
LeBlancvs Maokai
LeBlanc vs Maokai to a decisive matchup w LoL patch 26.10. Maokai wygrywa z 66.7% win rate (+33.3%) przeciwko LeBlanc na podstawie 6 gier. LeBlanc wins the early laning phase while Maokai scales better into the late game. Poniżej znajdziesz najlepszy build LeBlanc, runy, statystyki linii i strategie dla matchupu LeBlanc vs Maokai.
LeBlanc Matchup Breakdown
Use the dropdown to select an opponent and see a detailed breakdown of how LeBlanc performs against them. You'll get head-to-head win rates, laning stats, the best build and runes for the matchup, and early vs late game analysis — all based on real ranked data.
Who Wins the LeBlanc vs Maokai Matchup?

Podsumowanie starcia LeBlanc vs Maokai
Starcie LeBlanc vs Maokai to decydujące starcie w rankingowej grze League of Legends. Na podstawie analizy 6 ostatnich meczów, Maokai wygrywa ze współczynnikiem wygranych 66.7% w porównaniu do 33.3% LeBlanc, dając Maokai przewagę 33.3 punktów procentowych. Dynamika faz gry odgrywa tu kluczową rolę: LeBlanc kontroluje wczesną fazę liniowania, ale Maokai skaluje się lepiej w miarę przedłużania się gry. Starcie zmienia się dramatycznie w zależności od długości gry — LeBlanc musi wykorzystać przewagi zanim Maokai osiągnie swoje szczyty mocy, podczas gdy Maokai powinien skupić się na bezpiecznym farmieniu i osiągnięciu kluczowych punktów przedmiotów. Najbardziej znacząca statystyczna różnica dotyczy kontrola tłumu, gdzie Maokai prowadzi o 1.9s CC/min — różnica, która mocno wpływa na wynik wymian i potyczek. Maokai ma silną przewagę w tym starciu. Gracze LeBlanc powinni grać defensywnie, priorytetyzować bezpieczne farmienie pod wieżą i szukać okazji stworzonych przez presję dżungli lub gdy Maokai się rozciąga. Unikaj przedłużonych wymian i czekaj na walki zespołowe gdzie pozycjonowanie i koordynacja mają większe znaczenie. Zrozumienie tych dynamik starcia jest niezbędne dla decyzji w wyborze bohatera i strategii w grze podczas konfrontacji z tym przeciwnikiem na linii.
Analiza fazy liniowania LeBlanc vs Maokai
Maokai jest faworyzowany podczas fazy liniowania przeciwko LeBlanc, wygrywając 3 z 5 kluczowych kategorii statystycznych. Maokai ma przewagi w farmienie, kontrola tłumu i sustain, czyniąc go silniejszym lanerem w tym starciu.
Best LeBlanc Build Against Maokai
Obuwie Merkurego to optymalny wybór butów przeciwko Maokai, zapewniający mobilność i statystyki, których LeBlanc najbardziej potrzebuje w tym starciu. Najlepiej działające główne przedmioty dla LeBlanc przeciwko Maokai to Echo Luden, Przepływ Burzy i Morellonomicon. Ta kombinacja daje LeBlanc efektywną równowagę obrażeń, przetrwania i użyteczności dla tego starcia. Ten build osiąga solidny współczynnik wygranych 50.0% w 2 grach, udowadniając że jest niezawodną ścieżką przedmiotów podczas starcia z Maokai. Dostosowania mogą być potrzebne w zależności od składów drużyn i stanu gry, ale ten build zapewnia najsilniejszy fundament dla starcia LeBlanc vs Maokai.
Early Game vs Late Game
Wczesna gra (pierwsze 15 minut) to rzut monetą między LeBlanc a Maokai, z LeBlanc trzymającym minimalną przewagę współczynnika wygranych 50.0% (+0.0%). Indywidualne umiejętności i bliskość dżungli będą ważniejsze niż przewaga bohatera we wczesnej fazie liniowania.
Maokai jest znacznie lepszy w późnej grze (25+ minut), chwaląc się współczynnikiem wygranych 75.0% — 50.0 punktów powyżej LeBlanc. Przedłużone gry mocno faworyzują Maokai, którego zestaw i skalowanie czynią go dominującą siłą w walkach zespołowych i kontroli celów.
