- Wskaźnik Wygranych
- 52.1%
- Wskaźnik Wyboru
- 4.8%
- Śr. KDA
- 7.44
White Fox vs Winter Soldier
- Rola
- Strategist
- Mecze
- 19 568
- Sezon
- Season 10.5
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Starcie White Fox vs Winter Soldier jest wyrównane, z White Fox mającym 51.1% wskaźnik wygranych w 180 grach. Winter Soldier poluje na White Fox za 19.7 średnich zabójstw, ale White Fox może odwrócić walki z 9509 wydajnością leczenia, jeśli jest chroniony. W tym wyrównanym starciu gracze White Fox powinni skupić się na koordynacji drużynowej i odpowiednim timingu umiejętności dla maksymalnego wpływu przeciwko Winter Soldier.
Analiza matchupu White Fox
Wybierz przeciwnika z menu rozwijanego, aby zobaczyć szczegółowe statystyki starcia dla White Fox. Porównaj wskaźniki wygranych, KDA, zadane obrażenia i więcej, aby zrozumieć każde bezpośrednie starcie.
Kto wygrywa matchup White Fox vs Winter Soldier?
Analiza Starcia White Fox vs Winter Soldier
Starcie White Fox vs Winter Soldier jest niezwykle wyrównane według danych z 180 przeanalizowanych meczów. White Fox ma niewielką przewagę ze wskaźnikiem wygranych 51.1% w porównaniu z 48.9% Winter Soldier, reprezentując tylko 2.2% różnicę. Podczas gdy White Fox ma niewielką statystyczną przewagę, obaj bohaterowie są wykonalnymi wyborami i wynik często zależy od wykonania. White Fox ma narzędzia do przetrwania burstu Winter Soldier i umożliwienia kolegom z drużyny ukaranie nadmiernego wystawienia. White Fox absolutnie dominuje w statystykach KDA z 7.77, masywną przewagę +3.64 nad Winter Soldier. Wskazuje to, że White Fox konsekwentnie przewyższa w uczestnictwie w zabójstwach, utrzymując wyższe wskaźniki przeżywalności. Największa różnica pojawia się w liczbach leczenia, z White Fox zapewniającym 9499 więcej leczenia na mecz. Ta przewaga podtrzymania często decyduje, która drużyna wygrywa przedłużone starcia. White Fox ma niewielką przewagę przeciwko Winter Soldier. Podczas gdy statystyki marginalnie cię faworyzują, skup się na fundamentach i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Małe przewagi kumulują się z czasem. Jako Strateg, starcie White Fox przeciwko Winter Soldier jest silnie wpływane przez ochronę drużyny. Pozycjonuj się w pobliżu sojuszników, którzy mogą odciągnąć, i komunikuj, gdy jesteś pod presją.
Statystyki Walki White Fox vs Winter Soldier
White Fox ma wyraźną przewagę w walce nad Winter Soldier, wygrywając 3 z 4 kategorii statystycznych (KDA, Śmierci i Asysty). Wskazuje to na znaczącą lukę wydajnościową w bezpośrednich konfrontacjach.
Porównanie Wpływu White Fox vs Winter Soldier
Jako Pojedynkowicz, Winter Soldier oczekiwanie prowadzi obrażenia ze średnią 5449 na mecz. Ta wydajność obrażeń pozwala im zagrażać eliminacjami i konsekwentnie wywierać presję na White Fox.
Jako Strateg, White Fox wnosi średnio 9509 leczenia na mecz, podtrzymując swoją drużynę przez presję Winter Soldier i umożliwiając przedłużone walki drużynowe.
Starcie Ról Strategist vs Duelist
White Fox zaskakująco dobrze radzi sobie z Winter Soldier ze wskaźnikiem wygranych 51.1%. Twoje narzędzia obronne i pozycjonowanie pozwalają ci przetrwać ich burst. Trzymaj się blisko kolegów z drużyny, używaj terenu i karaj nadmierne zaangażowanie.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół White Fox
Laboratorium składów drużyny kładzie obie drużyny na jednej planszy: aktywne team-upy, synergie par, balans ról i przewagę każdego bohatera nad wrogim składem – wszystko z prawdziwych meczów.
- Pełna plansza 6v6
- Team-upy i synergie par
- Matchupy z wrogą drużyną

Kompletne dane o starciach dla White Fox w Marvel Rivals (sezon Season 10.5). Przeglądaj wszystkie starcia bohaterów posortowane według wskaźnika wygranych, filtruj według roli lub szukaj konkretnych przeciwników.
