Czempioni z Najwyższym Winrate
Patch 26.20
Ta tabela wyroznia czempionow z najwyzszym wskaznikiem zwyciestwa w League of Legends, zapewniajac cenne zrodlo dla graczy chcacych wspinac sie po drabince rankingowej. Kazdy czempion jest wymieniony z najnowszym procentem zwyciestwa i ocena tieru MetaBot, oferujac wglad w aktualna mete. Dane odzwierciedlaja najlepiej radz ace sobie czempiony LoL we wszystkich rangach, idealne dla graczy casualowych i rywalizacyjnych. Skupiajac sie na wskazniku zwyciestwa, ten przewodnik pomaga graczom zidentyfikowac najlepszych czempionow do grania. Bad na biezaco z najsilniejszymi wyborami mety, aby uzyskac strategiczna przewage. Najlepsi bohaterowie na patchu 26.20: Rammus (53.8% WR), Taric (53.2% WR), Kog'Maw (53.1% WR). Rammus dominuje ze współczynnikiem wygranych 53.77% i współczynnikiem wyboru 1.72%. Lux najczęściej grany ze współczynnikiem wyboru 9.35%. Wszystkich 173 bohaterów porządkujemy na podstawie danych z bieżących gier rankingowych — sortuj dowolną kolumnę, filtruj według alei, rangi i dywizji, a następnie otwórz bohatera, aby zobaczyć build, runy, countery i starcia.
- Patch
- 26.20
- Najwyższy Współczynnik wygranych
- Rammus · 53.8%
- Drugie miejsce
- Taric · 53.2%
- Najczęściej grany
- Lux · 9.3%
- Przeanalizowane mecze
- 654 440
- Sklasyfikowani bohaterowie
- 173
Top 3 najlepszych bohaterów do wspinaczki w rankingu
| Współczynniki zwycięstw | Na minutę | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pozycja | Czempion | Tier | Współczynnik wygranych | Wczesne WR | Pozne WR | Skalowanie | Obrazenia/Min | Mit/Min | Leczenie/Min | CC/Min | Stworki/Min |
| 1 | Rammus Tier S | 53.8%▲ 0.3% | 54.5%▲ 2.0% | 53.2%▼ 1.0% | -1.3 | 511▼ 6 | 2169▼ 24 | 347▲ 4 | 1.5s | 1.0 | |
| 2 | Taric Tier B | 53.2%▼ 1.0% | 50.4%▼ 2.5% | 56.0%▲ 0.6% | +5.7 | 266▲ 3 | 1120▲ 14 | 469▼ 9 | 1.4s | 1.3 | |
| 3 | Kog'Maw Tier S | 53.1%▼ 0.8% | 51.7%▼ 0.9% | 54.1%▼ 0.8% | +2.4 | 1066▼ 12 | 522▲ 3 | 208▲ 4 | 0.3s | 6.2▼ 0.1 | |
| 4 | Sejuani Tier S | 53.0%▲ 1.6% | 54.1%▲ 1.7% | 52.2%▲ 1.5% | -1.9 | 620▲ 13 | 1856▲ 22 | 354▲ 18 | 1.2s | 1.5 | |
| 5 | Ivern Tier B | 52.9%▲ 7.1% | 55.3%▲ 10.6% | 50.8%▲ 4.3% | -4.5 | 412▼ 4 | 479▼ 7 | 201▼ 3 | 1.8s | 0.9 | |
| 6 | Wukong Tier S | 52.5%▲ 0.4% | 53.8%▲ 1.3% | 51.3%▼ 0.4% | -2.5 | 651▼ 21 | 1053▼ 11 | 306▲ 3 | 0.7s | 1.6▼ 0.2 | |
| 7 | Amumu Tier S | 52.2% | 51.6%▼ 0.8% | 52.7%▲ 0.6% | +1.1 | 592▲ 2 | 1138▼ 17 | 265▼ 3 | 1.4s | 1.0 | |
| 8 | Ornn Tier S | 52.2%▼ 0.1% | 48.0%▼ 2.6% | 55.7%▲ 2.2% | +7.6 | 698▼ 5 | 1895▲ 15 | 203▲ 1 | 1.4s | 5.7▲ 0.1 | |
| 9 | Nami Tier S | 52.1%▼ 0.2% | 52.7%▲ 0.3% | 51.5%▼ 0.7% | -1.3 | 317▼ 1 | 303▲ 3 | 590▲ 7 | 1.1s | 0.9 | |
| 10 | Ekko Tier S | 52.0%▲ 2.4% | 54.6%▲ 3.3% | 49.8%▲ 1.5% | -4.7 | 817▲ 13 | 760▼ 16 | 383▼ 6 | 0.7s | 4.0▲ 0.2 | |
