
- Winrate
- 46.2%
- Pickrate
- 14.3%
- KDA
- 2.24
Żmyja Build
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 16 909
- Wersja
- 6860
- Ostatnia aktualizacja
- 5 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Build Żmyja, który gracze faktycznie kupują: zacznij od Walka w Zwarciu, Błyskawiczne Kule, Dodatkowy Duch, potem Rtęciowe Przeładowanie, Rozszczepiony Strzał, Wampiryczne Naboje, a na koniec Ściana Ognia, Mistrzowska Wytrzymałość, Naboje Tesli. Winrate i pickrate każdego przedmiotu według etapu.
Najlepszy build Żmyja (Patch z 5 lis)
Patch z 5 lis · 108 025 meczówWiększość graczy Żmyja zaczyna od Walka w Zwarciu i Błyskawiczne Kule. Kluczowe przedmioty, kupowane w co najmniej połowie wszystkich meczów: Walka w Zwarciu, Błyskawiczne Kule, Dodatkowy Duch i Rtęciowe Przeładowanie. Uszeregowane według tego, jak często gracze tego bohatera kupują każdy przedmiot na każdym tierze sklepu, na podstawie 16 909 meczów.
- Faza linii800 dusz
Walka w ZwarciuBrońKluczowy46.6%88% pick
Błyskawiczne KuleBrońKluczowy46.6%84% pick
Dodatkowy DuchDuchKluczowy46.0%59% pick
Dodatkowa WytrzymałośćWitalność46.4%45% pick - Mid game1,600 dusz
Rtęciowe PrzeładowanieDuchKluczowy47.1%74% pick
Rozszczepiony StrzałBrońKluczowy47.1%68% pick
Wampiryczne NabojeWitalnośćKluczowy47.4%60% pick
Ulepszony DuchDuch46.6%46% pick - Late game3,200 dusz
Ściana OgniaBrońKluczowy47.5%91% pick
Mistrzowska WytrzymałośćWitalnośćKluczowy47.0%53% pick
Naboje TesliBroń47.3%49% pick - Luksusowe6,400 dusz
Merkuryczne MagnumDuchKluczowy50.0%68% pick
RykoszetBroń52.7%37% pick
Winrate dotyczy meczów, w których kupiono przedmiot. Drogie przedmioty mają wyższy winrate częściowo dlatego, że kupuje się je w meczach, które już idą dobrze. Statystyki przedmiotów obejmują mecze z ostatnich 7 dni.
Kolejność umiejętności Żmyja
182 029 gierWiększość graczy Żmyja najpierw maksuje Pełznięcie (63% gier), a potem Zabójczy Jad (23%).
| Umiejętność | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| + | T1 | T2 | T3 | |||||||||||||
| + | T1 | T2 | T3 | |||||||||||||
| + | T1 | T2 | T3 | |||||||||||||
| + | T1 | T2 | T3 |
Którą umiejętność gracze maksują najpierw
Najczęstsza kolejność w ostatnich meczach. Pierwsze 8 punktów pochodzi wprost z danych meczowych, reszta wynika z najczęstszego priorytetu maksowania. „+” oznacza odblokowanie, T1–T3 poziomy ulepszeń.
Broń, duch czy witalność: który build Żmyja wygrywa?
61% graczy Żmyja kończy z buildem typu Broń, który wygrywa 48.4% meczów.
- Broń 61%
- Hybryda 23%
- Witalność 11%
- Duch 5%
Build Żmyja: Broń
- Winrate
- 48.4%
- Udział w meczach
- 61%7586 meczów
- Śr. dusze
- 40 005
Przedmioty, z którymi kończą gracze Żmyja z buildem typu Broń, według częstości:
Build Żmyja: Hybryda
- Winrate
- 45.1%
- Udział w meczach
- 23%2933 meczów
- Śr. dusze
- 39 604
Przedmioty, z którymi kończą gracze Żmyja z buildem typu Hybryda, według częstości:
Build Żmyja: Witalność
- Winrate
- 47.3%
- Udział w meczach
- 11%1354 meczów
- Śr. dusze
- 42 790
Przedmioty, z którymi kończą gracze Żmyja z buildem typu Witalność, według częstości:
Build Żmyja: Duch
- Winrate
- 43.2%
- Udział w meczach
- 5%637 meczów
- Śr. dusze
- 37 126
Przedmioty, z którymi kończą gracze Żmyja z buildem typu Duch, według częstości:
Na podstawie końcowych przedmiotów z 12 510 meczów Żmyja z ostatnich 14 dni. Build liczy się jako broń, duch lub witalność, gdy ta sekcja sklepu ma co najmniej 45% jego dusz; reszta to hybryda. Sprzedane przedmioty nie są liczone.