Dynamika mocy zmienia się w miarę postępu gry — LeBlanc ma przewagę wcześnie, ale Maokai stopniowo przejmuje kontrolę. Jednak marginesy są wystarczająco wąskie, że każdy bohater może wygrać na każdym etapie przy odpowiednich zagraniach. Skup się na braniu przewag gdy je masz zamiast czekać na konkretną fazę gry.
Best LeBlanc Runes Against Maokai
Konfiguracja run Dominacja i Precyzja daje LeBlanc najlepsze narzędzia do rywalizacji z Maokai w tym trudnym starciu, kompensując statystyczne wady optymalnymi synergiami run.
Dane matchupow LeBlanc dla patcha 26.10 League of Legends. Ponizszatabela pokazuje wskaznik wygranych LeBlanc, roznice w zlocie i statystyki wydajnosci przeciwko kazdemu czempionowi w aktualnej mecie. Kliknij nazwe czempiona, aby zobaczyc szczegolowy rozklad, w tym najlepszy build LeBlanc, runy, statystyki liniowe i analize wczesnej vs poznej gry dla tego konkretnego matchupu.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | CS/min | OBR/min | Zloto/mecz | Wczesne WR | Pozne WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.95% | 109 | 5.7 | 832 | 11,117 | 43.4% | 46.4% | |
| 45.88% | 85 | 5.8 | 786 | 10,858 | 43.2% | 48.8% | |
| 39.73% | 73 | 6.0 | 791 | 10,971 | 48.6% | 31.6% | |
| 45.71% | 70 | 5.1 | 794 | 11,637 | 35.7% | 52.4% | |
| 61.54% | 65 | 5.8 | 890 | 12,449 | 58.3% | 63.4% | |
| 48.44% | 64 | 5.8 | 809 | 11,376 | 67.9% | 33.3% | |
| 52.38% | 63 | 6.0 | 840 | 11,872 | 54.5% | 51.2% | |
| 44.26% | 61 | 5.9 | 756 | 10,993 | 50.0% | 39.4% | |
| 52.63% | 57 | 5.6 | 894 | 11,219 | 46.1% | 58.1% | |
| 62.96% | 54 | 5.7 | 920 | 13,294 | 77.8% | 60.0% | |
| 50.00% | 54 | 5.8 | 928 | 10,980 | 51.9% | 48.1% | |
| 41.18% | 51 | 5.5 | 875 | 12,443 | 47.1% | 38.2% | |
| 51.02% | 49 | 5.6 | 759 | 10,712 | 45.0% | 55.2% | |
| 51.11% | 45 | 5.6 | 742 | 11,488 | 38.9% | 59.3% | |
| 45.45% | 44 | 5.4 | 792 | 11,001 | 41.2% | 48.1% | |
| 41.86% | 43 | 5.9 | 771 | 10,979 | 47.4% | 37.5% | |
| 46.51% | 43 | 5.6 | 731 | 11,207 | 53.3% | 42.9% | |
| 38.46% | 39 | 5.9 | 861 | 9,668 | 33.3% | 44.4% | |
| 38.89% | 36 | 5.7 | 996 | 12,295 | 41.7% | 37.5% | |
| 31.43% | 35 | 5.7 | 741 | 10,992 | 33.3% | 30.0% | |
| 44.12% | 34 | 4.5 | 911 | 12,531 | 44.4% | 44.0% | |
| 45.45% | 33 | 5.9 | 889 | 11,269 | 40.0% | 50.0% | |
| 54.55% | 33 | 6.1 | 896 | 10,877 | 50.0% | 58.8% | |
| 53.13% | 32 | 5.8 | 928 | 10,755 | 56.3% | 50.0% | |
| 37.93% | 29 | 5.3 | 917 | 11,472 | 16.7% | 52.9% | |
| 34.48% | 29 | 5.4 | 824 | 11,111 | 64.3% | 6.7% | |
| 39.29% | 28 | 5.9 | 852 | 12,622 | 50.0% | 33.3% | |
| 39.29% | 28 | 5.9 | 812 | 10,151 | 37.5% | 41.7% | |
