
- Współczynnik wygranych
- 48.9%
- Współczynnik wyboru
- 5.3%
Smak Krwi Działanie i wartości runy
- Patch
- 26.21
- Gry z runą
- 53 107
- Linia
- Wszystkie linie
- Tier
- Wszystkie tiery
- Ostatnia aktualizacja
- 3 lis 2026 UTC
- Autor
- Dakota Chinnick
- Metodologia
- Metodologia danych
Leczenie: 16-40 (+0.1 pkt. dodatkowych obrażeń od ataku, +0.05 pkt. mocy umiejętności) pkt. zdrowia (zależnie od poziomu)
Czas odnowienia: 20 sek.
- Drzewo run
- Dominacja · Rząd 1
- Czas odnowienia
- 20 s
- Współczynnik wygranych
- 48.9%−0.4 vs średnia rzędu
- Współczynnik wyboru
- 5.3%
- Najlepszy bohater
- Ahri · 56.1%
- Najczęściej gra
- Ahri
Jak działa runa Smak Krwi
Dominacja · Rząd 1Smak Krwi leczy cię o 16–40 pkt. zdrowia (zależnie od poziomu, +10% dodatkowego AD, +5% AP), gdy ranisz wrogiego bohatera; odnowienie 20 s.
- Aktywują ją dowolne obrażenia zadane wrogiemu bohaterowi, więc pojedynczy poke lub atak na alei wystarczy, by co 20 sekund zgarniać leczenie.
- Daje stałe podtrzymanie zamiast dużego leczenia naraz, dlatego liczy się głównie przez pierwsze piętnaście minut.
- Dobra na alejach, gdzie często wymieniasz ciosy i chcesz zostać przy zdrowiu bez powrotu do bazy; pomiń ją, jeśli potrzebujesz z tego miejsca czystych obrażeń.
Ten sam rząd w ścieżce Dominacja:
Cios Poniżej Pasa
Niespodziewane Uderzenie
Wartości runy Smak Krwi według poziomu
Patch 26.21Wartości bazowe runy Smak Krwi na poziomach bohatera 1, 5, 9, 13 i 18. Skalowanie z AP, AD i zdrowiem znajduje się w ostatniej kolumnie.
| Wartość | Poz. 1 | Poz. 5 | Poz. 9 | Poz. 13 | Poz. 18 | Skalowanie |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Leczenie | 16 | 21,6 | 27,3 | 32,9 | 40 | +10% dodatkowego AD, +5% AP |
| Czas odnowienia | 20s | 20s | 20s | 20s | 20s | — |
Wartości między poziomem 1 a 18 są interpolowane liniowo z zakresu podanego w opisie.
Kalkulator runy Smak Krwi
Ustaw poziom i statystyki, aby zobaczyć dokładnie, co daje ci runa Smak Krwi.
Twój bohater
| Leczenie | 27,3 |
| Czas odnowienia | 20 s |
Wartości zależne od poziomu są interpolowane liniowo między wartościami na poziomie 1 i 18.
Czy runa Smak Krwi jest dobra w patchu 26.21?
Patch 26.21Runa Smak Krwi radzi sobie w tym patchu słabo: 48.9% w 53 107 grach; większość bohaterów ma lepszą opcję w tym samym rzędzie. To 0.4 pkt poniżej średniej jej rzędu (49.3%).
- Tier
- F
- Współczynnik wygranych
- 48.9%vs rząd −0.4
- Współczynnik wyboru
- 5.3%
- Gry z runą
- 53 107Duża próba
Najlepsze aleje dla runy Smak Krwi
Wszystkie rangiRuna Smak Krwi jest grana głównie na alei Mid (42% gier).
| Aleja | Współczynnik wygranych | Współczynnik wyboru | Udział | Gry |
|---|---|---|---|---|
| Mid | 50.0% | 11.3% | 42% | 22 546 |
| ADC | 48.4% | 8.8% | 33% | 17 574 |
| Support | 49.0% | 2.8% | 11% | 5591 |
| Top | 47.9% | 2.8% | 11% | 5583 |
| Dżungla | 43.9% | 0.9% | 3% | 1778 |
Najlepsi bohaterowie dla runy Smak Krwi
Wszystkie rangiAhri prowadzi z 56.1% zwycięstw z runą Smak Krwi; w tym patchu bierze ją 77 bohaterów.
