
- Winrate
- 57.8%
- Mecze
- 1908
- KDA
- 3.29
Dynamo vs Kosa vs Kosa
- Poziom umiejętności
- Wszystkie poziomy umiejętności
- Mecze
- 10 982
- Wersja
- 6774
- Ostatnia aktualizacja
- 12 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Dynamo dominuje Kosa z imponującym 57.8% procent wygranych w Deadlock. W 1908 grach Dynamo średnio uzyskuje 4.1 zabójstw i -7628 więcej obrażeń gracza na mecz. To sprzyjające starcie pozwala na grę agresywną i wczesne możliwości walki.
Analiza matchupu Dynamo
Użyj menu rozwijanego, aby wybrać przeciwnika i zobaczyć szczegółową analizę tego, jak Dynamo radzi sobie przeciwko nim. Otrzymasz wskaźniki wygranych bezpośrednich, statystyki walki, porównanie wartości netto i analizę obrażeń — na podstawie prawdziwych danych z Deadlock ranked.
Kto wygrywa matchup Dynamo vs Kosa?

Dynamo vs Kosa Podsumowanie starcia
The Dynamo vs Kosa matchup in Deadlock is zdecydowanie jednostronne starcie. Based on 1908 recent matches analyzed, Dynamo wins with a 57.8% win rate compared to Kosa's 42.2%, giving Dynamo a 15.5 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Kosa consistently outperforms. Dynamo has overwhelming statistical superiority in this matchup. Kosa should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Dynamo vs Kosa Analiza walki
Dynamo edges out Kosa in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 1908 matches analyzed, this Dynamo vs Kosa matchup remains contestable for both sides. Kosa shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kosa's favor.
Dynamo vs Kosa Analiza ekonomiczna
Dynamo generates approximately 698 more souls than Kosa on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Dynamo a mid-game advantage. Dynamo secures more last hits (82.0 vs 68.1), while Dynamo leads in denies (2.7 vs 2.7). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Polecane przedmioty dla Dynamo vs Kosa
Dynamo Build vs Kosa







This winning build for Dynamo against Kosa focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 57.8% win rate against Kosa, these 7 items help Dynamo press the advantage and close out games efficiently. Wiedźmia Kolczuga, Strzał Witalności, Magiczny Dywan, and 4 more items, totaling approximately 39 599 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Kosa Build vs Dynamo







Kosa's counter-build against Dynamo attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Kosa players typically prioritize items that help them survive and scale. Niszczyciel, Szklane Działo, Ogień Zwrotny, and 4 more items, totaling approximately 40 000 souls Knowing Kosa's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Te buildy przedmiotów są zoptymalizowane pod kątem starcia Dynamo vs Kosa na podstawie danych o współczynniku wygranych z 1908 meczów rankingowych. Wybory przedmiotów w Deadlock znacząco wpływają na wyniki starć — odpowiedni build może pomóc przezwyciężyć statystyczne niedogodności lub rozszerzyć istniejące przewagi. Pamiętaj o dostosowaniu buildu do stanu gry, składów drużyn, ekwipunku przeciwników i tego, czy jesteś z przodu czy z tyłu w duszach.
Zbuduj najlepszą drużynę wokół Dynamo
Laboratorium składów ocenia każdą parę w twojej drużynie według prawdziwego win rate'u z setek tysięcy meczów, sprawdza picki przeciw wrogiemu składowi i wczytuje sprawdzone składy o wysokim win rate.
- Plansza sześciu bohaterów
- Win rate'y synergii par
- Sprawdzone zwycięskie składy

