Starcie Jett vs Hush w Valorant
Winrate
75.0%
Mecze
12
KDA
1.38

Jett vs Hush Matchupy

Szturmowiec
Patch
13.09
Mecze
961 220
Region
Wszystkie regiony
Ranga
Wszystkie rangi
Platforma
Wszystkie platformy
Tryb
Competitive
Ostatnia aktualizacja
3 lis 2026 UTC

Analiza matchupa Jett vs Hush: Jett dominuje ze współczynnikiem wygranych 75.0% w 12 meczach. Lepsze fragging (1.38 KDA) daje Jett wyraźną przewagę. Zobacz statystyki ataku/obrony i analizę walki.

Analiza matchupu Jett

Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Jett pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.

Porównaj z przeciwnikiem
Jett - 75.0% procent wygranych w tym matchupie
Jett
75.0% WS
VS
Matchup Hush vs Jett - 25.0% procent wygranych
Hush
25.0% WS

Kto wygrywa matchup Jett vs Hush?

Jett wygrywa matchup Jett vs Hush
Zwycięzca
Jett
Mecze: 12
75.0%
Wskaźnik Wygranych
25.0%
1.38
Średnie KDA
1.19
18.4
Średnie Zabójstwa
16.1
16.4
Średnie Śmierci
17.8
147.3
DMG/Rundę
134.6
32.1%
HS %
28.5%
226
Wynik Walki
201
51.0%
WW Atak
33.9%
66.1%
WW Obrona
49.0%

Analiza Wydajności Jett vs Hush

Analiza matchupu Jett vs Hush - zwycięzca ogólnych wyników

W starciu Jett vs Hush, Jett demonstruje całkowitą przewagę we wszystkich czterech kluczowych kategoriach wydajności. Na podstawie 12 przeanalizowanych meczów, Jett przewyższa Hush w efektywności fragów, zadawanych obrażeniach oraz wskaźnikach wygranych w ataku i obronie. Ta kompleksowa przewaga czyni Jett statystycznie preferowanym wyborem przeciwko Hush w meczach rankingowych Valorant.

Siła Fraggowania
1.38Jett
1.19Hush
Możliwości fragowania są wyrównane między Jett i Hush, ze wskaźnikami KDA odpowiednio 1.38 i 1.19. Ta niemal równość oznacza, że umiejętności mechaniczne i pozycjonowanie często będą decydować, który agent wyjdzie na prowadzenie w bezpośrednich pojedynkach.
Zadawane Obrażenia
147.3Jett
134.6Hush
Jett zadaje 147.3 średnich obrażeń na rundę, przewyższając 134.6 ADR Hush. Ta stała przewaga w obrażeniach pomaga Jett zdobywać więcej punktów za asysty i wykańczać osłabionych przeciwników.
Strona Ataku
51.0%Jett
33.9%Hush
Po stronie atakującej Jett dominuje ze wskaźnikiem wygranych 51.0% w porównaniu do 33.9% Hush. Ta różnica 17.1 punktów procentowych wskazuje, że Jett jest znacznie bardziej skuteczny w wykonywaniu ataków na site, czy to przez lepsze entry fragging, lepsze użycie umiejętności, czy silniejsze pozycjonowanie po założeniu bomby.
Strona Obrony
66.1%Jett
49.0%Hush
Jett wyróżnia się w obronie z dominującym wskaźnikiem wygranych 66.1%, znacznie przewyższającym 49.0% Hush. Ta przewaga 17.1 punktów procentowych pokazuje wyższą zdolność Jett do trzymania site'ów, zbierania informacji i blokowania ataków przeciwnika poprzez efektywne użycie umiejętności i pozycjonowanie.

Podsumowanie starcia Jett vs Hush

Starcie Jett vs Hush w Valorant jest dominujące starcie, gdzie jeden agent znacząco przewyższa drugiego. Na podstawie 12 przeanalizowanych meczów rankingowych, Jett wygrywa 75.0% czasu w porównaniu do 25.0% Hush, różnica 50.0 punktów procentowych. Największa różnica dotyczy wydajność w ataku, gdzie Jett konsekwentnie przewyższa. W tym starciu Szturmowiec vs Duelist, Jett ma przytłaczającą przewagę w tym starciu agentów. Hush nigdy nie powinien podejmować izolowanych walk z Jett i musi całkowicie polegać na koordynacji zespołowej, utility i crossfire, aby skutecznie konkurować.

