
Blunderbuss Střelná zbraň · max. úroveň 10
- Poškození (úr. 1)
- 150
- Poškození (úr. 10)
- 350
- Max. úroveň
- 10
- Vlastnosti vylepšení
- 5
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Blunderbuss je zbraň třídy Střelná zbraň ve Valor Mortis (Staggering). Způsobuje 150 poškození na úrovni 1 a 350 na maximální úrovni 10 (+133 %), čímž je 1. z 3 ve třídě Střelné zbraně podle maximálního poškození. Plné vylepšení stojí 16 materiálů (6× Standard Firearm Parts, 6× Superior Firearm Parts, 3× Exquisite Firearm Parts, 1× Masterwork Firearm Parts) a strom vylepšení obsahuje 5 vlastností.
Valor Mortis neobsahuje texty v češtině, proto se názvy a herní popisy zobrazují anglicky.
- Poškození
- 150 → 350Úroveň 1 → úroveň 10
- Posture
- 3Poškození Posture za zásah (úroveň 1)
- Max. úroveň
- 1016 materiálů na maximum
- Catalysts na maximum
- 45 000Plus 1 materiál, který žádný obchodník neprodává
- Vlastnosti vylepšení
- 51 volba buď–anebo
- Kde získat
- Fallen VillageNejbližší Lantern: Marketplace
Je Blunderbuss dobrá zbraň? Náš verdikt
VypočtenoJak se Blunderbuss hraje, kde vyhrává a kde prohrává, vyčteno z jejích statistik, vlastností a sady útoků.
- Styl hry
- Blunderbuss je brokovnice na dotek: každý brok dává 15 až 30 a výstřel, který zasáhne všemi broky, má strop 150 až 350 poškození, takže na blízko zabije bosse nejmenším počtem výstřelů (18 výstřelů na Entity na úrovni 10). Plné poškození dosáhne jen na 3 m, na 8 m klesá na 20 % a na 16 m na nulu; vlastnost Iron Shower to prodlužuje na plné poškození do 8 m a nulu na 25 m. Její výstřely omračují (standardně 0,7 s), Showstopper (úroveň 2) jim umožní přerušit Unblockable Attacks a Back-Breaker (úroveň 10) zdvojnásobí poškození Posture zezadu.
- Silné stránky
- Až 350 poškození za výstřel na dotek na úrovni 10
- Nejméně výstřelů ze všech střelných zbraní na každého bosse na dotek (u dvou bossů shodně s Musket)
- Výstřely omračují nepřátele (0,7 s)
- Showstopper přerušuje červené útoky
- Zasáhne několik nepřátel najednou
- Slabé stránky
- Plné poškození jen do 3 m (s Iron Shower do 8 m)
- Dva náboje, pak přebíjení 3,5 s
- Používá Special Cartridges, sdílené s Musket
- Mizivá Posture za brok (3, strop 100 za výstřel)
- Vhodné Ambers
- Lucky Shot a Sleight of Hand udrží dvounábojový zásobník v chodu, Sixth Sense odměňuje dokonalý úhyb (Perfect Dodge), který vás dostane na dostřel, a Warrior's Fury sedí k rozptylu, který čistí davy.
Blunderbuss: přehled
Herní dataVlastnost zbraně a její popis ve hře, potom srovnání poškození s ostatními ve třídě Střelné zbraně.
Vlastnost: Staggering
- Can hit multiple enemies at once.
- Focused on stopping the enemy.
A devastating hand cannon capable of wreaking havoc at close range. Requires special Ammunition.
Poškození ve srovnání se třídou Střelné zbraně
- Pistol
- 30 → 60
- Musket
- 150 → 300
- Blunderbuss
- 150 → 350tato zbraň
Poškození za výstřel z úrovně 1 → max. úroveň, před násobiteli útoků. U Blunderbuss je uveden strop za výstřel (zasáhnou všechny broky).
Blunderbuss: statistiky podle úrovně
Herní dataVšechny statistiky, které hra pro každou úroveň zbraně ukládá, materiály potřebné na danou úroveň a průběžný součet od úrovně 1.
