
Xin Zhaovs Caitlyn
Xin Zhao vs Caitlyn to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Caitlyn wygrywa z 80.0% win rate (+60.0%) przeciwko Xin Zhao na podstawie 10 gier. Caitlyn holds the advantage in both the early and late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build Xin Zhao, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu Xin Zhao vs Caitlyn.
Xin Zhao Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how Xin Zhao performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the Xin Zhao vs Caitlyn Matchup?

Podsumowanie starcia Xin Zhao vs Caitlyn
Starcie Xin Zhao vs Caitlyn to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 10 ostatnich meczów, Caitlyn wygrywa ze współczynnikiem wygranych 80.0% w porównaniu do 20.0% Xin Zhao, dając Caitlyn przewagę 60.0 punktów procentowych. Caitlyn dominuje na każdym etapie — od wczesnego liniowania po późne walki zespołowe. Ta stała przewaga utrudnia graczom Xin Zhao znalezienie korzystnych okien, więc strategie zależne od zespołu i unikanie konfrontacji solo są niezbędne. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy sustain, gdzie Xin Zhao prowadzi o 868 HP/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Caitlyn ma silną przewagę w tym starciu. Gracze Xin Zhao powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Caitlyn się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania Xin Zhao vs Caitlyn
Caitlyn jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko Xin Zhao, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Caitlyn ma przewagi w farmienie, obrażenia i dochód złota, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best Xin Zhao Build Against Caitlyn
Pancerniaki to optymalny wybór butów przeciwko Caitlyn, zapewniający mobilność i statystyki, których Xin Zhao najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla Xin Zhao przeciwko Caitlyn to Zaćmienie, Taniec Śmierci i Ostrze Zniszczonego Króla. Ta kombinacja daje Xin Zhao efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia Xin Zhao vs Caitlyn.
Early Game vs Late Game
Caitlyn dominuje we wczesnej grze (pierwsze 15 minut) z imponującym współczynnikiem wygranych 80.0% — 60.0 punktów procentowych przewagi nad Xin Zhao. Ta jednostronna wczesna gra oznacza, że Caitlyn może dyktować tempo linii od poziomu 1, kontrolując wymiany, stan fali i priorytet rzeki.
Caitlyn jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 80.0% — 60.0 punktów powyżej Xin Zhao. Przedłużone gry mocno faworyzują Caitlyn, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
Caitlyn utrzymuje przewagę na każdym etapie gry, czyniąc to konsekwentnie korzystnym starciem od linii po późne walki zespołowe. Gracze Xin Zhao powinni szukać outplayów, strategii zależnych od zespołu i picków zamiast polegać na skalowaniu aby wygrać to starcie.
Best Xin Zhao Runes Against Caitlyn
Konfiguracja run Dominacja i Precyzja daje Xin Zhao najlepsze narzędzia do rywalizacji z Caitlyn w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow Xin Zhao dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych Xin Zhao, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build Xin Zhao, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.59% | 187 | 1.2 | 659 | 12,070 | 50.0% | 45.7% | |