Analiza fraggingu Jett vs Hush

Jett wygrywa statystyki fraggowania przeciwko Hush w Valorant

Jett osiąga czyste zwycięstwo w dziale fraggowania, wygrywając wszystkie pięć metryk bojowych przeciwko Hush w starciu Jett vs Hush. Ta wszechstronna dominacja w KDA efficiency, kill production, survivability pokazuje, że Jett ma systematyczne mechaniczne przewagi w tych spotkaniach. Na podstawie analizy 12 meczów rankingowych, gracze Jett mogą podchodzić do pojedynków z Hush z pewnością siebie, podczas gdy gracze Hush muszą całkowicie unikać uczciwych walk i zamiast tego skupić się na wkładach opartych na utility, zbieraniu informacji i koordynacji zespołowej, aby pozostać wpływowymi.

Średnie KDA
1.38Jett
1.19Hush
Jett ma niewielką przewagę KDA w tym starciu, notując 1.38 w porównaniu do 1.19 Hush. Podczas gdy ta różnica 0.19 punktów wskazuje, że Jett ma tendencję do wygrywania starć, luka pozostaje wystarczająco mała, aby wprawni gracze Hush mogli ją pokonać poprzez lepsze pozycjonowanie, timing utility lub po prostu wygrywanie kluczowych pojedynków aimowych. Dane sugerują, że zestaw Jett może oferować nieco lepsze narzędzia do zabezpieczania zabójstw przy pozostaniu przy życiu, ale gracze Hush nie powinni czuć się w niekorzystnej sytuacji podczas walk w tym starciu.
Średnie Zabójstwa
18.4Jett
16.1Hush
Jett znacząco przewyższa Hush we fragach w tym starciu, osiągając średnio 18.4 zabójstw w porównaniu do 16.1 — różnica prawie 2.3 eliminacji na mecz. Kiedy Jett staje naprzeciw Hush, dane wyraźnie pokazują, że Jett znajduje więcej okazji do fraggowania i zamienia je na zabójstwa. Gracze Hush powinni uznać tę statystyczną rzeczywistość i dostosować swoje podejście: graj bardziej wspierająco, skup się na wspieraniu kolegów z drużyny i unikaj ego-wyzywania Jett w sytuacjach, gdzie twój zespół nie potrzebuje, żebyś podejmował ten pojedynek.
Średnie Śmierci
16.4Jett
17.8Hush
Jett wykazuje znacznie lepszą przeżywalność przeciwko Hush, notując 16.4 śmierci na grę versus 17.8. Umieranie prawie 1.4 razy mniej na mecz daje Jett znacznie większy potencjał wpływu — więcej okazji do multi-killi, więcej obecności w rundach clutchowych i większą stabilność ekonomiczną z pozostawania przy życiu. Gracze Hush stoją w obliczu deficytu przeżywalności, który kumuluje się przez cały mecz, czyniąc zdyscyplinowane pozycjonowanie i mądre wycofania kluczowymi.
DMG/Rundę
147.3Jett
134.6Hush
Jett znacząco przewyższa Hush w obrażeniach w bezpośrednich starciach, notując 147.3 ADR versus 134.6. Ta przewaga 12.7 obrażeń na rundę oznacza, że Jett konsekwentnie wygrywa wymianę obrażeń w strzelaninach, albo zabezpieczając zabójstwa bezpośrednio, albo pozostawiając przeciwników osłabionych dla kolegów z drużyny do wykończenia. Gracze Hush powinni unikać przedłużających się pojedynków z Jett — zamiast tego szukaj szybkich picków z bronią typu burst damage lub polegaj na obrażeniach od umiejętności i crossfire zespołu, aby kompensować czystą wadę strzelaniny.
HS %
32.1%Jett
28.5%Hush
Jett wykazuje zauważalnie lepszą dokładność headshotów przeciwko Hush: 32.1% versus 28.5%. Ta luka 3.6 punktów procentowych w precyzji oznacza, że Jett kończy strzelaniny szybciej, oszczędza więcej amunicji i wygrywa więcej pojedynków 50-50, gdzie obaj gracze widzą się jednocześnie. Hush stoi w obliczu realnej wady w pojedynkach aimowych i powinien kompensować poprzez utility, pozycjonowanie lub wybory broni, które nie wymagają precyzji headshotowej (strzelby, sprayowanie Odinem przez dymy, itp.).