Planer buildu Żmyja
Zacznij od buildu z mety i wymieniaj przedmioty ze sklepu. Planer liczy twoje dusze, pokazuje podział na broń / ducha / witalność i jak ten typ buildu radzi sobie na Żmyja, a także wskazuje pary, które wygrywają razem, i przedmioty ze słabymi wynikami.
Twój build Żmyja
25 600 dusz- Broń 38%
- Witalność 22%
- Duch 41%
- Typ buildu
- Hybryda
- Zgodność z metą
- 100%
Buildy Żmyja typu Hybryda wygrywają 45.1% meczów i stanowią 23% meczów Żmyja.
Sklep
Przedmioty Żmyja, które wygrywają razem
Ściana Ognia z Uciszacz to najskuteczniejsza para na Żmyja: 58.2% w 130 529 meczach.

Ściana Ognia + Uciszacz130 529 meczów58.2%+12.0 vs średnia Żmyja
Walka w Zwarciu + Uciszacz125 432 meczów58.1%+11.9 vs średnia Żmyja
Duchowe Przepełnienie + Merkuryczne Magnum122 046 meczów57.0%+10.7 vs średnia Żmyja
Ściana Ognia + Duchowe Przepełnienie128 747 meczów56.6%+10.3 vs średnia Żmyja
Rykoszet + Merkuryczne Magnum188 756 meczów55.7%+9.4 vs średnia Żmyja
Ulepszony Duch + Rykoszet120 283 meczów54.7%+8.4 vs średnia Żmyja
Rtęciowe Przeładowanie + Wampiryczny Wybuch142 700 meczów53.4%+7.1 vs średnia Żmyja
Walka w Zwarciu + Wampiryczny Wybuch181 099 meczów53.0%+6.7 vs średnia Żmyja
Dwa przedmioty posiadane jednocześnie na koniec meczu, ostatnie 30 dni. Późne przedmioty wygrywają częściej, bo mecze trwające na tyle długo, by je kupić, często były już wygrywane.
Dopasuj build Żmyja do przeciwnika
Wybierz wrogiego bohatera, by zobaczyć, które przedmioty najczęściej wygrywają dla Żmyja w tym matchupie. Na start pokazujemy najtrudniejszy: Krypta, przeciw któremu Żmyja wygrywa 35.9%.
Żmyja wygrywa 35.9% przeciw Krypta (2218 meczów).
Najlepsze przedmioty przeciw Krypta
Mistyczny WybuchWstaw56.3%3% pick
Rozproszenie MagiiWstaw50.8%6% pick
Wampiryczny WybuchWstaw47.0%17% pick
Merkuryczne MagnumW kluczowym buildzie44.7%35% pick
UciszaczWstaw46.6%12% pick
RykoszetW kluczowym buildzie44.5%23% pick
Naboje WysysająceWstaw46.7%7% pick
Żmyja – buildy społeczności
Wszystkie buildy: ŻmyjaNikt jeszcze nie opublikował buildu dla: Żmyja. Podziel się swoim i pomóż innym wbijać rangi.
Masz build, który działa?Opublikuj kategorie przedmiotów, kolejność umiejętności i porady. Inni mogą na niego głosować, a pojawi się tutaj.
Stwórz build: ŻmyjaCo budują gracze Żmyja na Oracle+
Na podstawie 5649 meczów Żmyja od rangi Oracle wzwyż, w kolejności, w jakiej gracze kupują przedmioty.
Gracze z wysokich rang kupują Nie do Powstrzymania częściej niż w buildzie ze wszystkich rang.
Zmiany w buildzie Żmyja w tym tygodniu
Potęgujący Magazynek zyskuje najbardziej na Żmyja: kupowany w 38.0% meczów, wzrost o 6.1 pkt.
Kupowane częściej
Mecze z ostatnich 7 dni w porównaniu z 7 dniami wcześniej. Przedmioty potrzebują 300 meczów w każdym okresie.
Ukryte perełki Żmyja
Przedmioty, które kupuje niewielu graczy Żmyja, a które wygrywają wyraźnie powyżej średniej bohatera (46.3%).
Traktuj je jako sytuacyjne: niski pickrate często oznacza, że przedmiot kupuje się, gdy mecz jest już wygrany.
