
- Winrate
- 49.8%
- Mecze
- 5977
- KDA
- 2.62
Venator vs Bebop vs Bebop
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 48 007
- Wersja
- 6849
- Ostatnia aktualizacja
- 5 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Starcie Venator vs Bebop jest niezwykle bliskie z 49.8% vs 50.2% procent wygranych w 5977 meczach. Venator ma niewielką przewagę w kill-death ratio. Indywidualna umiejętność i pozycjonowanie określą wynik bardziej niż wybór bohatera w tym wyrównaniu starciu.
Analiza matchupu Venator
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Venator radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Venator vs Bebop?

Venator vs Bebop Podsumowanie starcia
The Venator vs Bebop matchup in Deadlock is ekstremalnie wyrównane starcie, gdzie indywidualne umiejętności są decydującym czynnikiem. Based on 5977 recent matches analyzed, Bebop wins with a 50.2% win rate compared to Venator's 49.8%, giving Bebop a 0.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Venator consistently outperforms. Both Venator and Bebop have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Venator vs Bebop Analiza walki
Venator achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Bebop in the Venator vs Bebop matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Venator holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 5977 competitive matches, Venator players can approach duels against Bebop with confidence, while Bebop players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Venator vs Bebop Analiza ekonomiczna
Venator generates approximately 1082 more souls than Bebop on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Venator a mid-game advantage. Venator secures more last hits (69.2 vs 54.8), while Bebop leads in denies (2.3 vs 2.2). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Venator vs Bebop
Venator Build vs Bebop







This optimized build for Venator against Bebop is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.2% win rate disadvantage against Bebop, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Eteryczne Przejście, Naboje Wysysające, Uciszacz, and 4 more items, totaling approximately 51 998 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Bebop Build vs Venator







Bebop's recommended build against Venator leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Bebop, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Mistyczny Pogłos, Niszczyciel, Naboje Wysysające, and 4 more items, totaling approximately 44 800 souls Understanding Bebop's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Venator vs Bebop na podstawie danych o współczynniku wygranych z 5977 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Venator
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Venator ma korzystne starcia przeciwko 14 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 29 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Venator jest przeciwko Miraż z 53.9% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 37.6% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.85% | 7493 | 2.54 | 5.5 | 5.5 | 25 810 | 35 996 | |
| 44.73% | 7434 | 2.56 | 6.1 | 5.9 | 28 163 | 36 854 | |
| 40.91% | 7241 | 2.45 | 5.7 | 5.7 | 26 941 | 36 438 | |
| 37.63% | 6346 | 2.51 | 5.8 | 5.7 | 26 712 | 36 483 | |
| 49.84% | 5977 | 2.62 | 6.4 | 5.9 | 29 724 | 36 862 | |
| 45.19% | 5856 | 2.62 | 5.6 | 5.5 | 29 600 | 36 202 | |
| 47.02% | 5742 | 2.70 | 6.1 | 5.6 | 27 849 | 36 589 | |
| 46.29% | 5686 | 2.53 | 6.4 | 6.2 | 28 954 | 36 578 | |
| 47.84% | 5487 | 2.64 | 6.2 | 5.7 | 28 211 | 36 771 | |
| 43.89% | 5309 | 2.70 | 6.1 | 5.6 | 28 112 | 37 255 | |
| 45.48% | 5255 | 2.60 | 5.9 | 5.7 | 28 506 | 36 805 | |
| 47.51% | 5123 | 2.59 | 6.2 | 5.8 | 28 791 | 37 112 | |
| 53.93% | 5112 | 2.76 | 6.2 | 5.6 | 28 066 | 37 030 | |
| 49.04% | 4841 | 2.68 | 6.2 | 5.7 | 28 631 | 36 591 | |
| 48.87% | 4743 | 2.73 | 6.1 | 5.6 | 27 686 | 36 807 | |
| 43.00% | 4688 | 2.56 | 6.0 | 5.8 | 29 877 | 36 971 | |
| 49.44% | 4591 | 2.66 | 6.2 | 5.8 | 28 287 | 37 027 | |
| 44.16% | 4587 | 2.63 | 5.9 | 5.6 | 28 075 | 35 916 | |
| 51.68% | 4516 | 2.75 | 6.0 | 5.4 | 27 535 | 36 698 | |
| 46.00% | 4487 | 2.46 | 5.9 | 5.9 | 26 882 | 36 759 | |
| 37.87% | 4138 | 2.41 | 5.5 | 5.7 | 25 840 | 36 544 | |
| 46.92% | 3827 | 2.66 | 6.1 | 5.8 | 28 118 | 36 885 | |
| 53.21% | 3774 | 2.78 | 6.3 | 5.6 | 27 616 | 37 236 | |
| 51.22% | 3678 | 2.75 | 6.3 | 5.7 | 28 615 | 36 621 | |
| 51.52% | 3616 | 2.80 | 6.1 | 5.5 | 28 428 | 36 635 | |
| 45.64% | 3600 | 2.56 | 5.8 | 5.7 | 28 618 | 36 624 | |
| 46.56% | 3585 | 2.63 | 6.1 | 5.7 | 29 076 | 37 131 | |
| 44.44% | 3112 | 2.66 | 5.9 | 5.5 | 28 250 | 36 402 | |
| 51.49% | 2878 | 2.69 | 6.3 | 5.8 | 28 798 | 37 646 | |
| 50.80% | 2740 | 2.77 | 6.1 | 5.6 | 27 915 | 37 205 | |
| 51.87% | 2722 | 2.74 | 6.3 | 5.5 | 28 112 | 37 666 | |
| 46.83% | 2633 | 2.68 | 5.5 | 5.2 | 26 330 | 36 349 | |
| 48.25% | 2578 | 2.63 | 5.8 | 5.6 | 27 777 | 36 041 | |
| 49.35% | 2545 | 2.62 | 6.3 | 5.9 | 30 484 | 36 717 | |
| 51.94% | 2443 | 2.80 | 6.1 | 5.4 | 27 222 | 36 090 | |
| 45.34% | 2426 | 2.65 | 5.9 | 5.3 | 27 724 | 35 096 | |
| 44.23% | 2191 | 2.55 | 5.9 | 5.6 | 29 607 | 36 061 | |
| 51.26% | 2140 | 2.65 | 6.3 | 5.9 | 28 990 | 36 759 | |
| 52.24% | 2123 | 2.80 | 6.2 | 5.5 | 28 098 | 37 340 | |
| 47.31% | 2061 | 2.75 | 5.6 | 5.1 | 26 651 | 36 069 | |
| 53.94% | 1978 | 2.76 | 5.9 | 5.4 | 28 058 | 36 819 | |
| 53.15% | 1936 | 2.84 | 5.9 | 5.2 | 28 137 | 36 022 | |
| 53.94% | 1522 | 2.98 | 6.3 | 5.2 | 27 477 | 37 200 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Venator Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Venator w Deadlock?
Najlepszy matchup Venator to przeciwko Miraż, osiągając 53.9% wskaźnik wygranych. Venator wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Venator?
Najtrudniejszy matchup Venator to przeciwko Krypta, z tylko 37.6% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Venator powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Venator?
Venator ma 14 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 29 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Venator w trudnych matchupach?
Grając Venator w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Venator?
Kluczowe statystyki w matchupach Venator to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