| Úroveň | Poškození | Max. poškození na výstřel | Poškození Posture | Max. poškození Posture na výstřel | Materiály na tuto úroveň | Celkem od úrovně 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Úr. 1 | 15 | 150 | 3 | 100 | Počáteční úroveň | — |
| Úr. 2 | 16 | 170 | 3 | 100 | 1× Standard Firearm Parts | |
| Úr. 3 | 17 | 190 | 3 | 100 | 3× Standard Firearm Parts | |
| Úr. 4 | 18 | 210 | 3 | 100 | 6× Standard Firearm Parts | |
| Úr. 5 | 19 | 230 | 3 | 100 | 6× Standard Firearm Parts, 1× Superior Firearm Parts | |
| Úr. 6 | 20 | 250 | 3 | 100 | 6× Standard Firearm Parts, 3× Superior Firearm Parts | |
| Úr. 7 | 22 | 270 | 3 | 100 | 6× Standard Firearm Parts, 6× Superior Firearm Parts | |
| Úr. 8 | 24 | 290 | 3 | 100 | 6× Standard Firearm Parts, 6× Superior Firearm Parts, 1× Exquisite Firearm Parts | |
| Úr. 9 | 26 | 310 | 3 | 100 | 6× Standard Firearm Parts, 6× Superior Firearm Parts, 3× Exquisite Firearm Parts | |
| Úr. 10 | 30 | 350 | 3 | 100 | 6× Standard Firearm Parts, 6× Superior Firearm Parts, 3× Exquisite Firearm Parts, 1× Masterwork Firearm Parts |
Poškození je základní hodnota zbraně za zásah; každý útok ji násobí (viz útoky).
Blunderbuss: materiály na plné vylepšení
VypočtenoVše, co potřebujete z úrovně 1 na 10: 16 materiálů, 45 000 Catalysts, pokud koupíte všechno, co obchodníci prodávají.
| Předmět | Stupeň | Množství | Cena | Mezisoučet (Catalysts) |
|---|---|---|---|---|
| Úroveň 1 | 6 | 1 500 | 9 000 | |
| Úroveň 2 | 6 | 3 000 | 18 000 | |
| Úroveň 3 | 3 | 6 000 | 18 000 | |
| Úroveň 4 | 1 | Neprodává se | — | |
| Celkem | 16 | 45 000 |
Vypočteno z tabulky úrovní × nejnižší cena u obchodníků. Žádný obchodník neprodává: 1× Masterwork Firearm Parts — to se dá najít jen ve světě, takže součet Catalysts pokrývá zbytek.
Blunderbuss: křivka poškození
Herní dataJak roste poškození z úrovně 1 na 10 (celkem +133 %).
| Úr. 1 | 15 | 150 |
|---|---|---|
| Úr. 2 | 16 | 170 |
| Úr. 3 | 17 | 190 |
| Úr. 4 | 18 | 210 |
| Úr. 5 | 19 | 230 |
| Úr. 6 | 20 | 250 |
| Úr. 7 | 22 | 270 |
| Úr. 8 | 24 | 290 |
| Úr. 9 | 26 | 310 |
| Úr. 10 | 30 | 350 |
Najeďte na úroveň pro její hodnoty; stejná čísla jsou v tabulce úrovní výše.
Blunderbuss: strom vylepšení
Herní dataS rostoucí úrovní zbraně se odemyká 5 vlastností. Pokud dvě vlastnosti sdílejí jedno místo, vyberete jednu z nich: Collateral Damage / Iron Shower.
- Zbraň úr. 2
ShowstopperShots interrupt Unblockable Attacks.
- Zbraň úr. 5Vyberte jedno
Collateral DamageWidens the Weapon's spread.
Iron ShowerIncreases the Weapon's range.
- Dosah 25 m
- Zbraň úr. 8
Nephtoglobin Infusion — GrenadeHold [Reload] to infuse your Weapon with a Stasis grenade. The infusion costs Nephtoglobin and consumes Ammunition.
- Cena v Nephtoglobin 60
- Doba podržení 1 s
Poškození podle úrovně zbraně: Úr. 1 60 · Úr. 2 70 · Úr. 3 80 · Úr. 4 90 · Úr. 5 100 · Úr. 6 110 · Úr. 7 120 · Úr. 8 130 · Úr. 9 140 · Úr. 10 180
- Zbraň úr. 10
Back-BreakerShots fired from behind enemies deal increased Posture damage.
- Úhel (stupně) 30
- Násobitel poškození ×1,5
- Násobitel Posture ×2
Vlastnosti se odemykají na uvedené úrovni zbraně. Parametry jsou vlastní hodnoty hry (sekundy, metry, násobitele); [Reload] / [Attack] jsou vaše přiřazené klávesy.
Blunderbuss: ovládání
Herní dataZásobník, přebití a kadence z herních dat plus pár vypočtených hodnot.
- Kapacita zásobníku: 2
- Doba přebití: 3,5 s
- Čas mezi výstřely: 0,2 s
- Munice:
Special Cartridges - Poškození na broky: 15 → 30 · max. za výstřel: 150 → 350
- Poškození za plný zásobník (úroveň 1): 300 · vypočteno
- Čas vyprázdnění zásobníku: 0,4 s · vypočteno
Poškození klesá se vzdáleností (hra používá křivku dosahu); hodnoty platí zblízka.
