów i unieruchamianiu celów w walkach zespołowych. Tryndamere powinien inwestować w odporność i pozycjonować się ostrożnie aby uniknąć łańcuchów CC.
Sustain
839Ivern
1,724Tryndamere
Tryndamere znacząco przewyższa Ivern w sustainie, lecząc i redukując 885 więcej obrażeń na minutę. Ta masywna różnica w wytrzymałości oznacza, że Tryndamere może absorbować znaczące obrażenia i pozostać na linii podczas gdy Ivern jest zmuszony do recalla. Budowanie wczesnych ran jest niezbędne dla Ivern, a skupienie się na wzorcach wymian burstowych zamiast utrzymanych walk jest krytyczne.

Best Ivern Build Against Tryndamere

Ioniańskie Buty Jasności Umysłu to optymalny wybór butów przeciwko Tryndamere, zapewniający mobilność i statystyki, których Ivern najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Ivern przeciwko Tryndamere to Udręka Liandry'ego, Złowrogość i Kryształowy Kostur Rylai. Ta kombinacja daje Ivern efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build osiąga solidny współczynnik wygranych 50.0% w 2 grach, udowadniając że jest niezawodną ścieżką przedmiotów podczas starcia z Tryndamere. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Ivern vs Tryndamere.

Early Game vs Late Game

Wczesna gra
Ivern
75.0%
+50.0% przewagi
Współczynnik wygranych Ivern we wczesnej grzeIvern75.0%
Współczynnik wygranych Tryndamere we wczesnej grzeTryndamere25.0%
Późna gra
Ivern
85.7%
+71.4% przewagi
Współczynnik wygranych Ivern w późnej grzeIvern85.7%
Współczynnik wygranych Tryndamere w późnej grzeTryndamere14.3%

Ivern dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 75.0% — 50.0 punktów procentowych przewagi nad Tryndamere. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Ivern może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.

Ivern jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 85.7% — 71.4 punktów powyżej Tryndamere. Przedłużone gry mocno faworyzują Ivern, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.

Ivern utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Tryndamere powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.

Best Ivern Runes Against Tryndamere

Drzewo run Precyzja - główne runy Ivern vs TryndamerePrecyzja
Klątwa Krwawego Listu - najlepsza runa Ivern vs TryndamereRozwój Myśli - najlepsza runa Ivern vs TryndamereLegenda: Przyspieszenie - najlepsza runa Ivern vs TryndamereOstateczny Cios - najlepsza runa Ivern vs Tryndamere
Drzewo run Determinacja - poboczne runy Ivern vs TryndamereDeterminacja
Grzmotnięcie Tarczą - najlepsza runa Ivern vs TryndamereRewitalizacja - najlepsza runa Ivern vs Tryndamere
100.0% WR

Granie z Precyzja głównymi i Determinacja pobocznymi pozwala Ivern wykorzystać swoją przewagę przeciwko Tryndamere, wzmacniając mocne strony które czynią to starcie korzystnym.


Dane matchupow Ivern dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Ivern, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Ivern, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.