| 11 | Maokai Tier A | 52.0%▲ 2.3% | 50.4%▲ 1.5% | 53.4%▲ 3.1% | +2.9 | 550▲ 6 | 1230▼ 42 | 375▲ 2 | 2.3s | 1.8▼ 0.1 | |
| 12 | Master Yi Tier S | 51.9%▲ 1.3% | 50.7%▲ 0.7% | 53.0%▲ 1.9% | +2.3 | 792▲ 8 | 799▼ 3 | 355▼ 5 | 0.2s | 1.5▲ 0.1 | |
| 13 | Leona Tier S | 51.9%▲ 0.6% | 50.8%▼ 0.6% | 52.9%▲ 1.7% | +2.1 | 375▼ 2 | 1280▲ 16 | 140▲ 6 | 1.9s | 1.1 | |
| 14 | Fizz Tier S | 51.9%▼ 0.1% | 52.3%▼ 2.1% | 51.6%▲ 1.6% | -0.7 | 843▼ 1 | 474▼ 3 | 134▼ 7 | 0.4s | 5.5▲ 0.2 | |
| 15 | Garen Tier S | 51.8%▲ 0.9% | 54.3%▲ 2.7% | 49.8%▼ 0.6% | -4.5 | 807▲ 2 | 1470▲ 4 | 121▲ 2 | 1.2s | 6.9▲ 0.1 | |
| 16 | Shyvana Tier S | 51.8%▼ 1.4% | 52.4%▼ 0.7% | 51.2%▼ 2.1% | -1.2 | 745▼ 8 | 1519▼ 3 | 364▲ 3 | 0.5s | 1.4 | |
| 17 | Cho'Gath Tier S | 51.8%▼ 0.4% | 49.8%▼ 1.4% | 53.2%▲ 0.3% | +3.4 | 748▼ 3 | 1546▼ 44 | 401▼ 7 | 2.2s | 3.1 | |
| 18 | Hwei Tier S | 51.7%▲ 1.1% | 51.3%▼ 2.0% | 52.1%▲ 3.3% | +0.8 | 950▲ 16 | 365▼ 4 | 91▲ 4 | 1.0s | 5.8 | |
| 19 | Shen Tier S | 51.7%▲ 1.1% | 53.6%▲ 3.8% | 50.1%▼ 1.0% | -3.5 | 621▲ 1 | 1496▼ 1 | 181 | 1.1s | 4.2▲ 0.1 | |
| 20 | Veigar Tier S | 51.7%▲ 1.3% | 50.3%▲ 1.6% | 52.7%▲ 1.2% | +2.5 | 874▲ 5 | 392▼ 2 | 109▲ 2 | 0.7s | 6.1▲ 0.1 | |
| 21 | Lillia Tier S | 51.6%▲ 1.2% | 52.0%▼ 0.1% | 51.3%▲ 2.2% | -0.7 | 801▲ 7 | 797▲ 25 | 641▲ 6 | 0.9s | 1.4 | |
| 22 | Bel'Veth Tier A | 51.5%▼ 1.7% | 46.4%▼ 1.0% | 57.9%▼ 2.0% | +11.5 | 657▼ 8 | 1026▲ 25 | 529▲ 7 | 0.6s | 1.4 | |
| 23 | Milio Tier S | 51.5%▲ 0.3% | 49.7%▲ 1.9% | 53.2%▼ 1.1% | +3.5 | 204 | 333▲ 1 | 404▲ 1 | 0.7s | 1.0 | |
| 24 | Vex Tier A | 51.5%▲ 0.2% | 52.7%▲ 0.6% | 50.5%▼ 0.3% | -2.1 | 934 | 507▼ 9 | 100 | 1.1s | 5.9▲ 0.1 | |
| 25 | Urgot Tier A | 51.4%▲ 2.1% | 53.8%▲ 2.9% | 49.5%▲ 1.3% | -4.3 | 836▼ 3 | 1410▼ 8 | 206▲ 1 | 1.0s | 6.4 | |
| 26 | Zaahen Tier A | 51.4%▲ 1.5% | 48.3%▼ 1.0% | 54.4%▲ 4.0% | +6.1 | 828▼ 11 | 1296▼ 37 | 498▼ 5 | 0.9s | 5.4▲ 0.2 | |
| 27 | Teemo Tier S | 51.4%▼ 0.5% | 50.8%▲ 0.4% | 51.8%▼ 1.1% | +1.0 | 951 | 415▼ 3 | 133▼ 1 | 1.5s | 5.6 | |
| 28 | Rell Tier B | 51.3%▼ 0.2% | 51.0%▲ 0.3% | 51.7%▼ 0.7% | +0.7 | 350 | 1426▼ 17 | 116▲ 3 | 1.5s | 1.0 | |
| 29 | Anivia Tier B | 51.3%▲ 3.1% | 54.2%▲ 4.9% | 49.0%▲ 1.6% | -5.1 | 746▲ 16 | 524▼ 10 | 170▼ 2 | 1.7s | 5.8▲ 0.1 | |
| 30 | Jinx Tier S | 51.3%▼ 1.0% | 51.6%▼ 1.1% | 51.1%▼ 1.0% | -0.6 | 856▼ 4 | 376▼ 1 | 173 | 0.7s | 6.9 | |
| 31 | Aurelion Sol Tier A | 51.3%▲ 1.0% | 43.4%▼ 2.0% | 57.3%▲ 3.3% | +13.8 | 895▼ 4 | 422▲ 13 | 125▲ 8 | 0.7s | 6.2▼ 0.2 | |
| 32 | Soraka Tier A | 51.3%▼ 0.6% | 48.7%▼ 0.8% | 53.8%▼ 0.4% | +5.1 | 196▼ 1 | 302▼ 2 | 936▲ 12 | 1.3s | 0.9 | |
| 33 | Warwick Tier A | 51.2%▼ 0.2% | 53.1%▲ 0.4% | 49.6%▼ 0.8% | -3.4 | 684▲ 2 | 1262▼ 6 | 656▼ 2 | 1.0s | 1.8▲ 0.1 | |
| 34 | Karthus Tier C | 51.1%▲ 0.7% | 51.3%▲ 1.1% | 51.0%▲ 0.4% | -0.2 | 1199 | 446▼ 15 | 220▼ 6 | 0.6s | 3.1▲ 0.2 | |