Przeciwnik | Wskaźnik Wygranych | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia | Leczenie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53.3% | 400 | 10.23 | 21.4 | 5.4 | 5282 | 9512 | |
| 49.3% | 284 | 6.90 | 17.8 | 5.8 | 5157 | 8950 | |
| 48.4% | 283 | 9.09 | 20.3 | 5.7 | 4945 | 9202 | |
| 53.6% | 265 | 7.44 | 18.9 | 6.0 | 4907 | 9274 | |
| 45.2% | 259 | 7.76 | 18.1 | 5.7 | 4711 | 9442 | |
| 50.2% | 251 | 8.57 | 19.3 | 5.4 | 5660 | 10 008 | |
| 52.8% | 250 | 8.51 | 18.7 | 5.4 | 4760 | 9287 | |
| 47.8% | 249 | 8.76 | 19.7 | 5.6 | 4422 | 8762 | |
| 53.2% | 233 | 7.48 | 19.9 | 6.2 | 4090 | 8263 | |
| 43.4% | 226 | 8.79 | 19.4 | 5.6 | 5027 | 10 027 | |
| 44.4% | 225 | 9.52 | 20.5 | 5.4 | 5175 | 9996 | |
| 53.1% | 224 | 5.85 | 16.4 | 5.8 | 0 | 0 | |
| 49.8% | 221 | 7.29 | 18.8 | 6.0 | 5463 | 10 176 | |
| 47.2% | 214 | 7.03 | 17.8 | 5.8 | 4756 | 8927 | |
| 48.6% | 212 | 9.08 | 18.9 | 5.4 | 4725 | 9031 | |
| 38.2% | 212 | 8.89 | 18.9 | 5.4 | 4680 | 8940 | |
| 52.0% | 198 | 8.49 | 19.5 | 5.7 | 4822 | 9372 | |
| 60.2% | 191 | 10.27 | 21.5 | 5.3 | 4847 | 8488 | |
| 40.7% | 182 | 8.86 | 19.8 | 6.0 | 4540 | 8840 | |
| 41.7% | 180 | 7.37 | 18.2 | 5.9 | 5027 | 9011 | |
| 51.1% | 180 | 7.77 | 18.9 | 5.9 | 4823 | 9509 | |
| 54.3% | 173 | 6.56 | 18.4 | 6.1 | 6557 | 9675 | |
| 54.0% | 161 | 7.37 | 18.4 | 5.7 | 5045 | 9540 | |
| 47.2% | 159 | 5.07 | 14.4 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 45.6% | 158 | 9.40 | 20.7 | 5.7 | 5435 | 10 228 | |
| 53.3% | 154 | 9.83 | 21.0 | 5.3 | 5471 | 9865 | |
| 51.6% | 153 | 6.41 | 15.6 | 5.3 | 4710 | 7743 | |
| 52.3% | 151 | 10.67 | 21.0 | 5.2 | 4712 | 9076 | |
| 50.0% | 138 | 5.71 | 15.5 | 5.9 | 5464 | 9200 | |
| 44.9% | 136 | 7.03 | 16.9 | 5.9 | 4750 | 8715 | |
| 50.0% | 134 | 8.73 | 19.5 | 5.5 | 5162 | 9132 | |
| 48.5% | 134 | 10.75 | 21.0 | 4.7 | 5576 | 9788 | |
| 45.4% | 130 | 8.18 | 19.4 | 5.7 | 4562 | 8513 | |
| 51.2% | 125 | 8.36 | 17.4 | 5.2 | 4660 | 9111 | |
| 44.8% | 116 | 10.05 | 20.4 | 5.3 | 5127 | 10 018 | |
| 57.9% | 114 | 7.65 | 18.9 | 5.5 | 5612 | 9686 | |
| 47.6% | 105 | 7.54 | 20.3 | 6.1 | 5945 | 11 147 | |
| 50.0% | 100 | 8.76 | 21.9 | 6.2 | 5359 | 9980 | |
| 52.6% | 95 | 7.12 | 18.0 | 5.8 | 4325 | 8808 | |
| 50.0% | 94 | 8.19 | 19.1 | 5.5 | 5529 | 9389 | |
| 53.3% | 90 | 9.52 | 21.7 | 5.5 | 5568 | 8837 | |
| 57.3% | 89 | 9.06 | 20.2 | 5.3 | 4743 | 8680 | |
| 58.6% | 87 | 8.06 | 18.2 | 5.5 | 4985 | 9020 | |
| 47.1% | 87 | 6.84 | 16.7 | 6.0 | 4563 | 10 206 | |
| 46.0% | 87 | 7.96 | 18.1 | 5.5 | 4596 | 9404 | |
| 47.1% | 85 | 7.61 | 19.2 | 6.3 | 4781 | 9410 | |
| 51.2% | 80 | 8.14 | 18.6 | 5.4 | 4900 | 9227 | |
| 53.3% | 77 | 5.15 | 14.9 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 42.9% | 77 | 7.12 | 17.8 | 5.8 | 4383 | 9911 | |
| 51.4% | 70 | 5.19 | 14.1 | 5.4 | 0 | 0 | |
| 53.6% | 69 | 8.64 | 19.2 | 5.5 | 4727 | 8635 | |
| 54.5% | 55 | 5.56 | 14.8 | 6.0 | 3448 | 8313 | |
| 55.0% | 40 | 7.45 | 13.4 | 4.8 | 3467 | 8130 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ White Fox vs Winter Soldier
Jakie są najlepsze starcia White Fox w Marvel Rivals?
White Fox radzi sobie najlepiej przeciwko Devil Dinosaur, Luna Snow, Invisible Woman. Najsilniejsze starcie jest z Black Cat ze wskaźnikiem wygranych 60.2%.
Jakie są najgorsze starcia White Fox w Marvel Rivals?
White Fox ma trudności z Cloak & Dagger, Moon Knight, Jeff The Land Shark. Najtrudniejszy kontrpik to Squirrel Girl z tylko 38.2% wskaźnikiem wygranych.
Jak wygrywać więcej starć z White Fox?
Jako Strategist, White Fox wygrywa 30 z 53 starć (>50% wskaźnik wygranych). Skup się na targetowaniu korzystnych starć i współpracuj ze swoją drużyną, aby radzić sobie z trudnymi przeciwnikami.
Jak White Fox radzi sobie przeciwko różnym rolom?
Jako Strategist, wydajność White Fox w starciach różni się w zależności od roli przeciwnika. Użyj filtrów ról w tabeli powyżej, aby porównać wskaźniki wygranych przeciwko Pojedynkowiczom, Obrońcom i Strategom.