Tułacz
Winrate
57.5%
Mecze
1975
KDA
2.76

Tułacz vs Miraż vs Miraż

Poziom umiejętności
Wszystkie poziomy umiejętności
Mecze
19 014
Wersja
6774
Ostatnia aktualizacja
13 paź 2026 UTC

Tułacz dominuje Miraż z imponującym 57.5% procent wygranych w Deadlock. W 1975 grach Tułacz średnio uzyskuje 8.7 zabójstw i 5927 więcej obrażeń gracza na mecz. To sprzyjające starcie pozwala na grę agresywną i wczesne możliwości walki.

Analiza matchupu Tułacz

Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Tułacz radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.

Porównaj z przeciwnikiem
Tułacz - 57.5% procent wygranych w tym matchupie
Tułacz
57.5% WS
VS
Matchup Miraż vs Tułacz - 42.5% procent wygranych
Miraż
42.5% WS

Kto wygrywa matchup Tułacz vs Miraż?

Tułacz wygrywa matchup Tułacz vs Miraż
Zwycięzca
Tułacz
Mecze: 1975
57.5%
Winrate
42.5%
8.7
Śr. zabójstw
6.3
7.4
Śr. śmierci
6.0
11.8
Śr. asyst
11.5
41 519
Śr. wartość netto
39 911
35 287
Obrażenia graczom
29 359
4710
Obrażenia celom
4350
69.9
Ostatnie ciosy
80.1

Tułacz vs Miraż Podsumowanie starcia

The Tułacz vs Miraż matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 1975 recent matches analyzed, Tułacz wins with a 57.5% win rate compared to Miraż's 42.5%, giving Tułacz a 14.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Tułacz consistently outperforms. Tułacz has overwhelming statistical superiority in this matchup. Miraż should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.

Tułacz vs Miraż Analiza walki

Tułacz wins combat stats against Miraż in Deadlock

Tułacz edges out Miraż in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 1975 matches analyzed, this Tułacz vs Miraż matchup remains contestable for both sides. Miraż shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Miraż's favor.

Stosunek KDA
2.76Tułacz
2.97Miraż
Miraż holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 2.97 compared to Tułacz's 2.76. While this 0.20 point difference indicates Miraż tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Tułacz players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Tułacz should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor Miraż's superior sustain.
Śr. zabójstwa
8.7Tułacz
6.3Miraż
Tułacz substantially outfrags Miraż in this matchup, averaging 8.7 kills compared to 6.3 — a difference of nearly 2.3 eliminations per match. When Tułacz faces Miraż, the data clearly shows Tułacz finding more fragging opportunities and converting them into kills. Miraż players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Tułacz in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Śr. śmierci
7.4Tułacz
6.0Miraż
Miraż demonstrates markedly better survivability against Tułacz, recording fewer deaths per game. Dying less frequently gives Miraż significantly more impact potential — more opportunities for multi-kills, more presence in objective fights, and more economic stability from staying alive. Tułacz players face a survival deficit that compounds throughout a match, making disciplined positioning and smart disengagements crucial.
Obrażenia graczom
35 287Tułacz
29 359Miraż
The damage differential between Tułacz and Miraż is exceptional: 35 287 compared to just 29 359. Tułacz deals 5927 more damage per game on average, indicating absolute dominance in direct combat exchanges. This level of disparity suggests Tułacz's kit, typical playstyle, or positioning patterns give them massive advantages in dealing damage while Miraż struggles to even trade effectively. Miraż players should treat Tułacz as a must-avoid duel and focus entirely on non-combat contributions or ability-based damage.
Obrażenia celom
4710Tułacz
4350Miraż
Objective damage contribution is similar between Tułacz (4710) and Miraż (4350). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Tułacz vs Miraż Analiza ekonomiczna

Wartość netto
41 519Tułacz
39 911Miraż
Ostatnie trafienia
69.9Tułacz
80.1Miraż

Tułacz generates approximately 1608 more souls than Miraż on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Tułacz a mid-game advantage. Miraż secures more last hits (80.1 vs 69.9), while Miraż leads in denies (3.1 vs 2.2). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Polecane przedmioty dla Tułacz vs Miraż