| 35 | Yasuo Tier S | 51.1%▲ 0.8% | 52.5%▲ 1.4% | 49.8%▲ 0.2% | -2.7 | 854▼ 1 | 1118▲ 18 | 252▼ 7 | 0.8s | 7.0 | |
| 36 | Brand Tier A | 51.1%▲ 0.9% | 51.4%▲ 0.3% | 50.8%▲ 1.2% | -0.6 | 874▼ 6 | 349 | 96▼ 1 | 1.2s | 3.2▲ 0.1 | |
| 37 | Zac Tier B | 51.1%▲ 0.9% | 50.6%▼ 0.1% | 51.5%▲ 1.8% | +0.9 | 607▲ 19 | 1545▲ 24 | 1601▼ 5 | 1.5s | 1.8▲ 0.1 | |
| 38 | Ahri Tier A | 51.0% | 51.2%▲ 0.5% | 50.8%▼ 0.4% | -0.4 | 853▲ 4 | 369▼ 3 | 215▲ 1 | 0.7s | 6.3 | |
| 39 | Sivir Tier B | 51.0%▲ 2.5% | 51.4%▲ 3.2% | 50.7%▲ 1.9% | -0.7 | 877▲ 4 | 412▲ 4 | 178▲ 3 | 0.0s | 7.6 | |
| 40 | Lulu Tier A | 51.0%▲ 0.6% | 49.9%▲ 0.8% | 52.1%▲ 0.5% | +2.2 | 240 | 345▲ 2 | 131▲ 3 | 1.1s | 1.0 | |
| 41 | Jax Tier A | 51.0%▲ 2.2% | 51.9%▲ 3.1% | 50.2%▲ 1.5% | -1.7 | 774▼ 3 | 1012 | 282 | 0.7s | 4.8▲ 0.1 | |
| 42 | Vladimir Tier A | 51.0%▼ 0.5% | 49.0%▲ 0.2% | 52.7%▼ 1.3% | +3.7 | 979▲ 11 | 604▼ 7 | 1029▼ 4 | 0.2s | 6.8▲ 0.1 | |
| 43 | Seraphine Tier A | 51.0%▼ 0.7% | 51.7%▼ 1.5% | 50.4%▼ 0.2% | -1.3 | 500▼ 7 | 352▲ 1 | 244▲ 14 | 1.2s | 1.8▼ 0.1 | |
| 44 | Annie Tier C | 50.9%▼ 0.5% | 49.0%▲ 0.1% | 52.5%▼ 0.8% | +3.5 | 864▼ 2 | 422▼ 5 | 75▼ 4 | 1.0s | 5.1 | |
| 45 | Zilean Tier C | 50.9%▲ 0.3% | 51.5%▲ 2.8% | 50.3%▼ 1.8% | -1.2 | 401▼ 2 | 371▲ 9 | 292▲ 2 | 0.9s | 2.2 | |
| 46 | Yone Tier S | 50.9%▲ 0.4% | 50.1% | 51.6%▲ 0.7% | +1.5 | 954▲ 4 | 1086▲ 10 | 295▼ 8 | 0.8s | 6.8▲ 0.1 | |
| 47 | Udyr Tier B | 50.9%▲ 1.6% | 51.2%▲ 2.0% | 50.6%▲ 1.2% | -0.6 | 686▲ 25 | 1481▼ 35 | 417▼ 3 | 1.0s | 2.2▲ 0.2 | |
| 48 | Renata Glasc Tier D | 50.9%▼ 0.5% | 48.7%▼ 2.8% | 53.2%▲ 2.0% | +4.5 | 323▼ 10 | 606▼ 13 | 116▼ 3 | 1.0s | 1.1▼ 0.1 | |
| 49 | Lux Tier S | 50.8%▼ 0.2% | 54.6%▲ 0.9% | 48.1%▼ 1.2% | -6.5 | 778 | 373▼ 3 | 68▲ 1 | 1.6s | 3.6▼ 0.1 | |
| 50 | Viktor Tier A | 50.8%▲ 0.3% | 52.0%▲ 0.7% | 49.8% | -2.2 | 980▲ 12 | 588▼ 9 | 74▼ 1 | 0.9s | 6.7▲ 0.1 | |
| 51 | Alistar Tier B | 50.8%▲ 1.1% | 50.3%▲ 2.0% | 51.3%▲ 0.2% | +1.0 | 328 | 1495▲ 9 | 393▲ 3 | 2.0s | 1.1 | |
| 52 | Thresh Tier A | 50.8%▲ 0.3% | 50.6% | 50.9%▲ 0.6% | +0.3 | 339▼ 6 | 1015▼ 2 | 118▲ 3 | 1.4s | 1.2 | |
| 53 | Sona Tier B | 50.8%▼ 0.8% | 50.0%▼ 0.1% | 51.6%▼ 1.5% | +1.6 | 355▼ 6 | 433▼ 1 | 626 | 0.5s | 1.0 | |
| 54 | Zyra Tier B | 50.8%▼ 0.7% | 50.4%▼ 1.6% | 51.0% | +0.6 | 774▲ 8 | 309▲ 1 | 107▲ 7 | 1.7s | 2.2 | |
| 55 | Swain Tier A | 50.8%▲ 1.4% | 52.6%▲ 1.7% | 49.2%▲ 1.1% | -3.3 | 780▲ 25 | 825▲ 21 | 432▲ 11 | 1.7s | 3.4▲ 0.3 | |
| 56 | Mordekaiser Tier A | 50.8%▼ 0.2% | 51.0%▼ 0.7% | 50.6%▲ 0.2% | -0.4 | 890▲ 12 | 1450 | 371▲ 7 | 0.6s | 5.6▲ 0.1 | |
| 57 | Yorick Tier B | 50.8%▲ 0.4% | 55.5%▲ 0.9% | 46.8% | -8.6 | 853▲ 1 | 972▲ 15 | 361▲ 6 | 0.3s | 6.8 | |
| 58 | Quinn Tier C | 50.7%▲ 0.3% | 49.7%▲ 0.3% | 51.7%▲ 0.4% | +2.0 | 861▼ 18 | 471▼ 11 | 228▼ 8 | 1.0s | 3.3 | |