AhriTop56.1% 205 gierS
ZyraSupport52.1% 1473 gierS
Miss FortuneADC53.1% 382 gierS
VarusADC52.6% 567 gierS
KennenMid53.8% 223 gierS
Twisted FateMid52.4% 483 gierS
Zobacz wszystkie 112 kombinacji bohatera i alei dla runy Smak Krwi →
Winrate runy Smak Krwi według długości gry
Runa Smak Krwi jest najsilniejsza wcześnie: 49.8% w grach do 25 minut wobec 49.7% po 35.
Runy łączone z runą Smak Krwi
Na najlepszych stronach run z runą Smak Krwi najczęściej pojawia się Transcendencja (71% stron).
Kto bierze runę Smak Krwi
Bohaterowie z klasy Mag odpowiadają za 53% gier z runą Smak Krwi.
- Mag · 53%
- Strzelec · 36%
- Wojownik · 5%
- Zabójca · 4%
- Wsparcie · 1%
- Tank · 0%
Zdobądź zwycięską przewagę
Nakładki w czasie rzeczywistym, automatyczne śledzenie meczów i ekskluzywne narzędzia — wszystko, czego potrzebujesz, by piąć się w rankingu, za darmo na twoim PC.
- Nakładki w grze
- Automatyczne śledzenie meczów
- Ekskluzywne narzędzia desktopowe
Pomóż nam utrzymać dokładność! Jeśli zauważysz nieprawidłowe statystyki, brakujące dane lub jakiekolwiek problemy, Twoja opinia bezpośrednio poprawia jakość naszych danych dla całej społeczności.
Smak Krwi – FAQ – patch 26.21
Co robi runa Smak Krwi w League of Legends?
Smak Krwi leczy cię o 16–40 pkt. zdrowia (zależnie od poziomu, +10% dodatkowego AD, +5% AP), gdy ranisz wrogiego bohatera; odnowienie 20 s. Należy do ścieżki Dominacja (Rząd 1).
Jakie wartości i czas odnowienia ma runa Smak Krwi?
Smak Krwi: 16–40 (leczenie). Czas odnowienia: 20 s.
Czy runa Smak Krwi jest dobra w patchu 26.21?
Nie w tym patchu: 48.89% zwycięstw w 53 107 grach w patchu 26.21 to wynik słabszy od typowych alternatyw. Na tier liście run ma tier F. To 0.4 pkt poniżej średniej jej rzędu wynoszącej 49.3%.
Którzy bohaterowie powinni brać runę Smak Krwi?
Według winrate z runą: Ahri (Top), Zyra (Support), Miss Fortune (ADC). Prowadzi Ahri z 56.1% w 205 grach. Najczęściej grana z nią: Ahri (Mid), Tristana (ADC), Jhin (ADC). Bohaterowie z klasy Mag to 53% jej gier.
Smak Krwi czy Cios Poniżej Pasa: co jest lepsze?
Na tych samych bohaterach runa Cios Poniżej Pasa wygrywa o 0.3 pkt częściej niż Smak Krwi (w 63 parach bohater-aleja). We wszystkich grach: Smak Krwi 48.9%, Cios Poniżej Pasa 50.0%.
Czy runa Smak Krwi jest lepsza na początku czy pod koniec gry?
Na początku: runa Smak Krwi wygrywa 49.8% gier kończących się do 25 minut, ale 49.7% gier dłuższych niż 35.