
- Winrate
- 49.4%
- Mecze
- 1234
- KDA
- 2.29
Żmyja vs Lady Geist vs Lady Geist
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 7184
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 14 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Starcie Żmyja vs Lady Geist jest niezwykle bliskie z 49.4% vs 50.6% procent wygranych w 1234 meczach. Żmyja ma niewielką przewagę w kill-death ratio. Indywidualna umiejętność i pozycjonowanie określą wynik bardziej niż wybór bohatera w tym wyrównaniu starciu.
Analiza matchupu Żmyja
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Żmyja radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Żmyja vs Lady Geist?

Żmyja vs Lady Geist Podsumowanie starcia
The Żmyja vs Lady Geist matchup in Deadlock is relatywnie zbalansowane starcie z lekką przewagą. Based on 1234 recent matches analyzed, Lady Geist wins with a 50.6% win rate compared to Żmyja's 49.4%, giving Lady Geist a 1.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Lady Geist consistently outperforms. Lady Geist has a small statistical advantage, but Żmyja can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.
Żmyja vs Lady Geist Analiza walki
Lady Geist edges out Żmyja in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 1234 matches analyzed, this Żmyja vs Lady Geist matchup remains contestable for both sides. Żmyja shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Żmyja's favor.
Żmyja vs Lady Geist Analiza ekonomiczna
Lady Geist generates approximately 920 more souls than Żmyja on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Lady Geist a mid-game advantage. Lady Geist secures more last hits (99.7 vs 84.6), while Żmyja leads in denies (3.2 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Żmyja vs Lady Geist
Żmyja Build vs Lady Geist







This optimized build for Żmyja against Lady Geist is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.6% win rate disadvantage against Lady Geist, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Heroiczna Aura, Aura Łowcy, Duchowe Przepełnienie, and 4 more items, totaling approximately 35 200 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Lady Geist Build vs Żmyja







Lady Geist's recommended build against Żmyja leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Lady Geist, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Szarża Wręcz, Duchowe Spalenie, Nawiedzony Strzał, and 4 more items, totaling approximately 24 399 souls Understanding Lady Geist's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Żmyja vs Lady Geist na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1234 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Żmyja
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Żmyja ma korzystne starcia przeciwko 18 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 22 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Żmyja jest przeciwko Paradoks z 55.1% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Prozalia z 40.7% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 41.47% | 5488 | 2.34 | 7.1 | 7.0 | 28 149 | 39 481 | |
| 49.82% | 5149 | 2.39 | 7.2 | 7.0 | 29 121 | 39 678 | |
| 45.54% | 3318 | 2.29 | 7.6 | 7.4 | 29 547 | 39 005 | |
| 49.62% | 2654 | 2.36 | 7.2 | 7.1 | 28 592 | 39 654 | |
| 49.65% | 2443 | 2.28 | 7.2 | 7.4 | 28 623 | 39 319 | |
| 41.07% | 2313 | 2.30 | 6.9 | 7.1 | 26 767 | 38 736 | |
| 48.24% | 2239 | 2.30 | 7.4 | 7.3 | 29 572 | 40 160 | |
| 49.40% | 2237 | 2.36 | 7.6 | 7.3 | 29 908 | 40 030 | |
| 51.65% | 2126 | 2.31 | 7.5 | 7.4 | 30 089 | 39 295 | |
| 49.62% | 2122 | 2.38 | 7.8 | 7.3 | 29 994 | 39 525 | |
| 40.69% | 2074 | 2.22 | 6.9 | 7.1 | 27 035 | 38 919 | |
| 43.44% | 2049 | 2.37 | 7.2 | 7.1 | 28 188 | 39 207 | |
| 49.44% | 1956 | 2.33 | 7.2 | 7.3 | 28 917 | 39 303 | |
| 47.96% | 1862 | 2.41 | 7.5 | 7.1 | 29 382 | 39 693 | |
| 50.22% | 1842 | 2.23 | 7.4 | 7.4 | 27 777 | 39 053 | |
| 50.78% | 1727 | 2.40 | 7.2 | 7.0 | 28 026 | 39 705 | |
| 53.61% | 1621 | 2.32 | 7.1 | 7.4 | 28 018 | 38 713 | |
| 49.33% | 1498 | 2.27 | 7.2 | 7.5 | 28 436 | 39 100 | |
| 55.12% | 1493 | 2.44 | 7.4 | 7.1 | 28 902 | 40 232 | |
| 46.89% | 1465 | 2.33 | 7.4 | 7.2 | 30 405 | 39 375 | |
| 50.52% | 1429 | 2.27 | 7.4 | 7.6 | 28 738 | 39 412 | |
| 51.35% | 1408 | 2.30 | 7.3 | 7.5 | 29 160 | 39 247 | |
| 46.20% | 1407 | 2.39 | 7.1 | 7.0 | 28 998 | 38 376 | |
| 49.70% | 1354 | 2.32 | 7.6 | 7.4 | 29 858 | 39 141 | |
| 45.90% | 1294 | 2.15 | 6.8 | 7.4 | 28 840 | 39 182 | |
| 47.99% | 1244 | 2.24 | 7.2 | 7.3 | 29 369 | 39 542 | |
| 49.35% | 1234 | 2.29 | 7.2 | 7.4 | 30 162 | 40 256 | |
| 54.67% | 1209 | 2.44 | 7.6 | 7.1 | 29 893 | 40 351 | |
| 54.90% | 1193 | 2.49 | 7.7 | 7.2 | 30 439 | 41 620 | |
| 52.87% | 1167 | 2.39 | 7.5 | 7.3 | 30 377 | 41 348 | |
| 50.53% | 1039 | 2.40 | 7.7 | 7.2 | 30 847 | 39 404 | |
| 50.26% | 979 | 2.27 | 7.4 | 7.5 | 29 339 | 39 217 | |
| 52.82% | 888 | 2.31 | 7.3 | 7.2 | 28 476 | 39 666 | |
| 44.50% | 854 | 2.32 | 7.3 | 7.1 | 30 816 | 39 383 | |
| 54.45% | 844 | 2.51 | 7.4 | 6.9 | 28 676 | 39 774 | |
| 52.65% | 830 | 2.29 | 7.1 | 7.2 | 28 973 | 38 886 | |
| 53.49% | 731 | 2.30 | 7.0 | 7.1 | 27 628 | 39 789 | |
| 50.42% | 714 | 2.37 | 7.1 | 6.8 | 28 067 | 39 149 | |
| 54.02% | 522 | 2.38 | 7.3 | 7.2 | 28 468 | 39 558 | |
| 49.29% | 495 | 2.48 | 5.3 | 5.2 | 22 168 | 35 652 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Żmyja Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Żmyja w Deadlock?
Najlepszy matchup Żmyja to przeciwko Paradoks, osiągając 55.1% wskaźnik wygranych. Żmyja wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Żmyja?
Najtrudniejszy matchup Żmyja to przeciwko Prozalia, z tylko 40.7% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Żmyja powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Żmyja?
Żmyja ma 18 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 22 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Żmyja w trudnych matchupach?
Grając Żmyja w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Żmyja?
Kluczowe statystyki w matchupach Żmyja to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