Tułacz build for Miraż matchup

Tułacz Build vs Miraż

This winning build for Tułacz against Miraż focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 57.5% win rate against Miraż, these 7 items help Tułacz press the advantage and close out games efficiently. Okaleczający Strzał w Głowę, Szczęśliwy Strzał, Szklane Działo, and 4 more items, totaling approximately 40 000 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Miraż build for Tułacz matchup

Miraż Build vs Tułacz

Miraż's counter-build against Tułacz attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Miraż players typically prioritize items that help them survive and scale. Lekki Krok, Naboje Wysysające, Strzał Witalności, and 4 more items, totaling approximately 34 400 souls Knowing Miraż's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Tułacz vs Miraż na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1975 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.

MetaBot Desktop

Zbuduj najlepszą drużynę wokół Tułacz

Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.

  • Plansza sześciu bohaterów
  • Win rate'y synergii par
  • Sprawdzone zwycięskie składy
Laboratorium składów Deadlock w MetaBot Desktop

Tułacz ma korzystne starcia przeciwko 28 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 12 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Tułacz jest przeciwko Miraż z 57.5% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Prozalia z 43.2% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.

Tułacz matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Przeciwnik
Winrate
Mecze
KDA
Zabójstwa
Śmierci
Obrażenia graczom
Wartość netto
44.71%16 6422.588.37.634 42740 364
51.68%12 7412.638.37.634 63540 223
45.93%79272.548.57.835 17339 799
51.52%66982.588.57.835 24940 711
53.00%64642.658.87.735 56741 023
49.20%60062.598.77.935 55940 770
43.33%58582.598.77.734 59040 634
53.06%57012.618.77.936 26240 351
49.39%56392.568.47.835 26840 565
52.62%51942.668.57.635 17540 258
43.21%50502.478.27.733 19340 010
49.43%50482.658.67.634 64740 081
45.04%49452.668.77.535 04140 703
50.92%48492.488.67.934 05240 131
51.52%43942.698.87.634 76540 541
50.77%41582.618.87.835 37640 264
56.24%38392.808.87.535 42841 203
53.22%38352.608.77.835 56939 616
55.01%37852.668.97.735 07740 439
50.93%33952.548.47.835 51240 406
49.07%33162.608.87.736 45240 297
44.82%33112.588.37.535 42639 665
50.68%32912.638.87.736 42940 808
47.05%32562.498.27.835 55440 350
54.95%32342.628.87.835 90540 864
55.89%30812.769.07.736 53441 724
50.37%29642.568.67.935 69539 800
53.06%29082.638.87.735 44540 399
53.60%28862.688.67.635 83141 294
52.04%28002.608.77.935 74739 932
55.30%24072.638.77.635 54141 160
45.29%21352.538.27.736 05039 648
50.38%21222.678.67.534 21439 804
55.86%21172.879.07.336 06141 302
51.85%21062.608.47.736 57340 311
57.47%19752.768.77.435 28741 519
54.36%19592.698.87.636 32140 960
52.06%17712.648.67.535 05941 068
52.82%13312.698.87.535 07240 870
56.71%9472.836.85.728 38737 082
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Tułacz Matchupy - FAQ

Jaki jest najlepszy matchup Tułacz w Deadlock?

Najlepszy matchup Tułacz to przeciwko Miraż, osiągając 57.5% wskaźnik wygranych. Tułacz wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.

Jaki jest najtrudniejszy matchup Tułacz?

Najtrudniejszy matchup Tułacz to przeciwko Prozalia, z tylko 43.2% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Tułacz powinien skupić się na koordynacji drużynowej.

Ile korzystnych matchupów ma Tułacz?

Tułacz ma 28 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 12 niekorzystnych matchupów w Deadlock.

Jak powinienem grać Tułacz w trudnych matchupach?

Grając Tułacz w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.

Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Tułacz?

Kluczowe statystyki w matchupach Tułacz to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.