| 46.24% | 186 | 1.3 | 706 | 12,024 | 41.7% | 50.0% | |
| 43.02% | 179 | 1.1 | 704 | 12,034 | 41.1% | 44.3% | |
| 56.65% | 173 | 1.1 | 742 | 12,126 | 56.0% | 57.3% | |
| 47.90% | 167 | 1.2 | 698 | 12,249 | 42.5% | 52.9% | |
| 50.00% | 132 | 1.4 | 678 | 12,172 | 51.9% | 48.7% | |
| 46.34% | 123 | 1.2 | 712 | 12,022 | 44.2% | 47.9% | |
| 55.17% | 116 | 1.1 | 643 | 12,085 | 47.8% | 60.0% | |
| 55.79% | 95 | 1.2 | 763 | 12,085 | 51.1% | 60.0% | |
| 54.26% | 94 | 1.3 | 738 | 13,753 | 62.1% | 50.8% | |
| 47.78% | 90 | 2.1 | 760 | 11,841 | 50.0% | 46.0% | |
| 56.67% | 90 | 1.1 | 729 | 13,269 | 53.1% | 58.6% | |
| 55.95% | 84 | 2.6 | 795 | 11,509 | 53.1% | 60.0% | |
| 43.37% | 83 | 2.1 | 724 | 12,178 | 45.0% | 41.9% | |
| 43.21% | 81 | 1.1 | 656 | 11,379 | 38.5% | 47.6% | |
| 53.09% | 81 | 3.1 | 821 | 11,768 | 50.0% | 56.4% | |
| 41.25% | 80 | 3.2 | 877 | 12,451 | 39.4% | 42.5% | |
| 55.41% | 74 | 6.3 | 899 | 11,554 | 65.8% | 44.4% | |
| 41.67% | 72 | 3.0 | 851 | 12,408 | 30.4% | 46.9% | |
| 52.11% | 71 | 1.9 | 673 | 11,103 | 39.4% | 63.2% | |
| 65.22% | 69 | 6.3 | 910 | 12,343 | 77.8% | 57.1% | |
| 51.56% | 64 | 4.3 | 908 | 12,143 | 44.4% | 56.8% | |
| 34.92% | 63 | 1.0 | 726 | 12,266 | 20.0% | 44.7% | |
| 54.10% | 61 | 1.0 | 670 | 12,151 | 50.0% | 57.1% | |
| 46.67% | 60 | 6.5 | 899 | 12,268 | 52.4% | 43.6% | |
| 52.54% | 59 | 5.6 | 910 | 12,365 | 62.5% | 45.7% | |
| 53.45% | 58 | 1.2 | 727 | 12,105 | 38.7% | 70.4% | |
| 48.28% | 58 | 1.4 | 746 | 11,647 | 48.4% | 48.1% | |
| 56.14% | 57 | 4.4 | 870 | 11,977 | 54.2% | 57.6% | |
| 47.37% | 57 | 5.9 | 924 | 12,024 | 58.1% | 34.6% | |
| 40.35% | 57 | 4.8 | 802 | 12,360 | 28.6% | 47.2% | |
| 57.14% | 56 | 5.2 | 859 | 12,512 | 62.5% | 53.1% | |
| 34.55% | 55 | 6.2 | 1,003 | 12,386 | 32.0% | 36.7% | |
| 51.85% | 54 | 1.1 | 801 | 11,881 | 45.5% | 56.3% | |
| 49.06% | 53 | 4.4 | 780 | 11,134 | 35.7% | 64.0% | |
| 52.83% | 53 | 0.9 | 742 | 12,057 | 54.2% | 51.7% | |
| 45.28% | 53 | 1.1 | 670 | 11,917 | 52.2% | 40.0% | |
| 47.06% | 51 | 2.6 | 843 | 13,176 | 55.0% | 41.9% | |
| 46.00% | 50 | 5.7 | 927 | 12,190 | 47.4% | 45.2% | |
| 35.42% | 48 | 4.4 | 828 | 12,441 | 33.3% | 36.7% | |
| 48.94% | 47 | 0.9 | 751 | 11,635 | 40.9% | 56.0% | |
| 45.65% | 46 | 2.9 | 724 | 11,212 | 44.0% | 47.6% | |
| 50.00% | 44 | 3.6 | 730 | 11,908 | 50.0% | 50.0% | |
| 52.27% | 44 | 4.2 | 1,183 | 12,138 | 52.4% | 52.2% | |
| 54.55% | 44 | 1.2 | 748 | 13,253 | 58.3% | 53.1% | |
| 51.16% | 43 | 5.7 | 920 | 13,203 | 57.1% | 48.3% | |
| 60.98% | 41 | 1.4 | 812 | 12,581 | 66.7% | 56.5% | |
| 37.50% | 40 | 3.6 | 889 | 11,372 | 52.6% | 23.8% | |
| 48.72% | 39 | 1.2 | 725 | 11,394 | 42.9% | 52.0% | |
| 38.46% | 39 | 4.2 | 799 | 11,833 | 52.6% | 25.0% | |
| 53.85% | 39 | 2.1 | 701 | 12,080 | 88.2% | 27.3% | |
| 50.00% | 38 | 6.4 | 889 | 11,984 | 59.1% | 37.5% | |
| 51.35% | 37 | 6.3 | 1,015 | 12,924 | 53.3% | 50.0% | |
| 57.14% | 35 | 6.0 | 1,010 | 12,906 | 57.1% | 57.1% | |
| 57.14% | 35 | 5.0 | 1,060 | 13,457 | 56.3% | 57.9% | |
| 51.43% | 35 | 1.5 | 761 | 11,568 | 56.3% | 47.4% | |
| 42.86% | 35 | 3.2 | 746 | 10,913 | 29.4% | 55.6% | |
| 38.24% | 34 | 4.4 | 951 | 12,176 | 38.5% | 38.1% | |