| 59 | Heimerdinger Tier B | 50.7%▲ 0.6% | 53.8%▼ 0.3% | 48.5%▲ 1.0% | -5.3 | 1016▲ 7 | 381▼ 11 | 97▲ 1 | 0.8s | 6.0 | |
| 60 | Illaoi Tier B | 50.7%▲ 0.6% | 57.1%▲ 3.3% | 45.4%▼ 1.9% | -11.7 | 999▼ 5 | 1450▼ 15 | 390▼ 2 | 0.3s | 6.8▲ 0.1 | |
| 61 | Tryndamere Tier B | 50.6%▼ 0.8% | 50.9%▼ 1.0% | 50.3%▼ 0.7% | -0.6 | 831▼ 1 | 1180▲ 9 | 549▲ 6 | 0.5s | 6.2▲ 0.1 | |
| 62 | Briar Tier A | 50.6%▼ 0.9% | 52.0%▼ 0.4% | 49.4%▼ 1.4% | -2.6 | 862▲ 7 | 1087▼ 7 | 943▼ 10 | 1.0s | 1.5▲ 0.1 | |
| 63 | Aurora Tier C | 50.6%▲ 0.5% | 49.7%▼ 0.9% | 51.3%▲ 1.7% | +1.6 | 963▼ 3 | 375▼ 10 | 165▼ 1 | 0.3s | 6.2▲ 0.1 | |
| 64 | Braum Tier B | 50.6%▼ 1.2% | 47.5%▼ 0.2% | 53.8%▼ 1.7% | +6.3 | 294▼ 1 | 1064▼ 13 | 159▲ 7 | 1.4s | 1.0 | |
| 65 | Lissandra Tier C | 50.5%▲ 0.3% | 49.5%▼ 0.8% | 51.4%▲ 1.3% | +1.9 | 829▼ 2 | 437▼ 2 | 150▼ 1 | 1.7s | 6.4 | |
| 66 | Vel'Koz Tier B | 50.5%▲ 0.6% | 52.1%▼ 0.2% | 49.4%▲ 1.0% | -2.8 | 886▼ 9 | 296▼ 2 | 91▲ 3 | 1.0s | 3.1 | |
| 67 | Viego Tier A | 50.5%▲ 0.3% | 50.5%▲ 0.2% | 50.5%▲ 0.4% | -0.0 | 736▼ 2 | 811▲ 3 | 456▼ 3 | 0.6s | 1.1 | |
| 68 | Blitzcrank Tier B | 50.4%▲ 1.1% | 51.9%▲ 2.3% | 49.2%▲ 0.1% | -2.7 | 358▼ 4 | 952▼ 8 | 108▲ 2 | 1.6s | 1.0 | |
| 69 | Jayce Tier C | 50.4%▲ 1.8% | 52.1%▲ 2.8% | 48.9%▲ 0.9% | -3.2 | 924 | 653▼ 4 | 160▲ 2 | 0.5s | 6.0 | |
| 70 | Malphite Tier A | 50.4%▼ 0.8% | 50.3%▼ 2.0% | 50.4% | +0.1 | 734▲ 4 | 1675▲ 4 | 125 | 1.1s | 4.9▲ 0.1 | |
| 71 | Ziggs Tier C | 50.4%▲ 1.2% | 56.6%▲ 3.6% | 45.8%▼ 0.8% | -10.8 | 1000▼ 3 | 301▼ 6 | 71 | 0.6s | 6.3 | |
| 72 | Smolder Tier B | 50.3%▲ 0.6% | 47.8%▲ 2.4% | 52.1%▼ 0.6% | +4.2 | 952 | 412▼ 2 | 192▲ 13 | 0.4s | 6.9▲ 0.1 | |
| 73 | Dr Mundo Tier C | 50.3%▼ 1.7% | 49.2%▼ 0.2% | 51.3%▼ 2.9% | +2.1 | 862▼ 6 | 1675▼ 3 | 612▲ 5 | 0.5s | 5.8 | |
| 74 | Kai'Sa Tier A | 50.3%▲ 0.8% | 51.2%▲ 0.3% | 49.4%▲ 1.2% | -1.8 | 896▲ 2 | 508▼ 4 | 169▼ 1 | 0.1s | 6.9 | |
| 75 | Gwen Tier C | 50.3%▼ 0.5% | 48.3%▼ 1.1% | 52.1% | +3.8 | 855▼ 16 | 889▲ 8 | 383▲ 15 | 0.3s | 5.1▼ 0.3 | |
| 76 | Senna Tier B | 50.3%▲ 1.1% | 49.8%▲ 1.0% | 50.7%▲ 1.3% | +0.9 | 638▼ 4 | 336▼ 4 | 414▲ 1 | 1.3s | 2.1 | |
| 77 | Xerath Tier B | 50.2%▼ 0.2% | 51.2%▼ 0.1% | 49.5%▼ 0.3% | -1.7 | 937▲ 9 | 263▲ 1 | 75 | 1.0s | 4.6 | |
| 78 | Nasus Tier B | 50.2%▼ 0.6% | 48.4%▼ 1.9% | 51.8%▲ 0.5% | +3.4 | 739▼ 17 | 1633▼ 2 | 521▼ 7 | 0.7s | 5.9 | |
| 79 | Caitlyn Tier A | 50.2%▲ 0.6% | 49.7%▼ 0.5% | 50.7%▲ 1.5% | +1.0 | 874▲ 4 | 389▼ 2 | 170▲ 1 | 0.6s | 6.8▲ 0.1 | |
| 80 | Sett Tier B | 50.1%▼ 1.2% | 49.8%▼ 1.4% | 50.5%▼ 1.1% | +0.7 | 895▲ 4 | 1321▲ 3 | 223▼ 2 | 0.9s | 5.7 | |
| 81 | Twisted Fate Tier C | 50.1%▲ 1.8% | 49.5%▲ 1.6% | 50.7%▲ 1.9% | +1.2 | 742▼ 7 | 454▲ 15 | 156▲ 7 | 1.3s | 6.0 | |
| 82 | Jhin Tier A | 50.1% | 49.8%▲ 0.1% | 50.3% | +0.5 | 820 | 377▼ 4 | 167▼ 5 | 1.0s | 6.5▲ 0.1 | |