Wszystkie przedmioty Żmyja (Patch z 5 lis)
91 przedmiotów ze statystykami dla Żmyja. Ściana Ognia jest kupowany najczęściej, w 91% meczów. Filtruj według sekcji lub sortuj po winrate, pickrate albo koszcie.
| Przedmiot | Mecze | |||
|---|---|---|---|---|
| 47.5% | 90.6% | 3200 | 97 844 | |
| 46.6% | 88.3% | 800 | 95 361 | |
| 46.6% | 84.4% | 800 | 91 220 | |
| 47.1% | 74.5% | 1600 | 80 472 | |
| 50.0% | 68.3% | 6400 | 73 770 | |
| 47.1% | 67.6% | 1600 | 73 018 | |
| 47.4% | 60.4% | 1600 | 65 272 | |
| 46.0% | 59.1% | 800 | 63 892 | |
| 47.0% | 53.2% | 3200 | 57 487 | |
| 47.3% | 48.5% | 3200 | 52 437 | |
| 46.6% | 46.5% | 1600 | 50 192 | |
| 46.2% | 44.8% | 1600 | 48 358 | |
| 46.4% | 44.8% | 800 | 48 355 | |
| 46.0% | 43.0% | 800 | 46 429 | |
| 47.6% | 39.3% | 3200 | 42 423 | |
| 45.5% | 38.0% | 1600 | 41 098 | |
| 52.7% | 37.0% | 6400 | 39 947 | |
| 52.3% | 32.2% | 6400 | 34 816 | |
| 46.0% | 28.2% | 1600 | 30 434 | |
| 48.1% | 27.0% | 1600 | 29 186 | |
| 45.6% | 26.2% | 800 | 28 327 | |
| 47.9% | 24.8% | 3200 | 26 828 | |
| 48.7% | 22.8% | 6400 | 24 675 | |
| 57.4% | 22.4% | 6400 | 24 228 | |
| 48.9% | 21.8% | 3200 | 23 525 | |
| 47.5% | 20.6% | 800 | 22 210 | |
| 45.4% | 20.5% | 1600 | 22 171 | |
| 44.4% | 19.9% | 800 | 21 537 | |
| 56.0% | 18.7% | 6400 | 20 221 | |
| 51.8% | 16.5% | 6400 | 17 808 | |
| 54.2% | 15.7% | 6400 | 17 006 | |
| 50.2% | 15.3% | 1600 | 16 533 | |
| 51.3% | 14.9% | 1600 | 16 068 | |
| 46.5% | 14.9% | 800 | 16 043 | |
| 57.3% | 14.7% | 6400 | 15 874 | |
| 49.3% | 14.0% | 1600 | 15 166 | |
| 48.6% | 13.2% | 1600 | 14 290 | |
| 51.0% | 12.9% | 6400 | 13 901 | |
| 43.5% | 12.4% | 3200 | 13 423 | |
| 46.5% | 12.4% | 1600 | 13 373 | |
| 57.2% | 12.0% | 6400 | 12 929 | |
| 43.8% | 11.2% | 800 | 12 074 | |
| 44.8% | 10.7% | 1600 | 11 603 | |
| 48.0% | 10.3% | 800 | 11 145 | |
| 49.2% | 9.8% | 1600 | 10 557 | |
| 47.9% | 8.6% | 3200 | 9305 | |
| 55.4% | 7.8% | 6400 | 8413 | |
| 53.4% | 7.7% | 6400 | 8353 | |
| 45.0% | 7.7% | 1600 | 8283 | |
| 56.8% | 7.6% | 6400 | 8239 | |
| 48.8% | 7.4% | 1600 | 8002 | |
| 53.9% | 6.3% | 6400 | 6831 | |
| 44.4% | 6.1% | 3200 | 6625 | |
| 42.9% | 5.8% | 1600 | 6278 | |
| 42.2% | 5.3% | 800 | 5734 | |
| 42.9% | 4.9% | 800 | 5330 | |
| 42.7% | 4.8% | 3200 | 5228 | |
| 48.6% | 4.7% | 3200 | 5087 | |
| 44.3% | 4.7% | 1600 | 5085 | |
| 57.4% | 4.7% | 6400 | 5055 | |
| 42.4% | 4.6% | 1600 | 4968 | |
| 43.1% | 4.0% | 3200 | 4281 | |
| 51.8% | 3.9% | 6400 | 4207 | |
| 45.4% | 3.7% | 800 | 4001 | |
| 45.7% | 3.6% | 3200 | 3894 | |
| 44.7% | 3.5% | 1600 | 3766 | |
| 47.9% | 3.3% | 3200 | 3559 | |
| 48.5% | 2.9% | 1600 | 3159 | |
| 52.1% | 2.9% | 6400 | 3143 | |
| 44.3% | 2.8% | 1600 | 3038 | |
| 49.0% | 2.7% | 6400 | 2967 | |
| 44.6% | 2.4% | 800 | 2617 | |
| 43.1% | 2.3% | 800 | 2489 | |
| 36.7% | 2.0% | 3200 | 2160 | |
| 35.8% | 2.0% | 3200 | 2114 | |
| 51.0% | 1.8% | 6400 | 1907 | |
| 60.5% | 1.7% | 6400 | 1847 | |
| 43.0% | 1.7% | 3200 | 1819 | |
| 42.2% | 1.6% | 3200 | 1751 | |
| 44.2% | 1.6% | 3200 | 1725 | |
| 54.7% | 1.5% | 3200 | 1593 | |
| 44.1% | 1.5% | 1600 | 1588 | |
| 53.3% | 1.4% | 3200 | 1553 | |
| 43.4% | 1.2% | 1600 | 1317 | |
| 56.6% | 1.2% | 6400 | 1305 | |
| 45.7% | 1.2% | 3200 | 1304 | |
| 39.0% | 1.2% | 800 | 1300 | |
| 56.3% | 1.2% | 6400 | 1271 | |
| 46.3% | 1.1% | 1600 | 1200 | |
| 50.7% | 1.0% | 6400 | 1119 | |
| 44.1% | 1.0% | 800 | 1110 |
Miej główny build Żmyja na ekranie podczas gry
Ściągawka w MetaBot Desktop pokazuje win rate i pick rate każdego bohatera Deadlocka, główny build przedmiotów, najlepsze matchupy i kontry, a Drugi ekran wyświetla dane meczu na żywo na Twoim drugim monitorze.
