
- Winrate
- 46.8%
- Mecze
- 5412
- KDA
- 3.33
Rem vs Batog vs Batog
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 16 091
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Rem napotyka wyzwanie z 46.8% procent wygranych przeciwko Batog w tym starciu Deadlock. Dane z 5412 gier pokazują, że Rem średnio napotyka -0.9 więcej śmierci. Skoncentruj się na bezpiecznym farmieniu, koordynacji drużyny i unikaniu starć 1v1.
Analiza matchupu Rem
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Rem radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Rem vs Batog?

Rem vs Batog Podsumowanie starcia
The Rem vs Batog matchup in Deadlock is znacząca statystyczna przewaga. Based on 5412 recent matches analyzed, Batog wins with a 53.2% win rate compared to Rem's 46.8%, giving Batog a 6.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Batog consistently outperforms. Batog dominates this matchup statistically. Batog can play aggressively and look for solo kills, while Rem should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.
Rem vs Batog Analiza walki
Batog edges out Rem in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 5412 matches analyzed, this Rem vs Batog matchup remains contestable for both sides. Rem shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Rem's favor.
Rem vs Batog Analiza ekonomiczna
Rem and Batog have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Batog secures more last hits (79.6 vs 72.4), while Batog leads in denies (2.7 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Rem vs Batog
Rem Build vs Batog







This optimized build for Rem against Batog is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 53.2% win rate disadvantage against Batog, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Cieniste Uderzenie, Duchowe Spalenie, Mistyczny Pogłos, and 4 more items, totaling approximately 42 799 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Batog Build vs Rem







Batog's recommended build against Rem leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Batog, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Mistyczny Pogłos, Duchowe Spalenie, Niebiańskie Błogosławieństwo, and 4 more items, totaling approximately 37 999 souls Understanding Batog's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Rem vs Batog na podstawie danych o współczynniku wygranych z 5412 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Rem
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Rem ma korzystne starcia przeciwko 12 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 28 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Rem jest przeciwko Paradoks z 53.2% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 40.4% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.35% | 15 650 | 3.44 | 3.1 | 5.0 | 18 928 | 39 236 | |
| 47.51% | 11 230 | 3.45 | 3.1 | 5.1 | 18 725 | 39 332 | |
| 41.54% | 7812 | 3.23 | 3.1 | 5.2 | 18 355 | 38 751 | |
| 42.36% | 7437 | 3.31 | 3.3 | 5.4 | 19 426 | 38 973 | |
| 40.44% | 6746 | 3.42 | 3.3 | 5.1 | 19 480 | 39 110 | |
| 50.40% | 6089 | 3.54 | 3.4 | 5.2 | 19 625 | 39 861 | |
| 46.94% | 5801 | 3.47 | 3.3 | 5.2 | 19 693 | 39 704 | |
| 49.34% | 5426 | 3.41 | 3.3 | 5.3 | 19 584 | 39 215 | |
| 46.84% | 5412 | 3.33 | 3.2 | 5.4 | 19 212 | 39 636 | |
| 46.59% | 5330 | 3.20 | 3.2 | 5.4 | 18 380 | 38 959 | |
| 47.38% | 5194 | 3.36 | 3.4 | 5.4 | 19 802 | 39 034 | |
| 48.08% | 5100 | 3.45 | 3.2 | 5.1 | 19 659 | 39 654 | |
| 40.54% | 4892 | 3.36 | 3.2 | 5.2 | 18 748 | 39 268 | |
| 49.04% | 4492 | 3.53 | 3.3 | 5.1 | 19 327 | 39 600 | |
| 46.52% | 4484 | 3.49 | 3.3 | 5.1 | 19 344 | 39 017 | |
| 53.21% | 4097 | 3.76 | 3.4 | 4.9 | 19 646 | 40 036 | |
| 52.43% | 4038 | 3.58 | 3.5 | 5.2 | 19 837 | 39 639 | |
| 45.38% | 3920 | 3.27 | 3.2 | 5.3 | 20 330 | 39 166 | |
| 44.65% | 3886 | 3.47 | 3.2 | 5.0 | 19 797 | 38 763 | |
| 48.75% | 3682 | 3.46 | 3.3 | 5.3 | 19 374 | 39 328 | |
| 48.49% | 3673 | 3.34 | 3.2 | 5.2 | 19 324 | 39 276 | |
| 50.87% | 3607 | 3.56 | 3.4 | 5.2 | 20 085 | 40 162 | |
| 44.88% | 3478 | 3.30 | 3.3 | 5.3 | 20 130 | 39 268 | |
| 49.13% | 3458 | 3.37 | 3.4 | 5.4 | 19 283 | 38 854 | |
| 47.72% | 3353 | 3.39 | 3.3 | 5.3 | 19 937 | 39 158 | |
| 47.48% | 3229 | 3.54 | 3.4 | 5.2 | 20 242 | 40 013 | |
| 51.69% | 3225 | 3.63 | 3.4 | 5.1 | 19 914 | 40 717 | |
| 49.08% | 3146 | 3.33 | 3.3 | 5.3 | 19 201 | 38 795 | |
| 51.22% | 3124 | 3.59 | 3.4 | 5.1 | 19 493 | 40 008 | |
| 52.46% | 2577 | 3.54 | 3.3 | 5.0 | 19 551 | 40 394 | |
| 47.55% | 2528 | 3.45 | 3.2 | 5.2 | 20 227 | 39 729 | |
| 51.18% | 2466 | 3.72 | 3.4 | 5.0 | 19 861 | 40 090 | |
| 49.37% | 2449 | 3.35 | 3.3 | 5.4 | 19 764 | 39 576 | |
| 44.52% | 2352 | 3.41 | 3.1 | 5.1 | 19 917 | 38 802 | |
| 52.53% | 2157 | 3.60 | 3.3 | 5.0 | 19 744 | 39 396 | |
| 50.56% | 1956 | 3.64 | 3.4 | 5.0 | 19 091 | 38 994 | |
| 52.36% | 1948 | 3.67 | 3.4 | 4.9 | 20 453 | 40 461 | |
| 49.83% | 1812 | 3.66 | 3.2 | 4.8 | 18 961 | 40 039 | |
| 50.81% | 1364 | 3.40 | 3.4 | 5.3 | 19 141 | 39 314 | |
| 49.92% | 1222 | 4.08 | 2.4 | 3.4 | 15 128 | 35 552 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Rem Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Rem w Deadlock?
Najlepszy matchup Rem to przeciwko Paradoks, osiągając 53.2% wskaźnik wygranych. Rem wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Rem?
Najtrudniejszy matchup Rem to przeciwko Krypta, z tylko 40.4% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Rem powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Rem?
Rem ma 12 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 28 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Rem w trudnych matchupach?
Grając Rem w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Rem?
Kluczowe statystyki w matchupach Rem to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