| 83 | Elise Tier D | 50.1%▲ 1.1% | 51.7%▲ 1.6% | 48.6%▲ 0.6% | -3.1 | 708▼ 6 | 467▼ 8 | 344▲ 4 | 1.0s | 1.2 | |
| 84 | Morgana Tier B | 50.1%▼ 1.3% | 51.3%▼ 0.7% | 49.2%▼ 1.8% | -2.1 | 616▼ 2 | 425▼ 3 | 178▲ 2 | 2.0s | 2.2 | |
| 85 | Olaf Tier D | 50.0%▲ 0.9% | 48.9%▲ 2.5% | 51.0%▼ 0.4% | +2.0 | 853▼ 12 | 1400▼ 7 | 550▼ 1 | 0.5s | 5.5▲ 0.1 | |
| 86 | Kayn Tier B | 50.0% | 49.0%▼ 0.1% | 50.8%▲ 0.2% | +1.8 | 801▲ 12 | 916▼ 15 | 512▲ 6 | 0.6s | 1.4 | |
| 87 | Malzahar Tier B | 49.9%▼ 1.0% | 50.5% | 49.5%▼ 1.8% | -1.0 | 862▲ 8 | 486▼ 1 | 70 | 1.8s | 7.4▲ 0.1 | |
| 88 | Renekton Tier C | 49.9%▼ 1.6% | 50.7%▼ 0.8% | 49.3%▼ 2.3% | -1.4 | 847▲ 4 | 1397▲ 1 | 360▲ 2 | 0.8s | 6.7 | |
| 89 | Xayah Tier C | 49.9%▼ 1.4% | 50.1%▲ 0.2% | 49.8%▼ 2.7% | -0.3 | 891▲ 4 | 412▼ 2 | 200▲ 3 | 0.6s | 7.0 | |
| 90 | Kennen Tier D | 49.9%▲ 0.6% | 49.4%▲ 2.4% | 50.3%▼ 0.7% | +1.0 | 851▼ 7 | 536▼ 14 | 166▲ 6 | 0.9s | 5.9▲ 0.1 | |
| 91 | Tahm Kench Tier C | 49.9%▲ 0.1% | 49.9%▼ 0.5% | 49.8%▲ 0.6% | -0.1 | 718▲ 9 | 1656▲ 4 | 489▲ 27 | 1.3s | 3.1▼ 0.1 | |
| 92 | Miss Fortune Tier B | 49.8%▼ 0.2% | 47.9%▼ 1.1% | 51.2%▲ 0.5% | +3.3 | 865▲ 9 | 409▲ 2 | 159▲ 1 | 0.3s | 6.2 | |
| 93 | Sion Tier D | 49.8%▲ 0.6% | 48.9%▼ 1.0% | 50.5%▲ 1.8% | +1.6 | 782▼ 9 | 2441▲ 7 | 343▼ 2 | 1.5s | 5.8 | |
| 94 | Yunara Tier C | 49.8%▼ 1.0% | 47.5%▼ 1.5% | 52.0%▼ 0.4% | +4.5 | 888▼ 36 | 424▼ 7 | 196▼ 5 | 0.3s | 7.1▼ 0.1 | |
| 95 | Syndra Tier C | 49.8%▲ 0.1% | 48.5%▼ 1.5% | 50.8%▲ 1.5% | +2.3 | 904▼ 7 | 315▼ 3 | 82 | 1.3s | 6.8▲ 0.1 | |
| 96 | Samira Tier C | 49.7%▲ 1.7% | 50.0%▲ 3.0% | 49.5%▲ 0.5% | -0.5 | 914▲ 20 | 598▼ 1 | 321▲ 13 | 0.1s | 6.3 | |
| 97 | Shaco Tier C | 49.7%▲ 1.2% | 47.8%▲ 1.7% | 51.1%▲ 1.1% | +3.3 | 708▲ 6 | 415▼ 3 | 234▼ 3 | 0.9s | 1.0 | |
| 98 | Draven Tier D | 49.7%▲ 1.3% | 50.7%▲ 1.6% | 48.8%▲ 0.9% | -1.9 | 928▼ 2 | 508 | 209▲ 6 | 0.4s | 6.6 | |
| 99 | Nautilus Tier C | 49.7%▲ 1.3% | 48.6%▲ 2.2% | 50.7%▲ 0.6% | +2.2 | 372▲ 2 | 1475▼ 11 | 108▲ 4 | 2.3s | 1.2 | |
| 100 | Nunu i Willump Tier D | 49.7%▲ 0.6% | 50.5%▼ 0.1% | 48.8%▲ 1.1% | -1.7 | 591▲ 5 | 1041▼ 37 | 567▲ 1 | 1.2s | 1.2▲ 0.1 | |
| 101 | Talon Tier D | 49.7%▼ 0.7% | 47.7%▼ 4.7% | 51.3%▲ 2.4% | +3.6 | 849▼ 11 | 644▼ 9 | 368▼ 3 | 0.2s | 2.6▲ 0.1 | |
| 102 | Tristana Tier C | 49.7%▼ 1.1% | 49.3%▼ 0.9% | 50.0%▼ 1.3% | +0.6 | 851 | 416 | 194▲ 5 | 0.2s | 6.4 | |
| 103 | Kled Tier F | 49.6%▼ 0.9% | 52.0%▼ 0.2% | 47.2%▼ 1.8% | -4.8 | 856▼ 12 | 1344▼ 13 | 269▼ 1 | 0.4s | 5.9 | |
| 104 | Janna Tier D | 49.6%▼ 2.2% | 48.7%▼ 2.1% | 50.4%▼ 2.3% | +1.8 | 278▲ 6 | 349▲ 1 | 348▼ 4 | 1.3s | 1.0 | |
| 105 | Kassadin Tier F | 49.6%▼ 0.8% | 45.8%▲ 1.6% | 53.1%▼ 3.2% | +7.3 | 902▼ 3 | 814▼ 6 | 220▼ 2 | 0.2s | 6.3▲ 0.1 | |
| 106 | Evelynn Tier F | 49.5%▲ 1.0% | 47.2%▲ 1.2% | 51.3%▲ 0.8% | +4.1 | 814▲ 6 | 570▲ 4 | 377▲ 1 | 0.5s | 0.7 | |