| 51.85% | 27 | 5.9 | 816 | 10,916 | 36.4% | 62.5% | |
| 61.54% | 26 | 6.0 | 997 | 12,395 | 66.7% | 58.8% | |
| 54.17% | 24 | 6.0 | 937 | 11,250 | 40.0% | 64.3% | |
| 41.67% | 24 | 5.8 | 805 | 11,593 | 61.5% | 18.2% | |
| 40.91% | 22 | 6.6 | 1,055 | 12,156 | 50.0% | 33.3% | |
| 42.86% | 21 | 5.4 | 877 | 11,195 | 55.6% | 33.3% | |
| 50.00% | 20 | 5.5 | 863 | 9,968 | 45.5% | 55.6% | |
| 42.11% | 19 | 5.0 | 829 | 11,525 | 37.5% | 45.5% | |
| 66.67% | 18 | 6.6 | 901 | 11,856 | 87.5% | 50.0% | |
| 75.00% | 16 | 5.0 | 859 | 12,256 | 55.6% | 100.0% | |
| 53.33% | 15 | 3.6 | 687 | 8,424 | 54.5% | 50.0% | |
| 33.33% | 15 | 4.8 | 714 | 11,569 | 33.3% | 33.3% | |
| 33.33% | 15 | 6.2 | 1,135 | 14,062 | 25.0% | 36.4% | |
| 46.67% | 15 | 5.6 | 912 | 11,930 | 75.0% | 36.4% | |
| 53.33% | 15 | 4.5 | 854 | 12,607 | 25.0% | 63.6% | |
| 28.57% | 14 | 5.9 | 718 | 10,669 | 16.7% | 37.5% | |
| 57.14% | 14 | 5.3 | 884 | 11,542 | 33.3% | 75.0% | |
| 57.14% | 14 | 1.4 | 723 | 10,975 | 83.3% | 37.5% | |
| 38.46% | 13 | 5.3 | 751 | 10,628 | 40.0% | 37.5% | |
| 41.67% | 12 | 5.7 | 768 | 10,248 | 50.0% | 33.3% | |
| 33.33% | 12 | 1.4 | 666 | 10,797 | 0.0% | 50.0% | |
| 72.73% | 11 | 6.8 | 966 | 12,823 | 75.0% | 71.4% | |
| 45.45% | 11 | 1.9 | 756 | 10,932 | 75.0% | 28.6% | |
| 45.45% | 11 | 3.2 | 915 | 9,410 | 50.0% | 40.0% | |
| 60.00% | 10 | 6.0 | 817 | 9,824 | 60.0% | 60.0% | |
| 55.56% | 9 | 6.3 | 862 | 10,435 | 60.0% | 50.0% | |
| 66.67% | 9 | 5.8 | 1,271 | 13,563 | 50.0% | 71.4% | |
| 66.67% | 9 | 3.0 | 853 | 12,161 | 75.0% | 60.0% | |
| 77.78% | 9 | 2.8 | 840 | 11,064 | 66.7% | 83.3% | |
| 44.44% | 9 | 6.1 | 828 | 12,520 | 60.0% | 25.0% | |
| 33.33% | 9 | 5.3 | 1,083 | 13,229 | 0.0% | 42.9% | |
| 87.50% | 8 | 1.5 | 625 | 10,746 | 100.0% | 66.7% | |
| 25.00% | 8 | 6.3 | 914 | 13,068 | 33.3% | 20.0% | |
| 25.00% | 8 | 2.2 | 836 | 12,304 | 0.0% | 33.3% | |
| 37.50% | 8 | 5.8 | 775 | 8,884 | 42.9% | 0.0% | |
| 14.29% | 7 | 1.4 | 594 | 7,721 | 25.0% | 0.0% | |
| 42.86% | 7 | 6.3 | 709 | 10,410 | 50.0% | 33.3% | |
| 42.86% | 7 | 5.8 | 1,071 | 13,895 | 50.0% | 40.0% | |
| 33.33% | 6 | 4.9 | 924 | 13,211 | 0.0% | 40.0% | |
| 33.33% | 6 | 6.5 | 795 | 12,227 | 100.0% | 0.0% | |
| 33.33% | 6 | 2.2 | 770 | 10,933 | 50.0% | 25.0% | |
| 50.00% | 6 | 2.0 | 768 | 12,782 | 100.0% | 40.0% | |
| 66.67% | 6 | 3.9 | 923 | 10,210 | 100.0% | 50.0% | |
| 50.00% | 6 | 2.6 | 685 | 9,215 | 66.7% | 33.3% | |
| 66.67% | 6 | 1.6 | 685 | 8,151 | 50.0% | 100.0% | |
| 50.00% | 6 | 6.3 | 1,120 | 13,633 | 50.0% | 50.0% | |
| 80.00% | 5 | 1.9 | 610 | 8,398 | 75.0% | 100.0% | |
| 60.00% | 5 | 5.9 | 931 | 11,390 | 50.0% | 100.0% | |
| 40.00% | 5 | 1.7 | 574 | 9,562 | 66.7% | 0.0% | |