- Główny build każdego bohatera
- Win rate i pick rate
- Matchupy i kontry

Przedmioty, których unikać na Żmyja
Przedmioty, które gracze Żmyja wciąż kupują, a które wygrywają co najmniej 3 pkt rzadziej niż inne przedmioty w tej samej cenie. Zguba Uzdrawiacza wygrywa 42.4%, wobec 47.0% dla pozostałych przedmiotów Żmyja za 1600 dusz.
Bohaterowie z podobnymi buildami do Żmyja
Bohaterowie, których buildy mają co najmniej 7 wspólnych przedmiotów z buildem Żmyja. Wartości dotyczą danego bohatera.
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
FAQ buildu Żmyja (Patch z 5 lis)
Jaki jest najlepszy build Żmyja?
Build, który gracze Żmyja kupują najczęściej: Walka w Zwarciu, Błyskawiczne Kule, Dodatkowy Duch i Dodatkowa Wytrzymałość na linii, Rtęciowe Przeładowanie, Rozszczepiony Strzał, Wampiryczne Naboje i Ulepszony Duch w mid game, a potem Ściana Ognia, Mistrzowska Wytrzymałość, Naboje Tesli, Merkuryczne Magnum i Rykoszet w late game.
Jaka jest najlepsza kolejność umiejętności Żmyja?
Większość graczy Żmyja najpierw maksuje Pełznięcie (63% gier), a potem Zabójczy Jad (23%).
Co Żmyja powinien kupić najpierw?
Większość graczy Żmyja zaczyna od Walka w Zwarciu (88% pick) i Błyskawiczne Kule (84% pick).
Jakie są kluczowe przedmioty Żmyja?
Przedmioty kupowane w co najmniej 50% meczów Żmyja: Walka w Zwarciu (46.6%), Błyskawiczne Kule (46.6%), Dodatkowy Duch (46.0%), Rtęciowe Przeładowanie (47.1%), Rozszczepiony Strzał (47.1%), Wampiryczne Naboje (47.4%), Ściana Ognia (47.5%), Mistrzowska Wytrzymałość (47.0%) i Merkuryczne Magnum (50.0%).
Które przedmioty Żmyja są niedoceniane?
Rzadko kupowane, ale wygrywające wyraźnie powyżej średniej Żmyja: Szał Bitewny (60.5%), Naboje Wysysające (57.4%) i Okaleczający Strzał w Głowę (56.8%). Kupuj je sytuacyjnie.
Czy Żmyja jest lepszy z bronią czy z duchem?
61% graczy Żmyja kończy z buildem typu Broń, który wygrywa 48.4% meczów.
Co budują gracze Żmyja z wysokich rang?
Gracze Żmyja na Oracle+ zaczynają od Walka w Zwarciu, Dodatkowa Regeneracja i Dodatkowy Duch, przechodzą do Naboje Tesli, Ściana Ognia i Mistrzowska Wytrzymałość i kończą na Merkuryczne Magnum, Wampiryczny Wybuch i Nie do Powstrzymania.
Jakich przedmiotów Żmyja powinien unikać?
Zguba Uzdrawiacza (42.4%), Błyskawiczne Doładowanie (42.7%) i Kondensator (48.7%) wygrywają obecnie najrzadziej na Żmyja w porównaniu z innymi przedmiotami w tej samej cenie.