| 107 | Volibear Tier C | 49.5%▼ 1.7% | 51.0%▼ 1.6% | 48.2%▼ 1.8% | -2.8 | 822▲ 18 | 1342▼ 72 | 315▼ 13 | 0.9s | 5.2▲ 0.3 | |
| 108 | Graves Tier C | 49.5%▲ 0.2% | 48.9%▲ 0.6% | 50.1%▼ 0.1% | +1.2 | 809▲ 6 | 708▼ 3 | 312▲ 1 | 0.7s | 1.8▲ 0.1 | |
| 109 | Twitch Tier C | 49.5%▼ 0.4% | 46.4%▲ 0.4% | 52.1%▼ 0.7% | +5.6 | 923▼ 1 | 375▲ 2 | 140 | 0.3s | 5.4 | |
| 110 | Bard Tier F | 49.5%▲ 1.5% | 49.8%▲ 3.3% | 49.2%▲ 0.1% | -0.6 | 426▼ 6 | 614▲ 2 | 227 | 1.7s | 1.0 | |
| 111 | Naafiri Tier D | 49.5%▲ 0.7% | 52.6%▲ 3.6% | 46.5%▼ 2.1% | -6.1 | 799▼ 3 | 671▼ 12 | 322▲ 1 | 0.2s | 3.4 | |
| 112 | Rakan Tier D | 49.5%▼ 0.1% | 48.4%▼ 0.1% | 50.4%▼ 0.2% | +2.0 | 263▼ 2 | 981 | 254 | 1.3s | 1.1 | |
| 113 | Zeri Tier D | 49.4%▼ 1.7% | 48.2%▼ 1.4% | 50.7%▼ 1.8% | +2.4 | 926▼ 10 | 471▼ 5 | 210▼ 3 | 0.2s | 7.5▲ 0.1 | |
| 114 | Fiddlesticks Tier D | 49.4%▲ 0.4% | 49.8%▲ 0.4% | 49.2%▲ 0.4% | -0.6 | 736▲ 1 | 636▲ 8 | 454▼ 11 | 1.7s | 1.6▲ 0.1 | |
| 115 | Aphelios Tier D | 49.4%▲ 0.1% | 48.0%▲ 1.9% | 50.8%▼ 1.4% | +2.7 | 921▼ 3 | 460▼ 2 | 226 | 0.5s | 6.7 | |
| 116 | Neeko Tier F | 49.3%▲ 0.6% | 52.8%▲ 1.8% | 46.7%▼ 0.4% | -6.0 | 667▼ 11 | 367▼ 6 | 106▼ 1 | 1.5s | 2.6▼ 0.2 | |
| 117 | Zed Tier C | 49.3%▲ 1.3% | 49.0%▲ 0.3% | 49.6%▲ 2.0% | +0.6 | 955 | 532▼ 10 | 175▼ 6 | 0.3s | 5.3▲ 0.1 | |
| 118 | Galio Tier D | 49.3%▼ 0.1% | 49.5%▼ 0.7% | 49.1%▲ 0.4% | -0.4 | 647▼ 6 | 1472▼ 3 | 117 | 1.4s | 4.8▼ 0.1 | |
| 119 | Kindred Tier D | 49.3%▲ 4.2% | 48.2%▲ 5.4% | 50.2%▲ 3.2% | +2.0 | 827▲ 43 | 580▲ 7 | 504▲ 9 | 0.4s | 1.3 | |
| 120 | Jarvan IV Tier D | 49.3%▼ 0.4% | 50.7%▲ 1.3% | 48.0%▼ 1.9% | -2.8 | 652▲ 21 | 1226▼ 34 | 302▼ 3 | 0.8s | 1.2 | |
| 121 | Gnar Tier F | 49.3%▲ 0.8% | 48.9%▼ 0.1% | 49.6%▲ 1.6% | +0.7 | 823▼ 13 | 993▼ 31 | 206▼ 3 | 1.2s | 6.2 | |
| 122 | Ambessa Tier F | 49.3%▼ 0.8% | 47.7%▼ 2.7% | 50.7%▲ 0.8% | +3.0 | 844▼ 15 | 1291▲ 3 | 299▼ 6 | 0.5s | 5.3▲ 0.2 | |
| 123 | Katarina Tier D | 49.2%▲ 0.1% | 49.7%▼ 1.1% | 48.8%▲ 1.3% | -0.8 | 931▼ 6 | 625▼ 10 | 200▼ 4 | 0.1s | 5.8 | |
| 124 | Irelia Tier D | 49.2%▲ 0.2% | 53.4%▲ 1.0% | 45.1%▼ 0.6% | -8.3 | 863▲ 1 | 1226▼ 11 | 420▲ 3 | 0.6s | 7.7▲ 0.1 | |
| 125 | Gragas Tier F | 49.2%▼ 0.7% | 48.3%▼ 1.7% | 49.9%▲ 0.2% | +1.5 | 771▲ 1 | 870▼ 27 | 386▼ 6 | 1.4s | 4.4▼ 0.2 | |
| 126 | Nocturne Tier D | 49.2%▼ 0.9% | 50.9%▼ 0.3% | 47.8%▼ 1.4% | -3.0 | 688▼ 7 | 759▼ 4 | 444▲ 1 | 5.6s | 1.3 | |
| 127 | Gangplank Tier D | 49.1%▲ 0.1% | 50.4%▲ 0.1% | 48.2%▲ 0.1% | -2.2 | 978▼ 4 | 634▲ 4 | 267▲ 3 | 0.4s | 7.0▲ 0.1 | |
| 128 | Kayle Tier F | 49.1%▼ 1.3% | 42.2%▼ 0.4% | 55.3%▼ 1.8% | +13.2 | 749▼ 27 | 420▼ 3 | 324▼ 4 | 0.3s | 6.8▼ 0.1 | |
| 129 | Pantheon Tier D | 49.1%▼ 0.7% | 48.8%▼ 0.6% | 49.4%▼ 0.8% | +0.6 | 791▲ 3 | 746▼ 9 | 175▲ 1 | 0.9s | 3.3▲ 0.1 | |