Wydajność ataku i obrony Jett vs Hush

Strona Ataku
Jett
Jett51.0%
Hush33.9%
Strona Obrony
Jett
Jett66.1%
Hush49.0%

Analiza strony atakującej

Luka wydajności atakowej między Jett a Hush jest dramatyczna: 51.0% kontra 33.9%, dominująca przewaga 17.1 punktów procentowych. Jett dominuje scenariusze ofensywne do stopnia wymagającego od Hush fundamentalnej zmiany podejścia.

Nasza analiza 12 meczów kompetycyjnych ujawnia przytłaczającą przewagę atakową Jett. To nie jest luka, którą Hush może pokonać przez trening — to strukturalna wada pojedynku. Drużyny Hush muszą budować całą strategię ataku wokół ochrony przed bezpośrednią konfrontacją z Jett.

W żadnych okolicznościach Hush nie powinien podejmować pojedynków entry przeciwko Jett. Luka 17.1% ataku sprawia, że entry fragging przeciwko Jett jest jednym z najgorszych zagrań w Valorant. Hush musi grać wyłącznie role wspierające w ataku.

Wskaźnik konwersji post-plant Hush przeciwko Jett jest katastrofalny. Nigdy nie zostawiaj Hush samego w post-plant — potrzebują stałego wsparcia kolegów, setupów crossfire i koordynacji użyteczności. Jett powinien grać niezwykle pewnie w post-plant.

Analiza strony broniącej

Dysproporcja defensywna między Jett a Hush jest znaczna: 66.1% kontra 49.0%, przepaść 17.1 punktów. Jett absolutnie dominuje stronę CT — ich trzymanie punktów jest znacznie trudniejsze do przebicia.

Nie można powierzyć Hush tradycyjnych obowiązków kotwiczenia punktu przeciwko Jett. Defensywna luka 17.1% jest zbyt duża, aby przezwyciężyć ją pozycjonowaniem lub indywidualnymi umiejętnościami. Drużyny muszą chronić Hush: parować z wieloma kolegami, dawać pozycje lurk poza punktem lub kazać natychmiast rotować gdy obecność Jett zostanie zidentyfikowana.

Hush powinien całkowicie unikać scenariuszy retake przeciwko Jett gdy to możliwe. Dane z 12 meczów pokazują, że wskaźnik konwersji retake Hush jest dramatycznie niższy. Jeśli Hush musi robić retake, wymagaj przewagi 3+ graczy i pełnej koordynacji użyteczności.

Decyzje ekonomiczne dla Hush muszą uwzględniać ich nieadekwatność defensywną. Force buying przeciwko Jett to zasadniczo marnowanie kredytów. Hush powinien zawsze opowiadać się za pełnymi oszczędnościami.

Ogólna analiza stron

Jett demonstruje dominującą wyższość zarówno w ataku (51.0%) jak i obronie (66.1%), kompleksowo przewyższając Hush we wszystkich fazach gry. Na podstawie 12 meczów kompetycyjnych, to jeden z bardziej jednostronnych pojedynków w Valorant.

Wybór mapy i skład drużyny nie mogą naprawić wady Hush. Jett przewyższa na wszystkich typach map i strukturach drużyn. Jeśli grasz Hush przeciwko Jett, twój skład drużyny musi silnie kompensować.

Dla wspinaczki rankingowej unikaj grania Hush gdy spodziewasz się często spotykać Jett. Połączona wada 34.3 punktów procentowych jest zbyt duża do pokonania przez indywidualną poprawę. Rozważ dodanie Jett do swojej puli agentów.

