
- Współczynnik wygranych
- 49.9%
- Współczynnik wyboru
- 2.5%
- Ban rate
- 0.8%
Xayah Statystyki bazowe i historia zwycięstw
- Patch
- 26.20
- Gry
- 3226
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Statystyki bazowe Xayah, przyrost na poziom i wartości na 18. poziomie w patchu 26.20 na tle wszystkich bohaterów, a do tego historia zwycięstw i banów w patchach, współczynnik zwycięstw według rangi i długości gry.
- Zdrowie
- 630#56 z 173
- Obrażenia od ataku
- 60#57 z 173
- Pancerz
- 25#150 z 173
- Odporność na magię
- 33#141 z 173
- Zasięg ataku
- 525#46 z 173
- Prędkość ruchu
- 330#117 z 173
Statystyki bazowe Xayah (patch 26.20)
W porównaniu z 173 bohateramiXayah zaczyna z 630 pkt zdrowia i 60 pkt obrażeń od ataku, a na 18. poziomie osiąga 2449 pkt zdrowia i 120 pkt obrażeń od ataku. Xayah to bohater dystansowy z zasięgiem ataku 525. Najmocniejszą statystyką Xayah jest Prędkość ataku — miejsce #9 na 173 bohaterów. W porównaniu ze średnim bohaterem klasy Strzelec Xayah ma na 18. poziomie o 73 więcej pkt zdrowia i o 4 mniej pkt pancerza.
| Statystyka | Poziom 1 | Na poziom | Poziom 6 | Poziom 11 | Poziom 18 | Miejsce (poz. 18) | Średnia: Strzelec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zdrowie | 630 | +107,00 | 1053 | 1569 | 2449 | #56 z 173 | 2376 |
| Obrażenia od ataku | 60,0 | +3,50 | 73,8 | 90,7 | 119,5 | #57 z 173 | 110,9 |
| Pancerz | 25,0 | +4,20 | 41,6 | 61,9 | 96,4 | #150 z 173 | 100,7 |
| Odporność na magię | 33,0 | +1,10 | 37,3 | 42,7 | 51,7 | #141 z 173 | 51,5 |
| Prędkość ataku | 0,658 | +3,9% | 0,759 | 0,883 | 1,094 | #9 z 173 | 0,946 |
| Prędkość ruchu | 330 | — | 330 | 330 | 330 | #117 z 173 | 329 |
| Zasięg ataku | 525 | — | 525 | 525 | 525 | #46 z 173 | 523 |
| Mana | 340 | +40,00 | 498 | 691 | 1020 | #88 z 173 | 1016 |
| Regeneracja zdrowia (5 s) | 3,25 | +0,75 | 6,21 | 9,83 | 16,00 | #104 z 173 | 14,25 |
| Regeneracja many (5 s) | 8,25 | +0,80 | 11,41 | 15,27 | 21,85 | #20 z 173 | 19,25 |
Kalkulator statystyk Xayah wg poziomu
- Zdrowie
- 2449+107,00 na poziom
- Obrażenia od ataku
- 119,5+3,50 na poziom
- Pancerz
- 96,4+4,20 na poziom
- Odporność na magię
- 51,7+1,10 na poziom
- Prędkość ataku
- 1,094+3,9% na poziom
- Mana
- 1020+40,00 na poziom
- Regeneracja zdrowia (5 s)
- 16,00+0,75 na poziom
- Regeneracja many (5 s)
- 21,85+0,80 na poziom
Historia współczynnika wygranych Xayah wg patcha
Ostatnie patche: 12Współczynnik wygranych Xayah (Dolna) zmienił się z 50,3% w patchu 26.9 na 49,9% w patchu 26.20 (−0,4 pkt). Najlepszym patchem w tym okresie był 26.17 (52,9%), najgorszym 26.14 (49,2%). Patch 26.20 obniżył go o 1,5 pkt z 51,4%.
