
- Winrate
- 47.2%
- Mecze
- 2153
- KDA
- 2.76
Venator vs McGinnis vs McGinnis
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 44 974
- Wersja
- 6860
- Ostatnia aktualizacja
- 6 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Venator napotyka wyzwanie z 47.2% procent wygranych przeciwko McGinnis w tym starciu Deadlock. Dane z 2153 gier pokazują, że Venator średnio napotyka 0.6 więcej śmierci. Skoncentruj się na bezpiecznym farmieniu, koordynacji drużyny i unikaniu starć 1v1.
Analiza matchupu Venator
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Venator radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Venator vs McGinnis?

Venator vs McGinnis Podsumowanie starcia
The Venator vs McGinnis matchup in Deadlock is umiarkowanie korzystne starcie. Based on 2153 recent matches analyzed, McGinnis wins with a 52.8% win rate compared to Venator's 47.2%, giving McGinnis a 5.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Venator consistently outperforms. McGinnis holds a meaningful advantage in this matchup. Venator players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Venator vs McGinnis Analiza walki
McGinnis edges out Venator in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 2153 matches analyzed, this Venator vs McGinnis matchup remains contestable for both sides. Venator shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Venator's favor.
Venator vs McGinnis Analiza ekonomiczna
Venator generates approximately 787 more souls than McGinnis on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Venator a mid-game advantage. McGinnis secures more last hits (63.7 vs 55.7), while McGinnis leads in denies (3.3 vs 1.6). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Venator vs McGinnis
Venator Build vs McGinnis







This optimized build for Venator against McGinnis is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 52.8% win rate disadvantage against McGinnis, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Elektryczne Kapcie, Nieskończone Naboje, Magiczny Dywan, and 4 more items, totaling approximately 41 598 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
McGinnis Build vs Venator







McGinnis's recommended build against Venator leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring McGinnis, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Odmrażające Oczarowanie, Duchowe Spalenie, Rozdzieracz Kuloodporności, and 4 more items, totaling approximately 47 198 souls Understanding McGinnis's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Venator vs McGinnis na podstawie danych o współczynniku wygranych z 2153 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Venator
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Venator ma korzystne starcia przeciwko 16 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 27 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Venator jest przeciwko Sinclair z 54.5% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Krypta z 37.3% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.93% | 7376 | 2.58 | 5.9 | 5.7 | 27 384 | 36 279 | |
| 39.25% | 7277 | 2.55 | 5.3 | 5.3 | 25 071 | 35 547 | |
| 40.81% | 6988 | 2.45 | 5.4 | 5.5 | 26 052 | 35 797 | |
| 37.32% | 6185 | 2.52 | 5.6 | 5.5 | 25 799 | 35 775 | |
| 50.34% | 6017 | 2.63 | 6.2 | 5.7 | 28 953 | 36 353 | |
| 45.78% | 5670 | 2.53 | 6.2 | 6.0 | 28 207 | 35 986 | |
| 47.26% | 5637 | 2.71 | 6.0 | 5.4 | 27 055 | 35 993 | |
| 48.20% | 5543 | 2.67 | 6.0 | 5.5 | 27 472 | 36 215 | |
| 45.42% | 5410 | 2.62 | 5.4 | 5.3 | 28 705 | 35 510 | |
| 43.90% | 5255 | 2.72 | 5.9 | 5.4 | 27 256 | 36 595 | |
| 47.40% | 5084 | 2.61 | 6.1 | 5.7 | 28 157 | 36 716 | |
| 54.46% | 5031 | 2.82 | 6.1 | 5.4 | 27 359 | 36 389 | |
| 46.24% | 4957 | 2.64 | 5.8 | 5.5 | 27 688 | 36 233 | |
| 49.39% | 4888 | 2.70 | 6.0 | 5.5 | 27 808 | 36 046 | |
| 43.88% | 4727 | 2.63 | 5.8 | 5.5 | 27 547 | 35 543 | |
| 49.57% | 4700 | 2.77 | 5.9 | 5.3 | 26 846 | 36 296 | |
| 43.86% | 4641 | 2.59 | 5.8 | 5.6 | 28 934 | 36 419 | |
| 51.34% | 4599 | 2.75 | 5.9 | 5.2 | 26 682 | 36 082 | |
| 49.61% | 4582 | 2.69 | 6.0 | 5.6 | 27 416 | 36 343 | |
| 46.24% | 4505 | 2.47 | 5.8 | 5.7 | 26 048 | 36 060 | |
| 37.87% | 4181 | 2.44 | 5.3 | 5.5 | 25 070 | 35 943 | |
| 53.25% | 3842 | 2.80 | 6.1 | 5.4 | 26 812 | 36 607 | |
| 46.97% | 3777 | 2.69 | 6.0 | 5.6 | 27 252 | 36 175 | |
| 45.56% | 3670 | 2.56 | 5.6 | 5.5 | 27 841 | 36 106 | |
| 51.07% | 3640 | 2.76 | 6.1 | 5.5 | 27 848 | 36 033 | |
| 46.54% | 3599 | 2.64 | 5.9 | 5.6 | 28 277 | 36 481 | |
| 51.19% | 3557 | 2.82 | 5.9 | 5.3 | 27 644 | 36 021 | |
| 44.87% | 3158 | 2.69 | 5.8 | 5.3 | 27 473 | 35 911 | |
| 51.62% | 2877 | 2.70 | 6.2 | 5.6 | 28 126 | 37 036 | |
| 52.48% | 2778 | 2.74 | 6.1 | 5.4 | 27 388 | 37 051 | |
| 50.43% | 2770 | 2.75 | 5.9 | 5.4 | 27 046 | 36 474 | |
| 47.64% | 2693 | 2.65 | 5.7 | 5.4 | 27 220 | 35 659 | |
| 46.27% | 2639 | 2.66 | 5.3 | 5.0 | 25 525 | 35 820 | |
| 50.51% | 2536 | 2.68 | 6.1 | 5.7 | 29 650 | 36 126 | |
| 52.51% | 2453 | 2.84 | 5.9 | 5.2 | 26 431 | 35 540 | |
| 44.66% | 2427 | 2.64 | 5.7 | 5.2 | 26 796 | 34 477 | |
| 44.86% | 2236 | 2.58 | 5.7 | 5.5 | 28 917 | 35 623 | |
| 47.19% | 2153 | 2.76 | 5.4 | 4.9 | 25 816 | 35 510 | |
| 51.19% | 2137 | 2.67 | 6.2 | 5.7 | 28 178 | 36 066 | |
| 52.51% | 2131 | 2.84 | 6.1 | 5.3 | 27 396 | 36 633 | |
| 53.98% | 2034 | 2.77 | 5.7 | 5.2 | 27 269 | 36 236 | |
| 53.16% | 2007 | 2.87 | 5.8 | 5.1 | 27 596 | 35 600 | |
| 54.49% | 1536 | 3.05 | 6.2 | 5.0 | 26 723 | 36 492 | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Venator Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Venator w Deadlock?
Najlepszy matchup Venator to przeciwko Sinclair, osiągając 54.5% wskaźnik wygranych. Venator wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Venator?
Najtrudniejszy matchup Venator to przeciwko Krypta, z tylko 37.3% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Venator powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Venator?
Venator ma 16 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 27 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Venator w trudnych matchupach?
Grając Venator w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Venator?
Kluczowe statystyki w matchupach Venator to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