Procent wygranych i statystyki starc Ivern w League of Legends Patch 26.10
Przeciwnik
Winrate
Mecze
CS/min
OBR/min
Zloto/mecz
Wczesne WR
Pozne WR
47.22%720.742310,29757.1%37.8%
54.41%680.640710,83963.3%47.4%
53.33%600.534610,27769.0%38.7%
40.00%550.54239,56950.0%28.0%
48.15%540.642810,26844.0%51.7%
52.94%510.538110,65246.1%60.0%
30.95%420.639810,54622.2%37.5%
42.50%400.649912,23435.7%46.1%
68.42%380.850012,52969.2%68.0%
44.74%380.646412,37841.7%46.1%
54.05%370.645811,17768.8%42.9%
54.84%310.64149,49156.5%50.0%
58.62%290.642110,38764.7%50.0%
41.38%290.646811,23750.0%38.1%
42.86%280.540110,07741.7%43.8%
56.00%250.542011,39058.3%53.9%
68.00%251.145911,33866.7%68.8%
52.00%250.634610,02938.5%66.7%
45.83%240.43879,53150.0%41.7%
50.00%220.44079,11835.3%100.0%
40.00%201.03928,93155.6%27.3%
47.37%190.538411,07662.5%36.4%
31.58%190.64229,78650.0%23.1%
42.11%190.844611,06545.5%37.5%
27.78%180.751111,20940.0%12.5%
50.00%180.642011,10566.7%33.3%
22.22%180.642610,91228.6%18.2%
47.06%170.53817,82950.0%42.9%
41.18%170.53148,60346.1%25.0%
62.50%160.644310,54642.9%77.8%
56.25%161.12636,75960.0%50.0%
18.75%160.640411,05733.3%10.0%
68.75%160.438710,49750.0%87.5%
71.43%140.93379,834100.0%60.0%
64.29%140.93999,63857.1%71.4%
42.86%140.642311,65016.7%62.5%
71.43%140.741511,60075.0%70.0%
61.54%130.650412,50260.0%62.5%
46.15%131.12888,48142.9%50.0%
38.46%131.03269,33250.0%33.3%
53.85%131.33289,03950.0%57.1%
83.33%120.539612,19050.0%100.0%
58.33%120.941410,09175.0%50.0%
41.67%120.755513,5990.0%55.6%
41.67%121.63759,64250.0%37.5%
50.00%120.949611,92225.0%62.5%
25.00%122.252111,6160.0%33.3%
63.64%112.142811,76766.7%62.5%
45.45%110.93499,04150.0%40.0%
81.82%112.260912,23475.0%85.7%
63.64%111.84859,68062.5%66.7%
60.00%101.63498,22750.0%75.0%
66.67%90.639610,34566.7%66.7%
22.22%91.860712,08966.7%0.0%
55.56%90.846310,59650.0%60.0%
55.56%90.947412,0320.0%71.4%
62.50%81.13158,59150.0%66.7%
12.50%81.23737,0710.0%33.3%
37.50%80.93459,28850.0%33.3%
62.50%80.452011,53550.0%66.7%
62.50%81.653710,87275.0%50.0%
12.50%82.051310,2680.0%20.0%
57.14%72.85626,81650.0%66.7%
71.43%71.12989,726100.0%60.0%
14.29%73.075011,50450.0%0.0%
57.14%71.028910,280100.0%40.0%
71.43%71.44779,51983.3%0.0%
42.86%72.571310,22933.3%50.0%
71.43%70.545311,59275.0%66.7%
14.29%70.54419,73733.3%0.0%
33.33%60.632211,11133.3%33.3%
66.67%60.635910,3720.0%80.0%
83.33%61.541310,08375.0%100.0%
50.00%61.32757,74350.0%50.0%
66.67%61.02898,76950.0%75.0%
60.00%51.959711,4270.0%100.0%
0.00%51.12286,4980.0%0.0%
0.00%54.871111,7530.0%0.0%
60.00%51.42166,28266.7%50.0%
20.00%51.23288,4830.0%33.3%
40.00%51.441110,982100.0%0.0%
60.00%50.83047,81150.0%100.0%
60.00%51.346411,61850.0%66.7%
60.00%50.551111,45750.0%66.7%
40.00%50.649712,3480.0%66.7%
60.00%51.42467,50233.3%100.0%

Get the MetaBot Desktop App

Level up your gameplay with real-time overlays, automatic game detection, and instant stats — all on your desktop.

In-game overlaysAuto game detectionMulti-game supportPersonal dashboard
Download NowFree download
🔍

Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.

Zgłoś problem

Ivern vs Tryndamere - Często Zadawane Pytania

Jak radzi sobie Ivern przeciwko Tryndamere w League of Legends?

Ivern wygrywa matchup Ivern vs Tryndamere ze wskaznikiem zwyciestwa 81.8% w porownaniu do 18.2% Tryndamere, roznica 63.6 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 11 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.

Jak radzi sobie Ivern przeciwko Tryndamere we wczesnej grze?

We wczesnej grze Ivern ma przewage nad Tryndamere z wskaznikiem zwyciestwa 75.0% versus 25.0%. Gracze Ivern powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.

Jak radzi sobie Ivern przeciwko Tryndamere w poznej grze?

W poznej grze Ivern przejmuje matchup Ivern vs Tryndamere ze wskaznikiem zwyciestwa 85.7% w porownaniu do 14.3%. Ivern skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.

Kto wygrywa matchup Ivern vs Tryndamere?

Ivern wygrywa matchup przeciwko Tryndamere ze wskaznikiem zwyciestwa 81.8% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 63.6 punktow procentowych oznacza, ze Ivern jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 11 przeanalizowanych gier.

Jaki jest najlepszy build Ivern przeciwko Tryndamere?

Najlepszy build Ivern przeciwko Tryndamere zawiera Udręka Liandry'ego, Złowrogość, Kryształowy Kostur Rylai with Ioniańskie Buty Jasności Umysłu. This build achieves a 50.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.

Jakie sa najlepsze runy Ivern przeciwko Tryndamere?

Najlepsze runy Ivern przeciwko Tryndamere uzywaja drzewa glownego Precyzja z Determinacja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Ivern vs Tryndamere matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.

Czy Ivern kontruje Tryndamere?

Tak, Ivern ma korzystny matchup przeciwko Tryndamere ze wskaznikiem zwyciestwa 81.8%. Ivern strongly counters Tryndamere na linii na podstawie aktualnych danych patcha 26.10.

Jak grac Ivern przeciwko Tryndamere?

Grajac Ivern przeciwko Tryndamere, wykorzystaj swoje statystyczne przewagi, tradujac agresywnie podczas korzystnych okien. You have early game priority — look for kills and zone control before first recall. Buduj polecane przedmioty i runy dla tego konkretnego matchupu, aby uzyskac najlepsze wyniki.