Prędkość światła
Współczynnik zwycięstw
29.3%
Współczynnik wyboru
2.5%
Δ wzgl. śr.
+10.3

Prędkość światłaAttack

Uncommon
TypAttack
RzadkośćUncommon
Koszt0
KlasaDefect

Zadaj 5 pkt. obrażeń. Jeżeli w tej turze zagrano mniej niż karty, dobierz 1 kartę.

Dołącz do naszego Discorda
Zgłaszanie błędów, prośby o funkcje i rozmowy z deweloperami
Dołącz do Discorda
Logo Metabot
MetaBot Desktop
Nakładki w grze na żywo

Czy Prędkość światła jest dobra w Slay the Spire 2?

Prędkość światła to an Defect attack o rzadkości uncommon w Slay the Spire 2. W walce działa następująco: Zadaj 5 pkt. obrażeń. Jeżeli w tej turze zagrano mniej niż karty, dobierz 1 kartę. To pewna, średniej klasy opcja, lądująca w tierze C w naszym rankingu.

W 94 zapisanych przebiegach talie z tą kartą wygrywają w 29.3% przypadków, wyraźnie powyżej średniej 18.9%, o 10.3%. To bardziej selektywny wybór, występujący jedynie w 2.5% talii, które mogłyby ją zagrać. Gracze klasą Defekt trzymają ją w 16.1% swoich przebiegów, więc to częsty widok w tych taliach. Średnio pojawia się 1.1 razy w taliach, które ją biorą.

Najlepiej radzi sobie obok Stan superkrytyczny — razem notują +23.0% zmiany współczynnika zwycięstw. Ma też świetną chemię z reliktem Skrzyneczka na listy, który zmienia jej współczynnik zwycięstw o +25.4%. Przy koszcie 0 energii jest ulepszana w 13.5% przebiegów i zwykle dołącza do talii około piętra 17.

Po ulepszeniu zyskuje +1 Damage, dlatego tak wiele talii inwestuje w jej ulepszenie w miejscu odpoczynku. To 24 wygranych, 58 śmierci i 12 porzuconych przebiegów z nią w talii. Starciem, które najczęściej kończy przebieg z tą kartą, jest Eksperyment, zamykające 7.4% jej wystąpień. Czytaj dalej, by poznać pełną analizę synergii, klas i zagrożeń karty Prędkość światła i zdecydować, czy zasługuje na miejsce w twoim przebiegu klasą Defect.

Współczynnik zwycięstw i wyboru karty Prędkość światła

Współczynnik zwycięstw 29.3% karty Prędkość światła przewyższa średnią 18.9% dla wszystkich talii o 10.3% — różnicę przedstawiono na wykresie poniżej.

Współczynnik zwycięstw29.3%
Średnia talia18.9%
+10.3% wzgl. średniejWspółczynnik wyboru: 2.5%94 przebiegów

Wyniki przebiegów z Prędkość światła

Karta Prędkość światła ma 24 wygranych i 70 porażek w 94 śledzonych przebiegach (wygranych 25.5%); porzucone przebiegi liczą się jako porażki.

  • Wygrane 25.5%
  • Porażki 74.5%

Najlepsze karty do połączenia z Prędkość światła

Według wzrostu współczynnika zwycięstw karta Prędkość światła najlepiej radzi sobie obok Stan superkrytyczny (+23.0%), Schemat (+20.4%), and Uczenie maszynowe (+17.7%).

Na podstawie niewielkich, współwystępujących próbek — traktuj je jako wczesne sygnały, nie ostateczne werdykty.

Współczynnik zwycięstw karty Prędkość światła według klasy

Kartę Prędkość światła dobiera wyłącznie Defekt, u której utrzymuje współczynnik zwycięstw 29.3% w 94 przebiegach.

DefektDefektpojawia się w 16.1% jej przebiegów (94 śledzonych)

Najlepsze relikty dla Prędkość światła

Karta Prędkość światła najlepiej łączy się z reliktami Skrzyneczka na listy (+25.4%), Pas na mikstury (+22.4%), and Smoczy owoc (+20.2%), uszeregowanymi według wzrostu współczynnika zwycięstw.

Na podstawie niewielkich, współwystępujących próbek — traktuj je jako wczesne sygnały, nie ostateczne werdykty.

Szczegóły karty Prędkość światła

Prędkość światła to an attack o rzadkości uncommon, kosztujący 0 energii; jest ulepszany w 13.5% przebiegów i zwykle zdobywany do piętra 17.

Zadaj 5 pkt. obrażeń. Jeżeli w tej turze zagrano mniej niż karty, dobierz 1 kartę.

Koszt0
TypAttack
RzadkośćUncommon
KlasaDefect
Śr. kopii / talia1.1
Ulepszana13.5%
Typowe piętro zdobycia17

Ulepszenie: +1 Damage

Co kończy przebiegi z Prędkość światła

Najczęstsi pogromcy przebiegów z kartą Prędkość światła to Eksperyment (7.4%), Nienasycony (5.3%), and Królowa (4.3%).

  • Eksperyment7.4% przebiegów
  • Nienasycony5.3% przebiegów
  • Królowa4.3% przebiegów
  • Pszczelarz4.3% przebiegów
  • Kapłan4.3% przebiegów
MetaBot Desktop

Zdobądź zwycięską przewagę

Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.

  • Nakładki w grze
  • Automatyczne śledzenie meczów
  • Ekskluzywne narzędzia desktopowe
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Prędkość światła – najczęściej zadawane pytania

Czy Prędkość światła jest dobra w Slay the Spire 2?

W 94 śledzonych przebiegach Prędkość światła ma współczynnik zwycięstw 29.3% — +10.3% powyżej średniej talii. Współczynnik zwycięstw odzwierciedla, jak często przebiegi zawierające tę kartę kończą się zwycięstwem.

Co robi Prędkość światła w Slay the Spire 2?

Prędkość światła kosztuje 0 energii. Zadaj 5 pkt. obrażeń. Jeżeli w tej turze zagrano mniej niż karty, dobierz 1 kartę.

Do jakiej klasy należy Prędkość światła w Slay the Spire 2?

Prędkość światła to an Attack klasy Defect o rzadkości Uncommon.

Czy warto ulepszać Prędkość światła w Slay the Spire 2?

Gracze ulepszają Prędkość światła w 13.5% przebiegów. Ulepszenie przyznaje +1 Damage.

Jaki jest najlepszy relikt dla Prędkość światła?

W śledzonych przebiegach Prędkość światła najlepiej spisywała się obok Skrzyneczka na listy, który podnosi jej współczynnik zwycięstw o +25.4% w 10 wspólnych przebiegach.

Zobacz także

Porównaj kartę Prędkość światła z resztą najlepszych kart, reliktów i klas Slay the Spire 2 poniżej.