
- Winrate
- 48.6%
- Mecze
- 1408
- KDA
- 2.69
Yamato vs Żmyja vs Żmyja
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 13 440
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Yamato napotyka wyzwanie z 48.6% procent wygranych przeciwko Żmyja w tym starciu Deadlock. Dane z 1408 gier pokazują, że Yamato średnio napotyka -0.2 więcej śmierci. Skoncentruj się na bezpiecznym farmieniu, koordynacji drużyny i unikaniu starć 1v1.
Analiza matchupu Yamato
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Yamato radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Yamato vs Żmyja?

Yamato vs Żmyja Podsumowanie starcia
The Yamato vs Żmyja matchup in Deadlock is relatywnie zbalansowane starcie z lekką przewagą. Based on 1408 recent matches analyzed, Żmyja wins with a 51.4% win rate compared to Yamato's 48.6%, giving Żmyja a 2.7 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Żmyja consistently outperforms. Żmyja has a small statistical advantage, but Yamato can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.
Yamato vs Żmyja Analiza walki
Yamato claims 4 out of 5 combat metrics in the Yamato vs Żmyja matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. Our analysis of 1408 ranked games reveals Yamato consistently outperforms Żmyja in direct combat scenarios. While Żmyja manages to win one metric, the overall picture favors Yamato in fights. Żmyja players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Yamato dominates.
Yamato vs Żmyja Analiza ekonomiczna
Żmyja generates approximately 1350 more souls than Yamato on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Żmyja a mid-game advantage. Żmyja secures more last hits (82.3 vs 68.6), while Żmyja leads in denies (3.1 vs 1.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Yamato vs Żmyja
Yamato Build vs Żmyja







This optimized build for Yamato against Żmyja is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 51.4% win rate disadvantage against Żmyja, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Szklane Działo, Uzdrawiająca Nowa, Orzeźwiacz, and 4 more items, totaling approximately 41 600 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Żmyja Build vs Yamato







Żmyja's recommended build against Yamato leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Żmyja, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Uciszacz, Naboje Wysysające, Duchowe Przepełnienie, and 4 more items, totaling approximately 34 400 souls Understanding Żmyja's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Yamato vs Żmyja na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1408 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Yamato
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Yamato ma korzystne starcia przeciwko 17 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 23 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Yamato jest przeciwko Kosa z 54.1% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 40.2% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.55% | 12 807 | 2.57 | 7.7 | 7.4 | 30 874 | 38 363 | |
| 48.75% | 8078 | 2.58 | 7.6 | 7.4 | 31 144 | 38 545 | |
| 44.29% | 5137 | 2.59 | 8.1 | 7.5 | 31 971 | 38 217 | |
| 50.36% | 4952 | 2.54 | 8.0 | 7.7 | 31 982 | 39 014 | |
| 50.07% | 4174 | 2.59 | 7.9 | 7.5 | 31 401 | 38 617 | |
| 40.19% | 4101 | 2.46 | 7.6 | 7.5 | 29 882 | 38 291 | |
| 49.82% | 3976 | 2.62 | 8.2 | 7.5 | 32 332 | 39 049 | |
| 48.93% | 3924 | 2.59 | 8.0 | 7.5 | 32 404 | 38 547 | |
| 51.26% | 3849 | 2.58 | 8.1 | 7.7 | 32 829 | 38 547 | |
| 46.78% | 3835 | 2.49 | 7.9 | 7.8 | 31 682 | 37 617 | |
| 40.40% | 3520 | 2.39 | 7.4 | 7.6 | 29 354 | 37 802 | |
| 50.87% | 3458 | 2.65 | 7.8 | 7.3 | 31 882 | 38 060 | |
| 48.87% | 3225 | 2.48 | 8.1 | 7.7 | 30 825 | 38 160 | |
| 45.91% | 3204 | 2.62 | 7.9 | 7.4 | 31 398 | 38 266 | |
| 41.73% | 3197 | 2.53 | 7.8 | 7.5 | 31 179 | 38 521 | |
| 48.33% | 3027 | 2.62 | 8.0 | 7.4 | 31 156 | 38 125 | |
| 48.95% | 2703 | 2.63 | 8.0 | 7.6 | 31 965 | 38 178 | |
| 52.47% | 2607 | 2.75 | 8.3 | 7.3 | 32 146 | 39 353 | |
| 48.04% | 2469 | 2.49 | 7.9 | 7.7 | 31 239 | 37 610 | |
| 50.04% | 2460 | 2.51 | 7.8 | 7.6 | 31 882 | 38 524 | |
| 45.94% | 2412 | 2.53 | 7.9 | 7.6 | 32 012 | 38 182 | |
| 46.32% | 2349 | 2.52 | 7.9 | 7.6 | 32 393 | 38 282 | |
| 51.92% | 2240 | 2.60 | 7.9 | 7.6 | 31 671 | 38 504 | |
| 44.30% | 2185 | 2.60 | 7.7 | 7.3 | 31 711 | 37 836 | |
| 54.13% | 2084 | 2.67 | 8.1 | 7.3 | 31 872 | 38 579 | |
| 44.84% | 2072 | 2.48 | 7.5 | 7.4 | 31 296 | 37 617 | |
| 52.10% | 2071 | 2.75 | 8.3 | 7.4 | 32 506 | 39 644 | |
| 51.82% | 1924 | 2.72 | 8.1 | 7.4 | 32 673 | 39 650 | |
| 47.17% | 1823 | 2.55 | 7.8 | 7.6 | 33 226 | 39 241 | |
| 50.17% | 1810 | 2.57 | 8.0 | 7.7 | 33 083 | 38 530 | |
| 50.65% | 1777 | 2.60 | 8.0 | 7.6 | 31 918 | 37 525 | |
| 51.22% | 1720 | 2.56 | 7.8 | 7.5 | 31 285 | 38 552 | |
| 50.03% | 1461 | 2.66 | 7.8 | 7.3 | 31 272 | 39 094 | |
| 48.65% | 1408 | 2.69 | 8.2 | 7.3 | 31 158 | 37 897 | |
| 45.65% | 1378 | 2.45 | 7.5 | 7.5 | 32 791 | 37 683 | |
| 54.12% | 1299 | 2.68 | 7.9 | 7.3 | 31 915 | 39 484 | |
| 52.09% | 1221 | 2.65 | 7.9 | 7.3 | 32 254 | 38 694 | |
| 49.96% | 1137 | 2.65 | 7.8 | 7.1 | 30 761 | 38 509 | |
| 51.37% | 839 | 2.50 | 7.5 | 7.6 | 30 392 | 38 580 | |
| 45.84% | 613 | 2.58 | 5.7 | 5.7 | 24 929 | 34 976 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Yamato Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Yamato w Deadlock?
Najlepszy matchup Yamato to przeciwko Kosa, osiągając 54.1% wskaźnik wygranych. Yamato wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Yamato?
Najtrudniejszy matchup Yamato to przeciwko Krypta, z tylko 40.2% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Yamato powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Yamato?
Yamato ma 17 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 23 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Yamato w trudnych matchupach?
Grając Yamato w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Yamato?
Kluczowe statystyki w matchupach Yamato to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