| 80.00% | 5 | 5.7 | 805 | 13,712 | 100.0% | 75.0% | |
| 0.00% | 5 | 1.4 | 571 | 8,002 | 0.0% | 0.0% | |
| 60.00% | 5 | 5.3 | 716 | 8,244 | 50.0% | 66.7% | |
| 40.00% | 5 | 1.3 | 913 | 15,181 | 0.0% | 40.0% | |
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
LeBlanc vs Maokai - Często Zadawane Pytania
Jak radzi sobie LeBlanc przeciwko Maokai w League of Legends?
Maokai wygrywa matchup LeBlanc vs Maokai ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w porownaniu do 33.3% LeBlanc, roznica 33.3 punktow procentowych. Te dane oparte sa na 6 ostatnich grach rankingowych w patchu 26.10.
Jak radzi sobie LeBlanc przeciwko Maokai we wczesnej grze?
We wczesnej grze LeBlanc ma przewage nad Maokai z wskaznikiem zwyciestwa 50.0% versus 50.0%. Gracze LeBlanc powinni wykorzystywac swoja przewage na linii poprzez agresywne tradowanie i kontrole fal w pierwszych 15 minutach.
Jak radzi sobie LeBlanc przeciwko Maokai w poznej grze?
W poznej grze Maokai przejmuje matchup LeBlanc vs Maokai ze wskaznikiem zwyciestwa 75.0% w porownaniu do 25.0%. Maokai skaluje sie lepiej w walkach druzynowych i walkach o cele po 25 minutach.
Kto wygrywa matchup LeBlanc vs Maokai?
Maokai wygrywa matchup przeciwko LeBlanc ze wskaznikiem zwyciestwa 66.7% w patchu 26.10 League of Legends. Przewaga 33.3 punktow procentowych oznacza, ze Maokai jest significantly faworyzowany w tym matchupie na linii na podstawie 6 przeanalizowanych gier.
Jaki jest najlepszy build LeBlanc przeciwko Maokai?
Najlepszy build LeBlanc przeciwko Maokai zawiera Echo Luden, Przepływ Burzy, Morellonomicon with Obuwie Merkurego. This build achieves a 50.0% win rate in the matchup. Sprawdz rozklad matchupu powyzej, aby zobaczyc pelna sciezke przedmiotow i kolejnosc buildu.
Jakie sa najlepsze runy LeBlanc przeciwko Maokai?
Najlepsze runy LeBlanc przeciwko Maokai uzywaja drzewa glownego Dominacja z Precyzja jako wtornym. This rune setup achieves a 100.0% win rate in the LeBlanc vs Maokai matchup. Zobacz pelny rozklad run w porownaniu matchupu powyzej.
Czy LeBlanc kontruje Maokai?
Nie, LeBlanc ma trudnosci przeciwko Maokai z zaledwie 33.3% wskaznikiem zwyciestwa. Maokai ma przewage w tym matchupie. Gracze LeBlanc powinni skupic sie na bezpiecznym farmie i unikac dlugich tradow, aby zminimalizowac przewage Maokai.
Jak grac LeBlanc przeciwko Maokai?
Grajac LeBlanc przeciwko Maokai, graj ostroznie i unikaj skokow mocy Maokai. Look for jungle assistance and team-dependent plays since Maokai has the statistical advantage at most stages. Uzyj buildu i run specyficznych dla matchupu powyzej, aby zoptymalizowac swoje szanse.