| 42.42% | 33 | 6.2 | 1,006 | 12,263 | 76.9% | 20.0% | |
| 63.64% | 33 | 5.5 | 1,126 | 13,076 | 78.6% | 52.6% | |
| 43.75% | 32 | 5.4 | 872 | 11,285 | 33.3% | 52.9% | |
| 51.61% | 31 | 6.7 | 1,143 | 11,290 | 57.9% | 41.7% | |
| 61.29% | 31 | 6.5 | 955 | 11,653 | 75.0% | 46.7% | |
| 48.39% | 31 | 5.6 | 881 | 11,555 | 50.0% | 46.7% | |
| 70.00% | 30 | 1.1 | 695 | 11,011 | 77.8% | 58.3% | |
| 50.00% | 30 | 6.2 | 947 | 11,652 | 42.9% | 56.3% | |
| 53.33% | 30 | 6.4 | 1,003 | 12,078 | 50.0% | 56.3% | |
| 46.67% | 30 | 6.2 | 1,009 | 13,540 | 58.3% | 38.9% | |
| 41.38% | 29 | 1.0 | 537 | 10,268 | 35.3% | 50.0% | |
| 48.15% | 27 | 6.5 | 828 | 10,958 | 56.3% | 36.4% | |
| 37.04% | 27 | 6.4 | 997 | 12,490 | 38.5% | 35.7% | |
| 53.85% | 26 | 6.1 | 785 | 10,592 | 53.3% | 54.5% | |
| 73.08% | 26 | 6.6 | 971 | 13,075 | 80.0% | 68.8% | |
| 52.00% | 25 | 1.1 | 733 | 11,833 | 50.0% | 53.9% | |
| 44.00% | 25 | 1.6 | 722 | 11,792 | 45.5% | 42.9% | |
| 45.83% | 24 | 3.6 | 864 | 12,609 | 40.0% | 50.0% | |
| 45.83% | 24 | 4.4 | 815 | 12,134 | 50.0% | 42.9% | |
| 30.43% | 23 | 4.2 | 791 | 10,835 | 30.8% | 30.0% | |
| 60.87% | 23 | 0.8 | 712 | 11,780 | 55.6% | 64.3% | |
| 43.48% | 23 | 3.7 | 864 | 11,884 | 30.0% | 53.9% | |
| 45.45% | 22 | 6.2 | 998 | 12,055 | 60.0% | 33.3% | |
| 57.14% | 21 | 6.3 | 990 | 13,028 | 44.4% | 66.7% | |
| 52.38% | 21 | 6.9 | 816 | 11,389 | 60.0% | 45.5% | |
| 38.10% | 21 | 6.0 | 850 | 10,102 | 35.7% | 42.9% | |
| 65.00% | 20 | 6.1 | 1,024 | 12,549 | 55.6% | 72.7% | |
| 45.00% | 20 | 6.1 | 807 | 10,328 | 41.7% | 50.0% | |
| 35.00% | 20 | 6.1 | 996 | 12,189 | 50.0% | 20.0% | |
| 50.00% | 20 | 6.7 | 783 | 10,899 | 63.6% | 33.3% | |
| 45.00% | 20 | 5.9 | 986 | 13,547 | 66.7% | 35.7% | |
| 65.00% | 20 | 4.1 | 716 | 11,413 | 72.7% | 55.6% | |
| 35.00% | 20 | 5.8 | 955 | 12,266 | 16.7% | 42.9% | |
| 73.68% | 19 | 5.6 | 968 | 12,919 | 75.0% | 72.7% | |
| 73.68% | 19 | 1.6 | 788 | 13,527 | 75.0% | 72.7% | |
| 57.89% | 19 | 1.4 | 790 | 13,764 | 71.4% | 50.0% | |
| 47.37% | 19 | 3.6 | 779 | 13,568 | 33.3% | 53.9% | |
| 38.89% | 18 | 6.2 | 782 | 11,813 | 37.5% | 40.0% | |
| 66.67% | 18 | 4.8 | 960 | 14,721 | 40.0% | 76.9% | |
| 38.89% | 18 | 3.3 | 853 | 10,306 | 44.4% | 33.3% | |
| 41.18% | 17 | 6.5 | 939 | 12,567 | 57.1% | 30.0% | |
| 58.82% | 17 | 5.8 | 1,212 | 11,825 | 45.5% | 83.3% | |
| 47.06% | 17 | 4.6 | 983 | 12,313 | 71.4% | 30.0% | |
| 47.06% | 17 | 1.2 | 674 | 10,723 | 27.3% | 83.3% | |
| 50.00% | 16 | 6.5 | 840 | 12,183 | 66.7% | 28.6% | |
| 40.00% | 15 | 5.4 | 731 | 11,615 | 50.0% | 33.3% | |
| 40.00% | 15 | 6.8 | 805 | 12,668 | 66.7% | 22.2% | |
| 50.00% | 14 | 5.8 | 959 | 13,036 | 0.0% | 70.0% | |
| 42.86% | 14 | 6.6 | 986 | 11,048 | 37.5% | 50.0% | |
| 50.00% | 14 | 2.2 | 926 | 12,940 | 33.3% | 54.5% | |
| 71.43% | 14 | 6.0 | 897 | 10,101 | 42.9% | 100.0% | |
| 53.85% | 13 | 6.3 | 1,036 | 13,552 | 83.3% | 28.6% | |
| 46.15% | 13 | 5.9 | 963 | 13,355 | 33.3% | 50.0% | |
| 53.85% | 13 | 5.9 | 893 | 11,098 | 66.7% | 42.9% | |
| 38.46% | 13 | 5.9 | 984 | 12,814 | 33.3% | 42.9% | |
| 76.92% | 13 | 4.3 | 715 | 10,187 | 85.7% | 66.7% | |
| 41.67% | 12 | 5.2 | 936 | 12,262 | 50.0% | 25.0% | |
| 66.67% | 12 | 5.7 | 929 | 11,759 | 83.3% | 50.0% | |