Pokles poškození: Blunderbuss
Herní dataKolik poškození každého výstřelu dopadne na dálku: herní křivka poklesu jako násobitel podle vzdálenosti.
- Základ · Plné poškození do3 m
- Základ · Poloviční poškození na6,2 m
- Základ · Žádné poškození od16 m
- S Iron Shower · Plné poškození do8 m
- S Iron Shower · Poloviční poškození na13,9 m
- S Iron Shower · Žádné poškození od25 m
| 0 m | 100 % | 100 % |
|---|---|---|
| 1 m | 100 % | 100 % |
| 2 m | 100 % | 100 % |
| 3 m | 100 % | 100 % |
| 4 m | 84 % | 100 % |
| 5 m | 68 % | 100 % |
| 6 m | 52 % | 100 % |
| 7 m | 36 % | 100 % |
| 8 m | 20 % | 100 % |
| 9 m | 18 % | 91 % |
| 10 m | 15 % | 83 % |
| 11 m | 13 % | 74 % |
| 12 m | 10 % | 66 % |
| 13 m | 8 % | 57 % |
| 14 m | 5 % | 49 % |
| 15 m | 2 % | 40 % |
| 16 m | 0 % | 36 % |
| 17 m | 0 % | 32 % |
| 18 m | 0 % | 28 % |
| 19 m | 0 % | 24 % |
| 20 m | 0 % | 20 % |
| 21 m | 0 % | 16 % |
| 22 m | 0 % | 12 % |
| 23 m | 0 % | 8 % |
| 24 m | 0 % | 4 % |
| 25 m | 0 % | 0 % |
| 26 m | 0 % | 0 % |
| 27 m | 0 % | 0 % |
| 28 m | 0 % | 0 % |
| 29 m | 0 % | 0 % |
| 30 m | 0 % | 0 % |
| Vzdálenost | Násobitel poškození | S Iron Shower | Poškození na úrovni 1 | Poškození na úrovni 10 |
|---|---|---|---|---|
| 0 m | 100 % | 100 % | 150 | 350 |
| 3 m | 100 % | 100 % | 150 | 350 |
| 5 m | 68 % | 100 % | 102 | 238 |
| 8 m | 20 % | 100 % | 30 | 70 |
| 10 m | 15 % | 83 % | 23 | 53 |
| 15 m | 2 % | 40 % | 4 | 9 |
| 20 m | 0 % | 20 % | 0 | 0 |
| 25 m | 0 % | 0 % | 0 | 0 |
| 30 m | 0 % | 0 % | 0 | 0 |
Násobitel × poškození výstřelu (Blunderbuss: strop na výstřel, pokud zasáhnou všechny broky). Mezi body křivky lineárně, za posledním bodem konstantně; sloupce poškození jsou vypočtené.
Kde získat: Blunderbuss
Herní dataBlunderbuss: získán v příběhové scéně v lokaci Fallen Village; nejbližší Lantern je Marketplace, asi 32 m daleko.
- Lokace: Fallen Village · získán v příběhové scéně
- Nejbližší Lantern: Marketplace · asi 32 m daleko (vzdušnou čarou, vypočteno)
- Zobrazit místo na mapě
Blunderbuss: zásahy potřebné na každého bosse
VypočtenoPočet základních zásahů potřebných na každého bosse na úrovních zbraně 1 / 5 / 10. Na General Lothaire je třeba 12 na úrovni 1 a na Entity 18 na úrovni 10.
| Boss | Zdraví | Úroveň zbraně 1 | Úroveň zbraně 5 | Úroveň zbraně 10 |
|---|---|---|---|---|
| 1 800 | 12 · 150 za zásah · 6 do hlavy | 8 · 230 za zásah · 4 do hlavy | 6 · 350 za zásah · 3 do hlavy | |
| 2 400 | 18 · 135 za zásah | 12 · 207 za zásah | 8 · 315 za zásah | |
| 2 000 | 14 · 150 za zásah | 9 · 230 za zásah | 6 · 350 za zásah | |
| 3 250 | 22 · 150 za zásah | 15 · 230 za zásah | 10 · 350 za zásah | |
| 2 200 | 30 · 75 za zásah · 15 do hlavy | 20 · 115 za zásah · 10 do hlavy | 13 · 175 za zásah · 7 do hlavy | |
| 1 500 | 15 · 105 za zásah · 29 do hlavy | 10 · 161 za zásah · 19 do hlavy | 7 · 245 za zásah · 13 do hlavy | |
| 3 400 | 23 · 150 za zásah · 16 do hlavy | 15 · 230 za zásah · 10 do hlavy | 10 · 350 za zásah · 7 do hlavy | |
| 4 000 | 27 · 150 za zásah · 14 do hlavy | 18 · 230 za zásah · 9 do hlavy | 12 · 350 za zásah · 6 do hlavy | |
| 4 000 | 39 · 105 za zásah · 20 do hlavy | 25 · 161 za zásah · 13 do hlavy | 17 · 245 za zásah · 9 do hlavy | |
| 5 000 | 42 · 120 za zásah · 28 do hlavy | 28 · 184 za zásah · 19 do hlavy | 18 · 280 za zásah · 12 do hlavy |
Vypočteno: poškození zbraně × násobitel prvního lehkého útoku (střelné zbraně: jeden výstřel) × (1 − odolnost bosse). Bez vylepšení, Amber, povlaků, desky statistik a změn fází.