Współczynnik wygranych wg patcha
Popularność i wskaźnik banów wg patcha
| Patch | Współczynnik wygranych | Zmiana | Współczynnik wyboru | Ban rate | Tier |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.20 | 49.9% | −1.4 | 2,5% | 0,8% | C |
| 26.19 | 51.3% | +0.7 | 2,3% | 0,7% | A |
| 26.18 | 50.6% | −2.1 | 2,2% | 0,8% | B |
| 26.17 | 52.7% | +1.2 | 2,5% | 0,6% | S |
| 26.16 | 51.5% | +1.9 | 2,4% | 0,6% | S |
| 26.15 | 49.6% | +0.4 | 2,0% | 0,6% | C |
| 26.14 | 49.2% | −1.2 | 2,0% | — | D |
| 26.13 | 50.5% | −0.7 | 1,9% | — | B |
| 26.12 | 51.1% | +0.6 | 1,9% | — | A |
| 26.11 | 50.5% | +0.5 | 1,8% | — | B |
| 26.10 | 50.1% | ±0.0 | 1,5% | — | B |
| 26.9 | 50.1% | — | 1,4% | — | C |
Współczynnik wygranych wg patcha
Popularność i wskaźnik banów wg patcha
| Patch | Współczynnik wygranych | Zmiana | Współczynnik wyboru | Ban rate | Tier |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.20 | 49.9% | −1.5 | 2,5% | 0,8% | C |
| 26.19 | 51.4% | +0.9 | 2,3% | 0,7% | S |
| 26.18 | 50.6% | −2.3 | 2,1% | 0,8% | C |
| 26.17 | 52.9% | +1.4 | 2,5% | 0,6% | S |
| 26.16 | 51.5% | +1.8 | 2,4% | 0,6% | A |
| 26.15 | 49.7% | +0.5 | 2,0% | 0,6% | D |
| 26.14 | 49.2% | −1.3 | 2,0% | — | D |
| 26.13 | 50.5% | −0.7 | 1,9% | — | S |
| 26.12 | 51.1% | +0.5 | 1,9% | — | S |
| 26.11 | 50.6% | +0.5 | 1,8% | — | S |
| 26.10 | 50.1% | −0.2 | 1,5% | — | S |
| 26.9 | 50.3% | — | 1,4% | — | S |
Każdy patch mierzymy na jego własnych grach rankingowych; liczby z początku patcha zmieniają się wraz z napływem gier. Zmiany współczynnika wygranych odzwierciedlają zmiany balansu, przedmiotów i sposobu gry bohaterem.
Współczynnik wygranych i banów Xayah wg rangi
Xayah wygrywa najczęściej w randze Srebro (54,6%), a najrzadziej w Brąz (47,0%). Współczynnik wygranych Xayah prawie nie zależy od rangi: różnica między Żelazem–Srebrem a Diamentem wzwyż nie przekracza punktu. Wskaźnik banów jest najwyższy w randze Platyna (0,8%), a najniższy w Mistrz (0,4%).
Współczynnik wygranych wg rangi (Dolna)
Wskaźnik banów wg rangi
Rangi z za małą liczbą gier na wiarygodny wynik pozostawiamy puste zamiast zgadywać.
Współczynnik wygranych Xayah wg długości gry
DolnaXayah (Dolna) wygrywa najczęściej w grach trwających 25-30 min: 51,8%. Współczynnik wygranych rośnie o 6,7 pkt od najkrótszych do najdłuższych gier — Xayah skaluje się na późną grę.
Profil stylu gry Xayah
Percentyle względem wszystkich bohaterów w tym patchu (100 = najwyżej). Xayah wyróżnia się w kategoriach CS i Zniszczone wieże, a najniżej wypada w Wynik wizji.
Percentyl względem wszystkich bohaterów
Podział obrażeń
- Obrażenia magiczne · 1%
- Obrażenia fizyczne i nieuchronne · 99%
1% obrażeń, jakie Xayah zadaje bohaterom, to obrażenia magiczne — sprawdź to, zanim zaczniesz stackować pancerz lub odporność na magię przeciw Xayah.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Xayah statystyki FAQ - patch 26.20
Jakie statystyki bazowe ma Xayah?
W patchu 26.20 Xayah zaczyna z 630 pkt zdrowia, 60 pkt obrażeń od ataku, 25 pkt pancerza, 33 pkt odporności na magię, prędkością ataku 0,658, zasięgiem ataku 525 i prędkością ruchu 330.
Ile zdrowia ma Xayah na 18. poziomie?
Xayah ma na 18. poziomie 2449 pkt zdrowia, zyskując 107 na poziom. To miejsce #56 na 173 bohaterów.
Jaki zasięg ataku ma Xayah?
Xayah ma zasięg ataku 525 (#46 na 173), więc Xayah jest bohaterem dystansowym. Bazowa prędkość ruchu to 330.
Czy Xayah jest silniejszy czy słabszy w patchu 26.20?
Słabszy według naszych danych rankingowych: współczynnik wygranych Xayah (Dolna) w patchu 26.20 wynosi 49,9%, o 1,5 pkt mniej niż 51,4% w patchu 26.19.
W jakiej randze Xayah radzi sobie najlepiej?
Xayah ma najwyższy współczynnik wygranych w randze Srebro (54,6%), a najniższy w Brąz (47,0%).
Czy Xayah to bohater na wczesną czy późną grę?
Późna gra: Xayah wygrywa 43,8% najkrótszych gier i 50,4% gier dłuższych niż 35 minut.