| 130 | Akshan Tier F | 49.1%▲ 1.3% | 49.3%▲ 0.8% | 48.9%▲ 1.8% | -0.4 | 902▲ 7 | 563▼ 5 | 159▼ 1 | 0.1s | 5.9 | |
| 131 | Singed Tier F | 49.0%▼ 2.7% | 45.9%▼ 3.8% | 51.6%▼ 1.6% | +5.7 | 795▼ 6 | 1190▼ 21 | 220▼ 5 | 1.4s▼ 0.1 | 7.3 | |
| 132 | Karma Tier D | 48.9%▼ 0.4% | 50.3%▲ 0.5% | 47.7%▼ 1.1% | -2.6 | 412▼ 3 | 488▲ 11 | 212▲ 8 | 1.0s | 1.7▲ 0.1 | |
| 133 | Fiora Tier F | 48.9%▼ 0.1% | 48.7% | 49.1%▼ 0.2% | +0.5 | 842▼ 12 | 1250▲ 1 | 591▲ 3 | 0.4s | 6.6 | |
| 134 | Varus Tier F | 48.9%▲ 0.5% | 50.9%▼ 1.8% | 47.3%▲ 2.8% | -3.6 | 877▲ 11 | 452▲ 3 | 157▲ 2 | 0.9s | 6.5 | |
| 135 | Rengar Tier F | 48.9%▲ 2.9% | 45.2%▲ 1.5% | 52.0%▲ 4.2% | +6.8 | 793▲ 11 | 609 | 463▲ 3 | 0.5s | 1.4 | |
| 136 | Xin Zhao Tier F | 48.8%▼ 0.6% | 49.2%▲ 0.9% | 48.5%▼ 1.9% | -0.7 | 748▲ 8 | 1040▼ 19 | 656▼ 4 | 0.8s | 1.9▲ 0.1 | |
| 137 | Zoe Tier F | 48.8%▲ 0.2% | 51.0%▲ 1.9% | 47.1%▼ 1.2% | -3.9 | 845▼ 5 | 313 | 94 | 1.3s | 4.9 | |
| 138 | Sylas Tier D | 48.8%▼ 0.4% | 48.9%▼ 1.6% | 48.7%▲ 0.5% | -0.2 | 795▼ 9 | 844▼ 20 | 387▼ 14 | 0.8s | 3.4▲ 0.2 | |
| 139 | Akali Tier D | 48.7%▲ 1.1% | 49.2%▲ 0.8% | 48.4%▲ 1.4% | -0.8 | 866▼ 14 | 587▼ 4 | 200▲ 3 | 0.1s | 5.7 | |
| 140 | Aatrox Tier F | 48.6%▼ 1.8% | 51.0%▼ 1.2% | 46.4%▼ 2.3% | -4.7 | 854▲ 7 | 1196▲ 11 | 551▲ 6 | 0.8s | 5.5▲ 0.1 | |
| 141 | Azir Tier F | 48.6%▲ 1.2% | 45.2%▲ 0.1% | 51.2%▲ 1.9% | +6.0 | 906▲ 10 | 516▼ 7 | 95▲ 3 | 0.4s | 6.8 | |
| 142 | Diana Tier F | 48.4%▼ 1.8% | 50.6%▼ 2.0% | 46.4%▼ 1.8% | -4.2 | 824▼ 6 | 1080▲ 40 | 178▲ 7 | 0.3s | 3.7▼ 0.1 | |
| 143 | Vi Tier F | 48.4%▲ 0.5% | 46.1%▼ 0.8% | 50.4%▲ 1.7% | +4.3 | 658▲ 20 | 1117▼ 8 | 268▼ 3 | 1.0s | 1.3▲ 0.1 | |
| 144 | Vayne Tier F | 48.3%▼ 0.9% | 45.8%▼ 0.7% | 50.3%▼ 0.9% | +4.5 | 834▼ 3 | 494 | 216▲ 2 | 0.4s | 6.0 | |
| 145 | Rek'Sai Tier F | 48.2%▼ 1.1% | 49.0%▼ 0.7% | 47.4%▼ 1.5% | -1.6 | 636▲ 7 | 1004▲ 4 | 673▲ 5 | 1.0s | 1.3▼ 0.1 | |
| 146 | Ashe Tier F | 48.2%▼ 0.7% | 47.3%▼ 1.9% | 48.9%▲ 0.2% | +1.5 | 752▼ 4 | 360▲ 1 | 116▲ 1 | 1.6s | 5.6 | |
| 147 | Kha'Zix Tier F | 48.2%▼ 0.6% | 45.1%▼ 3.0% | 50.7%▲ 1.2% | +5.6 | 780▼ 3 | 590▼ 3 | 416▼ 1 | 0.3s | 0.8 | |
| 148 | Poppy Tier F | 48.2%▼ 2.0% | 45.5%▼ 5.8% | 50.4%▲ 1.0% | +4.9 | 583▼ 18 | 1481▼ 66 | 178▼ 5 | 1.4s | 2.4▼ 0.1 | |
| 149 | Pyke Tier F | 48.1%▼ 0.2% | 47.0%▼ 2.0% | 48.9%▲ 1.2% | +1.9 | 460▼ 7 | 449▼ 4 | 181▼ 2 | 1.0s | 1.1 | |
| 150 | Riven Tier F | 47.9%▲ 0.8% | 46.0%▲ 2.0% | 49.8%▼ 0.1% | +3.8 | 699▲ 5 | 1293▲ 5 | 239▲ 4 | 1.1s | 6.1▲ 0.1 | |
| 151 | Skarner Tier F | 47.9%▲ 0.8% | 53.3%▲ 5.4% | 42.7%▼ 3.7% | -10.6 | 650▲ 1 | 1952▼ 70 | 316▼ 3 | 1.4s | 1.4 | |
| 152 | LeBlanc Tier F | 47.9%▼ 2.8% | 48.5%▼ 1.3% | 47.3%▼ 4.0% | -1.2 | 873▼ 3 | 367▼ 4 | 135 | 0.5s | 5.3▼ 0.2 | |
| 153 | Nilah Tier F | 47.8%▼ 4.0% | 46.1%▼ 3.8% | 49.5%▼ 3.8% | +3.5 | 777▼ 19 | 703▼ 12 | 322▲ 2 | 0.3s | 6.6▲ 0.1 | |