Dynamo ma korzystne starcia przeciwko 32 bohaterom i niekorzystne starcia przeciwko 8 bohaterom w Deadlock. Najsilniejsze starcie Dynamo jest przeciwko Konstabl z 60.5% współczynnikiem wygranych. Najtrudniejsze starcie to Szczurzy Król z 44.9% współczynnikiem wygranych. Użyj poniższej tabeli, aby znaleźć szczegóły starć i rekomendacje buildów.
Przeciwnik | Winrate | Mecze | KDA | Zabójstwa | Śmierci | Obrażenia graczom | Wartość netto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 53.11% | 9317 | 3.27 | 4.0 | 5.8 | 24 318 | 39 172 | |
| 44.86% | 8462 | 3.18 | 3.8 | 5.6 | 23 122 | 38 731 | |
| 48.73% | 4517 | 3.17 | 4.1 | 6.0 | 24 763 | 38 710 | |
| 46.25% | 4292 | 3.10 | 3.9 | 5.8 | 23 596 | 38 921 | |
| 55.04% | 4099 | 3.32 | 4.2 | 5.8 | 25 493 | 39 419 | |
| 52.46% | 4024 | 3.28 | 4.2 | 5.9 | 24 688 | 39 545 | |
| 54.62% | 3920 | 3.36 | 4.2 | 5.7 | 25 669 | 38 938 | |
| 45.89% | 3696 | 3.25 | 4.1 | 5.8 | 24 789 | 39 512 | |
| 52.68% | 3641 | 3.21 | 4.1 | 6.0 | 24 707 | 39 551 | |
| 56.57% | 3564 | 3.35 | 4.2 | 5.9 | 25 299 | 39 217 | |
| 52.95% | 3256 | 3.26 | 4.3 | 6.1 | 25 844 | 39 299 | |
| 55.33% | 3192 | 3.20 | 4.1 | 5.9 | 24 669 | 39 423 | |
| 46.91% | 3127 | 3.25 | 4.0 | 5.8 | 24 243 | 39 243 | |
| 52.01% | 2965 | 3.25 | 4.1 | 5.8 | 24 158 | 38 757 | |
| 52.78% | 2804 | 3.28 | 4.2 | 5.8 | 24 755 | 39 031 | |
| 52.23% | 2778 | 2.93 | 3.9 | 6.2 | 22 800 | 38 641 | |
| 55.64% | 2527 | 3.30 | 4.3 | 5.9 | 25 321 | 38 895 | |
| 53.82% | 2445 | 3.27 | 4.3 | 6.0 | 26 199 | 39 091 | |
| 53.67% | 2441 | 3.35 | 4.3 | 5.8 | 25 146 | 39 033 | |
| 49.69% | 2395 | 3.11 | 4.1 | 6.1 | 25 987 | 39 294 | |
| 57.66% | 2390 | 3.48 | 4.2 | 5.7 | 24 638 | 39 749 | |
| 57.70% | 2293 | 3.37 | 4.2 | 5.9 | 24 749 | 38 829 | |
| 49.44% | 2239 | 3.25 | 3.9 | 5.7 | 24 363 | 38 426 | |
| 56.58% | 2105 | 3.37 | 4.4 | 5.8 | 26 113 | 39 951 | |
| 55.16% | 2072 | 3.33 | 4.3 | 5.9 | 24 865 | 38 281 | |
| 54.92% | 2041 | 3.31 | 4.2 | 6.0 | 26 444 | 39 972 | |
| 52.63% | 1957 | 3.30 | 4.3 | 5.9 | 26 384 | 40 339 | |
| 57.76% | 1908 | 3.29 | 4.1 | 5.8 | 24 382 | 39 410 | |
| 59.75% | 1841 | 3.54 | 4.5 | 5.8 | 25 838 | 40 771 | |
| 55.48% | 1797 | 3.20 | 4.0 | 5.9 | 24 460 | 39 038 | |
| 56.35% | 1473 | 3.28 | 4.3 | 6.1 | 25 742 | 39 683 | |
| 50.17% | 1439 | 3.13 | 3.8 | 5.8 | 24 864 | 38 333 | |
| 55.26% | 1397 | 3.37 | 4.1 | 5.7 | 23 752 | 39 206 | |
| 54.10% | 1294 | 3.41 | 4.3 | 5.7 | 24 659 | 39 184 | |
| 55.88% | 1285 | 3.28 | 4.0 | 5.7 | 23 957 | 39 863 | |
| 57.99% | 1283 | 3.38 | 4.1 | 5.6 | 25 354 | 39 115 | |
| 58.64% | 1209 | 3.42 | 4.1 | 5.6 | 24 675 | 39 606 | |
| 52.98% | 1174 | 3.30 | 4.0 | 5.5 | 24 513 | 39 859 | |
| 60.49% | 906 | 3.54 | 4.2 | 5.5 | 24 798 | 38 937 | |
| 49.71% | 855 | 3.35 | 2.8 | 4.0 | 18 008 | 34 621 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Dynamo Matchupy - FAQ
Jaki jest najlepszy matchup Dynamo w Deadlock?
Najlepszy matchup Dynamo to przeciwko Konstabl, osiągając 60.5% wskaźnik wygranych. Dynamo wyróżnia się w tym matchupie dzięki lepszym statystykom bojowym.
Jaki jest najtrudniejszy matchup Dynamo?
Najtrudniejszy matchup Dynamo to przeciwko Szczurzy Król, z tylko 44.9% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi Dynamo powinien skupić się na koordynacji drużynowej.
Ile korzystnych matchupów ma Dynamo?
Dynamo ma 32 korzystnych matchupów (50%+ wskaźnik wygranych) i 8 niekorzystnych matchupów w Deadlock.
Jak powinienem grać Dynamo w trudnych matchupach?
Grając Dynamo w trudnych matchupach, priorytetyzuj bezpieczne farmowanie, pozycjonowanie i koordynację drużynową. Dostosuj swój build, aby zrekompensować wadę.
Na jakich statystykach powinienem się skupić w matchupach Dynamo?
Kluczowe statystyki w matchupach Dynamo to wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia gracza i różnica net worth.
