
- Winrate
- 51.6%
- Mecze
- 1472
- KDA
- 3.22
Mo i Kryl vs Lady Geist vs Lady Geist
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 11 120
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Mo i Kryl utrzymuje 51.6% procent wygranych przewagi nad Lady Geist na podstawie 1472 meczów Deadlock. Mo i Kryl średnio osiąga 913 więcej wartości netto, co przekłada się na wcześniejsze power spike'i przedmiotów. Graj wokół przewagi ekonomicznej, aby zmaksymalizować to starcie.
Analiza matchupu Mo i Kryl
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Mo i Kryl radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Mo i Kryl vs Lady Geist?

Mo i Kryl vs Lady Geist Podsumowanie starcia
The Mo i Kryl vs Lady Geist matchup in Deadlock is umiarkowanie korzystne starcie. Based on 1472 recent matches analyzed, Mo i Kryl wins with a 51.6% win rate compared to Lady Geist's 48.4%, giving Mo i Kryl a 3.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Lady Geist consistently outperforms. Mo i Kryl holds a meaningful advantage in this matchup. Lady Geist players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Mo i Kryl vs Lady Geist Analiza walki
Mo i Kryl edges out Lady Geist in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. With only a 3-2 margin based on 1472 matches analyzed, this Mo i Kryl vs Lady Geist matchup remains contestable for both sides. Lady Geist shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Lady Geist's favor.
Mo i Kryl vs Lady Geist Analiza ekonomiczna
Mo i Kryl generates approximately 913 more souls than Lady Geist on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Mo i Kryl a mid-game advantage. Lady Geist secures more last hits (101.4 vs 82.3), while Mo i Kryl leads in denies (2.6 vs 2.4). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Mo i Kryl vs Lady Geist
Mo i Kryl Build vs Lady Geist







This winning build for Mo i Kryl against Lady Geist focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.6% win rate against Lady Geist, these 7 items help Mo i Kryl press the advantage and close out games efficiently. Arktyczny Wybuch, Rosnąca Podatność, Plaga, and 4 more items, totaling approximately 35 200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Lady Geist Build vs Mo i Kryl







Lady Geist's counter-build against Mo i Kryl attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Lady Geist players typically prioritize items that help them survive and scale. Kolekcjoner Trofeów, Rosnąca Podatność, Duchowe Spalenie, and 4 more items, totaling approximately 34 400 souls Knowing Lady Geist's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Mo i Kryl vs Lady Geist na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1472 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Mo i Kryl
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Mo i Kryl ma korzystne starcia przeciwko 19 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 21 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Mo i Kryl jest przeciwko Konstabl z 56.7% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Prozalia z 41.9% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.31% | 11 193 | 3.08 | 5.7 | 6.3 | 29 887 | 40 931 | |
| 49.57% | 6742 | 3.06 | 5.4 | 6.4 | 28 773 | 40 697 | |
| 43.87% | 4208 | 3.02 | 6.0 | 6.6 | 30 851 | 40 463 | |
| 49.09% | 3976 | 3.09 | 5.8 | 6.6 | 31 307 | 41 351 | |
| 41.86% | 3813 | 2.90 | 5.6 | 6.5 | 28 871 | 40 576 | |
| 50.12% | 3707 | 3.05 | 6.0 | 6.7 | 31 388 | 40 802 | |
| 51.23% | 3607 | 3.18 | 5.9 | 6.4 | 30 591 | 41 154 | |
| 42.94% | 3575 | 3.08 | 5.9 | 6.4 | 29 954 | 41 222 | |
| 48.97% | 3190 | 3.01 | 5.9 | 6.6 | 30 091 | 41 282 | |
| 52.11% | 3003 | 3.20 | 6.1 | 6.4 | 31 593 | 42 075 | |
| 43.97% | 2918 | 3.05 | 5.9 | 6.6 | 30 577 | 41 674 | |
| 46.74% | 2640 | 3.12 | 5.9 | 6.4 | 30 392 | 40 745 | |
| 52.45% | 2528 | 3.25 | 5.9 | 6.2 | 31 724 | 41 111 | |
| 54.04% | 2485 | 3.34 | 6.3 | 6.3 | 31 676 | 42 108 | |
| 51.22% | 2331 | 3.11 | 5.8 | 6.4 | 30 924 | 40 716 | |
| 49.25% | 2327 | 3.22 | 6.2 | 6.4 | 31 413 | 41 587 | |
| 52.76% | 2170 | 3.17 | 6.2 | 6.5 | 31 035 | 41 166 | |
| 48.84% | 2152 | 3.13 | 6.1 | 6.5 | 32 151 | 40 853 | |
| 48.84% | 2117 | 3.13 | 6.2 | 6.6 | 31 671 | 41 180 | |
| 48.15% | 2106 | 3.09 | 6.2 | 6.6 | 31 706 | 40 872 | |
| 45.08% | 2041 | 2.97 | 5.7 | 6.6 | 32 295 | 41 436 | |
| 49.08% | 2005 | 3.20 | 6.1 | 6.5 | 31 580 | 40 943 | |
| 47.14% | 1990 | 3.08 | 6.1 | 6.5 | 32 106 | 41 009 | |
| 47.75% | 1910 | 2.88 | 5.8 | 6.7 | 28 558 | 40 842 | |
| 44.39% | 1890 | 3.21 | 6.0 | 6.1 | 30 927 | 40 161 | |
| 52.47% | 1883 | 3.26 | 6.2 | 6.3 | 32 381 | 42 342 | |
| 49.83% | 1810 | 3.16 | 6.2 | 6.5 | 31 627 | 40 685 | |
| 56.69% | 1531 | 3.14 | 5.7 | 6.4 | 30 075 | 41 301 | |
| 52.75% | 1528 | 3.30 | 6.2 | 6.4 | 31 821 | 42 008 | |
| 51.56% | 1472 | 3.22 | 6.1 | 6.5 | 32 262 | 42 450 | |
| 55.64% | 1330 | 3.42 | 6.1 | 6.2 | 31 144 | 41 808 | |
| 50.61% | 1225 | 3.17 | 6.1 | 6.5 | 31 624 | 41 551 | |
| 46.34% | 1202 | 3.06 | 5.5 | 6.3 | 31 644 | 40 497 | |
| 52.05% | 1172 | 3.13 | 5.9 | 6.4 | 30 341 | 41 852 | |
| 53.34% | 1063 | 3.19 | 5.9 | 6.3 | 31 078 | 42 337 | |
| 49.47% | 1039 | 3.25 | 6.0 | 6.3 | 30 077 | 40 428 | |
| 54.59% | 905 | 3.22 | 5.9 | 6.2 | 31 107 | 41 088 | |
| 56.72% | 885 | 3.31 | 6.1 | 6.2 | 31 113 | 41 116 | |
| 51.20% | 750 | 3.21 | 5.5 | 6.0 | 29 248 | 41 120 | |
| 51.45% | 517 | 3.08 | 4.3 | 5.0 | 22 523 | 35 976 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Mo i Kryl Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Mo i Kryl w Deadlock?
Najlepszy matchup Mo i Kryl to przeciwko Konstabl, osiągając 56.7% wskaźnik wygranych. Mo i Kryl wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Mo i Kryl?
Najtrudniejszy matchup Mo i Kryl to przeciwko Prozalia, z tylko 41.9% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Mo i Kryl powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Mo i Kryl?
Mo i Kryl ma 19 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 21 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Mo i Kryl w trudnych matchupach?
Grając Mo i Kryl w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Mo i Kryl?
Kluczowe statystyki w matchupach Mo i Kryl to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