| 154 | Trundle Tier F | 47.7%▼ 1.9% | 50.9%▼ 0.2% | 44.8%▼ 3.5% | -6.1 | 685▼ 12 | 1149▲ 6 | 619▲ 6 | 0.7s | 4.6▲ 0.1 | |
| 155 | Locke Tier F | 47.6%▼ 0.2% | 48.8%▼ 1.1% | 46.5%▲ 0.4% | -2.4 | 834▼ 1 | 597▼ 12 | 392▲ 3 | 0.4s | 5.1▲ 0.1 | |
| 156 | Darius Tier F | 47.3%▼ 1.6% | 46.6%▼ 2.9% | 48.0%▼ 0.5% | +1.4 | 757▼ 6 | 1185▼ 13 | 310▲ 3 | 0.8s | 5.7 | |
| 157 | Ryze Tier F | 47.3%▲ 1.2% | 45.5%▲ 3.5% | 48.8%▼ 0.6% | +3.3 | 842▼ 12 | 732▲ 2 | 195▼ 2 | 0.8s | 6.9▼ 0.1 | |
| 158 | Yuumi Tier F | 47.2%▼ 1.2% | 43.4%▼ 2.6% | 51.4%▲ 0.4% | +8.1 | 299▲ 6 | 155▼ 4 | 314▼ 9 | 0.7s | 0.5 | |
| 159 | Camille Tier F | 47.2%▼ 1.1% | 47.6% | 46.9%▼ 2.1% | -0.7 | 782▼ 1 | 1105▼ 4 | 270 | 0.8s | 4.7▲ 0.1 | |
| 160 | Taliyah Tier F | 47.0%▲ 0.7% | 47.8%▲ 1.6% | 46.3%▼ 0.1% | -1.5 | 836▼ 18 | 369▼ 10 | 127▲ 6 | 1.2s | 5.0▼ 0.3 | |
| 161 | Corki Tier F | 46.9%▼ 2.0% | 50.4%▲ 0.6% | 44.0%▼ 4.2% | -6.4 | 965▲ 25 | 474▲ 2 | 159▼ 2 | 0.1s | 6.8▲ 0.1 | |
| 162 | Mel Tier F | 46.8%▲ 0.9% | 47.1%▼ 0.6% | 46.6%▲ 1.9% | -0.4 | 836▼ 5 | 387▼ 4 | 84 | 1.2s | 5.5▲ 0.1 | |
| 163 | Lucian Tier F | 46.7%▲ 1.1% | 47.1%▲ 1.6% | 46.3%▲ 0.7% | -0.8 | 894▲ 19 | 459 | 206▲ 6 | 0.1s | 6.9▲ 0.1 | |
| 164 | Lee Sin Tier F | 46.2%▼ 1.4% | 47.6%▼ 1.3% | 45.0%▼ 1.5% | -2.6 | 664▲ 1 | 1186▼ 19 | 427▼ 4 | 0.8s | 1.0 | |
| 165 | Hecarim Tier F | 46.1%▼ 1.2% | 47.3%▼ 0.5% | 45.0%▼ 1.9% | -2.4 | 683 | 1258▲ 3 | 632▼ 1 | 0.7s | 1.1 | |
| 166 | Cassiopeia Tier F | 46.0%▼ 1.5% | 41.4%▼ 4.5% | 49.6%▲ 0.9% | +8.2 | 817▼ 13 | 524▼ 19 | 243▼ 7 | 1.1s | 6.3 | |
| 167 | Rumble Tier F | 45.9%▼ 1.0% | 43.0%▼ 3.2% | 48.2%▲ 0.8% | +5.3 | 916▲ 30 | 919▲ 6 | 132▼ 8 | 0.6s | 5.6▲ 0.2 | |
| 168 | Kalista Tier F | 45.8%▼ 2.4% | 46.0%▼ 3.2% | 45.6%▼ 1.6% | -0.4 | 889▼ 14 | 592▲ 6 | 205 | 0.4s | 6.8 | |
| 169 | Orianna Tier F | 45.6%▼ 1.1% | 45.0%▼ 0.3% | 46.2%▼ 1.6% | +1.2 | 787▲ 7 | 451▼ 12 | 91▼ 4 | 0.8s | 6.4▲ 0.1 | |
| 170 | Ezreal Tier F | 45.5%▼ 0.1% | 48.0%▼ 0.2% | 43.4%▼ 0.3% | -4.6 | 948▼ 3 | 429▼ 4 | 211 | 0.1s | 6.5 | |
| 171 | Qiyana Tier F | 44.6%▼ 1.8% | 43.6%▼ 1.8% | 45.5%▼ 1.7% | +1.9 | 811▼ 22 | 538▲ 1 | 236▲ 8 | 0.7s | 2.9▼ 0.2 | |
| 172 | K'Sante Tier F | 44.6%▼ 1.2% | 43.2%▼ 2.7% | 45.8%▲ 0.1% | +2.6 | 708▼ 26 | 1982▼ 59 | 232▼ 6 | 1.4s | 6.0 | |
| 173 | Nidalee Tier F | 43.3%▼ 4.1% | 43.5%▼ 3.2% | 43.1%▼ 5.0% | -0.3 | 699▲ 4 | 581▲ 9 | 561▼ 9 | 0.2s | 1.5▲ 0.2 | |
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ: Czempioni z Najwyższym Winrate - Patch 26.20
Który bohater ma najwyższy współczynnik wygranych w League of Legends?
Rammus obecnie posiada najwyższy współczynnik wygranych na poziomie 53.77% wśród wszystkich bohaterów.
Kto jest najczęściej granym bohaterem w League of Legends?
Lux jest najpopularniejszym bohaterem ze współczynnikiem wyboru 9.35%.


