- Winrate
- 46.4%
- Pickrate
- 0.5%
- KDA
- 1.46
Breach Matchupy
- Patch
- 13.06
- Mecze
- 873 870
- Region
- Wszystkie regiony
- Ranga
- Wszystkie rangi
- Platforma
- Wszystkie platformy
- Tryb
- Competitive
- Ostatnia aktualizacja
- 14 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Współczynniki wygranych Breach przeciwko wszystkim agentom Valorant. Najlepszy matchup: Breach vs Deadlock (100.0% WW). Najtrudniejszy matchup: vs Vyse (20.0% WW). Porównaj KDA, obrażenia i wydajność w ataku/obronie w każdym pojedynku.
Analiza matchupu Breach
Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Breach pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.
Zbuduj idealny skład drużyny
Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.
- Pełny kreator składów 5v5
- Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
- Przewagi matchupów nad pickami wroga

Breach ma korzystne starcia przeciwko 15 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 8 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Breach jest przeciwko Deadlock ze wskaźnikiem wygranych 100.0%. Najtrudniejsze starcie to Vyse ze wskaźnikiem wygranych 20.0%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.
Przeciwnik | Wsk. Wygranych | Mecze | KDA | Obrażenia/Rnd | HS % | Atak WR | Obr. WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.00% | 56 | 1.50 | 130.5 | 29.2% | 49.8% | 52.2% | |
| 45.00% | 40 | 1.40 | 125.8 | 29.2% | 49.8% | 52.6% | |
| 58.97% | 39 | 1.45 | 121.4 | 31.3% | 52.7% | 50.4% | |
| 39.13% | 23 | 1.48 | 128.3 | 27.3% | 48.4% | 46.3% | |
| 63.64% | 22 | 1.38 | 119.0 | 29.6% | 46.3% | 57.1% | |
| 47.37% | 19 | 1.46 | 125.9 | 26.9% | 48.3% | 46.0% | |
| 50.00% | 16 | 1.51 | 138.2 | 34.9% | 48.2% | 52.1% | |
| 50.00% | 16 | 1.45 | 128.7 | 32.1% | 49.7% | 49.7% | |
| 53.33% | 15 | 1.44 | 123.5 | 27.5% | 48.8% | 49.2% | |
| 30.77% | 13 | 1.46 | 120.8 | 25.9% | 44.3% | 48.2% | |
| 53.85% | 13 | 1.50 | 125.7 | 26.7% | 50.7% | 56.4% | |
| 33.33% | 12 | 1.42 | 123.1 | 26.7% | 38.9% | 50.0% | |
| 54.55% | 11 | 1.40 | 113.3 | 23.7% | 50.0% | 52.1% | |
| 50.00% | 10 | 1.45 | 115.5 | 27.5% | 48.3% | 47.0% | |
| 33.33% | 9 | 1.32 | 126.0 | 28.8% | 39.3% | 56.7% | |
| 37.50% | 8 | 1.33 | 118.8 | 28.0% | 36.6% | 57.6% | |
| 71.43% | 7 | 2.09 | 149.2 | 28.4% | 53.2% | 54.8% | |
| 50.00% | 6 | 1.30 | 111.0 | 25.6% | 59.5% | 42.1% | |
| 20.00% | 5 | 1.45 | 122.3 | 30.0% | 49.0% | 37.9% | |
| 75.00% | 4 | 1.55 | 148.3 | 31.8% | 59.5% | 48.7% | |
| 50.00% | 4 | 1.43 | 135.0 | 35.6% | 61.0% | 40.4% | |
| 100.00% | 3 | 1.69 | 110.4 | 37.2% | 45.5% | 70.6% | |
| 66.67% | 3 | 1.04 | 106.6 | 41.0% | 38.9% | 60.0% |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Frequently Asked Questions
Jakie jest najlepsze starcie Breach w Valorant?
Najlepsze starcie Breach jest przeciwko Deadlock, osiągając wskaźnik wygranych 100.0%. Breach doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.
Jakie jest najtrudniejsze starcie Breach?
Najtrudniejsze starcie Breach jest przeciwko Vyse, z tylko 20.0% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Breach powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.
Ile korzystnych starć ma Breach?
Breach ma 15 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 8 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.
Jak powinienem grać Breach w trudnych starciach?
Grając Breach w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Breach, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.
Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Breach?
Kluczowe statystyki do analizy w starciach Breach obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.