Blunderbuss: skiny
Herní dataKosmetické varianty, které hra pro tuto zbraň definuje: Grandiose Blunderbuss.
- Grandiose Blunderbuss
Skiny Grandiose patří k prémiovému kosmetickému obsahu hry; mění vzhled, ne statistiky.
Porovnat: Blunderbuss
Přímá srovnání s podobnými zbraněmi, nebo si v nástroji pro porovnání vyberte libovolné dvě.
Otevřít porovnání zbraní s: Blunderbuss
Data: build na Steamu 25907482 (1.0 launch). Odkud data máme
Blunderbuss roste během 10 úrovní z 150 na 350 poškození — nejvyšší maximální poškození ve třídě Střelné zbraně (celkem 3). Pojme 2 náboje a přebíjí za 3,5 s, tedy asi 300 poškození na zásobník na úrovni 1. Plné vylepšení stojí 16 materiálů, 45 000 Catalysts tam, kde je obchodník prodává. Ve stromu vylepšení volíte mezi: Collateral Damage / Iron Shower. Získáte ji v lokaci Fallen Village (získán v příběhové scéně).
Viz také
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Blunderbuss: FAQ
Je Blunderbuss ve Valor Mortis dobrá zbraň?
Blunderbuss je brokovnice na dotek: každý brok dává 15 až 30 a výstřel, který zasáhne všemi broky, má strop 150 až 350 poškození, takže na blízko zabije bosse nejmenším počtem výstřelů (18 výstřelů na Entity na úrovni 10). Blunderbuss (Staggering) způsobuje 150 poškození na úrovni 1 a 350 na úrovni 10: 1. z 3 ve třídě Střelné zbraně podle maximálního poškození. Se základními zásahy na maximální úrovni je potřeba asi 18 na zabití finálního bosse, Entity (vypočteno, bez vylepšení a Amber).
Jaké jsou nejlepší Ambers pro Blunderbuss ve Valor Mortis?
Lucky Shot a Sleight of Hand udrží dvounábojový zásobník v chodu, Sixth Sense odměňuje dokonalý úhyb (Perfect Dodge), který vás dostane na dostřel, a Warrior's Fury sedí k rozptylu, který čistí davy.
Jak vylepšit: Blunderbuss?
Každá úroveň stojí materiály: z úrovně 1 na 10 potřebujete 6× Standard Firearm Parts, 6× Superior Firearm Parts, 3× Exquisite Firearm Parts, 1× Masterwork Firearm Parts (celkem 16). Nákup všech materiálů od obchodníků stojí 45 000 Catalysts. 1× Masterwork Firearm Parts nelze koupit — musíte to najít ve světě.
Kolik poškození způsobí Blunderbuss na maximální úrovni?
Na úrovni 10 způsobuje Blunderbuss 350 poškození, o 133 % víc než 150 na úrovni 1, před násobiteli útoků, Amber a vylepšeními.
Kde získat: Blunderbuss ve Valor Mortis?
Blunderbuss: získán v příběhové scéně v lokaci Fallen Village. Nejbližší Lantern je Marketplace, asi 32 m daleko.
Jaká vylepšení má Blunderbuss?
Strom vylepšení má 5 vlastností, které se odemykají s rostoucí úrovní zbraně. Některá místa jsou buď–anebo: Collateral Damage / Iron Shower.
Kolik nábojů pojme Blunderbuss a jak rychle přebíjí?
Blunderbuss pojme 2 náboje, střílí každých 0,2 s a přebíjí za 3,5 s. Munice: Special Cartridges.
Má Blunderbuss skiny?
Ano: Grandiose Blunderbuss. Skiny jsou kosmetické a nemění poškození.