| 80.00% | 10 | 2.0 | 730 | 14,503 | 75.0% | 83.3% | |
| 20.00% | 10 | 5.0 | 803 | 11,008 | 20.0% | 20.0% | |
| 50.00% | 10 | 5.2 | 791 | 13,798 | 50.0% | 50.0% | |
| 80.00% | 10 | 7.0 | 905 | 12,175 | 83.3% | 75.0% | |
| 66.67% | 9 | 1.4 | 728 | 14,224 | 75.0% | 60.0% | |
| 44.44% | 9 | 6.5 | 986 | 12,617 | 50.0% | 40.0% | |
| 55.56% | 9 | 5.8 | 927 | 11,964 | 60.0% | 50.0% | |
| 66.67% | 9 | 6.3 | 842 | 11,572 | 66.7% | 66.7% | |
| 66.67% | 9 | 6.5 | 1,096 | 14,762 | 100.0% | 57.1% | |
| 87.50% | 8 | 6.9 | 1,348 | 15,704 | 66.7% | 100.0% | |
| 85.71% | 7 | 6.1 | 1,058 | 13,594 | 100.0% | 83.3% | |
| 28.57% | 7 | 3.2 | 802 | 10,680 | 25.0% | 33.3% | |
| 28.57% | 7 | 2.3 | 696 | 11,596 | 0.0% | 40.0% | |
| 71.43% | 7 | 5.8 | 1,039 | 10,954 | 75.0% | 66.7% | |
| 28.57% | 7 | 6.5 | 1,056 | 10,236 | 20.0% | 50.0% | |
| 28.57% | 7 | 3.8 | 937 | 13,476 | 100.0% | 16.7% | |
| 42.86% | 7 | 5.8 | 1,032 | 11,848 | 25.0% | 66.7% | |
| 40.00% | 5 | 6.3 | 834 | 10,580 | 50.0% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 1.9 | 589 | 9,088 | 75.0% | 0.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Xin Zhao vs Caitlyn - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie Xin Zhao przeciwko Caitlyn w League of Legends?
Caitlyn wygrywa matchup Xin Zhao vs Caitlyn ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w porownaniu do 20.0% Xin Zhao, roznica 60.0 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 10 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie Xin Zhao przeciwko Caitlyn we wczesnej grze?
We wczesnej grze Caitlyn ma przewage nad Xin Zhao z wskaznikiem zwyciestwa 80.0% versus 20.0%. Gracze Caitlyn powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie Xin Zhao przeciwko Caitlyn w poznej grze?
W poznej grze Caitlyn przejmuje matchup Xin Zhao vs Caitlyn ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w porownaniu do 20.0%. Caitlyn skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup Xin Zhao vs Caitlyn?
Caitlyn wygrywa matchup przeciwko Xin Zhao ze wskaznikiem zwyciestwa 80.0% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 60.0 punktow procentowych oznacza, ze Caitlyn jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 10 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build Xin Zhao przeciwko Caitlyn?
Najlepszy build Xin Zhao przeciwko Caitlyn zawiera Zaćmienie, Taniec Śmierci, Ostrze Zniszczonego Króla with Pancerniaki. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy Xin Zhao przeciwko Caitlyn?
Najlepsze runy Xin Zhao przeciwko Caitlyn uzywaja drzewa glownego Dominacja z Precyzja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the Xin Zhao vs Caitlyn matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy Xin Zhao kontruje Caitlyn?
Nie, Xin Zhao ma trudnosci przeciwko Caitlyn z zaledwie 20.0% wskaznikiem zwyciestwa. Caitlyn ma przewage w tym matchupie. Gracze Xin Zhao powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Caitlyn.
Jak grac Xin Zhao przeciwko Caitlyn?
Grajac Xin Zhao przeciwko Caitlyn, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Caitlyn. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Caitlyn has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.