Ostateczny werdykt: Jett zdecydowanie wygrywa pojedynek Jett vs Hush. To nie jest test umiejętności — Jett ma systematyczne przewagi przez tysiące gier. Gracze Hush powinni dostosować oczekiwania i grać bardziej wspierająco.

Dynamika Szturmowiec vs Duelist

Dynamika Szturmowiec (Jett) vs Duelist (Hush) tworzy asymetryczne starcia, gdzie każdy agent wnosi fundamentalnie różne narzędzia do walki. Umiejętności Szturmowiec Jett służą innym celom niż kit Duelist Hush, co oznacza, że bezpośrednie walki często charakteryzują się nierównoważnymi wymianami utility.

Zrozumienie jak umiejętności Szturmowiec wchodzą w interakcję z kontrą Duelist jest niezbędne do maksymalizacji potencjału twojego agenta. Toolkit Szturmowiec Jett może być doskonały w pewnych aspektach, podczas gdy kit Duelist Hush kontruje inne. Przewaga Jett sugeruje, że możliwości ich roli lepiej przekładają się na wygrywanie tych starć między rolami średnio.

MetaBot Desktop

Zbuduj idealny skład drużyny

Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.

  • Pełny kreator składów 5v5
  • Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
  • Przewagi matchupów nad pickami wroga
Comp Lab w aplikacji MetaBot Desktop analizujący skład drużyny Valorant na mapie Haven

Jett ma korzystne starcia przeciwko 15 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 14 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Jett jest przeciwko Hush ze wskaźnikiem wygranych 75.0%. Najtrudniejsze starcie to Deadlock ze wskaźnikiem wygranych 36.5%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.

Wskaźniki zwycięstw i statystyki bojowe Jett w Valorant (Patch 13.09)
Przeciwnik
Wsk. Wygranych
Mecze
KDA
Obrażenia/​Rnd
HS %
Atak WR
Obr. WR
48.10%19231.28152.430.3%47.2%52.4%
49.14%14611.25149.830.6%48.4%52.0%
47.83%14281.25149.431.0%49.0%50.4%
47.74%10181.26151.030.4%48.0%51.2%
52.84%7231.23147.030.9%49.6%52.3%
47.42%6791.25149.529.8%47.3%50.7%
46.22%6211.25149.530.5%47.3%50.7%
51.78%5891.25149.130.8%48.3%52.8%
47.90%4281.26154.129.5%47.6%51.8%
46.02%4151.23147.730.4%47.2%51.0%
48.02%3791.24152.131.7%47.9%50.2%
52.11%3551.23146.230.4%48.7%52.9%
48.88%3131.29150.630.9%46.2%52.6%
51.70%2941.26147.929.4%47.6%53.2%
52.26%2871.25151.032.5%50.5%50.8%
44.31%2461.28151.930.0%47.3%50.9%
57.65%1701.26148.831.8%52.1%51.7%
50.97%1551.27149.032.8%49.2%52.5%
46.43%1401.24149.129.4%49.4%48.6%
58.18%1101.32148.928.6%53.2%53.1%
53.76%931.24149.328.8%48.8%52.8%
36.49%741.19144.730.6%46.1%47.4%
57.75%711.17142.232.2%50.1%51.2%
56.14%571.39159.933.2%49.6%57.1%
65.96%471.33152.128.5%54.1%53.4%
51.11%451.23139.530.3%52.0%53.1%
40.00%401.31156.132.1%48.7%47.3%
64.71%171.52172.030.5%50.0%62.2%
75.00%121.38147.332.1%51.0%66.1%
🔍

Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.

Zgłoś problem

Frequently Asked Questions

Jakie jest najlepsze starcie Jett w Valorant?

Najlepsze starcie Jett jest przeciwko Hush, osiągając wskaźnik wygranych 75.0%. Jett doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.

Jakie jest najtrudniejsze starcie Jett?

Najtrudniejsze starcie Jett jest przeciwko Deadlock, z tylko 36.5% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Jett powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.

Ile korzystnych starć ma Jett?

Jett ma 15 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 14 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.

Jak powinienem grać Jett w trudnych starciach?

Grając Jett w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Jett, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.

Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Jett?

Kluczowe statystyki do analizy w starciach Jett obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.

Zobacz też: Inni Szturmowiec